master - en to kk translation catalogue (127 entries)

en: Photo mode
kk: Фото түсіру режимі

en: Photo
kk: Фото

en: Video mode
kk: Видео түсіру режимі

en: Video
kk: Видео

en: Photo burst mode
kk: Бірнеше фотоны түсіру режимі

en: Burst
kk: Бірнеше түсіру

en: Take a photo using a webcam
kk: Вебкамера көмегімен фото түсіру

en: Navigate to the previous page of effects
kk: Алдыңғы эффекттер бетіне өту

en: Effects
kk: Эффекттер

en: _Effects
kk: Эфф_екттер

en: Navigate to the next page of effects
kk: Келесі эффекттер бетіне өту

en: Leave fullscreen mode and go back to windowed mode
kk: Толық экраннан терезелік режиміне оралу

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Close
kk: _Жабу

en: Device
kk: Құрылғы

en: Photo resolution
kk: Фото ажыратылымдығы

en: Video resolution
kk: Видео ажыратылымдығы

en: Webcam
kk: Вебкамера

en: Brightness
kk: Жарықтылығы

en: Saturation
kk: Қаңықтылығы

en: Hue
kk: Реңі

en: Contrast
kk: Контраст

en: Image
kk: Сурет

en: Shutter
kk: Түсіргіш

en: _Countdown
kk: Кері _санау

en: Fire _flash
kk: Жарқыл_дауды қолдану

en: Burst mode
kk: Бірнеше түсіру режимі

en: Number of photos
kk: Фотолар саны

en: Delay between photos (seconds)
kk: Фотолар арасындағы күту (секунд)

en: Capture
kk: Ұстау

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: P_references
kk: Ба_птаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _About Cheese
kk: Cheese тур_алы

en: Take a Photo
kk: Фото түсіру

en: Open
kk: Ашу

en: Save _As…
kk: Қалайша сақ_тау…

en: Move to _Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
kk: Вебкамераңыздан фото мен видеоларды түсіру, графикалық эффектерді қолданып

en: Cheese uses your webcam to take photos and videos, applies fancy special effects and lets you share the fun with others.
kk: Cheese сіздің вебкамераңызды фото және видеоны түсіру үшін, арнайы эффекттерді асыру және басқалармен бөлісуді мүмкін етеді.

en: Take multiple photos in quick succession with burst mode. Use the countdown to give yourself time to strike a pose, and wait for the flash!
kk: Бірнеше түсіру режимінде жылдам ауысатын бірнеше фотоны түсіріңіз. Дайындалу уақытын көрсету үшін кері санауды қолданыңыз, және де жарқылдауды күтіңіз!

en: Under the hood, Cheese uses GStreamer to apply fancy effects to photos and videos. With Cheese it is easy to take photos of you, your friends, pets or whatever you want and share them with others.
kk: Cheese қолданбасы фото және видеоларға эффекттерді іске асыру үшін GStreamer-ді қолданады. Cheese көмегімен өзіңіз және достарыңыз не үй жануарларыңыздың фотоларын түсіріп, басқалармен бөлісу оңай болады.

en: Webcam Booth
kk: Вебкамера қолданбасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: photo;video;webcam;camera;selfie;
kk: photo;video;webcam;camera;selfie;фото;видео;вебкамера;камера;селфи;

en: Use a countdown
kk: Кері санауды қолдану

en: Set to true to show a countdown before taking a photo
kk: Фото түсіру алдында кері санауды қолдану үшін осыны true етіп орнатыңыз

en: Countdown length
kk: Кері санау ұзындығы

en: The duration of the countdown before taking a photo, in seconds
kk: Фотоны түсіру алдында қолданылатын кері санау ұзақтығы, секундпен

en: Fire flash before taking a photo
kk: Фото түсіру алдында жарқылдауды қолдану

en: Set to true to fire a flash before taking a photo
kk: Фото түсіру алдында жарқылдауды қолдану үшін осыны true етіп орнатыңыз

en: Camera device string indicator
kk: Камера құрылғысының жолдық анықтағышы

en: The path to the device node which points to the camera, for example /dev/video0
kk: Камераға сілтеп тұрған құрылғы нодасына дейінгі жол, мыс. /dev/video0

en: Last selected effect
kk: Соңғы таңдалған эффект

en: Name of the installed effect that was selected last
kk: Орнатылған эффекттердің ешбірі соңғы таңдалмаған

en: Photo width
kk: Фото ені

en: The width of the image captured from the camera, in pixels
kk: Камерадан түсірілген суреттің ені, пиксельмен

en: Photo height
kk: Фото биіктігі

en: The height of the image captured from the camera, in pixels
kk: Камерадан түсірілген суреттің биіктігі, пиксельмен

en: Video width
kk: Видео ені

en: The width of the video captured from the camera, in pixels
kk: Камерадан түсірілген видеоның ені, пиксельмен

en: Video height
kk: Видео биіктігі

en: The height of the video captured from the camera, in pixels
kk: Камерадан түсірілген видео биіктігі, пиксельмен

en: Image brightness
kk: Сурет жарықтылығы

en: Adjusts the brightness of the image coming from the camera
kk: Камерадан түсірілген сурет жарықтылығын келтіру

en: Image contrast
kk: Сурет контрасты

en: Adjusts the contrast of the image coming from the camera
kk: Камерадан түсірілген сурет контрастын келтіру

en: Image saturation
kk: Сурет қаңықтылығы

en: Adjusts the saturation of the image coming from the camera
kk: Камерадан түсірілген сурет қаңықтылығын келтіру

en: Image hue
kk: Сурет реңі

en: Adjusts the hue (color tint) of the image coming from the camera
kk: Камерадан түсірілген сурет реңін келтіру

en: Video path
kk: Видео сақталатын орны

en: Defines the path where the videos are stored. If empty, “XDG_VIDEOS_DIR/Webcam” will be used.
kk: Видеолар сақталатын орынды анықтайды. Бос болса, "XDG_VIDEOS_DIR/Webcam" қолданылатын болады.

en: Photo path
kk: Фотосуреттер сақталатын орны

en: Defines the path where the photos are stored. If empty, “XDG_PICTURES_DIR/Webcam” will be used.
kk: Фотосуреттер сақталатын орынды анықтайды. Бос болса, "XDG_PICTURES_DIR/Webcam" қолданылатын болады.

en: Time between photos in burst mode
kk: Бірнеше түсіру режиміндегі екі фото арасындағы уақыты

en: The length of time, in milliseconds, to delay between taking each photo in a burst sequence of photos. If the burst delay is less than the countdown duration, the countdown duration will be used instead.
kk: Бірнеше фотоны түсіру режимінде екі фото арасындағы кідіріс уақыты, миллисекундпен. Егер ол кідіріс уақыты кері санау уақытынан аз болса, орнына кері санау уақыты қолданылатын болады.

en: Number of photos in burst mode
kk: Бірнеше түсіру режиміндегі фотолар саны

en: The number of photos to take in a single burst.
kk: Бірнеше түсіру режимі бір рет қолданылғанда фотолар саны.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
kk: Шолу

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
kk: Толық экран/шығу

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
kk: Қолданба жұмысын аяқтау

[ctx: shortcut window]
en: Thumbnails
kk: Үлгілер

[ctx: shortcut window]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: shortcut window]
en: Save As
kk: Қалайша сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
kk: Қоқыс шелегіне тастау

[ctx: shortcut window]
en: Delete
kk: Өшіру

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Select
kk: _Таңдау

en: Shutter sound
kk: Түсіргіш дыбысы

en: _Take Another Picture
kk: Басқа суретті _түсіру

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
kk: Бір немесе бірнеше GStreamer элементі жоқ болып тұр:

en: No device found
kk: Құрылғы табылмады

en: Device capabilities not supported
kk: Құрылғы мүмкіндіктеріне қолдау жоқ

en: Unknown device
kk: Белгісіз құрылғы

en: Cancellable initialization not supported
kk: Бас тартуға болатын инициализацияға қолдау жоқ

en: Start in wide mode
kk: Кең режимде іске қосылу

en: Device to use as a camera
kk: Камера ретінде қолданылатын құрылғы

en: DEVICE
kk: ҚҰРЫЛҒЫ

en: Output version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Start in fullscreen mode
kk: Толық экранды режимде іске қосылу

en: Webcam in use
kk: Қолданылатын вебкамера

en: Cheese Website
kk: Cheese веб сайты

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
kk: Эффект жоқ

en: Could not open %s
kk: %s ашу мүмкін емес

en: Are you sure you want to permanently delete the file? | Are you sure you want to permanently delete %d files?
kk[0]: %d файлды өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: If you delete an item, it will be permanently lost | If you delete the items, they will be permanently lost
kk[0]: Нәрсені өшірсеңіз, ол қайтарылмайтындай өшіріледі

en: Could not delete %s
kk: %s өшіру мүмкін емес

en: Skip
kk: Аттап кету

en: Skip all
kk: Барлығын аттап кету

en: Could not move %s to trash
kk: %s қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес

note: Nothing selected.
en: Save File
kk: Файлды сақтау

en: Save
kk: Сақтау

en: Could not save %s
kk: %s сақтау мүмкін емес

en: Stop recording
kk: Видеоны жазуды тоқтату

en: Record a video
kk: Видеоны жазу

note: FIXME: Set the effects action to be inactive.
en: Stop taking pictures
kk: Суреттерді түсіруді тоқтату

en: Take multiple photos
kk: Бірнеше фотосуретті түсіру

en: No effects found
kk: Эффекттер табылмады

en: There was an error playing video from the webcam
kk: Вебкамерадан видеоны ойнату кезінде қате орын алды

en: Record a video using a webcam
kk: Вебкамера көмегімен видеоны жазу

en: Take multiple photos using a webcam
kk: Вебкамера көмегімен бірнеше фотосуретті түсіру

en: Choose an Effect
kk: Эффектті таңдаңыз

en: Record a Video
kk: Видеоны жазу

en: Take Multiple Photos
kk: Бірнеше фотосуретті түсіру
