CherryTree - en to kk_KZ translation catalogue (915 entries)

en: Failed to retrieve the content of the node '%s'
kk_KZ: '%s' тармағының мазмұнын алу мүмкін болмады

en: Index
kk_KZ: Ұстау

en: Add
kk_KZ: Жиi пайдаланылатын пәрмендер қосылу

en: Remove Selected
kk_KZ: Жиi пайдаланылатын пәрмендер алыстап кету

en: Reset to Default
kk_KZ: Үндемеу бойыншаға мағына

en: Split Toolbar
kk_KZ: Бөлгiш

en: Open a CherryTree File
kk_KZ: Ашылу...
    
    CherryTree бар файл ашылу

en: Select Element to Add
kk_KZ: Жиi пайдаланылатын пәрмендер

en: _File
kk_KZ: Файл

en: _Edit
kk_KZ: Түзету

en: _Insert
kk_KZ: Қыстырма

en: F_ormat
kk_KZ: Пiшiм

en: _Tree
kk_KZ: Ағаш

en: Too_ls
kk_KZ: Құралдар

en: _Search
kk_KZ: Iздестiру

en: _View
kk_KZ: Түр

en: _Bookmarks
kk_KZ: Бетбелгілер

en: _Help
kk_KZ: Мәлiмет

en: Node _Move
kk_KZ: Орын алмасу...

en: Nod_es Sort
kk_KZ: Сұрыпталу...

en: B_ookmarks
kk_KZ: Бетбелгілер

en: _Import
kk_KZ: Импорт...

en: _Export
kk_KZ: Экспорт...

en: _Preferences
kk_KZ: Теңшелiм...

en: _Recent Documents
kk_KZ: Әңгiме...

en: Open a Recent CherryTree Document
kk_KZ: Әңгiме...
    
    Мында шақырыңыз, үшiн қандай болған 
    iсiнiң бұрын ашылған құжаттарына қарау.
    Да CherryTree жақында ашылған құжаттар
    әңгiмеден алыстап кетуге болады

en: C_hange Case
kk_KZ: Регистрдi өзгерту

en: L_ist
kk_KZ: Тiзiм

en: _Justify
kk_KZ: Тегiстелу

en: Toggle _Font Property
kk_KZ: Қарiптi өзгерту

en: _Toggle Heading Property
kk_KZ: Өлшемдi өзгерту

en: I_nsert
kk_KZ: Үстемелену

en: _Find
kk_KZ: Табылу...

en: _Replace
kk_KZ: Алмастырылу...

en: Ro_w
kk_KZ: Жол

en: _Table
kk_KZ: Кесте

en: _CodeBox
kk_KZ: CodeBox қию

en: File
kk_KZ: Файл

en: _New Instance...
kk_KZ: Құру...

en: Start a New Instance of CherryTree
kk_KZ: Құру...
    
    CherryTree жаңа дана құру

en: _Open File...
kk_KZ: Ашылу...

en: Open Fo_lder...
kk_KZ: Ашылу...

en: Open a CherryTree Folder
kk_KZ: Ашылу...
    
    Бар CherryTree қалтасын ашыңыз

en: _Save
kk_KZ: Сақталу

en: Save File
kk_KZ: Сақталу
    
    CherryTree ағатын құжатты сақталу

en: Save and _Vacuum
kk_KZ: Қысу және сақтау

en: Save File and Vacuum
kk_KZ: Қысу және сақтау
    
    CherryTree құжатын минималды өлшемге 
    дейін қысыңыз және сақтаңыз

en: Save _As...
kk_KZ: Басқаша сақтау...

en: Save File As
kk_KZ: Басқаша сақтау...
    
    Басқаның астында ағатын құжатты сақталу 
    есiм немесе басқа кеңеймемен.
    
    Қондырылған файлды сақталу

en: Pa_ge Setup...
kk_KZ: Беттiң параметрлерi

en: Set up the Page for Printing
kk_KZ: Беттiң параметрлерi
    
    Мөр үшiн беттiң параметрлерi теңшеу:
    бағдар, дала, өлшем және қағазды беру

en: P_rint...
kk_KZ: Мөр

en: Print
kk_KZ: Мөр
    
    Құжаттың мөрiнiң параметрлерi теңшеу

en: Preferences
kk_KZ: Бағдарлама параметрлері

en: _Import Preferences...
kk_KZ: Теңшелiм қалпына келу...

en: Import Preferences
kk_KZ: Резеретiк көшiрмеден теңшелiм СherryТree қалпына келу

en: _Export Preferences...
kk_KZ: Теңшелiмдi сақталу...

en: Export Preferences
kk_KZ: СherryТree теңшелiмдерi резеретiк көшiрменi сақталу

en: Tree In_fo
kk_KZ: Ақпарат...

en: Tree Summary Information
kk_KZ: Ағаш туралы ақпарат

en: _Quit
kk_KZ: Шығу

en: Quit the Application
kk_KZ: Шығу
    
    CherryTree шығу

en: E_xit CherryTree
kk_KZ: Шығу

en: Exit from CherryTree
kk_KZ: Шығу
    
    CherryTree шығу

en: Edit/Insert
kk_KZ: Түзету/Қыстырма

en: _Undo
kk_KZ: Болдырмау

en: Undo Last Operation
kk_KZ: Болдырмау
    
    Соңғы операция болдырмау

en: _Redo
kk_KZ: Қайтару

en: Redo Previously Discarded Operation
kk_KZ: Қайтару
    
    Болмай қалған операцияны қайтару

en: Insert I_mage...
kk_KZ: Бейне

en: Insert an Image
kk_KZ: Бейне
    
    Үшiн құжатқа бейне үстемелену 
    белгiлi ұғымды көркемдеу

en: Insert Late_x...
kk_KZ: LaTeX

en: Insert LatexBox
kk_KZ: LaTeX
    
    LaTeX - математикалық теңдеулерді, формулаларды қолдау

en: Insert _Table...
kk_KZ: Кестесі

en: Insert a Table
kk_KZ: Кестесі
    
    Құжатқа кесте үстемелену

en: Insert _CodeBox...
kk_KZ: CodeBox

en: Insert a CodeBox
kk_KZ: CodeBox
    
    Codebox кірістіру
    CodeBox - бұл бағдарламашы жиі қолданатын әртүрлі
    функциялар мен процедураларды және жай ғана әртүрлі
    кодтарды сақтауға арналған контейнер.

en: Insert _File...
kk_KZ: Файл

en: Insert File
kk_KZ: Файл
    
    Құжатқа файл үстемелену

en: Insert/Edit _Link...
kk_KZ: Сiлтеме

en: Insert a Link/Edit the Underlying Link
kk_KZ: Сiлтеме
    
    Құжатқа сiлтеме үстемелену.
    
    Веб-бет, бұтақ, зәкiрге сiлтеме құру, әрiлi-берiлi 
    сiлтеменiң қыстырмасы мұқаба, файл жолымен

en: Insert _Anchor...
kk_KZ: Зәкiр

en: Insert an Anchor
kk_KZ: Зәкiр
    
    Құжатқа зәкiр үстемелену.
    
    Элементтерге бетбелгi бұл зәкiр, тақырыптар, сурет сондай,
     тарал, файл және кесте, CodeBox, мәтiн үзiндiлер. Үшiн зәкiрге 
    қажеттi итжеккенде керек үстемеленуге сiлтесiн немесе 
    әрiлi-берiлi сiлтеменi пайдалансын, "кесте 7 қара" сондай. 
    Егер iшiндегi басқа жерге орын ауыстырса зәкiрге сiлтеме 
    автоматты түрде жаңартылады

en: Insert T_OC...
kk_KZ: Мазмұн

en: Insert Table of Contents
kk_KZ: Мазмұн
    
    Құжатқа мазмұн үстемелену.
    
    Мазмұн тақырыптардан жасайды.
    CherryTree қолданба тақырыптарды 
    iздестiрудi орындайды және мазмұн
    оның iшiнен жасалады.

en: Insert Timestam_p
kk_KZ: Уақыт және күнi

en: Insert Timestamp
kk_KZ: Уақыт және күнi
    
    Уақыт үстемеленсiн және құжатқа күнiнi.
    
    Пiшiм кешiк және күнi өзгертуге болады
    қолданба теңшелiмдерiндегi

en: Insert _Special Character...
kk_KZ: Нышан

en: Insert a Special Character
kk_KZ: Нышан
    
    Құжатқа нышан үстемелену.
    
    Мысалы, пернетақта болмайтын нышан үстемелену авторлық
    құқық, тауар таңбасы, азатжолды нышан және тағы басқалар.
    Бағдарлама параметрлерінде таңбаларды қосуға немесе өзгертуге болады

en: Insert _Horizontal Rule
kk_KZ: Сызық

en: Insert Horizontal Rule
kk_KZ: Сызық
    
    Құжатқа көлденең бөлу сызығын салыңыз.
    
    Көлденең бөлу сызығы болады
    бағдарлама параметрлерінде теңшеу

en: _Lower Case of Selection/Word
kk_KZ: кiшi

en: Lower the Case of the Selection/the Underlying Word
kk_KZ: кiшi
    
    Әрiп бәрi түрлендiру ерекшеленген мәтiн кiшiсi

en: _Upper Case of Selection/Word
kk_KZ: Тiркеу қағазы

en: Upper the Case of the Selection/the Underlying Word
kk_KZ: Тiркеу қағазы
    
    Әрiп бәрi түрлендiру ерекшеленген мәтiн Тiркеу қағазысы

en: _Toggle Case of Selection/Word
kk_KZ: өзгерту

en: Toggle the Case of the Selection/the Underlying Word
kk_KZ: өзгерту
    
    Әрiбi бәрi ерекшеленген түрлендiру мәтiн кiшi немесе Тiркеу қағазысы

en: Cu_t as Plain Text
kk_KZ: Мәтiн қию

en: Cut as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
kk_KZ: Мәтiн қию
    
    Ерекшеленген мәтiн үзiндi қию 
    алмасу буферiне қалыптаусыз

en: _Copy as Plain Text
kk_KZ: Мәтiндi көшiрiп алу

en: Copy as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
kk_KZ: Мәтiндi көшiрiп алу
    
    Ерекшеленген мәтiн үзiндiнi көшiрiп
    алу алмасу буферiне қалыптаусыз

en: _Paste as Plain Text
kk_KZ: Мәтiн үстемелену

en: Paste as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
kk_KZ: Мәтiн үстемелену
    
    Алмасу буферiнен мәтiн қалыптаусыз үстемелену

en: C_ut Row
kk_KZ: Жол қию

en: Cut the Current Row/Selected Rows
kk_KZ: Жол қию
    
    Алмасу буферiне мәтiндiк жол қию

en: C_opy Row
kk_KZ: Жолды көшiрiп алу

en: Copy the Current Row/Selected Rows
kk_KZ: Жолды көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне мәтiндiк жолды көшiрiп алу

en: De_lete Row
kk_KZ: Жол алыстап кету

en: Delete the Current Row/Selected Rows
kk_KZ: Жол алыстап кету
    
    Құжаттан мәтiндiк жол алыстап кету

en: _Duplicate Row
kk_KZ: Жолды қайталау

en: Duplicate the Current Row/Selection
kk_KZ: Жолды қайталау
    
    Көшiрiлiп алынсын және мәтiндiк жолын үстемеленсiн 
    немесе ерекшеленген құжаттың келесi жолына мәтiн үзiндi

en: _Move Up Row
kk_KZ: Жол үстiне

en: Move Up the Current Row/Selected Rows
kk_KZ: Жол үстiне
    
    Бiр деңгейге мәтiндiк жол үстiне орын алмасу

en: Mo_ve Down Row
kk_KZ: Жол төмен

en: Move Down the Current Row/Selected Rows
kk_KZ: Жол төмен
    
    Бiр деңгейге мәтiндiк жол төмен орын алмасу

en: C_ut Table
kk_KZ: Кесте қию

en: Cut the Selected Table
kk_KZ: Кесте қию
    
    Алмасу буферiне кесте қию

en: _Copy Table
kk_KZ: Кестенi көшiрiп алу

en: Copy the Selected Table
kk_KZ: Кестенi көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне кестенi көшiрiп алу

en: _Delete Table
kk_KZ: Кесте алыстап кету

en: Delete the Selected Table
kk_KZ: Кесте алыстап кету
    
    Құжаттан кесте алыстап кету

en: _Add Column
kk_KZ: Бағана қосылу

en: Add a Table Column
kk_KZ: Бағана қосылу
    
    Кестелерде бағана қосылу

en: De_lete Column
kk_KZ: Бағана алыстап кету

en: Delete the Selected Table Column
kk_KZ: Бағана алыстап кету
    
    Кестеден бағана алыстап кету

en: Move Column _Left
kk_KZ: Бағана солға

en: Move the Selected Column Left
kk_KZ: Бағана солға
    
    Кестенiң бағанасы солға орын алмасу

en: Move Column _Right
kk_KZ: Бағана оңға

en: Move the Selected Column Right
kk_KZ: Бағана оңға
    
    Кестенiң бағанасы оңға орын алмасу

en: Increase Column Width
kk_KZ: Ендi үлкейту

en: Increase the Width of the Column
kk_KZ: Ендi үлкейту
    
    Кестенiң бағанасын ендi үлкейту

en: Decrease Column Width
kk_KZ: Ендi азаю

en: Decrease the Width of the Column
kk_KZ: Ендi азаю
    
    Кестенiң бағанасын ендi азаю

en: _Add Row
kk_KZ: Жол қосылу

en: Add a Table Row
kk_KZ: Жол қосылу
    
    Кестеге жол қосылу

en: Cu_t Row
kk_KZ: Жол қию

en: Cut a Table Row
kk_KZ: Жол қию
    
    Алмасу буферiне кестенiң жолын қию

en: _Copy Row
kk_KZ: Жолды көшiрiп алу

en: Copy a Table Row
kk_KZ: Жолды көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне кестенiң жолын көшiрiп алу

en: _Paste Row
kk_KZ: Жол үстемелену

en: Paste a Table Row
kk_KZ: Жол үстемелену
    
    Алмасу буферiнен кестесiне жол үстемелену

en: Delete the Selected Table Row
kk_KZ: Жол алыстап кету 
    
    Кестеден жол алыстап кету

en: Move Row _Up
kk_KZ: Жол үстiне

en: Move the Selected Row Up
kk_KZ: Жол үстiне
    
    Кестенiң жолын үстiне орын алмасу

en: Move Row _Down
kk_KZ: Жол төмен

en: Move the Selected Row Down
kk_KZ: Жол төмен
    
    Кестенiң жолын төмен орын алмасу

en: Sort Rows De_scending
kk_KZ: Кему бойымен сұрыпталу

en: Sort all the Rows Descending
kk_KZ: Кему бойымен сұрыпталу
    
    Кему бойымен кестенiң жолы бәрi сұрыпталу

en: Sort Rows As_cending
kk_KZ: Өсу бойымен сұрыпталу

en: Sort all the Rows Ascending
kk_KZ: Өсу бойымен сұрыпталу
    
    Өсу бойымен кестенiң жолы бәрi сұрыпталу

en: _Edit Table Properties...
kk_KZ: Кестенiң қасиетi...

en: Edit the Table Properties
kk_KZ: Кестенiң қасиетi...
    
    Кестенiң қасиетiн өзгерту

en: _Table Export...
kk_KZ: Кестенiң экспорты

en: Export Table as CSV File
kk_KZ: Кестенiң экспорты
    
    CSV файлға кестенiң деректерi экспортталу

en: Change CodeBox _Properties...
kk_KZ: CodeBox қасиет...

en: Edit the Properties of the CodeBox
kk_KZ: CodeBox қасиет...
    
    Қасиет CodeBox өзгерту

en: CodeBox _Load From Text File...
kk_KZ: CodeBox жүктелу...

en: Load the CodeBox Content From a Text File
kk_KZ: CodeBox жүктелу...
    
    CodeBox мәтiндiк файлдан бағдарлама кодты жүктелу

en: CodeBox _Save To Text File...
kk_KZ: Сақталу CodeBox...

en: Save the CodeBox Content To a Text File
kk_KZ: Сақталу CodeBox...
    
    Iшiндегi CodeBox мәтiндiк файлға сақталу

en: C_ut CodeBox
kk_KZ: CodeBox қию

en: Cut the Selected CodeBox
kk_KZ: CodeBox қию
    
    CodeBox алмасу буферiне қию

en: _Copy CodeBox
kk_KZ: CodeBox көшiрiп алу

en: Copy the Selected CodeBox
kk_KZ: CodeBox көшiрiп алу
    
    CodeBox алмасу буферiне көшiрiп алу

en: _Copy CodeBox Content
kk_KZ: Codebox мазмұнын көшіру

en: Copy the Content of the Selected CodeBox
kk_KZ: Codebox мазмұнын көшіру
    
    Codebox мазмұнын алмасу буферіне көшіру

en: _Delete CodeBox
kk_KZ: CodeBox алыстап кету

en: Delete the Selected CodeBox
kk_KZ: CodeBox алыстап кету
    
    CodeBox құжаттан алыстап кету

en: Delete CodeBox _Keep Content
kk_KZ: CodeBox алыстап кету...

en: Delete the Selected CodeBox But Keep Its Content
kk_KZ: CodeBox алыстап кету..
    
    Сақтауы бар CodeBox iшiндегi алыстап кету.
    
    CodeBox жүксауыт ғана алыстайды, ал CodeBox 
    ұсталатын мәтiн құжатқа қыстырылады

en: Increase CodeBox Width
kk_KZ: Ендi үлкейту

en: Increase the Width of the CodeBox
kk_KZ: Ендi үлкейту
    
    CodeBox ендi үлкейту

en: Decrease CodeBox Width
kk_KZ: Ендi азаю

en: Decrease the Width of the CodeBox
kk_KZ: Ендi азаю
    
    CodeBox ендi азаю

en: Increase CodeBox Height
kk_KZ: Биiктiктi үлкейту

en: Increase the Height of the CodeBox
kk_KZ: Биiктiктi үлкейту
    
    CodeBox биiктiктi үлкейту

en: Decrease CodeBox Height
kk_KZ: Биiктiктi азаю

en: Decrease the Height of the CodeBox
kk_KZ: Биiктiктi азаю
    
    CodeBox биiктiктi азаю

en: Format
kk_KZ: Пiшiм

en: Format Clo_ne
kk_KZ: Пiшiмдi клондау

en: Clone the Text Format Type at Cursor
kk_KZ: Пiшiмдi клондау
    
    Жүгiргiнi жанында мәтiннiң қалыптауын клондау

en: Format _Latest
kk_KZ: Үлгi бойымен пiшiм

en: Memory of Latest Text Format Type
kk_KZ: Үлгi бойымен пiшiм
    
    Соңғы мәтiннiң қалыптауы жадта қалу және 
    онының басқа мәтiн үзiндiлерiне қолдану

en: _Remove Formatting
kk_KZ: Пiшiмдi тазалану

en: Remove the Formatting from the Selected Text
kk_KZ: Пiшiмдi тазалану
    
    Ерекшеленген мәтiннен қалыптауы алыстап кету

en: Text _Color Foreground
kk_KZ: Мәтiн

en: Change the Color of the Selected Text Foreground
kk_KZ: Мәтiн
    
    Мәтiннiң түсiн өзгерту

en: Text C_olor Background
kk_KZ: Фон

en: Change the Color of the Selected Text Background
kk_KZ: Фон
    
    Фонның түсiн өзгерту.
    
    Мәтiнге қалайдай көрiнедi сияқты 
    оны таңбалауышты ерекшеледi

en: Toggle _Bold Property
kk_KZ: Жартылай семiз

en: Toggle Bold Property of the Selected Text
kk_KZ: Жартылай семiз
    
    Жартылай семiз пiшiн қолдану ерекшеленген мәтiнге

en: Toggle _Italic Property
kk_KZ: Курсив

en: Toggle Italic Property of the Selected Text
kk_KZ: Курсив
    
    Курсив пiшiнi қолдану ерекшеленген мәтiнге

en: Toggle _Underline Property
kk_KZ: Сызып көрсетiлгенi

en: Toggle Underline Property of the Selected Text
kk_KZ: Сызып көрсетiлгенi
    
    Ерекшеленген мәтiн астын сызу

en: Toggle Stri_kethrough Property
kk_KZ: Сызылып тасталғаны

en: Toggle Strikethrough Property of the Selected Text
kk_KZ: Сызылып тасталғаны
    
    Арқылы өтетiн желi қосылу ерекшеленген мәтiннiң ортасын

en: Toggle h_1 Property
kk_KZ: Стиль 1

en: Toggle h1 Property of the Selected Text
kk_KZ: Стиль 1
    
    Стильдың азатжолына қолдану 
    мәтiннiң пiшiнi "Стиль 1"

en: Toggle h_2 Property
kk_KZ: Стиль 2

en: Toggle h2 Property of the Selected Text
kk_KZ: Стиль 2
    
    Стильдың азатжолына қолдану 
    мәтiннiң пiшiнi "Стиль 2"

en: Toggle h_3 Property
kk_KZ: Стиль 3

en: Toggle h3 Property of the Selected Text
kk_KZ: Стиль 3
    
    Стильдың азатжолына қолдану 
    мәтiннiң пiшiнi "Стиль 3"

en: Toggle h_4 Property
kk_KZ: Стиль 4

en: Toggle h4 Property of the Selected Text
kk_KZ: Стиль 4
    
    Стильдың азатжолына қолдану 
    мәтiннiң пiшiнi "Стиль 4"

en: Toggle h_5 Property
kk_KZ: Стиль 5

en: Toggle h5 Property of the Selected Text
kk_KZ: Стиль 5
    
    Стильдың азатжолына қолдану 
    мәтiннiң пiшiнi "Стиль 5"

en: Toggle h_6 Property
kk_KZ: Стиль 6

en: Toggle h6 Property of the Selected Text
kk_KZ: Стиль 6
    
    Стильдың азатжолына қолдану 
    мәтiннiң пiшiнi "Стиль 6"

en: Toggle _Small Property
kk_KZ: Өлшемдi азаю

en: Toggle Small Property of the Selected Text
kk_KZ: Өлшемдi азаю
    
    Қарiп өлшемiн азаю тестiң 
    ерекшеленген фрагментi

en: Toggle Su_perscript Property
kk_KZ: Жол үсi белгi

en: Toggle Superscript Property of the Selected Text
kk_KZ: Жол үсi белгi
    
    Тестiң жоғары тiрек желiсiнiң 
    кiшкентай белгiлерi құру

en: Toggle Su_bscript Property
kk_KZ: Жолма-жол белгi

en: Toggle Subscript Property of the Selected Text
kk_KZ: Жолма-жол белгi
    
    Тестiң тiрек желiсi төмен кiшкентай белгiлер құру

en: Toggle _Monospace Property
kk_KZ: Моношрифт

en: Toggle Monospace Property of the Selected Text
kk_KZ: Моношрифт
    
    Белгi бәрi бiрдей ендер бар болған моношрифт қолдану

en: Set/Unset _Bulleted List
kk_KZ: Таңбаланған тiзiм

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a Bulleted List
kk_KZ: Таңбаланған тiзiм
    
    Таңбаланған тiзiмдi басы

en: Set/Unset _Numbered List
kk_KZ: Нөмiрленген тiзiм

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a Numbered List
kk_KZ: Нөмiрленген тiзiм
    
    Нөмiрленген тiзiмдi басы

en: Set/Unset _To-Do List
kk_KZ: Тапсырмалар тiзiм

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a To-Do List
kk_KZ: Тапсырмалар тiзiм
    
    Тапсырмалар тiзiмдi басы

en: Justify _Left
kk_KZ: Сол өлке бойымен

en: Justify Left the Current Paragraph
kk_KZ: Сол өлке бойымен
    
    Тексті сол жақ шеті бойынша.
    Мынау тегiстеудiң түрiн әдетте пайдаланады негiзгi 
    мәтiн үшiн және құжаттың оқуы жеңiлденедi.

en: Justify _Center
kk_KZ: Орталық бойымен

en: Justify Center the Current Paragraph
kk_KZ: Орталық бойымен
    
    Мәтінді ортаға туралау.
    Сiз тегiстеу көмекпен мынау түрiндегi 
    алыңыз түр ресми құжатты беру. 
    Ол дәйексөздер үшiн жиi пайдаланады 
    және тақырыптар.

en: Justify _Right
kk_KZ: Бойынша оң жақ шетінде

en: Justify Right the Current Paragraph
kk_KZ: Бойынша оң жақ шетінде
    
    Мәтінді тегістеу бойынша оң жақ шетінде. 
    Мынау тегiстеудiң түрi iшiндегi мәтiннiң 
    шағын фрагменттерi үшiн әдетте пайдаланады.

en: Justify _Fill
kk_KZ: Енiн бойлай

en: Justify Fill the Current Paragraph
kk_KZ: Енiн бойлай
    
    Мәтінді ені бойынша туралау. 
    Арасында мәтiн бiрқалыпты таралу сол 
    және даланың оң өлкелерiне. 
    Тегiстелген енiн бойлай мәтiн құжаттың 
    өлкесi түзу iстейдi және анық.

en: _Indent Paragraph
kk_KZ: Шегiнiстi үлкейту

en: Indent the Current Paragraph
kk_KZ: Шегiнiстi үлкейту
    
    Бағананың өлкесiнен шегiнiс бiр үлкейтсiн 
    немесе қатарынан жүретiн бiрнеше жолдар.

en: _Unindent Paragraph
kk_KZ: Шегiнiстi азаю

en: Unindent the Current Paragraph
kk_KZ: Шегiнiстi азаю
    
    Бағананың өлкесiнен шегiнiс бiр азайсын 
    немесе қатарынан жүретiн бiрнеше жолдар.

en: Tools
kk_KZ: Құралдар

en: Enable/Disable _Spell Check
kk_KZ: Емле

en: Toggle Enable/Disable Spell Check
kk_KZ: Орфографияны тексерудi қосып, өшiру

en: Stri_p Trailing Spaces
kk_KZ: Бос орын алыстап кету

en: Strip Trailing Spaces
kk_KZ: Бос орын алыстап кету
    
    Артық бос орындар жолдардың соңында алыстап кету

en: _Replace Tabs with Spaces
kk_KZ: Табуляцияны ауыстыру

en: Replace Tabs with Spaces
kk_KZ: Табуляцияны ауыстыру
    
    Табуляцияны бос орындармен ауыстыру

en: _Command Palette...
kk_KZ: Пәрмен...

en: Command Palette
kk_KZ: Пәрмен...
    
    Орындау сүйсiнемiн 
    "Файл\Теңшелiм...\Ыстық пернелер"

en: _Execute Code All
kk_KZ: Орындау...

en: Execute All Code in CodeBox or Node
kk_KZ: Орындау...
    
    Codebox немесе филиалдан барлық кодты орындаңыз
    аудармашының немесе компилятордың көмегімен

en: E_xecute Code Line or Selection
kk_KZ: Орындау...

en: Execute Code from Current Line or Selected Text
kk_KZ: Орындау...
    
    Ағымдағы жолдан немесе таңдалған мәтіннен кодты орындаңыз

en: Tree
kk_KZ: Ағаш

en: Go _Back
kk_KZ: Кейiн

en: Go to the Previous Visited Node
kk_KZ: Кейiн
    
    Алдыңғыға өт тарал

en: Go _Forward
kk_KZ: Алға

en: Go to the Next Visited Node
kk_KZ: Алға
    
    Келесiге өт тарал

en: Add _Node...
kk_KZ: Жаңа бұтақ

en: Add a Node having the same Parent of the Selected Node
kk_KZ: Жаңа бұтақ
    
    Жаңа ата-ана бұтағын қосылу

en: Add _Subnode...
kk_KZ: Жаңа еншiлес бұтақ

en: Add a Child Node to the Selected Node
kk_KZ: Жаңа еншiлес бұтақ
    
    Ата-анаға жаңа еншiлес бұтақ қосыл тарал

en: _Duplicate Node
kk_KZ: Бұтақты қайталау

en: Duplicate the Selected Node
kk_KZ: Бұтақты қайталау
    
    Көшiрiлiп алынсын және бұтақ еншiлессiз үстемелену

en: Duplicate Node _and Subnodes
kk_KZ: Еншiлес қайталау

en: Duplicate the Selected Node and the Subnodes
kk_KZ: Еншiлес қайталау
    
    Көшiрiлiп алынсын және бұтақ бiрге еншiлес үстемелену

en: _Create Shared Node
kk_KZ: Ортақ филиал құру

en: Create a New Node Sharing the Same Data of the Selected Node
kk_KZ: Жалпы тармақ
    
    Таңдалған бұтақтарды пайдаланып жалпы тармақ жасайды

en: Copy Node and S_ubnodes
kk_KZ: Қыздармен көшіру

en: Copy the Selected Node and the Subnodes
kk_KZ: Қыздармен көшіру
    
    Көшiрiлiп алынсын және бұтақ бiрге Қыздармен бірге қою

en: _Paste Node and Subnodes
kk_KZ: Қыздармен кірістіру

en: Paste the Copied Node and Subnodes
kk_KZ: Қыздармен кірістіру
    
    Көшірілген тармақты Қыздармен бірге қою

en: Insert _Today's Node Under Tree Root
kk_KZ: Бұтақ үстемелену...

en: Insert a Node with Hierarchy Year/Month/Day Under the Tree Root
kk_KZ: Бұтақ үстемелену...
    
    Иерархиямен бұтақ үстемелену Жыл/ Ай/ Күн.
    
    Егер бүгiнгi күнiмен бұтақта болса, онда бұтақ, 
    қосылмағанында емес, белсендi болғанында

en: Insert Toda_y's Node Under Selected Node
kk_KZ: Бұтақ үстемелену...

en: Insert a Node with Hierarchy Year/Month/Day Under the Selected Node
kk_KZ: Бұтақ үстемелену...
    
    Иерархиямен бұтақ үстемелену Жыл/ Ай/ Күн.
    
    Егер бүгiнгi күнiмен бұтақта болса, онда бұтақ, 
    қосылмағанында емес, белсендi болғанында

en: C_hange Node Properties...
kk_KZ: Қасиет тарал...

en: Edit the Properties of the Selected Node
kk_KZ: Қасиет тарал...
    
    Қасиеттi өзгерт тарал

en: Toggle _Read Only
kk_KZ: Оқу ғана

en: Toggle the Read Only Property of the Selected Node
kk_KZ: Оқу ғана
    
    Қалыптаудан құжаттың мәтiнi қорғансын және редакциялау

en: Cop_y Link to Node
kk_KZ: Сiлтеменi көшiрiп алу

en: Copy Link to the Selected Node to Clipboard
kk_KZ: Сiлтеменi көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне бұтаққа сiлтеменi көшiрiп алу

en: Children _Inherit Syntax
kk_KZ: Синтаксис мұра ету

en: Change the Selected Node's Children Syntax Highlighting to the Parent's Syntax Highlighting
kk_KZ: Синтаксис мұра ету
    
    Ата-ана бұтағы бар синтаксистiң көмескi 
    жарығын түрдi синхронизациялану

en: _Handle Bookmarks...
kk_KZ: Бетбелгiлермен басқару

en: Handle the Bookmarks List
kk_KZ: Бетбелгілер

en: Add to Boo_kmarks
kk_KZ: Бетбелгiде қосылу

en: Add the Current Node to the Bookmarks List
kk_KZ: Бетбелгiде қосылу
    
    Бетбелгiлердi тiзбеге бұтақ қосылу

en: _Remove from Bookmarks
kk_KZ: Бетбелгiлерден алыстап кету

en: Remove the Current Node from the Bookmarks List
kk_KZ: Бетбелгiлерден алыстап кету
    
    Бетбелгiлердi тiзбеден бұтақ алыстап кету

en: E_xpand All Nodes
kk_KZ: Жазылу...

en: Expand All the Tree Nodes
kk_KZ: Жазылу...
    
    Бәрi жазыл тарал

en: _Collapse All Nodes
kk_KZ: Орау...

en: Collapse All the Tree Nodes
kk_KZ: Орау...
    
    Бәрi ора тарал

en: Node _Up
kk_KZ: Бұтақ үстiне

en: Move the Selected Node Up
kk_KZ: Бұтақ үстiне
    
    Бiр деңгейге бұтақ үстiне орын алмасу

en: Node _Down
kk_KZ: Бұтақ төмен

en: Move the Selected Node Down
kk_KZ: Бұтақ төмен
    
    Бiр деңгейге бұтақ төмен орын алмасу

en: Node _Left
kk_KZ: Бұтақ солға

en: Move the Selected Node Left
kk_KZ: Бұтақ солға
    
    Бiр деңгейге бұтақ солға орын алмасу

en: Node _Right
kk_KZ: Бұтақ оңға

en: Move the Selected Node Right
kk_KZ: Бұтақ оңға
    
    Бiр деңгейге бұтақ оңға орын алмасу

en: Node Change _Parent...
kk_KZ: Ата ауысу

en: Change the Selected Node's Parent
kk_KZ: Ата ауысу
    
    Ата-ана бұтағын ауысу.
    Бұтақ жаңа ата-анаға орын ауыстыр тарал

en: Sort Tree _Ascending
kk_KZ: Өсу бойымен ағаш

en: Sort the Tree Ascending
kk_KZ: Өсу бойымен ағаш
    
    Өсу бойымен ағаш сұрыпталу тарал

en: Sort Tree _Descending
kk_KZ: Кему бойымен ағаш

en: Sort the Tree Descending
kk_KZ: Кему бойымен ағаш
    
    Кему бойымен ағаш сұрыпталу тарал

en: Sort Siblings A_scending
kk_KZ: Өсу бойымен тарал

en: Sort all the Siblings of the Selected Node Ascending
kk_KZ: Өсу бойымен тарал
    
    Өсуi бойымен таңдалған сұрыпталу тарал

en: Sort Siblings D_escending
kk_KZ: Кему бойымен тарал

en: Sort all the Siblings of the Selected Node Descending
kk_KZ: Кему бойымен тарал
    
    Кемуi бойымен таңдалған сұрыпталу тарал

en: De_lete Node
kk_KZ: Бұтақ алыстап кету

en: Delete the Selected Node
kk_KZ: Бұтақ алыстап кету
    
    Ағаштан бұтақ алыстап кету

en: Find/Replace
kk_KZ: Табылу/Алмастырылу

en: _Find in Node Content...
kk_KZ: Бұтақ табыңыз

en: Find into the Selected Node Content
kk_KZ: Бұтақ табыңыз
    
    Мәтiннiң iздестiруi немесе 
    ұстауда басқа iшiндегi тарал

en: Find _in Multiple Nodes...
kk_KZ: Филиалдардан табыңыз...

en: Find in Multiple Nodes
kk_KZ: Бұтақтарда табыңыз
    
    Тармақ мазмұнындағы мәтінді
    немесе басқа мазмұнды іздеу

en: Find in _Nodes Names and Tags...
kk_KZ: Бұтақ атымен және тегтер

en: Find in Nodes Names and Tags
kk_KZ: Бұтақ атымен және тегтер
    
    Мәтiннiң iздестiруi немесе бұтақ 
    басқа iшiндегi атымен және тегтер

en: Find _Again
kk_KZ: Келесi iзделу...

en: Iterate the Last Find Operation
kk_KZ: Келесi iзделу...
    
    Мәтiннiң iздестiре берсiн немесе 
    төтеледе басқа iшiндегi

en: Find _Back
kk_KZ: Алдыңғы iзделу...

en: Iterate the Last Find Operation in Opposite Direction
kk_KZ: Алдыңғы iзделу...
    
    Мәтiннiң iздестiре берсiн немесе 
    керi қайтаруда басқа iшiндегi

en: _Replace in Node Content...
kk_KZ: Бұтақ ауыстырыңыз

en: Replace into the Selected Node Content
kk_KZ: Бұтақ ауыстырыңыз
    
    Мәтiн алмастырылсын немесе басқа iшiндегi тарал

en: Replace in _Multiple Nodes...
kk_KZ: Филиалдарға ауыстырыңыз...

en: Replace in Multiple Nodes
kk_KZ: Бұтақтарда ауыстырыңыз
    
    Барлық тармақтардағы мәтінді немесе басқа мазмұнды ауыстырыңыз

en: Replace A_gain
kk_KZ: Ауыстыру қайталану...

en: Iterate the Last Replace Operation
kk_KZ: Ауыстыру қайталану...
    
    Мәтiннiң ауыстыруын жалғастырсын 
    немесе басқа iшiндегi

en: Show All Matches _Dialog...
kk_KZ: Тура келу...

en: Show Search All Matches Dialog
kk_KZ: Тура келу...
    
    Сәйкестiктерiмен диалогктiк терезесi 
    табылған iздестiруде көрсетсiн немесе 
    ауыстырудың жанында iшiндегi

en: _Clear All Exclusions From Search
kk_KZ: Барлық іздеу ерекшеліктерін өшіру

en: Clear All Tree Nodes Properties of Exclusions From Search
kk_KZ: Барлық іздеу ерекшеліктерін өшіру
    
    Ағаш бұтақтарының барлық қасиеттерін іздеу ерекшеліктерінен тазартыңыз

en: View
kk_KZ: Түр

en: Show/Hide _Tree Explorer
kk_KZ: Ағаштың шолушысы

en: Toggle Show/Hide Tree
kk_KZ: Ағаштың шолушысы
    
    Көрсету/Жасырыну құжаттың ағаш тәрiздi 
    ұсынуын қарауға рұқсат берген ағаштың 
    шолушысы, және оның бұтақтары бойымен 
    тез орын ауыстыру

en: Show/Hide Te_rminal
kk_KZ: Терминал

en: Toggle Show/Hide Terminal
kk_KZ: Терминал
    
    Терминалды көрсету/жасыру

en: Toggle Focus Terminal/Te_xt
kk_KZ: Фокус аудару...

en: Toggle Focus Between Terminal and Text
kk_KZ: Фокус аудару...
    
    Ағаштың шолушысының аралығында 
    фокус аударсын және Мәтiндiк редактормен

en: Show/Hide _Menubar
kk_KZ: Басты мәзір

en: Toggle Show/Hide Menubar
kk_KZ: Басты мәзір
    
    Басты мәзір Көрсету/Жасыру

en: Show/Hide Tool_bar
kk_KZ: Құрал-саймандар панелi

en: Toggle Show/Hide Toolbar
kk_KZ: Құрал-саймандар панелi
    
    Көрсету/Жасырыну құрал-саймандар панелi.
    
    Құралдар тақтасы жедел мүмкіндік береді
    мәзір пәрмендерін шақыру, нысандарын кірістіру
    мәтінді пішімдеңіз, ағашты өңдеңіз.
    Егер сіз тінтуір меңзерін қысқа уақытқа кешіктірсеңіз
    кез-келген батырманың үстінде сипаттама пайда болады.
    
    Сіз панелін оңай баптай аласыз құралдар, қолданба параметрлерінде

en: Show/Hide _Statusbar
kk_KZ: Күй жолағы

en: Toggle Show/Hide Statusbar
kk_KZ: Күй жолағы
    
    Күй жолағын Көрсету/Жасыру

en: Show/Hide _Lines Node Parent to Children
kk_KZ: Сызықтар

en: Toggle Show/Hide Lines Between Node Parent and Children
kk_KZ: Сызықтар
    
    Көрсету/Жасыру байланыс желісі баратын
    ата-аналар атынан бұтақтары еншілес

en: Show/Hide Node Name _Header
kk_KZ: Тақырып

en: Toggle Show/Hide Node Name Header
kk_KZ: Тақырып
    
    Көрсету/Жасырыну тақырып мәтiндiк редакторда тарал

en: Toggle _Focus Tree/Text
kk_KZ: Фокус аудару...

en: Toggle Focus Between Tree and Text
kk_KZ: Фокус аудару...
    
    Ағаштың шолушысының аралығында 
    фокус аударсын және Мәтiндiк редактормен

en: _Increase Toolbar Icons Size
kk_KZ: Белгiшенi үлкейту...

en: Increase the Size of the Toolbar Icons
kk_KZ: Белгiшенi үлкейту...
    
    Құрал-саймандар панелiнiң белгiшелерiн өлшемдi үлкейту

en: _Decrease Toolbar Icons Size
kk_KZ: Белгiшенi азаю...

en: Decrease the Size of the Toolbar Icons
kk_KZ: Белгiшенi азаю...
    
    Құрал - өлшемдi азаю белгiшелерiн панелiнiң саймандар

en: Full Screen _On/Off
kk_KZ: Экран тарт

en: Toggle Full Screen On/Off
kk_KZ: Экран тарт
    
    Толық экранды қарау

en: _Always On Top On/Off
kk_KZ: Әрқашан жоғарыдан

en: Always On Top On/Off
kk_KZ: Әрқашан жоғарыдан
    
    CherryTree терезесін басқалардың үстіне бекітіңіз

en: Disable Menubar i_n Titlebar
kk_KZ: Басты мәзір...

en: Do Not Place the Menubar in the Titlebar
kk_KZ: Басты мәзір...
    
    Негізгі мәзір жолағын терезе тақырыбының астына жылжытыңыз

en: Enable Menubar i_n Titlebar
kk_KZ: Басты мәзір...

en: Place the Menubar in the Titlebar
kk_KZ: Басты мәзір...
    
    Негізгі мәзір жолағын терезе тақырыбына жылжытыңыз

en: Import
kk_KZ: Импорт

en: From _CherryTree File
kk_KZ: Файл CherryTree

en: Add Nodes of a CherryTree File to the Current Tree
kk_KZ: Файл CherryTree деректерiн импорт
    
    Файл CherryTree сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _CherryTree Folder
kk_KZ: CherryTree қалтасынан

en: Add Nodes of a CherryTree Folder to the Current Tree
kk_KZ: CherryTree қалтасынан деректерді импорттау
    
    CherryTree қалтасынан сыртқы деректерді алыңыз

en: From _Indented List File
kk_KZ: Файлдар тізімінен

en: Add Nodes from an Indented List File to the Current Tree
kk_KZ: Файлдар тізімінен деректерді импорттау
    
    Файлдар тізімінен сыртқы деректерді алыңыз

en: From _Plain Text File
kk_KZ: Мәтiндiк файлдан

en: Add Node from a Plain Text File to the Current Tree
kk_KZ: Мәтiндiк файлдан деректерiн импорт
    
    Мәтiндiк файлдан сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _Folder of Plain Text Files
kk_KZ: Мәтiндiк файлдармен мұқабадан

en: Add Nodes from a Folder of Plain Text Files to the Current Tree
kk_KZ: Мәтiндiк файлдармен мұқабадан деректерiн импорт
    
    Мұқабадан сыртқы деректерi мәтiндiк файлдармен болып шығу

en: From _HTML File
kk_KZ: Файл HTML

en: Add Node from an HTML File to the Current Tree
kk_KZ: Файл HTML деректерiн импорт
    
    Файл HTML сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _Folder of HTML Files
kk_KZ: HTML файлдармен мұқабадан

en: Add Nodes from a Folder of HTML Files to the Current Tree
kk_KZ: HTML файлдармен мұқабадан деректерiн импорт
    
    HTML мұқабадан сыртқы деректерi файлдармен болып шығу

en: From _Markdown File
kk_KZ: Файл Markdown

en: Add a node from a Markdown File to the Current Tree
kk_KZ: Файл Markdown деректерiн импорт
    
    Файл Markdown сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _Folder of Markdown Files
kk_KZ: Markdown файлдармен мұқабадан

en: Add Nodes from a Folder of Markdown Files to the Current Tree
kk_KZ: Markdown файлдармен мұқабадан деректерiн импорт
    
    Markdown мұқабадан сыртқы деректерi файлдармен болып шығу

en: From _Gnote Folder
kk_KZ: Gnote

en: Add Nodes of a Gnote Folder to the Current Tree
kk_KZ: Gnote деректерiн импорт
    
    Мұқаба Gnote сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _KeepNote Folder
kk_KZ: KeepNote

en: Add Nodes of a KeepNote Folder to the Current Tree
kk_KZ: KeepNote деректерiн импорт
    
    Мұқаба KeepNote сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _Leo File
kk_KZ: Leo

en: Add Nodes of a Leo File to the Current Tree
kk_KZ: Leo деректерiн импорт
    
    Файл Leo сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _Mempad File
kk_KZ: Файл Mempad

en: Add Nodes of a Mempad File to the Current Tree
kk_KZ: Mempad деректерiн импорт
    
    Файл Mempad сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _NoteCase HTML File
kk_KZ: NoteCase HTML файлдан

en: Add Nodes of a NoteCase HTML File to the Current Tree
kk_KZ: NoteCase HTML файлдан деректерiн импорт
    
    NoteCase HTML файлдан сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _RedNotebook HTML File
kk_KZ: RedNotebook HTML

en: Add Nodes of a RedNotebook HTML file to the Current Tree
kk_KZ: RedNotebook HTML деректерiн импорт
    
    Файл RedNotebook HTML сыртқы деректерiн болып шығу

en: From T_omboy Folder
kk_KZ: Tomboy

en: Add Nodes of a Tomboy Folder to the Current Tree
kk_KZ: Tomboy деректерiн импорт
    
    Мұқаба Tomboy сыртқы деректерiн болып шығу

en: From T_reepad Lite File
kk_KZ: Treepad

en: Add Nodes of a Treepad Lite File to the Current Tree
kk_KZ: Treepad деректерiн импорт
    
    Файл Treepad сыртқы деректерiн болып шығу

en: From _Zim Folder
kk_KZ: Zim

en: Add Nodes of a Zim Folder to the Current Tree
kk_KZ: Zim деректерiн импорт
    
    Мұқаба Zim сыртқы деректерiн болып шығу

en: Export
kk_KZ: Экспорт

en: Export To _PDF
kk_KZ: PDF түрлендiру

en: Export To PDF
kk_KZ: PDF түрлендiру
    
    PDF файлға түрлендiру: таңдалған мәтiн үзiндi, 
    бұтақ, бұтағы еншiлес немесе ағаш бәрi толығымен

en: Export To _HTML
kk_KZ: HTML түрлендiру

en: Export To HTML
kk_KZ: HTML түрлендiру
    
    HTML файлға түрлендiру: таңдалған мәтiн үзiндi, 
    бұтақ, бұтағы еншiлес немесе ағаш бәрi толығымен

en: Export to Plain _Text
kk_KZ: Мәтiндiк файлға түрлендiру

en: Export to Plain Text
kk_KZ: Мәтiндiк файлға түрлендiру
    
    TXT файлға түрлендiру: таңдалған мәтiн үзiндi, 
    бұтақ, бұтағы еншiлес немесе ағаш бәрi толығымен

en: _Export To CherryTree
kk_KZ: CherryTree құжатқа түрлендiру

en: Export To CherryTree File or Folder
kk_KZ: CherryTree құжатқа түрлендiру
    
    CherryTree файлға түрлендiру: таңдалған мәтiн үзiндi, 
    бұтақ, бұтағы еншiлес немесе ағаш бәрi толығымен

en: Help
kk_KZ: Мәлiмет

en: _Check Newer Version
kk_KZ: Жаңару тексерiлу...

en: Check for a Newer Version Available Online
kk_KZ: Жаңару тексерiлу...
    
    CherryTree жаңаруларын бар болу тексерiлу

en: _Website
kk_KZ: Вебсайт

en: Visit CherryTree's Website
kk_KZ: Вебсайт
    
    CherryTree веб сайтына кіріңіз

en: _Source Code
kk_KZ: Бастапқы код

en: Browse CherryTree's Source Code Online
kk_KZ: Бастапқы код
    
    CherryTree бастапқы кодын онлайн көру

en: _Report a Bug
kk_KZ: Қате туралы хабарлау

en: Report a Bug in CherryTree
kk_KZ: Қате туралы хабарлау

en: Online _Manual
kk_KZ: Ғаламторда мәлiмет

en: CherryTree's Online Manual
kk_KZ: Ғаламторда мәлiмет
    
    CherryTree бойымен мәлiметтiң онлайнының көрсету

en: _About
kk_KZ: Бағдарлама туралы...

en: About CherryTree
kk_KZ: Мәліметтер

en: _Open Preferences Directory
kk_KZ: Теңшелiм ашылу...

en: Open the Directory with Preferences Files
kk_KZ: Теңшелiм ашылу...
    
    Параметрлер қалтасын ашыңыз

en: C_ut Anchor
kk_KZ: Зәкiр қию

en: Cut the Selected Anchor
kk_KZ: Зәкiр қию
    
    Алмасу буферiне зәкiр қию

en: _Copy Anchor
kk_KZ: Зәкiрдi көшiрiп алу

en: Copy the Selected Anchor
kk_KZ: Зәкiрдi көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне зәкiрдi көшiрiп алу

en: _Delete Anchor
kk_KZ: Зәкiр алыстап кету

en: Delete the Selected Anchor
kk_KZ: Зәкiр алыстап кету
    
    Құжаттан зәкiр алыстап кету
    
    Құжат сiлтеме зәкiрдiң алып тастауында оған, 
    оны керек алыстап кетуге қалады немесе өзгерту

en: Edit _Anchor...
kk_KZ: Зәкiрдiң қасиетi...

en: Edit the Underlying Anchor
kk_KZ: Зәкiрдiң қасиетi...
    
    Зәкiрдiң қасиетiн өзгерту

en: Copy Anchor Link
kk_KZ: Сiлтеменi көшiрiп алу

en: Copy Link to the Underlying Anchor to Clipboard
kk_KZ: Сiлтеменi көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне зәкiрге сiлтеменi көшiрiп алу

en: C_ut Embedded File
kk_KZ: Файл қию

en: Cut the Selected Embedded File
kk_KZ: Файл қию
    
    Алмасу буферiне файл қию

en: _Copy Embedded File
kk_KZ: Файлды көшiрiп алу

en: Copy the Selected Embedded File
kk_KZ: Файлды көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне файлды көшiрiп алу

en: _Delete Embedded File
kk_KZ: Файл алыстап кету

en: Delete the Selected Embedded File
kk_KZ: Файл алыстап кету
    
    Құжаттан файл алыстап кету

en: Open Embedded File
kk_KZ: Файл ашылу...
    
    Қондырылған файл ашылу

en: _Rename
kk_KZ: Қайта аталу...

en: Rename Embedded File
kk_KZ: Қайта аталу...
    
    Қондырылған файл қайта аталу

en: _Save LatexBox as PNG...
kk_KZ: LaTeX сақталу...

en: Save the Selected LatexBox as a PNG file
kk_KZ: LaTeX сақталу...
    
    PNG пiшiмде LaTeX сақталу

en: _Edit LatexBox...
kk_KZ: LaTeX қасиет

en: Edit the Selected LatexBox
kk_KZ: LaTeX қасиетi...
    
    LaTeX қасиетiн өзгерту: ен, биiктiк және бұрылыс

en: C_ut LatexBox
kk_KZ: LaTeX қию

en: Cut the Selected LatexBox
kk_KZ: LaTeX қию
    
    LaTeX алмасу буферiне қию

en: _Copy LatexBox
kk_KZ: LaTeX көшiрiп алу

en: Copy the Selected LatexBox
kk_KZ: LaTeX көшiрiп алу
    
    LaTeX алмасу буферiне көшiрiп алу

en: _Delete LatexBox
kk_KZ: LaTeX алыстап кету

en: Delete the Selected LatexBox
kk_KZ: LaTeX алыстап кету
    
    LaTeX құжаттан алыстап кету

en: _Save Image as PNG...
kk_KZ: Бейненi сақталу...

en: Save the Selected Image as a PNG file
kk_KZ: Бейненi сақталу...
    
    PNG пiшiмде бейненi сақталу

en: _Edit Image...
kk_KZ: Бейненiң қасиетi...

en: Edit the Selected Image
kk_KZ: Бейненiң қасиетi...
    
    Бейненiң қасиетiн өзгерту: ен, биiктiк және бұрылыс

en: C_ut Image
kk_KZ: Бейне қию

en: Cut the Selected Image
kk_KZ: Бейне қию
    
    Алмасу буферiне бейне қию

en: _Copy Image
kk_KZ: Бейненi көшiрiп алу

en: Copy the Selected Image
kk_KZ: Бейненi көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне бейненi көшiрiп алу

en: _Delete Image
kk_KZ: Бейне алыстап кету

en: Delete the Selected Image
kk_KZ: Бейне алыстап кету
    
    Құжаттан бейне алыстап кету

en: Edit _Link...
kk_KZ: Сiлтеменiң қасиетi...

en: Edit the Link Associated to the Image
kk_KZ: Сiлтеменiң қасиетi... 
    
    Сiлтемесiн қасиетi бейнеге қатысты өзгерту

en: D_ismiss Link
kk_KZ: Сiлтеменi тазалану

en: Dismiss the Link Associated to the Image
kk_KZ: Сiлтеменi тазалану
    
    Сiлтемесiн бейнеге қатысты тазалану

en: Show/Hide _CherryTree
kk_KZ: CherryTree ашылу

en: Toggle Show/Hide CherryTree
kk_KZ: CherryTree ашылу
    
    CherryTree активтендiру

en: Edit the Underlying Link
kk_KZ: Сiлтеменiң қасиетi...
    
    Сiлтеменiң қасиетiн өзгерту

en: C_ut Link
kk_KZ: Сiлтеме қию

en: Cut the Selected Link
kk_KZ: Сiлтеме қию
    
    Алмасу буферiне сiлтеме қию

en: _Copy Link
kk_KZ: Сiлтеменi көшiрiп алу

en: Copy the Selected Link
kk_KZ: Сiлтеменi көшiрiп алу
    
    Алмасу буферiне сiлтеменi көшiрiп алу

en: Dismiss the Selected Link
kk_KZ: Сiлтеменi тазалану
    
    Құжаттан сiлтеме ғана алыстайды, бiрақ мәтiн емес

en: _Delete Link
kk_KZ: Сiлтеме алыстап кету

en: Delete the Selected Link
kk_KZ: Сiлтеме алыстап кету
    
    Сiлтеменi алыстайды және құжаттан мәтiн

en: Copy Selection or All
kk_KZ: Бөлектелген немесе барлығын көшіру

en: Paste
kk_KZ: Кірістіру

en: Reset
kk_KZ: Қалпына келтіру

en: Rename
kk_KZ: Қайта аталу

en: PNG Image
kk_KZ: PNG бейне

en: Write to %s Failed
kk_KZ: Жазба %s сәттi болмады

en: Insert/Edit Link
kk_KZ: Сiлтеменiң қасиетi

en: The Folder Link '%s' is Not Valid.
kk_KZ: %s мұқабаға дұрыс емес сiлтеме

en: The File Link '%s' is Not Valid.
kk_KZ: %s файлға дұрыс емес сiлтеме

en: The Folder Link '%s' is Not Valid
kk_KZ: %s мұқабаға дұрыс емес сiлтеме

en: The Link Refers to a Node that Does Not Exist Anymore (Id = %s)
kk_KZ: Бұтаққа дұрыс емес сiлтеме.
    
    Ендi тарал болмайды (Id = %s).
    Ол жойылған немесе өзгертілген шығар

en: No anchor named '%s' found
kk_KZ: Құжатта іздеу аяқталды.
    
    Сіз іздеген зәкір <b> '%s ' < / b> табылмады!

en: Edit CodeBox
kk_KZ: CodeBox қасиет

en: You must associate a command to '%s'.
    Do so in the Preferences Dialog.
kk_KZ: Сiз тiлмен пәрменге байланысуыңыз керек <b>' %s '</b>.
    
    Бұл қолданба теңшелiмдерiндегi жасауға болады

en: Install the package 'xterm' or configure a different terminal in the Preferences Dialog.
kk_KZ: Xterm десте орнатылыңыз немесе қолданба теңшелiмдерiндегi басқа терминал теңшеңiз

en: Edit Table Properties
kk_KZ: Кестенiң қасиетi

en: CSV File
kk_KZ: CSV файл

en: Insert Anchor
kk_KZ: Зәкiр үстемелену

en: Edit Anchor
kk_KZ: Зәкiрдiң қасиетi

en: Cannot Edit Embedded File in Read Only Node.
kk_KZ: <b>"Оқу ғана!"</b> файлды мүмкiн емес редакциялау

en: Embedded File Automatically Updated:
kk_KZ: Файл автоматты түрде жаңартылған:

en: Change Selected
kk_KZ: Пернелер комбинациясын өзгерту

en: The Keyboard Shortcut '%s' is already in use.
kk_KZ:  
    '%s' пайдаланып қойдылар пернелер комбинациясы!

en: The current associated action is '%s'
kk_KZ: Осы тiркесiм <b>' %s '</b> iс-әрекеттi орындайды

en: Do you want to steal the shortcut?
kk_KZ: Пернелер комбинациясын қайта анықтайды ма?

en: Edit Keyboard Shortcut
kk_KZ: Жаңа тiркесiм...

en: No Keyboard Shortcut
kk_KZ: Берiлген емес

en: Writing to Disk...
kk_KZ: Дискке жазба...

en: You Have No Write Access to %s
kk_KZ: Файлға <b>"%s"</b> жазба қол жетпес

en: Enter Password for %s
kk_KZ: Үшiн пароль %s енгiзiңiз

en: Failed integrity check of the saved document. Try File-->Save As
kk_KZ: Құжат бүлінген.
    
    Оны басқа атпен сақтауға тырысыңыз (Файл-->Басқаша сақтау...)

en: Failed to encrypt the file
kk_KZ: Файлды шифрлау мүмкін болмады

en: Search for
kk_KZ: Табылу:

en: Replace with
kk_KZ: Алмастырылу:

en: Match Case
kk_KZ: Регистрдi ескерiлу

en: Regular Expression
kk_KZ: Жүйелi айтылу

en: Online Manual
kk_KZ: Ғаламторда мәлiмет

en: Accent Insensitive
kk_KZ: Жоюға сезімталдық

en: Override Exclusions
kk_KZ: Ерекшеліктерді жою

en: Whole Word
kk_KZ: Сөз ғана тұтастай

en: Start Word
kk_KZ: Сөздiң басы

en: Forward
kk_KZ: Алға

en: Backward
kk_KZ: Кейiн

en: All, List Matches
kk_KZ: Тура келу бәрi

en: First From Selection
kk_KZ: Бiрiншi тура келу ерекшеленген

en: First in All Range
kk_KZ: Барлық құжат бойымен бiрiншi тура келу

en: Node Created After
kk_KZ: Кейiн жаратылған

en: Node Created Before
kk_KZ: Дейiн жаратылған

en: Node Modified After
kk_KZ: Кейiн өзгертiлген

en: Node Modified Before
kk_KZ: Дейiн өзгертiлген

en: Time filter
kk_KZ: Күнi бойымен тарал...

en: Node Content
kk_KZ: Түйін мазмұны

en: Node Name and Tags
kk_KZ: Бұтақ атымен және тегтер

en: Only Selected Node and Subnodes
kk_KZ: Бұтағы еншілес

en: Show Iterated Find/Replace Dialog
kk_KZ: "Тура келу ...." диалогктiк терезенiң көрсету

en: Search options
kk_KZ: Iздестiрудiң параметрлерi

en: At least one node was skipped because of exclusions set in the node properties.
    In order to clear all the exclusions, use the menu:
    Search -> Clear All Exclusions From Search
kk_KZ: Onyń qasıetterinde belgilengen erekshelikterge baılanysty kem degende bir tarmaq alynyp tastaldy.
    Barlyq erekshelikterdi joıý úshin mázirdi paıdalanyńyz:
    Izdeý - > Barlyq izdeý erekshelikterin joıý

en: Hide (Restore with '%s')
kk_KZ: Орау/Қалпына келу ('%s')

en: Node Name
kk_KZ: Есiм

en: Line
kk_KZ: Жол

en: Line Content
kk_KZ: Iшiндегi

en: Matches
kk_KZ:  сәйкестiктер

en: Iterate Latest Find/Replace
kk_KZ: Қайталану Табылу/Алмастырылу

en: Close
kk_KZ: Жабу

en: Find Previous
kk_KZ: Алдыңғы

en: Find Next
kk_KZ: Келесi

en: Replace
kk_KZ: Алмастырылу

en: Undo
kk_KZ: Болдырмау

en: Downloading
kk_KZ: Жүктеу

en: Remove from list
kk_KZ: Әңгiмеден алыстап кету

en: The new parent can't be one of his children!
kk_KZ: Жаңа ата-ана бұтағы еншiлес мүмкiн емес болады!

en: Light Background, Dark Text
kk_KZ: Ашық фондағы қараңғы мәтiн

en: Dark Background, Light Text
kk_KZ: Қараңғы фондағы ашық мә

en: Custom Background
kk_KZ: Фон

en: Text
kk_KZ: Мәтiн

en: Selection Background
kk_KZ: Ерекшеленген мәтiннiң фоны

en: Tree Explorer
kk_KZ: Ағаштың шолушысы

en: Rich Text
kk_KZ: Форматталған мәтiн

en: Plain Text
kk_KZ: Кәдiмгi мәтiн

en: Table
kk_KZ: Кесте

en: Code
kk_KZ: Код

en: Style Schemes
kk_KZ: Мәтiндiк редактор

en: Text Foreground
kk_KZ: Мәтiн

en: Text Background
kk_KZ: Фон

en: Selection Foreground
kk_KZ: Ерекшеленген мәтiн

en: Cursor
kk_KZ: Жүгiргi

en: Current Line Background
kk_KZ: Белсендi жолды фон

en: Line Numbers Foreground
kk_KZ: Жолдарды нөмiрлеу

en: Line Numbers Background
kk_KZ: Жолдарды нөмiрлеудiң фоны

en: Style Scheme Editor
kk_KZ: Күйге келтiрiлетiн тақырып

en: Set Dark Theme Icons
kk_KZ: Қара белгішелер

en: Set Light Theme Icons
kk_KZ: Жарық белгішелері

en: Set Default Icons
kk_KZ: Әдетті белгішелер

en: Icon Theme
kk_KZ: Тақырыбы

en: Move the Selected Bookmark Up
kk_KZ: Үстiне орын алмасу

en: Move the Selected Bookmark Down
kk_KZ: Төмен орын алмасу

en: Remove the Selected Bookmark
kk_KZ: Бетбелгi алыстап кету

en: Sort the Bookmarks Descending
kk_KZ: Кему бойымен сұрыпталу

en: Sort the Bookmarks Ascending
kk_KZ: Өсу бойымен сұрыпталу

en: Choose Storage Type
kk_KZ: Файлдың түрi

en: Storage Type
kk_KZ: Түр:

en: CT saves the document in an encrypted 7zip archive. When viewing or editing the document, CT extracts the encrypted archive to a temporary folder, and works on the unencrypted copy. When closing, the unencrypted copy is deleted from the temporary directory. Note that in the case of application or system crash, the unencrypted document will remain in the temporary folder.
kk_KZ: CherryTree құжаты шифрланған 7zip-архиве сақталынады. Ашуы уақытында немесе құжат CherryTree редакциялау шифрланған архивiден уақытша мұқабаға онысы алады және қалай кәдiмгi архивпен онымен жұмыс iстейдi. Шифрланбалған документ көшiрмесi файлдың жабуынан кейiн уақытша мұқабадан алыстайды. Жүйенiң күйреуi уақытында немесе шифрланбалған құжат қолданба уақытша мұқабада мүмкiн қалу.

en: Enter the New Password Twice
kk_KZ: Енгiзiңiз және тексерiс үшiн пароль расталыңыз

en: Autosave Every
kk_KZ: Автосақтау әр

en: Minutes
kk_KZ: минуттар

en: The Password Fields Must be Filled.
kk_KZ: Сiз пароль бермедiңiз

en: The Two Inserted Passwords Do Not Match.
kk_KZ: Парольдарды үйлеспейдi

en: Warning
kk_KZ: Ескерту

en: The Current Document was Updated.
kk_KZ: CherryTree құжатты өзгертiлген болды.

en: Do you want to Save the Changes?
kk_KZ: Құжатта өзгерiстi сақталады ма?

en: Do you want to Execute the Code?
kk_KZ: Кодты орындайды ма?

en: Ask Confirmation Before Executing the Code
kk_KZ: Кодты орындамас бұрын растауды сұраңыз

en: Use Internal Terminal
kk_KZ: Кірістірілген терминалды пайдаланыңыз

en: A Hierarchical Note Taking Application, featuring Rich Text and Syntax Highlighting
kk_KZ: Мәтiннiң қалыптауының мүмкiндiгiмен қойын кiтапша иерархиялық ағашқа ұқсас құрылым және синтаксистiң көмескi жарығымен

en: 
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301, USA.
kk_KZ: 
    Мынау бағдарлама еркiн бағдарламалық қамтамасыз етудi болып көрiнедi;
    сiз тарата аласыз және/немесе онының шарттарға сәйкес өзгерту GNU
    стандартты Қоғамдық лицензия, еркiн бағдарламалық қамтамасыз етудi
    жарияланған қормен, немесе нобайдың лицензиясы 3, (сiздiң қарауыңызға)
    немесе нобай кез-келген кенжелеу.
    
    Не ол кәдеге асар едi болғанын, Қандай болғанын бағдарлама үмiтте
    таратады,бiрақ онда Ниа кепiлдiк берiлген мiндеттеме бол бытьқан;
    тiптi Тұтынушықа сиеттерiмен байланған жанама кепiлдiк берiлген 
    мiндеттемелерсiз және Белгiлi мақсаттар үшiн жарамдылықпен.
    Егжей-тегжейлер үшiн GNU Стандартты Қоғамдық лицензияға қараңыз.
    
    Болған iс сiз бағдарлама бұнымен бiрге Стандартты Қоғамдық лицензия
    GNU көшiрме болып шығуыңыз керек. Егер дәл осылай емес бұл болса, 
    бойымен қорға Еркiн жазыңыз, 675 Mass Ave, Cambridge, MA 02139, USA.

en: Arabic
kk_KZ: Араб тілі

en: Armenian
kk_KZ: Армян

en: Bulgarian
kk_KZ: Болгарлық

en: Chinese Simplified
kk_KZ: Қытай жеңiлдетiлгенi

en: Chinese Traditional
kk_KZ: Қытай (дәстүрлі)

en: Croatian
kk_KZ: Хорват

en: Czech
kk_KZ: Чех

en: Dutch
kk_KZ: Голландиялық

en: Finnish
kk_KZ: Фин

en: French
kk_KZ: Француз

en: German
kk_KZ: Немiс

en: Greek
kk_KZ: Грек

en: Hindi India
kk_KZ: Хинди (Үндістан)

en: Hungarian
kk_KZ: Венгр

en: Italian
kk_KZ: Италиялық

en: Japanese
kk_KZ: Жапон

en: Kazakh
kk_KZ: Қазақ

en: Kazakh (Latin)
kk_KZ: Қазақ (латын)

en: Korean
kk_KZ: Кәрiс

en: Lithuanian
kk_KZ: Литвалық

en: Persian
kk_KZ: Парсы

en: Polish
kk_KZ: Поляк

en: Portuguese
kk_KZ: Португал

en: Portuguese Brazil
kk_KZ: Португал (Бразилия)

en: Romanian
kk_KZ: Румын

en: Russian
kk_KZ: Орыс

en: Slovenian
kk_KZ: Словения

en: Spanish
kk_KZ: Испан

en: Swedish
kk_KZ: Швед

en: Turkish
kk_KZ: Түрiк

en: Ukrainian
kk_KZ: Украина

en: Number of Rich Text Nodes
kk_KZ: Форматталған мәтiнмен бұтақтарын сан

en: Number of Plain Text Nodes
kk_KZ: Мәтiннiң обычыммен бұтақтарын сан

en: Number of Code Nodes
kk_KZ: Кодпен бұтақтарын сан

en: Number of Images
kk_KZ: Бейнелер

en: Number of LatexBoxes
kk_KZ: LaTeX-ов

en: Number of Embedded Files
kk_KZ: Файлдық

en: Number of Tables
kk_KZ: Кестелер

en: Number of CodeBoxes
kk_KZ: CodeBox-ов

en: Number of Anchors
kk_KZ: Зәкiрлер

en: Number of Shared Nodes / Groups
kk_KZ: Жалпы тармақтар / топтар

en: Latex Text
kk_KZ: LaTeX мәтiн

en: Image Size dpi
kk_KZ: Dpi сурет өлшемі

en: Tutorial
kk_KZ: Басшылық

en: Reference
kk_KZ: Анықтама

en: LaTeX Math and Equations Tutorial
kk_KZ: LaTeX математикалық теңдеулер бойынша оқулық

en: LaTeX Math Symbols Reference
kk_KZ: LaTeX математикалық символдарының анықтамалығы

en: Image Properties
kk_KZ: Бейненiң қасиетi

en: Width
kk_KZ: Ен

en: Height
kk_KZ: Биiктiк

en: Automatic Syntax Highlighting
kk_KZ: Синтаксистiң көмескi жарығы

en: Type
kk_KZ: Түр

en: pixels
kk_KZ: пиксельдер

en: Size
kk_KZ: Өлшем

en: Show Line Numbers
kk_KZ: Жолдарды нөмiрлеу

en: Highlight Matching Brackets
kk_KZ: Жаңа сауған жақшалар жарық түсiру

en: Options
kk_KZ: Теңшелiм

en: Rows
kk_KZ: Жолдар саны:

en: Columns
kk_KZ: Сан бағана:

en: Default Width
kk_KZ: Мағына:

en: Table Size
kk_KZ: Кестенiң өлшемi

en: Column Properties
kk_KZ: Бағананың енi

en: Lightweight Interface (much faster for large tables)
kk_KZ: Жеңіл интерфейс (үлкен кестелер үшін жылдамырақ)

en: Import from CSV File
kk_KZ: Файл CSV деректерiн импорттау

en: Could not access the executables 'latex' and 'dvipng'
kk_KZ: 'Latex' және 'dvipng'орындалатын файлдарына қол жеткізу мүмкін болмады

en: For example, on Ubuntu the packages to install are:
kk_KZ: Мысалы, Ubuntu-да орнатуға арналған пакеттер:

en: For example, on macOS the packages to install are:
kk_KZ: Мысалы, Mac OS жүйесінде орнатуға арналған пакеттер:

en: Could not access the executable 'latex'
kk_KZ: 'Latex' орындалатын файлына кіру мүмкін болмады

en: Could not access the executable 'dvipng'
kk_KZ: 'dvipng' орындалатын файлына кіру мүмкін болмады

en: Show White Spaces
kk_KZ: Бос орынды бейнелеу

en: Highlight Current Line
kk_KZ: Белсендi жол жарық түсiру

en: Text Editor
kk_KZ: Мәтiндiк редактор

en: Internal Terminal Shell
kk_KZ: Кірістірілген терминалды пайдаланыңыз

en: Command per Node/CodeBox Type
kk_KZ: Компилятордың/интерпретаторының пәрменi

en: Terminal Command
kk_KZ: Терминалдың пәрменi

en: Code Execution
kk_KZ: Кодтың орындауы

en: The Size of the Toolbar Icons is already at the Maximum Value.
kk_KZ: Құрал-саймандар өлшем максималды

en: The Size of the Toolbar Icons is already at the Minimum Value.
kk_KZ: Құрал-саймандар өлшем минималды

en: This Change will have Effect Only After Restarting CherryTree.
kk_KZ: Cherrytree қайта іске қосылғаннан кейін өзгерістер күшіне енеді.

en: The database file %s is corrupt, see log for more details.
kk_KZ: Файл: <b>"%s"</b> - зақымданған.
    
    Толық ақпарат үшiн сайға қараңыз.

en: Backup files are by default 3 in the same folder of the corrupted document, with the same name plus trailing tildes (~, ~~, ~~~). Try first the backup with one tilde: copy the file to another directory, remove the trailing tilde and open with cherrytree. If it still fails, try the one with two tildes and if it still fails try the one with three tildes.
kk_KZ: Сақтық көшірме файлдары (әдепкі бойынша 3 дана) бір қалтада бүлінген құжат,
    сол атаумен, бірақ тильдтермен (~, ~~, ~~~) соңында.
    Зақымдалған файлды қалпына келтіру үшін сақтық көшірме файлын алу керек
    бір Тильда және басқа каталогқа оны көшіру, Тильда жою және ашу CherryTree.
    Егер файлды қалпына келтіру мүмкін болмаса, сақтық көшірмелерді қолданыңыз
    екі-үш тильде. Бірақ егер сіз басқалармен сәтсіздікке ұшырасаңыз
    сақтық көшірме, содан кейін сізге ештеңе көмектеспейді!!!

en: %s write failed - file is missing. Reattach USB drive or shared resource!
kk_KZ: Жазу қатесі! Файл: <b>"%s"</b> - болмайды.
    
    USB құрылғысын немесе ортақ ресурсты қайта қосыңыз!

en: %s write failed - is file blocked by a sync program?
kk_KZ: Жазу қатесі!
    
     Файл: <b>"%s"</b> - синхрондау бағдарламасы бұғаттады ма?

en: %s reopen failed - file is missing. Reattach USB drive or shared resource!
kk_KZ: Файл: <b>"%s"</b> - болмайды.
    
    USB құрылғысын немесе ортақ ресурсты қайта қосыңыз!

en: Tab Width
kk_KZ: Табуляцияның енi

en: Insert Spaces Instead of Tabs
kk_KZ: Табуляция орынына бос орындар

en: Use Line Wrapping
kk_KZ: Жол ауыстырылу

en: Line Wrapping Indentation
kk_KZ: Жолдарды шегiнiс

en: Enable Automatic Indentation
kk_KZ: Автоматты шегiнiс

en: Scroll Beyond Last Line
kk_KZ: Айналдыру жолдың сыртына

en: Cursor Blinking
kk_KZ: Жыпылықтайтын курсор

en: System Default
kk_KZ: Үндемеу бойыншаға

en: On
kk_KZ: Қосулы

en: Off
kk_KZ: Өшірулі

en: Text Margin: Left
kk_KZ: Мәтін өрісі: Сол жақта

en: Right
kk_KZ: Оң жақта

en: Vertical Space Around Lines
kk_KZ: Жоларалық интервал

en: Vertical Space in Wrapped Lines
kk_KZ: Жолдарды тiк шегiнiс

en: Timestamp Format
kk_KZ: Күнiнiң пiшiмi

en: Horizontal Rule
kk_KZ: Горизонталь сызық

en: Chars to Select at Double Click
kk_KZ: Мәтінді екі рет түрту арқылы бөлектеңіз

en: Miscellaneous
kk_KZ: Әр түрлi

en: Remove Color
kk_KZ: Тазалану

en: Question
kk_KZ: Сұрақ

en: Info
kk_KZ: Ақпарат

en: Error
kk_KZ: Қате

en: Select File
kk_KZ: Ашылу...

en: Select Folder
kk_KZ: Таңдау...

en: Save File as
kk_KZ: Басқаша сақтау...

en: Save To Folder
kk_KZ: Қалтаға сақтау

en: Use Different Cherries per Level
kk_KZ: Әр деңгей үшiн әр түрлiсi шиелер

en: Use Selected Icon
kk_KZ: Белгiше тарал

en: No Icon
kk_KZ: Белгiшесiз

en: Hide Right Side Auxiliary Icon
kk_KZ: Белгiше оң жақтан жасырын тарал

en: Default Text Nodes Icons
kk_KZ: Белгiшелер

en: Restore Expanded/Collapsed Status
kk_KZ: Бұтақтарды күй есте сақтау

en: Expand all Nodes
kk_KZ: Шашып тастау тарал

en: Collapse all Nodes
kk_KZ: Бұрылу тарал

en: Nodes in Bookmarks Always Visible
kk_KZ: Бетбелгiлердегi жасырынбау тарал

en: Nodes Status at Startup
kk_KZ: Күй

en: Tree Nodes Names Wrapping Width
kk_KZ: Тасымалдаудың енi атымен тарал

en: Display Tree on the Right Side
kk_KZ: Ағаштың шолушысы оң жақтан

en: Move Focus to Text at Mouse Click
kk_KZ: Тышқанның айғайымен мәтiнге фокустi орын ауыстыру

en: Expand Node at Mouse Click
kk_KZ: Тышқанның айғайымен бұтақты шашып тастау

en: Last Visited Nodes on Node Name Header
kk_KZ: Соңғы посещённыелер тақырыпта тарал

en: Select Node Icon
kk_KZ: Белгiшенiң ауысымы

en: No Node is Selected
kk_KZ: Бұтақ таңдалған емес

en: The Tree is Empty!
kk_KZ: <b> Бос ағаш! </b>
    
    Сiздiң бiрiншi ағашыңыз құрыңыз!
    Бастапқыда жұмыс жаңа бұтақ қосылыңыз:
    <b>Басты мәзiр\Ағаш\Жаңа бұтақ </b>

en: The Selected Node is Read Only.
kk_KZ: Мынау бұтақ қол жететiн <b>"Оқу ғана!"</b>.
    
    Редакциялау үшiн қасиеттi өзгерт тарал.

en: This Feature is Available Only in Rich Text Nodes.
kk_KZ: Форматталған мәтiн үшiн түсiнiктi тек қана мынау функция

en: This Feature is Not Available in Automatic Syntax Highlighting Nodes.
kk_KZ: Мынау функция синтаксистiң көмескi жарығы үшiн жетiспедi

en: No Text is Selected.
kk_KZ: Мәтiн ерекшеленген емес

en: No Table is Selected.
kk_KZ: Мәтiн ерекшеленген емес

en: No CodeBox is Selected.
kk_KZ: Бұтақ таңдалған емес

en: New Child Node Properties
kk_KZ: Қасиет жаңа еншiлес тарал

en: New Node Properties
kk_KZ: Қасиет жаңа тарал

en: Node Properties
kk_KZ: Қасиет тарал

en: Leaving the Node Type Rich Text you will Lose all Formatting for This Node, Do you want to Continue?
kk_KZ: Сiзi <b> "Кәдiмгi мәтiн" </b> <b> "Форматталған мәтiн" </b> 
    ауысымының жанында мәтiннiң қалыптауы толығымен жоғалт бұл үшiн тарал.
    Жалғастырады ма?

en: Are you sure to <b>Delete the node '%s'?</b>
kk_KZ:  
    Сiз <b>' %s '</b> бұтақ рас алыстап кеткiңiз келедi ме?

en: The node <b>has Children, they will be Deleted too!</b>
kk_KZ: <b> Да келесi еншiлес сылын тарал!</b>

en: Select the New Parent
kk_KZ: Атаны таңдаңыз...

en: The new parent can't be the very node to move!
kk_KZ: Жаңа ата-ана бұтағы мүмкiн емес орын алмасады!

en: The new chosen parent is still the old parent!
kk_KZ: Атамен болып көрiнiп қойдыларды таңдалған жаңа ата-ана бұтағы!

en: %s Nodes Properties Changed
kk_KZ: %s қасиеттері тазартылды

en: To WebSite
kk_KZ: Сайт:

en: To File
kk_KZ: Файл:

en: To Folder
kk_KZ: Қалта:

en: To Node
kk_KZ: Бұтақ:

en: Anchor Name (optional)
kk_KZ:  Сiлтемеге зәкiр қосылу (опциялы)

en: There are No Anchors in the Selected Node.
kk_KZ: Бұл тарал зәкiр жоқ

en: Choose Existing Anchor
kk_KZ: Зәкiрдi таңдаңыз

en: Anchor Name
kk_KZ: Зәкiрдiң есiмi

en: The pattern '%s' was not found
kk_KZ: Құжатта іздеу аяқталды.
    
    Қажетті элемент <b>' %s '</b > табылмады!

en: CherryTree File
kk_KZ: Файл CherryTree

en: A folder '%s' already exists in '%s'.
    <b>Do you want to remove it?</b>
kk_KZ: '%s' қалтасы '%s ' ішінде бұрыннан бар.
    <b>Жою?</b>

en: A file '%s' already exists in '%s'.
    <b>Do you want to remove it?</b>
kk_KZ: '%s' фаил '%s ' ішінде бұрыннан бар.
    <b>Жою?</b>

en: Preferences File
kk_KZ: Теңшелiмдердi файл

en: Has the System Tray appeared on the panel?
kk_KZ: CherryTree белгiше мәлiмдемелердiң төңiрегiдегi пайда болды ма?

en: Your system does not support the System Tray
kk_KZ:  
    Сiздiң жүйеңiз мәлiмдемелердi облыс қосталмайды!

en: CherryTree Hierarchical Note Taking
kk_KZ: CherryTree қойын кiтапша

en: _Exit CherryTree
kk_KZ: Шығу

en: Show Menubar:
kk_KZ: Мәзір жолағын көрсету:

en: The Path %s does Not Exist
kk_KZ: <b>' %s '</b> жолы жоқ

en: "%s" is Not a CherryTree File
kk_KZ: "%s " CherryTree құжатты болып көрiнбейдi

en: Error Parsing the CherryTree Path:
    "%s"
kk_KZ: Файл CherryTree ашуын қате:
    "%s"

en: No node named '%s' found.
kk_KZ: Құжатта іздеу аяқталды.
    
    Қажетті тармақ <b> '%s ' < / b> табылмады!

en: Temporary Files were Created and Opened with External Applications.
kk_KZ: Жаратылған басқа қолданба ашылған уақытша файлдары қай.

en: Quit the External Applications Before Quit CherryTree.
kk_KZ: CherryTree шығатын есiктi алдында сыртқы қолданбаны жабыңыз.

en: Did you Quit the External Applications?
kk_KZ: Сiз сыртқы қолданба бiтiрдiңiз бе?

en: The Document was Reloaded After External Update to CT* File.
kk_KZ: Құжат басқа бағдарлама жаңартқаннан кейін қайта жүктелді

en: Autosave on Quit
kk_KZ: Жабуда сақталу

en: Create a Backup Copy Before Saving
kk_KZ: Резеретiк көшiрме құру

en: Number of Backups to Keep
kk_KZ: Резеретiк көшiрмелердiң саны

en: Custom Backup Directory
kk_KZ: Резеретiк көшiрмелер үшiн мұқаба

en: Saving
kk_KZ: Сақтау

en: Automatically Check for Newer Version
kk_KZ: Жаңаруларды бар болу тексеру

en: Reload Document From Last Session
kk_KZ: Соңғы ашылған құжатты жүктеу

en: Reload After External Update to CT* File
kk_KZ: Құжат өзгерiстен кейiн қайта жүктелу

en: Enable Debug Log
kk_KZ: Сайды пайдалансын-файл

en: Debug Log Directory
kk_KZ: Таңдау...

en: Enable System Tray Docking
kk_KZ: CherryTree мәлiмдемелердiң төңiректерiдегiн белгiшенi бейнелеу

en: Start Minimized in the System Tray
kk_KZ: CherryTree мәлiмдемелердiң төңiректерiдегi старттан кейiн бұрылу

en: System Tray
kk_KZ: Есептер жақтауы

en: Language
kk_KZ: Тiл

en: _Hide
kk_KZ: Орау...

en: Hide the Window
kk_KZ: Орау...
    
    CherryTree мәлiмдемелердiң төңiректерiдегiн орау

en: Node Type
kk_KZ: Түр

en: Tags
kk_KZ: Тегтер

en: Spell Check
kk_KZ: Емле

en: Word Count
kk_KZ: Сөздер

en: Date Created
kk_KZ: Жаратылған

en: Date Modified
kk_KZ: Өзгертiлген

en: No Previous Node Copy Was Performed During This Session or the Source Tree is No Longer Available.
kk_KZ: Сіз бұтақты көшірмедіңіз немесе ағаш Қол жетімді емес

en: The Source Tree Node is No Longer Available.
kk_KZ: Ағаш бұтағы қол жетімді емес

en: English
kk_KZ: Ағылшын

en: Text and Code
kk_KZ: Мәтiн және код

en: Plain Text and Code
kk_KZ: Кәдiмгi мәтiн және код

en: Special Characters
kk_KZ: Нышандар

en: Theme
kk_KZ: Тақырып

en: Interface
kk_KZ: Интерфейс

en: Links
kk_KZ: Сiлтеме

en: Toolbar
kk_KZ: Құрал-саймандар панелi

en: Keyboard Shortcuts
kk_KZ: Ыстық пернелер

en: Monospace
kk_KZ: Бiркелкi мәтiн

en: Code Font
kk_KZ: Кодтың мәтiнi

en: Terminal Font
kk_KZ: Терминал мәтіні

en: Tree Font
kk_KZ: Ағаштың мәтiнi

en: Fonts
kk_KZ: Қарiптер

en: Enable Word Count in Statusbar
kk_KZ: Сөздердi қалып-жағдай жолында сан

en: Show the Document Directory in the Window Title
kk_KZ: Басты терезенi тақырыпта файлға жол

en: Show the Full Path in the Node Name Header
kk_KZ: Тақырыпта жол тарал

en: Dedicated Bookmarks Menu in Menubar
kk_KZ: Бетбелгiлердi басты мәзiрде тiзбе

en: Menubar in Titlebar
kk_KZ: Тақырып жолағындағы негізгі мәзір

en: Toolbar Icons Size
kk_KZ: Құралдар тақтасындағы белгішелердің өлшемі

en: Scrollbar Slider Minimum Size (0 = System Default)
kk_KZ: Айналдыру жолағының минималды өлшемі (0 = әдепкі)

en: Scrollbar Overlays Text Editor
kk_KZ: Мәтіндік редактордағы айналдыру жолағы

en: Yes
kk_KZ: Иә

en: No
kk_KZ: Жоқ

en: Enable Tooltips When Hovering
kk_KZ: Қалқымалы кеңестерді қосыңыз

en: Menus
kk_KZ: Мәзір

en: Max Search Results per Page
kk_KZ: Беттегі іздеу нәтижелерінің максималды саны

en: Enable Custom Web Link Clicked Action
kk_KZ: Веб-бетке сiлтеменiң ашуында

en: Enable Custom File Link Clicked Action
kk_KZ: Файлға сiлтеменiң ашуында

en: Enable Custom Folder Link Clicked Action
kk_KZ: Мұқабаға сiлтеменiң ашуында

en: Custom Actions
kk_KZ: Iс-әрекет

en: Colors
kk_KZ: Түскен

en: Underline Links
kk_KZ: Сiлтеме астын сызу

en: Use Relative Paths for Files And Folders
kk_KZ: Файлдарға салыстырмалы жолдарды пайдалансын және мұқабаларға

en: Anchor Size
kk_KZ: Зәкiрдiң белгiшесiн өлшем

en: Replace in Current Node
kk_KZ: Алмастырыл тарал...

en: Search in Current Node
kk_KZ: Табыл тарал...

en: <b>The pattern '%s' was not found</b>
kk_KZ: Құжатта іздеу аяқталды.
    
    Қажетті элемент <b>' %s '</b > табылмады

en: Replace in Multiple Nodes...
kk_KZ: Филиалдарға ауыстырыңыз...

en: Find in Multiple Nodes...
kk_KZ: Филиалдардан табыңыз...

en: No Previous Search Was Performed During This Session.
kk_KZ: Әлi де сiз iздестiру жүргiзiлдiңiз немесе мәтiннiң ауыстыруын

en: PDF File
kk_KZ: PDF құжат

en: Plain Text Document
kk_KZ: Мәтiндi құжат

en: Who is the Parent?
kk_KZ: Қосылу...

en: The Tree Root
kk_KZ: Ағаш

en: The Selected Node
kk_KZ: Бұтақ

en: Enable Spell Check
kk_KZ: Орфографияны тексеру

en: Spell Check Language
kk_KZ: Сөздiк:

en: Expand CodeBoxes Automatically
kk_KZ: Iшiндегi CodeBox бойымен өздiгiнен таңдау

en: CodeBoxes Have Toolbar
kk_KZ: Codebox ішіндегі құралдар тақтасы

en: Threshold Number of Table Cells for Lightweight Interface
kk_KZ: Жеңіл интерфейс үшін кесте ұяшықтарының саны

en: Embedded File Icon Size
kk_KZ: Қыстыртылатын файлды белгiшенiң өлшемi

en: Embedded File Size Limit (MB)
kk_KZ: Қыстыртылатын файл максималь өлшем (Мбайт)

en: Show File Name on Top of Embedded File Icon
kk_KZ: Белгiшенiң үстiнде файл аты

en: Limit of Undoable Steps Per Node
kk_KZ: Тоқтатудың операцияларын ең жоғары сан

en: Auto Link CamelCase Text to Node With Same Name
kk_KZ: Camelcase мәтінін филиалға байланыстыру

en: At Triple Click Select the Whole Paragraph
kk_KZ: Үш еселi басумен параграфты ерекшелеу

en: Enable Markdown Auto Replacement (Experimental)
kk_KZ: Markdown автоалмастыру қосу (Эксперименталдi)

en: Scale
kk_KZ: Өлшем

en: Bold
kk_KZ: Жартылай семiз

en: Italic
kk_KZ: Курсив

en: Underline
kk_KZ: Сызып көрсетiлгенi

en: Text Color Foreground
kk_KZ: Мәтiн

en: Text Color Background
kk_KZ: Фон

en: Small
kk_KZ: Ұсақ

en: Scalable Tags
kk_KZ: Масштаб жасалатын тегтер

en: Execute Code
kk_KZ: Кодты орындау

en: Change CodeBox Properties
kk_KZ: CodeBox қасиет...

en: No Previous Text Format Was Performed During This Session.
kk_KZ: Әлi де сiз мәтiннiң қалыптауы жүргiзiлдiңiз

en: Link Name
kk_KZ: Сiлтеме үстемелену

en: The Cursor is Not into a Paragraph.
kk_KZ: Жүгiргi азатжолдың сыртына

en: Pick a Foreground Color
kk_KZ: Түстi таңдаңыз

en: Pick a Background Color
kk_KZ: Түстi таңдаңыз

en: Chars for Bulleted List
kk_KZ: Таңбаланған тiзiм

en: Chars for Todo List
kk_KZ: Тапсырмалар тiзiм

en: Chars for Table Of Content
kk_KZ: Мазмұн

en: Chars for Smart Double Quotes
kk_KZ: Қосарланған тырнақшалардың автоалмастыруы үшiн

en: Chars for Smart Single Quotes
kk_KZ: Тырнақшалардың автоалмастыруы үшiн

en: Enable Smart Quotes Auto Replacement
kk_KZ: Тырнақшалардың автоалмастыруы

en: Enable Symbol Auto Replacement
kk_KZ: Нышандарды автоалмастыру

en: Supported Symbols Auto Replacements
kk_KZ: Қосталатын нышандар

en: Only at the Start of the Line
kk_KZ: Жол басында ғана

en: Use Selected Color
kk_KZ: Тақырып

en: Tags for Searching
kk_KZ: Iздестiру үшiн тегтер

en: Exclude from Searches
kk_KZ: Іздеуден шығару:

en: This Node
kk_KZ: бұтақ

en: The Subnodes
kk_KZ: еншілес

en: Read Only
kk_KZ: Оқу ғана

en: Unique Id
kk_KZ: Бірегей ID

en: Shared Nodes Group
kk_KZ: Бұтақтарды топтастыру

en: Choose Existing Tag
kk_KZ: Тегтер

en: Tag Name
kk_KZ: Тег

en: Pick a Color
kk_KZ: Түстi таңдаңыз

en: Involved Nodes
kk_KZ: Таңдау...

en: Selected Text Only
kk_KZ: Мәтiн

en: Selected Node Only
kk_KZ: Бұтақ

en: Selected Node and Subnodes
kk_KZ: Бұтақ еншiлес

en: All the Tree
kk_KZ: Ағаш

en: Include Node Name
kk_KZ: Есiм бас тарал

en: Links Tree in Every Page
kk_KZ: Әр бетте сiлтемелердi ағаш

en: New Node in New Page
kk_KZ: Жаңа беттен жаңа бұтағы

en: Single File
kk_KZ: Бiр файл

en: Checking for Newer Version...
kk_KZ: Жаңа болжамның қол жетiмдiлiгiн тексерiс...

en: Failed to Retrieve Latest Version Information - Try Again Later.
kk_KZ: Серверге жауап бермейдi. Соңырақ көрiңiз.

en: A Newer Version Is Available!
kk_KZ: Жаңа болжам қол жететiн!

en: You Are Using the Latest Version Available.
kk_KZ: Жаңару табылған емес! Сiз соңғы нобайды пайдаланыңыз CherryTree

en: You Are Using a Development Version.
kk_KZ: Сiз өңдеушi үшiн нобайды пайдаланыңыз

en: Image Format Not Recognized
kk_KZ: Бейне пiшiм танымал емес

en: Insert Table
kk_KZ: Кесте үстемелену

en: The Maximum Size for Embedded Files is %s MB.
kk_KZ: Файл максималь өлшемдi %s Мбайт асады

en: Do you want to Continue?
kk_KZ: Жалғастырады ма?

en: Tabs Replaced
kk_KZ:  табуляциялар ауыстырылған

en: Lines Stripped
kk_KZ:  жол тазаланған

en: Warning: One or More Images Were Reduced to Enter the Page!
kk_KZ: Ескерту: бiр немесе болған iстiң бiрнеше бейнелерi азайған

en: Print CherryTree version
kk_KZ: Мөр үшiн нобай

en: Node name to focus
kk_KZ: Есiм фокус үшiн тарал

en: Anchor name to scroll to in node
kk_KZ: Тармаққа жылжу үшін якорь атауы

en: Export to HTML at specified directory path
kk_KZ: HTML бар директорияға экспорт

en: Export to Text at specified directory path
kk_KZ: TXT бар директорияға экспорт

en: Export to PDF at specified directory path
kk_KZ: PDF бар директорияға экспорт

en: Overwrite if export path already exists
kk_KZ: Егер болып қойдыларды файл болса қайта жазып алу

en: Export to a single file (for HTML or TXT)
kk_KZ: (HTML үшiн немесе TXT) бiр файлға экспорт

en: Password to open document
kk_KZ: Құжаттың паролі

en: Create a new window
kk_KZ: Жаңа терезе құру

en: Run in secondary session, independent from main session
kk_KZ: Екінші сессияны бастау

en: Are you sure to Reset to Default?
kk_KZ: Үндемеу бойыншаға мағына қалпына келедi ме?

en: HTML Document
kk_KZ: HTML құжат

en: Markdown Document
kk_KZ: Markdown құжат

en: Mempad Document
kk_KZ: Mempad құжат

en: Treepad Document
kk_KZ: Treepad құжат

en: Leo Document
kk_KZ: Leo құжат
