CherryTree - en to kk translation catalogue (914 entries)

en: Failed to retrieve the content of the node '%s'
kk: '%s' tarmaǵynyń mazmunyn alý múmkin bolmady

en: Index
kk: Ustaý

en: Add
kk: Jıi paıdalanylatyn pármender qosylý

en: Remove Selected
kk: Jıi paıdalanylatyn pármender alystap ketý

en: Reset to Default
kk: Úndemeý boıynshaǵa maǵyna

en: Split Toolbar
kk: Bólgish

en: Open a CherryTree File
kk: Ashylý...
    
    CherryTree bar fail ashylý

en: Select Element to Add
kk: Jıi paıdalanylatyn pármender

en: _File
kk: Faıl

en: _Edit
kk: Túzetý

en: _Insert
kk: Qystyrma

en: F_ormat
kk: Pishim

en: _Tree
kk: Aǵash

en: Too_ls
kk: Quraldar

en: _Search
kk: Izdestirý

en: _View
kk: Túr

en: _Bookmarks
kk: Betbelgiler

en: _Help
kk: Málimet

en: Node _Move
kk: Oryn almasý...

en: Nod_es Sort
kk: Suryptalý...

en: B_ookmarks
kk: Betbelgiler

en: _Import
kk: Import...

en: _Export
kk: Eksport...

en: _Preferences
kk: Teńshelim...

en: _Recent Documents
kk: Áńgime...

en: Open a Recent CherryTree Document
kk: Áńgime...
    
    Mynda shaqyryńyz, úshin qandaı bolǵan 
    isiniń buryn ashylǵan qujattaryna qaraý.
    Da CherryTree jaqynda ashylǵan qujattar
    áńgimeden alystap ketýge bolady

en: C_hange Case
kk: Regıstrdi ózgertý

en: L_ist
kk: Tizim

en: _Justify
kk: Tegistelý

en: Toggle _Font Property
kk: Qaripti ózgertý

en: _Toggle Heading Property
kk: Ólshemdi ózgertý

en: I_nsert
kk: Ústemelený

en: _Find
kk: Tabylý...

en: _Replace
kk: Almastyrylý...

en: Ro_w
kk: Jol

en: _Table
kk: Keste

en: _CodeBox
kk: CodeBox qıý

en: File
kk: Faıl

en: _New Instance...
kk: Qurý...

en: Start a New Instance of CherryTree
kk: Qurý...
    
    CherryTree jańa dana qurý

en: _Open File...
kk: Ashylý...

en: Open Fo_lder...
kk: Ashylý...

en: Open a CherryTree Folder
kk: Ashylý...
    
    Bar CherryTree qaltasyn ashyńyz

en: _Save
kk: Saqtalý

en: Save File
kk: Saqtalý
    
    CherryTree aǵatyn qujatty saqtalý

en: Save and _Vacuum
kk: Qysý jáne saqtaý

en: Save File and Vacuum
kk: Qysý jáne saqtaý
    
    CherryTree qujatyn mınımaldy ólshemge 
    deıin qysyńyz jáne saqtańyz

en: Save _As...
kk: Basqasha saqtaý...

en: Save File As
kk: Basqasha saqtaý...
    
    Basqanyń astynda aǵatyn qujatty saqtalý 
    esim nemese basqa keńeımemen.
    
    Qondyrylǵan faıldy saqtalý

en: Pa_ge Setup...
kk: Bettiń parametrleri

en: Set up the Page for Printing
kk: Bettiń parametrleri
    
    Mór úshin bettiń parametrleri teńsheý:
    baǵdar, dala, ólshem jáne qaǵazdy berý

en: P_rint...
kk: Mór

en: Print
kk: Mór
    
    Qujattyń móriniń parametrleri teńsheý

en: Preferences
kk: Baǵdarlama parametrleri

en: _Import Preferences...
kk: Teńshelim qalpyna kelý...

en: Import Preferences
kk: Rezeretik kóshirmeden teńshelim Sheggýtgee qalpyna kelý

en: _Export Preferences...
kk: Teńshelimdi saqtalý...

en: Export Preferences
kk: Sheggýtgee teńshelimderi rezeretik kóshirmeni saqtalý

en: Tree In_fo
kk: Aqparat...

en: Tree Summary Information
kk: Aǵash týraly aqparat

en: _Quit
kk: Shyǵý

en: Quit the Application
kk: Shyǵý
    
    CherryTree shyǵý

en: E_xit CherryTree
kk: Shyǵý

en: Exit from CherryTree
kk: Shyǵý
    
    CherryTree shyǵý

en: Edit/Insert
kk: Túzetý/Qystyrma

en: _Undo
kk: Boldyrmaý

en: Undo Last Operation
kk: Boldyrmaý
    
    Sońǵy operasıa boldyrmaý

en: _Redo
kk: Qaıtarý

en: Redo Previously Discarded Operation
kk: Qaıtarý
    
    Bolmaı qalǵan operasıany qaıtarý

en: Insert I_mage...
kk: Beıne

en: Insert an Image
kk: Beıne
    
    Úshin qujatqa beıne ústemelený 
    belgili uǵymdy kórkemdeý

en: Insert Late_x...
kk: LaTeX

en: Insert LatexBox
kk: LaTeX
    
    LaTeX - matematıkalyq teńdeýlerdi, formýlalardy qoldaý

en: Insert _Table...
kk: Kestesi

en: Insert a Table
kk: Kestesi
    
    Qujatqa keste ústemelený

en: Insert _CodeBox...
kk: CodeBox

en: Insert a CodeBox
kk: CodeBox
    
    Codebox kiristirý
    CodeBox - bul baǵdarlamashy jıi qoldanatyn ártúrli
    fýnksıalar men prosedýralardy jáne jaı ǵana ártúrli
    kodtardy saqtaýǵa arnalǵan konteıner.

en: Insert _File...
kk: Faıl

en: Insert File
kk: Faıl
    
    Qujatqa faıl ústemelený

en: Insert/Edit _Link...
kk: Silteme

en: Insert a Link/Edit the Underlying Link
kk: Silteme
    
    Qujatqa silteme ústemelený.
    
    Veb-bet, butaq, zákirge silteme qurý, árili-berili 
    siltemeniń qystyrmasy muqaba, faıl jolymen

en: Insert _Anchor...
kk: Zákir

en: Insert an Anchor
kk: Zákir
    
    Qujatqa zákir ústemelený.
    
    Elementterge betbelgi bul zákir, taqyryptar, sýret sondaı,
    taral, faıl jáne keste, CodeBox, mátin úzindiler. Úshin zákirge 
    qajetti ıtjekkende kerek ústemelenýge siltesin nemese 
    árili-berili siltemeni paıdalansyn, "keste 7 qara" sondaı. 
    Eger ishindegi basqa jerge oryn aýystyrsa zákirge silteme 
    avtomatty túrde jańartylady

en: Insert T_OC...
kk: Mazmun

en: Insert Table of Contents
kk: Mazmun
    
    Qujatqa mazmun ústemelený.
    
    Mazmun taqyryptardan jasaıdy.
    CherryTree qoldanba taqyryptardy 
    izdestirýdi oryndaıdy jáne mazmun
    onyń ishinen jasalady.

en: Insert Timestam_p
kk: Ýaqyt jáne kúni

en: Insert Timestamp
kk: Ýaqyt jáne kúni
    
    Ýaqyt ústemelensin jáne qujatqa kúnini.
    
    Pishim keshik jáne kúni ózgertýge bolady
    qoldanba teńshelimderindegi

en: Insert _Special Character...
kk: Nyshan

en: Insert a Special Character
kk: Nyshan
    
    Qujatqa nyshan ústemelený.
    
    Mysaly, pernetaqta bolmaıtyn nyshan ústemelený avtorlyq
    quqyq, taýar tańbasy, azatjoldy nyshan jáne taǵy basqalar.
    Baǵdarlama parametrlerinde tańbalardy qosýǵa nemese ózgertýge bolady

en: Insert _Horizontal Rule
kk: Syzyq

en: Insert Horizontal Rule
kk: Syzyq
    
    Qujatqa kóldeneń bólý syzyǵyn salyńyz.
    
    Kóldeneń bólý syzyǵy bolady
    baǵdarlama parametrlerinde teńsheý

en: _Lower Case of Selection/Word
kk: kishi

en: Lower the Case of the Selection/the Underlying Word
kk: kishi
    
    Árip bári túrlendirý erekshelengen mátin kishisi

en: _Upper Case of Selection/Word
kk: Tirkeý qaǵazy

en: Upper the Case of the Selection/the Underlying Word
kk: Tirkeý qaǵazy
    
    Árip bári túrlendirý erekshelengen mátin Tirkeý qaǵazysy

en: _Toggle Case of Selection/Word
kk: ózgertý

en: Toggle the Case of the Selection/the Underlying Word
kk: ózgertý
    
    Áribi bári erekshelengen túrlendirý mátin kishi nemese Tirkeý qaǵazysy

en: Cu_t as Plain Text
kk: Mátin qıý

en: Cut as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
kk: Mátin qıý
    
    Erekshelengen mátin úzindi qıý 
    almasý býferine qalyptaýsyz

en: _Copy as Plain Text
kk: Mátindi kóshirip alý

en: Copy as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
kk: Mátindi kóshirip alý
    
    Erekshelengen mátin úzindini kóshirip
    alý almasý býferine qalyptaýsyz

en: _Paste as Plain Text
kk: Mátin ústemelený

en: Paste as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
kk: Mátin ústemelený
    
    Almasý býferinen mátin qalyptaýsyz ústemelený

en: C_ut Row
kk: Jol qıý

en: Cut the Current Row/Selected Rows
kk: Jol qıý
    
    Almasý býferine mátindik jol qıý

en: C_opy Row
kk: Joldy kóshirip alý

en: Copy the Current Row/Selected Rows
kk: Joldy kóshirip alý
    
    Almasý býferine mátindik joldy kóshirip alý

en: De_lete Row
kk: Jol alystap ketý

en: Delete the Current Row/Selected Rows
kk: Jol alystap ketý
    
    Qujattan mátindik jol alystap ketý

en: _Duplicate Row
kk: Joldy qaıtalaý

en: Duplicate the Current Row/Selection
kk: Joldy qaıtalaý
    
    Kóshirilip alynsyn jáne mátindik jolyn ústemelensin 
    nemese erekshelengen qujattyń kelesi jolyna mátin úzindi

en: _Move Up Row
kk: Jol ústine

en: Move Up the Current Row/Selected Rows
kk: Jol ústine
    
    Bir deńgeıge mátindik jol ústine oryn almasý

en: Mo_ve Down Row
kk: Jol tómen

en: Move Down the Current Row/Selected Rows
kk: Jol tómen
    
    Bir deńgeıge mátindik jol tómen oryn almasý

en: C_ut Table
kk: Keste qıý

en: Cut the Selected Table
kk: Keste qıý
    
    Almasý býferine keste qıý

en: _Copy Table
kk: Kesteni kóshirip alý

en: Copy the Selected Table
kk: Kesteni kóshirip alý
    
    Almasý býferine kesteni kóshirip alý

en: _Delete Table
kk: Keste alystap ketý

en: Delete the Selected Table
kk: Keste alystap ketý
    
    Qujattan keste alystap ketý

en: _Add Column
kk: Baǵana qosylý

en: Add a Table Column
kk: Baǵana qosylý
    
    Kestelerde baǵana qosylý

en: De_lete Column
kk: Baǵana alystap ketý

en: Delete the Selected Table Column
kk: Baǵana alystap ketý
    
    Kesteden baǵana alystap ketý

en: Move Column _Left
kk: Baǵana solǵa

en: Move the Selected Column Left
kk: Baǵana solǵa
    
    Kesteniń baǵanasy solǵa oryn almasý

en: Move Column _Right
kk: Baǵana ońǵa

en: Move the Selected Column Right
kk: Baǵana ońǵa
    
    Kesteniń baǵanasy ońǵa oryn almasý

en: Increase Column Width
kk: Endi úlkeıtý

en: Increase the Width of the Column
kk: Endi úlkeıtý
    
    Kesteniń baǵanasyn endi úlkeıtý

en: Decrease Column Width
kk: Endi azaıý

en: Decrease the Width of the Column
kk: Endi azaıý
    
    Kesteniń baǵanasyn endi azaıý

en: _Add Row
kk: Jol qosylý

en: Add a Table Row
kk: Jol qosylý
    
    Kestege jol qosylý

en: Cu_t Row
kk: Jol qıý

en: Cut a Table Row
kk: Jol qıý
    
    Almasý býferine kesteniń jolyn qıý

en: _Copy Row
kk: Joldy kóshirip alý

en: Copy a Table Row
kk: Joldy kóshirip alý
    
    Almasý býferine kesteniń jolyn kóshirip alý

en: _Paste Row
kk: Jol ústemelený

en: Paste a Table Row
kk: Jol ústemelený
    
    Almasý býferinen kestesine jol ústemelený

en: Delete the Selected Table Row
kk: Jol alystap ketý 
    
    Kesteden jol alystap ketý

en: Move Row _Up
kk: Jol ústine

en: Move the Selected Row Up
kk: Jol ústine
    
    Kesteniń jolyn ústine oryn almasý

en: Move Row _Down
kk: Jol tómen

en: Move the Selected Row Down
kk: Jol tómen
    
    Kesteniń jolyn tómen oryn almasý

en: Sort Rows De_scending
kk: Kemý boıymen suryptalý

en: Sort all the Rows Descending
kk: Kemý boıymen suryptalý
    
    Kemý boıymen kesteniń joly bári suryptalý

en: Sort Rows As_cending
kk: Ósý boıymen suryptalý

en: Sort all the Rows Ascending
kk: Ósý boıymen suryptalý
    
    Ósý boıymen kesteniń joly bári suryptalý

en: _Edit Table Properties...
kk: Kesteniń qasıeti...

en: Edit the Table Properties
kk: Kesteniń qasıeti...
    
    Kesteniń qasıetin ózgertý

en: _Table Export...
kk: Kesteniń eksporty

en: Export Table as CSV File
kk: Kesteniń eksporty
    
    CSV faılǵa kesteniń derekteri eksporttalý

en: Change CodeBox _Properties...
kk: CodeBox qasıet...

en: Edit the Properties of the CodeBox
kk: CodeBox qasıet...
    
    Qasıet CodeBox ózgertý

en: CodeBox _Load From Text File...
kk: CodeBox júktelý...

en: Load the CodeBox Content From a Text File
kk: CodeBox júktelý...
    
    CodeBox mátindik faıldan baǵdarlama kodty júktelý

en: CodeBox _Save To Text File...
kk: Saqtalý CodeBox...

en: Save the CodeBox Content To a Text File
kk: Saqtalý CodeBox...
    
    Ishindegi CodeBox mátindik faılǵa saqtalý

en: C_ut CodeBox
kk: CodeBox qıý

en: Cut the Selected CodeBox
kk: CodeBox қию
    
    CodeBox almasý býferine qıý

en: _Copy CodeBox
kk: CodeBox kóshirip alý

en: Copy the Selected CodeBox
kk: CodeBox kóshirip alý
    
    CodeBox almasý býferine kóshirip alý

en: _Copy CodeBox Content
kk: Codebox mazmunyn kóshirý

en: Copy the Content of the Selected CodeBox
kk: Codebox mazmunyn kóshirý
    
    Codebox mazmunyn almasý býferine kóshirý

en: _Delete CodeBox
kk: CodeBox alystap ketý

en: Delete the Selected CodeBox
kk: CodeBox alystap ketý
    
    CodeBox qujattan alystap ketý

en: Delete CodeBox _Keep Content
kk: CodeBox alystap ketý...

en: Delete the Selected CodeBox But Keep Its Content
kk: CodeBox alystap ketý..
    
    Saqtaýy bar CodeBox ishindegi alystap ketý.
    
    CodeBox júksaýyt ǵana alystaıdy, al CodeBox 
    ustalatyn mátin qujatqa qystyrylady

en: Increase CodeBox Width
kk: Endi úlkeıtý

en: Increase the Width of the CodeBox
kk: Endi úlkeıtý
    
    CodeBox endi úlkeıtý

en: Decrease CodeBox Width
kk: Endi azaıý

en: Decrease the Width of the CodeBox
kk: Endi azaıý
    
    CodeBox еndi azaıý

en: Increase CodeBox Height
kk: Bıiktikti úlkeıtý

en: Increase the Height of the CodeBox
kk: Bıiktikti úlkeıtý
    
    CodeBox bıiktikti úlkeıtý

en: Decrease CodeBox Height
kk: Bıiktikti azaıý

en: Decrease the Height of the CodeBox
kk: Bıiktikti azaıý
    
    CodeBox bıiktikti azaıý

en: Format
kk: Pishim

en: Format Clo_ne
kk: Pishimdi klondaý

en: Clone the Text Format Type at Cursor
kk: Pishimdi klondaý
    
    Júgirgini janynda mátinniń qalyptaýyn klondaý

en: Format _Latest
kk: Úlgi boıymen pishim

en: Memory of Latest Text Format Type
kk: Úlgi boıymen pishim
    
    Sońǵy mátinniń qalyptaýy jadta qalý jáne 
    onynyń basqa mátin úzindilerine qoldaný

en: _Remove Formatting
kk: Pishimdi tazalaný

en: Remove the Formatting from the Selected Text
kk: Pishimdi tazalaný
    
    Erekshelengen mátinnen qalyptaýy alystap ketý

en: Text _Color Foreground
kk: Mátin

en: Change the Color of the Selected Text Foreground
kk: Mátin
    
    Mátinniń túsin ózgertý

en: Text C_olor Background
kk: Fon

en: Change the Color of the Selected Text Background
kk: Fon
    
    Fonnyń túsin ózgertý.
    
    Mátinge qalaıdaı kórinedi sıaqty 
    ony tańbalaýyshty ereksheledi

en: Toggle _Bold Property
kk: Jartylaı semiz

en: Toggle Bold Property of the Selected Text
kk: Jartylaı semiz
    
    Jartylaı semiz pishin qoldaný erekshelengen mátinge

en: Toggle _Italic Property
kk: Kýrsıv

en: Toggle Italic Property of the Selected Text
kk: Kýrsıv
    
    Kýrsıv pishini qoldaný erekshelengen mátinge

en: Toggle _Underline Property
kk: Syzyp kórsetilgeni

en: Toggle Underline Property of the Selected Text
kk: Syzyp kórsetilgeni
    
    Erekshelengen mátin astyn syzý

en: Toggle Stri_kethrough Property
kk: Syzylyp tastalǵany

en: Toggle Strikethrough Property of the Selected Text
kk: Syzylyp tastalǵany
    
    Arqyly ótetin jeli qosylý erekshelengen mátinniń ortasyn

en: Toggle h_1 Property
kk: Stıl 1

en: Toggle h1 Property of the Selected Text
kk: Stıl 1
    
    Stıldyń azatjolyna qoldaný 
    mátinniń pishini "Stıl 1"

en: Toggle h_2 Property
kk: Stıl 2

en: Toggle h2 Property of the Selected Text
kk: Stıl 2
    
    Stıldyń azatjolyna qoldaný 
    mátinniń pishini "Stıl 2"

en: Toggle h_3 Property
kk: Stıl 3

en: Toggle h3 Property of the Selected Text
kk: Stıl 3
    
    Stıldyń azatjolyna qoldaný 
    mátinniń pishini "Stıl 3"

en: Toggle h_4 Property
kk: Stıl 4

en: Toggle h4 Property of the Selected Text
kk: Stıl 4
    
    Stıldyń azatjolyna qoldaný 
    mátinniń pishini "Stıl 4"

en: Toggle h_5 Property
kk: Stıl 5

en: Toggle h5 Property of the Selected Text
kk: Stıl 5
    
    Stıldyń azatjolyna qoldaný 
    mátinniń pishini "Stıl 5"

en: Toggle h_6 Property
kk: Stıl 6

en: Toggle h6 Property of the Selected Text
kk: Stıl 6
    
    Stıldyń azatjolyna qoldaný 
    mátinniń pishini "Stıl 6"

en: Toggle _Small Property
kk: Ólshemdi azaıý

en: Toggle Small Property of the Selected Text
kk: Ólshemdi azaıý
    
    Qarip ólshemin azaıý testiń 
    erekshelengen fragmenti

en: Toggle Su_perscript Property
kk: Jol úsi belgi

en: Toggle Superscript Property of the Selected Text
kk: Jol úsi belgi
    
    Testiń joǵary tirek jelisiniń 
    kishkentaı belgileri qurý

en: Toggle Su_bscript Property
kk: Jolma-jol belgi

en: Toggle Subscript Property of the Selected Text
kk: Jolma-jol belgi
    
    Testiń tirek jelisi tómen kishkentaı belgiler qurý

en: Toggle _Monospace Property
kk: Monoshrıft

en: Toggle Monospace Property of the Selected Text
kk: Monoshrıft
    
    Belgi bári birdeı ender bar bolǵan Monoshrıft qoldaný

en: Set/Unset _Bulleted List
kk: Tańbalanǵan tizim

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a Bulleted List
kk: Tańbalanǵan tizim
    
    Tańbalanǵan tizimdi basy

en: Set/Unset _Numbered List
kk: Nómirlengen tizim

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a Numbered List
kk: Nómirlengen tizim
    
    Nómirlengen tizimdi basy

en: Set/Unset _To-Do List
kk: Tapsyrmalar tizim

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a To-Do List
kk: Tapsyrmalar tizim
    
    Tapsyrmalar tizimdi basy

en: Justify _Left
kk: Sol ólke boıymen

en: Justify Left the Current Paragraph
kk: Sol ólke boıymen
    
    Teksti sol jaq sheti boıynsha.
    Mynaý tegisteýdiń túrin ádette paıdalanady negizgi 
    mátin úshin jáne qujattyń oqýy jeńildenedi.

en: Justify _Center
kk: Ortalyq boıymen

en: Justify Center the Current Paragraph
kk: Ortalyq boıymen
    
    Mátindi ortaǵa týralaý.
    Siz tegisteý kómekpen mynaý túrindegi 
    alyńyz túr resmı qujatty berý. 
    Ol dáıeksózder úshin jıi paıdalanady 
    jáne taqyryptar.

en: Justify _Right
kk: Boıynsha oń jaq shetinde

en: Justify Right the Current Paragraph
kk: Boıynsha oń jaq shetinde
    
    Mátindi tegisteý boıynsha oń jaq shetinde.
    Mynaý tegisteýdiń túri ishindegi mátinniń
    shaǵyn fragmentteri úshin ádette paıdalanady.

en: Justify _Fill
kk: Enin boılaı

en: Justify Fill the Current Paragraph
kk: Enin boılaı
    
    Mátindi eni boıynsha týralaý. 
    Arasynda mátin birqalypty taralý sol 
    jáne dalanyń oń ólkelerine. 
    Tegistelgen enin boılaı mátin qujattyń 
    ólkesi túzý isteıdi jáne anyq.

en: _Indent Paragraph
kk: Sheginisti úlkeıtý

en: Indent the Current Paragraph
kk: Sheginisti úlkeıtý
    
    Baǵananyń ólkesinen sheginis bir úlkeıtsin 
    nemese qatarynan júretin birneshe joldar.

en: _Unindent Paragraph
kk: Sheginisti azaıý

en: Unindent the Current Paragraph
kk: Sheginisti azaıý
    
    Baǵananyń ólkesinen sheginis bir azaısyn 
    nemese qatarynan júretin birneshe joldar.

en: Tools
kk: Quraldar

en: Enable/Disable _Spell Check
kk: Emle

en: Toggle Enable/Disable Spell Check
kk: Orfografıany tekserýdi qosyp, óshirý

en: Stri_p Trailing Spaces
kk: Bos oryn alystap ketý

en: Strip Trailing Spaces
kk: Bos oryn alystap ketý
    
    Artyq bos oryndar joldardyń sońynda alystap ketý

en: _Replace Tabs with Spaces
kk: Tabýlásıany aýystyrý

en: Replace Tabs with Spaces
kk: Tabýlásıany aýystyrý
    
    Tabýlásıany bos oryndarmen aýystyrý

en: _Command Palette...
kk: Pármen...

en: Command Palette
kk: Pármen...
    
    Oryndaý súısinemin 
    "Faıl\Teńshelim...\Ystyq perneler"

en: _Execute Code All
kk: Oryndaý...

en: Execute All Code in CodeBox or Node
kk: Oryndaý...
    
    Codebox nemese fılıaldan barlyq kodty oryndańyz
    aýdarmashynyń nemese kompılátordyń kómegimen

en: E_xecute Code Line or Selection
kk: Oryndaý...

en: Execute Code from Current Line or Selected Text
kk: Oryndaý...
    
    Aǵymdaǵy joldan nemese tańdalǵan mátinnen kodty oryndańyz

en: Tree
kk: Aǵash

en: Go _Back
kk: Keıin

en: Go to the Previous Visited Node
kk: Keıin
    
    Aldyńǵyǵa ót taral

en: Go _Forward
kk: Alǵa

en: Go to the Next Visited Node
kk: Alǵa
    
    Kelesige ót taral

en: Add _Node...
kk: Jańa butaq

en: Add a Node having the same Parent of the Selected Node
kk: Jańa butaq
    
    Jańa ata-ana butaǵyn qosylý

en: Add _Subnode...
kk: Jańa enshiles butaq

en: Add a Child Node to the Selected Node
kk: Jańa enshiles butaq
    
    Ata-anaǵa jańa enshiles butaq qosyl taral

en: _Duplicate Node
kk: Butaqty qaıtalaý

en: Duplicate the Selected Node
kk: Butaqty qaıtalaý
    
    Kóshirilip alynsyn jáne butaq enshilessiz ústemelený

en: Duplicate Node _and Subnodes
kk: Enshiles qaıtalaý

en: Duplicate the Selected Node and the Subnodes
kk: Enshiles qaıtalaý
    
    Kóshirilip alynsyn jáne butaq birge enshiles ústemelený

en: _Create Shared Node
kk: Ortaq fılıal qurý

en: Create a New Node Sharing the Same Data of the Selected Node
kk: Jalpy tarmaq
    
    Tańdalǵan butaqtardy paıdalanyp jalpy tarmaq jasaıdy

en: Copy Node and S_ubnodes
kk: Qyzdarmen kóshirý

en: Copy the Selected Node and the Subnodes
kk: Qyzdarmen kóshirý
    
    Kóshirilip alynsyn jáne butaq birge Qyzdarmen birge qoıý

en: _Paste Node and Subnodes
kk: Qyzdarmen kiristirý

en: Paste the Copied Node and Subnodes
kk: Qyzdarmen kiristirý
    
    Kóshirilgen tarmaqty Qyzdarmen birge qoıý

en: Insert _Today's Node Under Tree Root
kk: Butaq ústemelený...

en: Insert a Node with Hierarchy Year/Month/Day Under the Tree Root
kk: Butaq ústemelený...
    
    Ierarhıamen butaq ústemelený Jyl/ Aı/ Kún.
    
    Eger búgingi kúnimen butaqta bolsa, onda butaq, 
    qosylmaǵanynda emes, belsendi bolǵanynda

en: Insert Toda_y's Node Under Selected Node
kk: Butaq ústemelený...

en: Insert a Node with Hierarchy Year/Month/Day Under the Selected Node
kk: Butaq ústemelený...
    
    Ierarhıamen butaq ústemelený Jyl/ Aı/ Kún.
    
    Eger búgingi kúnimen butaqta bolsa, onda butaq, 
    qosylmaǵanynda emes, belsendi bolǵanynda

en: C_hange Node Properties...
kk: Qasıet taral...

en: Edit the Properties of the Selected Node
kk: Qasıet taralл...
    
    Qasıetti ózgert taral

en: Toggle _Read Only
kk: Oqý ǵana

en: Toggle the Read Only Property of the Selected Node
kk: Oqý ǵana
    
    Qalyptaýdan qujattyń mátini qorǵansyn jáne redaksıalaý

en: Cop_y Link to Node
kk: Siltemeni kóshirip alý

en: Copy Link to the Selected Node to Clipboard
kk: Siltemeni kóshirip alý
    
    Almasý býferine butaqqa siltemeni kóshirip alý

en: Children _Inherit Syntax
kk: Sıntaksıs mura etý

en: Change the Selected Node's Children Syntax Highlighting to the Parent's Syntax Highlighting
kk: Sıntaksıs mura etý
    
    Ata-ana butaǵy bar sıntaksıstiń kómeski 
    jaryǵyn túrdi sınhronızasıalaný

en: _Handle Bookmarks...
kk: Betbelgilermen basqarý

en: Handle the Bookmarks List
kk: Betbelgiler

en: Add to Boo_kmarks
kk: Betbelgide qosylý

en: Add the Current Node to the Bookmarks List
kk: Betbelgide qosylý
    
    Betbelgilerdi tizbege butaq qosylý

en: _Remove from Bookmarks
kk: Betbelgilerden alystap ketý

en: Remove the Current Node from the Bookmarks List
kk: Betbelgilerden alystap ketý
    
    Betbelgilerdi tizbeden butaq alystap ketý

en: E_xpand All Nodes
kk: Jazylý...

en: Expand All the Tree Nodes
kk: Jazylý...
    
    Bári jazyl taral

en: _Collapse All Nodes
kk: Oraý...

en: Collapse All the Tree Nodes
kk: Oraý...
    
    Bári ora taral

en: Node _Up
kk: Butaq ústine

en: Move the Selected Node Up
kk: Butaq ústine
    
    Bir deńgeıge butaq ústine oryn almasý

en: Node _Down
kk: Butaq tómen

en: Move the Selected Node Down
kk: Butaq tómen
    
    Bir deńgeıge butaq tómen oryn almasý

en: Node _Left
kk: Butaq solǵa

en: Move the Selected Node Left
kk: Butaq solǵa
    
    Bir deńgeıge butaq solǵa oryn almasý

en: Node _Right
kk: Butaq ońǵa

en: Move the Selected Node Right
kk: Butaq ońǵa
    
    Bir deńgeıge butaq ońǵa oryn almasý

en: Node Change _Parent...
kk: Ata aýysý

en: Change the Selected Node's Parent
kk: Ata aýysý
    
    Ata-ana butaǵyn aýysý.
    Butaq jańa ata-anaǵa oryn aýystyr taral

en: Sort Tree _Ascending
kk: Ósý boıymen aǵash

en: Sort the Tree Ascending
kk: Ósý boıymen aǵash
    
    Ósý boıymen aǵash suryptalý taral

en: Sort Tree _Descending
kk: Kemý boıymen aǵash

en: Sort the Tree Descending
kk: Kemý boıymen aǵash
    
    Kemý boıymen aǵash suryptalý taral

en: Sort Siblings A_scending
kk: Ósý boıymen taral

en: Sort all the Siblings of the Selected Node Ascending
kk: Ósý boıymen taral
    
    Ósýi boıymen tańdalǵan suryptalý taral

en: Sort Siblings D_escending
kk: Kemý boıymen taral

en: Sort all the Siblings of the Selected Node Descending
kk: Kemý boıymen taral
    
    Kemýi boıymen tańdalǵan suryptalý taral

en: De_lete Node
kk: Butaq alystap ketý

en: Delete the Selected Node
kk: Butaq alystap ketý
    
    Aǵashtan butaq alystap ketý

en: Find/Replace
kk: Tabylý/Almastyrylý

en: _Find in Node Content...
kk: Butaq tabyńyz

en: Find into the Selected Node Content
kk: Butaq tabyńyz
    
    Mátinniń izdestirýi nemese 
    ustaýda basqa ishindegi taral

en: Find _in Multiple Nodes...
kk: Fılıaldardan tabyńyz...

en: Find in Multiple Nodes
kk: Butaqtarda tabyńyz
    
    Tarmaq mazmunyndaǵy mátindi
    nemese basqa mazmundy izdeý

en: Find in _Nodes Names and Tags...
kk: Butaq atymen jáne tegter

en: Find in Nodes Names and Tags
kk: Butaq atymen jáne tegter
    
    Mátinniń izdestirýi nemese butaq 
    basqa ishindegi atymen jáne tegter

en: Find _Again
kk: Kelesi izdelý...

en: Iterate the Last Find Operation
kk: Kelesi izdelý...
    
    Mátinniń izdestire bersin nemese 
    tótelede basqa ishindegi

en: Find _Back
kk: Aldyńǵy izdelý...

en: Iterate the Last Find Operation in Opposite Direction
kk: Aldyńǵy izdelý...
    
    Mátinniń izdestire bersin nemese 
    keri qaıtarýda basqa ishindegi

en: _Replace in Node Content...
kk: Butaq aýystyryńyz

en: Replace into the Selected Node Content
kk: Butaq aýystyryńyz
    
    Mátin almastyrylsyn nemese basqa ishindegi taral

en: Replace in _Multiple Nodes...
kk: Fılıaldarǵa aýystyryńyz...

en: Replace in Multiple Nodes
kk: Butaqtarda aýystyryńyz
    
    Barlyq tarmaqtardaǵy mátindi nemese basqa mazmundy aýystyryńyz

en: Replace A_gain
kk: Aýystyrý qaıtalaný...

en: Iterate the Last Replace Operation
kk: Aýystyrý qaıtalaný...
    
    Mátinniń aýystyrýyn jalǵastyrsyn 
    nemese basqa ishindegi

en: Show All Matches _Dialog...
kk: Týra kelý...

en: Show Search All Matches Dialog
kk: Týra kelý...
    
    Sáıkestikterimen dıalogktik terezesi 
    tabylǵan izdestirýde kórsetsin nemese 
    aýystyrýdyń janynda ishindegi

en: _Clear All Exclusions From Search
kk: Barlyq izdeý erekshelikterin óshirý

en: Clear All Tree Nodes Properties of Exclusions From Search
kk: Barlyq izdeý erekshelikterin óshirý
    
    Aǵash butaqtarynyń barlyq qasıetterin izdeý erekshelikterinen tazartyńyz

en: View
kk: Túr

en: Show/Hide _Tree Explorer
kk: Aǵashtyń sholýshysy

en: Toggle Show/Hide Tree
kk: Aǵashtyń sholýshysy
    
    Kórsetý/Jasyryný qujattyń aǵash tárizdi 
    usynýyn qaraýǵa ruqsat bergen aǵashtyń 
    sholýshysy, jáne onyń butaqtary boıymen 
    tez oryn aýystyrý

en: Show/Hide Te_rminal
kk: Терминал

en: Toggle Show/Hide Terminal
kk: Терминал
    
    Termınaldy kórsetý/jasyrý

en: Toggle Focus Terminal/Te_xt
kk: Fokýs aýdarý...

en: Toggle Focus Between Terminal and Text
kk: Fokýs aýdarý...
    
    Aǵashtyń sholýshysynyń aralyǵynda 
    fokýs aýdarsyn jáne Mátindik redaktormen

en: Show/Hide _Menubar
kk: Basty mázir

en: Toggle Show/Hide Menubar
kk: Basty mázir
    
    Basty mázir Kórsetý/Jasyrý

en: Show/Hide Tool_bar
kk: Qural-saımandar paneli

en: Toggle Show/Hide Toolbar
kk: Qural-saımandar paneli
    
    Kórsetý/Jasyryný qural-saımandar paneli.
    
    Quraldar taqtasy jedel múmkindik beredi
    mázir pármenderin shaqyrý, nysandaryn kiristirý
    mátindi pishimdeńiz, aǵashty óńdeńiz.
    Eger siz tintýir meńzerin qysqa ýaqytqa keshiktirseńiz
    kez-kelgen batyrmanyń ústinde sıpattama paıda bolady.
    
    Siz panelin ońaı baptaı alasyz quraldar, qoldanba parametrlerinde

en: Show/Hide _Statusbar
kk: Kúı jolaǵy

en: Toggle Show/Hide Statusbar
kk: Kúı jolaǵy
    
    Kúı jolaǵyn Kórsetý/Jasyrý

en: Show/Hide _Lines Node Parent to Children
kk: Syzyqtar

en: Toggle Show/Hide Lines Between Node Parent and Children
kk: Syzyqtar
    
    Kórsetý/Jasyrý baılanys jelisi baratyn
    ata-analar atynan butaqtary enshiles

en: Show/Hide Node Name _Header
kk: Taqyryp

en: Toggle Show/Hide Node Name Header
kk: Taqyryp
    
    Kórsetý/Jasyryný taqyryp mátindik redaktorda taral

en: Toggle _Focus Tree/Text
kk: Fokýs aýdarý...

en: Toggle Focus Between Tree and Text
kk: Fokýs aýdarý...
    
    Aǵashtyń sholýshysynyń aralyǵynda 
    fokýs aýdarsyn jáne Mátindik redaktormen

en: _Increase Toolbar Icons Size
kk: Belgisheni úlkeıtý...

en: Increase the Size of the Toolbar Icons
kk: Belgisheni úlkeıtý...
    
    Qural-saımandar paneliniń belgishelerin ólshemdi úlkeıtý

en: _Decrease Toolbar Icons Size
kk: Belgisheni azaıý...

en: Decrease the Size of the Toolbar Icons
kk: Belgisheni azaıý...
    
    Qural - ólshemdi azaıý belgishelerin paneliniń saımandar

en: Full Screen _On/Off
kk: Ekran tart

en: Toggle Full Screen On/Off
kk: Ekran tart
    
    Tolyq ekrandy qaraý

en: _Always On Top On/Off
kk: Árqashan joǵarydan

en: Always On Top On/Off
kk: Árqashan joǵarydan
    
    CherryTree terezesin basqalardyń ústine bekitińiz

en: Disable Menubar i_n Titlebar
kk: Basty mázir...

en: Do Not Place the Menubar in the Titlebar
kk: Basty mázir...
    
    Negizgi mázir jolaǵyn tereze taqyrybynyń astyna jyljytyńyz

en: Enable Menubar i_n Titlebar
kk: Basty mázir...

en: Place the Menubar in the Titlebar
kk: Basty mázir...
    
    Negizgi mázir jolaǵyn tereze taqyrybyna jyljytyńyz

en: From _CherryTree File
kk: Faıl CherryTree

en: Add Nodes of a CherryTree File to the Current Tree
kk: Faıl CherryTree derekterin ımport
    
    Faıl CherryTree syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _CherryTree Folder
kk: CherryTree qaltasynan

en: Add Nodes of a CherryTree Folder to the Current Tree
kk: CherryTree qaltasynan derekterdi ımporttaý
    
    CherryTree qaltasynan syrtqy derekterdi alyńyz

en: From _Indented List File
kk: Faıldar tiziminen

en: Add Nodes from an Indented List File to the Current Tree
kk: Faıldar tiziminen derekterdi ımporttaý
    
    Faıldar tiziminen syrtqy derekterdi alyńyz

en: From _Plain Text File
kk: Mátindik faıldan

en: Add Node from a Plain Text File to the Current Tree
kk: Mátindik faıldan derekterin ımport
    
    Mátindik faıldan syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _Folder of Plain Text Files
kk: Mátindik faıldarmen muqabadan

en: Add Nodes from a Folder of Plain Text Files to the Current Tree
kk: Mátindik faıldarmen muqabadan derekterin ımport
    
    Muqabadan syrtqy derekteri mátindik faıldarmen bolyp shyǵý

en: From _HTML File
kk: Faıl HTML

en: Add Node from an HTML File to the Current Tree
kk: Faıl HTML derekterin ımport
    
    Faıl HTML syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _Folder of HTML Files
kk: HTML faıldarmen muqabadan

en: Add Nodes from a Folder of HTML Files to the Current Tree
kk: HTML faıldarmen muqabadan derekterin ımport
    
    HTML muqabadan syrtqy derekteri faıldarmen bolyp shyǵý

en: From _Markdown File
kk: Faıl Markdown

en: Add a node from a Markdown File to the Current Tree
kk: Faıl Markdown derekterin ımport
    
    Faıl Markdown syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _Folder of Markdown Files
kk: Markdown faıldarmen muqabadan

en: Add Nodes from a Folder of Markdown Files to the Current Tree
kk: Markdown faıldarmen muqabadan derekterin ımport
    
    Markdown muqabadan syrtqy derekteri faıldarmen bolyp shyǵý

en: From _Gnote Folder
kk: Gnote

en: Add Nodes of a Gnote Folder to the Current Tree
kk: Gnote derekterin ımport
    
    Muqaba Gnote syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _KeepNote Folder
kk: KeepNote

en: Add Nodes of a KeepNote Folder to the Current Tree
kk: KeepNote derekterin ımport
    
    Muqaba KeepNote syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _Leo File
kk: Leo

en: Add Nodes of a Leo File to the Current Tree
kk: Leo derekterin ımport
    
    Faıl Leo syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _Mempad File
kk: Faıl Mempad

en: Add Nodes of a Mempad File to the Current Tree
kk: Mempad derekterin ımport
    
    Faıl Mempad syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _NoteCase HTML File
kk: NoteCase HTML faıldan

en: Add Nodes of a NoteCase HTML File to the Current Tree
kk: NoteCase HTML faıldan derekterin ımport
    
    NoteCase HTML faıldan syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _RedNotebook HTML File
kk: RedNotebook HTML

en: Add Nodes of a RedNotebook HTML file to the Current Tree
kk: RedNotebook HTML derekterin ımport
    
    Faıl RedNotebook HTML syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From T_omboy Folder
kk: Tomboy

en: Add Nodes of a Tomboy Folder to the Current Tree
kk: Tomboy derekterin ımport
    
    Muqaba Tomboy syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From T_reepad Lite File
kk: Treepad

en: Add Nodes of a Treepad Lite File to the Current Tree
kk: Treepad derekterin ımport
    
    Файл Treepad syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: From _Zim Folder
kk: Zim

en: Add Nodes of a Zim Folder to the Current Tree
kk: Zim derekterin ımport
    
    Мұқаба Zim syrtqy derekterin bolyp shyǵý

en: Export
kk: Eksport

en: Export To _PDF
kk: PDF túrlendirý

en: Export To PDF
kk: PDF túrlendirý
    
    PDF faılǵa túrlendirý: tańdalǵan mátin úzindi, 
    butaq, butaǵy enshiles nemese aǵash bári tolyǵymen

en: Export To _HTML
kk: HTML túrlendirý

en: Export To HTML
kk: HTML túrlendirý
    
    HTML faılǵa túrlendirý: tańdalǵan mátin úzindi, 
    butaq, butaǵy enshiles nemese aǵash bári tolyǵymen

en: Export to Plain _Text
kk: Mátindik faılǵa túrlendirý

en: Export to Plain Text
kk: Mátindik faılǵa túrlendirý
    
    TXT faılǵa túrlendirý: tańdalǵan mátin úzindi, 
    butaq, butaǵy enshiles nemese aǵash bári tolyǵymen

en: _Export To CherryTree
kk: CherryTree qujatqa túrlendirý

en: Export To CherryTree File or Folder
kk: CherryTree qujatqa túrlendirý
    
    CherryTree faılǵa túrlendirý: tańdalǵan mátin úzindi, 
    butaq, butaǵy enshiles nemese aǵash bári tolyǵymen

en: Help
kk: Málimet

en: _Check Newer Version
kk: Jańarý tekserilý...

en: Check for a Newer Version Available Online
kk: Jańarý tekserilý...
    
    CherryTree jańarýlaryn bar bolý tekserilý

en: _Website
kk: Vebsaıt

en: Visit CherryTree's Website
kk: Vebsaıt
    
    CherryTree veb saıtyna kirińiz

en: _Source Code
kk: Bastapqy kod

en: Browse CherryTree's Source Code Online
kk: Bastapqy kod
    
    CherryTree bastapqy kodyn onlaın kórý

en: _Report a Bug
kk: Qate týraly habarlaý

en: Report a Bug in CherryTree
kk: Qate týraly habarlaý
    
    CherryTree - de-kate turaly habarlaý

en: Online _Manual
kk: Ǵalamtorda málimet

en: CherryTree's Online Manual
kk: Ǵalamtorda málimet
    
    CherryTree boıymen málimettiń onlaınynyń kórsetý

en: _About
kk: Baǵdarlama týraly...

en: About CherryTree
kk: Málimetter

en: _Open Preferences Directory
kk: Teńshelim ashylý...

en: Open the Directory with Preferences Files
kk: Teńshelim ashylý...
    
    Parametrler qaltasyn ashyńyz

en: C_ut Anchor
kk: Zákir qıý

en: Cut the Selected Anchor
kk: Zákir qıý
    
    Almasý býferine zákir qıý

en: _Copy Anchor
kk: Zákirdi kóshirip alý

en: Copy the Selected Anchor
kk: Zákirdi kóshirip alý
    
    Almasý býferine zákirdi kóshirip alý

en: _Delete Anchor
kk: Zákir alystap ketý

en: Delete the Selected Anchor
kk: Zákir alystap ketý
    
    Qujattan zákir alystap ketý
    
    Qujat silteme zákirdiń alyp tastaýynda oǵan, 
    ony kerek alystap ketýge qalady nemese ózgertý

en: Edit _Anchor...
kk: Zákirdiń qasıeti...

en: Edit the Underlying Anchor
kk: Zákirdiń qasıeti...
    
    Zákirdiń qasıetin ózgertý

en: Copy Anchor Link
kk: Siltemeni kóshirip alý

en: Copy Link to the Underlying Anchor to Clipboard
kk: Siltemeni kóshirip alý
    
    Almasý býferine zákirge siltemeni kóshirip alý

en: C_ut Embedded File
kk: Faıl qıý

en: Cut the Selected Embedded File
kk: Faıl qıý
    
    Almasý býferine faıl qıý

en: _Copy Embedded File
kk: Faıldy kóshirip alý

en: Copy the Selected Embedded File
kk: Faıldy kóshirip alý
    
    Almasý býferine Faıldy kóshirip alý

en: _Delete Embedded File
kk: Faıl alystap ketý

en: Delete the Selected Embedded File
kk: Faıl alystap ketý
    
    Qujattan faıl alystap ketý

en: Open Embedded File
kk: Faıl ashylý...
    
    Qondyrylǵan faıl ashylý

en: _Rename
kk: Qaıta atalý...

en: Rename Embedded File
kk: Qaıta atalý...
    
    Qondyrylǵan faıl qaıta atalý

en: _Save LatexBox as PNG...
kk: LaTeX saqtalý...

en: Save the Selected LatexBox as a PNG file
kk: LaTeX saqtalý...
    
    PNG pishimde LaTeX saqtalý

en: _Edit LatexBox...
kk: LaTeX qasıet

en: Edit the Selected LatexBox
kk: LaTeX qasıeti...
    
    LaTeX qasıetin ózgertý: en, bıiktik jáne burylys

en: C_ut LatexBox
kk: LaTeX qıý

en: Cut the Selected LatexBox
kk: LaTeX qıý
    
    LaTeX almasý býferine qıý

en: _Copy LatexBox
kk: LaTeX kóshirip alý

en: Copy the Selected LatexBox
kk: LaTeX kóshirip alý
    
    LaTeX almasý býferine kóshirip alý

en: _Delete LatexBox
kk: LaTeX alystap ketý

en: Delete the Selected LatexBox
kk: LaTeX alystap ketý
    
    LaTeX qujattan alystap ketý

en: _Save Image as PNG...
kk: Beıneni saqtalý...

en: Save the Selected Image as a PNG file
kk: Beıneni saqtalý...
    
    PNG pishimde beıneni saqtalý

en: _Edit Image...
kk: Beıneniń qasıeti...

en: Edit the Selected Image
kk: Beıneniń qasıeti...
    
    Beıneniń qasıetin ózgertý: en, bıiktik jáne burylys

en: C_ut Image
kk: Beıne qıý

en: Cut the Selected Image
kk: Beıne qıý
    
    Almasý býferine beıne qıý

en: _Copy Image
kk: Beıneni kóshirip alý

en: Copy the Selected Image
kk: Beıneni kóshirip alý
    
    Almasý býferine beıneni kóshirip alý

en: _Delete Image
kk: Beıne alystap ketý

en: Delete the Selected Image
kk: Beıne alystap ketý
    
    Qujattan beıne alystap ketý

en: Edit _Link...
kk: Siltemeniń qasıeti...

en: Edit the Link Associated to the Image
kk: Siltemeniń qasıeti... 
    
    Siltemesin qasıeti beınege qatysty ózgertý

en: D_ismiss Link
kk: Siltemeni tazalaný

en: Dismiss the Link Associated to the Image
kk: Siltemeni tazalaný
    
    Siltemesin beınege qatysty tazalaný

en: Show/Hide _CherryTree
kk: CherryTree ashylý

en: Toggle Show/Hide CherryTree
kk: CherryTree ashylý
    
    CherryTree aktıvtendirý

en: Edit the Underlying Link
kk: Siltemeniń qasıeti...
    
    Siltemeniń qasıetin ózgertý

en: C_ut Link
kk: Silteme qıý

en: Cut the Selected Link
kk: Silteme qıý
    
    Almasý býferine silteme qıý

en: _Copy Link
kk: Siltemeni kóshirip alý

en: Copy the Selected Link
kk: Siltemeni kóshirip alý
    
    Almasý býferine siltemeni kóshirip alý

en: Dismiss the Selected Link
kk: Siltemeni tazalaný
    
    Qujattan silteme ǵana alystaıdy, biraq mátin emes

en: _Delete Link
kk: Silteme alystap ketý

en: Delete the Selected Link
kk: Silteme alystap ketý
    
    Siltemeni alystaıdy jáne qujattan mátin

en: Copy Selection or All
kk: Bólektelgen nemese barlyǵyn kóshirý

en: Paste
kk: Kiristirý

en: Reset
kk: Qalpyna keltirý

en: Rename
kk: Qaıta atalý

en: PNG Image
kk: PNG beıne

en: Write to %s Failed
kk: Jazba %s sátti bolmady

en: Insert/Edit Link
kk: Siltemeniń qasıeti

en: The Folder Link '%s' is Not Valid.
kk: %s muqabaǵa durys emes silteme

en: The File Link '%s' is Not Valid.
kk: %s faılǵa durys emes silteme

en: The Folder Link '%s' is Not Valid
kk: %s muqabaǵa durys emes silteme

en: The Link Refers to a Node that Does Not Exist Anymore (Id = %s)
kk: Butaqqa durys emes silteme.
    
    Endi taral bolmaıdy (Id = %s).
    Ol joıylǵan nemese ózgertilgen shyǵar

en: No anchor named '%s' found
kk: Qujatta izdeý aıaqtaldy.
    
    Siz izdegen zákir <b> '%s ' < / b> tabylmady!

en: Edit CodeBox
kk: CodeBox qasıet

en: You must associate a command to '%s'.
    Do so in the Preferences Dialog.
kk: Siz tilmen pármenge baılanysýyńyz kerek <b>' %s '</b>.
    
    Bul qoldanba teńshelimderindegi jasaýǵa bolady

en: Install the package 'xterm' or configure a different terminal in the Preferences Dialog.
kk: Xterm deste ornatylyńyz nemese qoldanba teńshelimderindegi basqa termınal teńsheńiz

en: Edit Table Properties
kk: Kesteniń qasıeti

en: CSV File
kk: CSV faıl

en: Insert Anchor
kk: Zákir ústemelený

en: Edit Anchor
kk: Zákirdiń qasıeti

en: Cannot Edit Embedded File in Read Only Node.
kk: <b>"Oqý ǵana!"</b> faıldy múmkin emes redaksıalaý

en: Embedded File Automatically Updated:
kk: Faıl avtomatty túrde jańartylǵan:

en: Change Selected
kk: Perneler kombınasıasyn ózgertý

en: The Keyboard Shortcut '%s' is already in use.
kk:  
    '%s' paıdalanyp qoıdylar perneler kombınasıasy!

en: The current associated action is '%s'
kk: Osy tirkesim <b>' %s '</b> is-áreketti oryndaıdy

en: Do you want to steal the shortcut?
kk: Perneler kombınasıasyn qaıta anyqtaıdy ma?

en: Edit Keyboard Shortcut
kk: Jańa tirkesim...

en: No Keyboard Shortcut
kk: Berilgen emes

en: Writing to Disk...
kk: Dıskke jazba...

en: You Have No Write Access to %s
kk: Faılǵa <b>"%s"</b> jazba qol jetpes

en: Enter Password for %s
kk: Úshin paról %s engizińiz

en: Failed integrity check of the saved document. Try File-->Save As
kk: Qujat búlingen.
    
    Ony basqa atpen saqtaýǵa tyrysyńyz (Faıl-->Basqasha saqtaý...).

en: Failed to encrypt the file
kk: Faıldy shıfrlaý múmkin bolmady

en: Search for
kk: Tabylý:

en: Replace with
kk: Almastyrylý:

en: Match Case
kk: Regıstrdi eskerilý

en: Regular Expression
kk: Júıeli aıtylý

en: Online Manual
kk: Ǵalamtorda málimet

en: Accent Insensitive
kk: Joıýǵa sezimtaldyq

en: Override Exclusions
kk: Erekshelikterdi joıý

en: Whole Word
kk: Sóz ǵana tutastaı

en: Start Word
kk: Sózdiń basy

en: Forward
kk: Alǵa

en: Backward
kk: Keıin

en: All, List Matches
kk: Týra kelý bári

en: First From Selection
kk: Birinshi týra kelý erekshelengen

en: First in All Range
kk: Barlyq qujat boıymen birinshi týra kelý

en: Node Created After
kk: Keıin jaratylǵan

en: Node Created Before
kk: Deıin jaratylǵan

en: Node Modified After
kk: Keıin ózgertilgen

en: Node Modified Before
kk: Deıin ózgertilgen

en: Time filter
kk: Kúni boıymen taral...

en: Node Content
kk: Túıin mazmuny

en: Node Name and Tags
kk: Butaq atymen jáne tegter

en: Only Selected Node and Subnodes
kk: Butaǵy enshiles

en: Show Iterated Find/Replace Dialog
kk: "Týra kelý ...." dıalogktik terezeniń kórsetý

en: Search options
kk: Izdestirýdiń parametrleri

en: At least one node was skipped because of exclusions set in the node properties.
    In order to clear all the exclusions, use the menu:
    Search -> Clear All Exclusions From Search
kk: По крайней мере одна ветвь была пропущена из-за установленных в её свойствач исключений.
    Чтобы снять все исключения, воспользуйтесь меню:
    Поиск -> Удалить все исключения из поиска

en: Hide (Restore with '%s')
kk: Oraý/Qalpyna kelý ('%s')

en: Node Name
kk: Esim

en: Line
kk: Jol

en: Line Content
kk: Ishindegi

en: Matches
kk:  sáıkestikter

en: Iterate Latest Find/Replace
kk: Qaıtalaný Tabylý/Almastyrylý

en: Close
kk: Jabý

en: Find Previous
kk: Aldyńǵy

en: Find Next
kk: Kelesi

en: Replace
kk: Almastyrý

en: Undo
kk: Boldyrmaý

en: Downloading
kk: Júkteý

en: Remove from list
kk: Áńgimeden alystap ketý

en: The new parent can't be one of his children!
kk: Jańa ata-ana butaǵy enshiles múmkin emes bolady!

en: Light Background, Dark Text
kk: Ashyq fondaǵy qarańǵy mátin

en: Dark Background, Light Text
kk: Qarańǵy fondaǵy ashyq má

en: Custom Background
kk: Fon

en: Text
kk: Mátin

en: Selection Background
kk: Erekshelengen mátinniń fony

en: Tree Explorer
kk: Aǵashtyń sholýshysy

en: Rich Text
kk: Formattalǵan mátin

en: Plain Text
kk: Kádimgi mátin

en: Table
kk: Keste

en: Code
kk: Kod

en: Style Schemes
kk: Mátindik redaktor

en: Text Foreground
kk: Mátin

en: Text Background
kk: Fon

en: Selection Foreground
kk: Erekshelengen mátin

en: Cursor
kk: Júgirgi

en: Current Line Background
kk: Belsendi joldy fon

en: Line Numbers Foreground
kk: Joldardy nómirleý

en: Line Numbers Background
kk: Joldardy nómirleýdiń fony

en: Style Scheme Editor
kk: Kúıge keltiriletin taqyryp

en: Set Dark Theme Icons
kk: Qara belgisheler

en: Set Light Theme Icons
kk: Jaryq belgisheleri

en: Set Default Icons
kk: Ádetti belgisheler

en: Icon Theme
kk: Taqyryby

en: Move the Selected Bookmark Up
kk: Ústine oryn almasý

en: Move the Selected Bookmark Down
kk: Tómen oryn almasý

en: Remove the Selected Bookmark
kk: Betbelgi alystap ketý

en: Sort the Bookmarks Descending
kk: Kemý boıymen suryptalý

en: Sort the Bookmarks Ascending
kk: Ósý boıymen suryptalý

en: Choose Storage Type
kk: Faıldyń túri

en: Storage Type
kk: Túr:

en: CT saves the document in an encrypted 7zip archive. When viewing or editing the document, CT extracts the encrypted archive to a temporary folder, and works on the unencrypted copy. When closing, the unencrypted copy is deleted from the temporary directory. Note that in the case of application or system crash, the unencrypted document will remain in the temporary folder.
kk: CherryTree qujaty shıfrlanǵan 7zip-arhıve saqtalynady. Ashýy ýaqytynda nemese qujat CherryTree redaksıalaý shıfrlanǵan arhıviden ýaqytsha muqabaǵa onysy alady jáne qalaı kádimgi arhıvpen onymen jumys isteıdi. Shıfrlanbalǵan dokýment kóshirmesi faıldyń jabýynan keıin ýaqytsha muqabadan alystaıdy. Júıeniń kúıreýi ýaqytynda nemese shıfrlanbalǵan qujat qoldanba ýaqytsha muqabada múmkin qalý.

en: Enter the New Password Twice
kk: Engizińiz jáne tekseris úshin paról rastalyńyz

en: Autosave Every
kk: Avtosaqtaý ár

en: Minutes
kk: mınýttar

en: The Password Fields Must be Filled.
kk: Siz paról bermedińiz

en: The Two Inserted Passwords Do Not Match.
kk: Paróldardy úılespeıdi

en: Warning
kk: Eskertý

en: The Current Document was Updated.
kk: CherryTree qujatty ózgertilgen boldy.

en: Do you want to Save the Changes?
kk: Qujatta ózgeristi saqtalady ma?

en: Do you want to Execute the Code?
kk: Kodty oryndaıdy ma?

en: Ask Confirmation Before Executing the Code
kk: Kodty oryndamas buryn rastaýdy surańyz

en: Use Internal Terminal
kk: Kiristirilgen termınaldy paıdalanyńyz

en: A Hierarchical Note Taking Application, featuring Rich Text and Syntax Highlighting
kk: Mátinniń qalyptaýynyń múmkindigimen qoıyn kitapsha ıerarhıalyq aǵashqa uqsas qurylym jáne sıntaksıstiń kómeski jaryǵymen

en: 
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301, USA.
kk: 
    Mynaý baǵdarlama erkin baǵdarlamalyq qamtamasyz etýdi bolyp kórinedi;
    siz tarata alasyz jáne/nemese onynyń sharttarǵa sáıkes ózgertý GNU
    standartty Qoǵamdyq lısenzıa, erkin baǵdarlamalyq qamtamasyz etýdi
    jarıalanǵan qormen, nemese nobaıdyń lısenzıasy 3, (sizdiń qaraýyńyzǵa)
    nemese nobaı kez-kelgen kenjeleý.
    
    Ne ol kádege asar edi bolǵanyn, Qandaı bolǵanyn baǵdarlama úmitte
    taratady,biraq onda Nıa kepildik berilgen mindetteme bol bytqan;
    tipti Tutynýshyqa sıetterimen baılanǵan janama kepildik berilgen 
    mindettemelersiz jáne Belgili maqsattar úshin jaramdylyqpen.
    Egjeı-tegjeıler úshin GNU Standartty Qoǵamdyq lısenzıaǵa qarańyz.
    
    Bolǵan is siz baǵdarlama bunymen birge Standartty Qoǵamdyq lısenzıa
    GNU kóshirme bolyp shyǵýyńyz kerek. Eger dál osylaı emes bul bolsa, 
    boıymen qorǵa Erkin jazyńyz, 675 Mass Ave, Cambridge, MA 02139, USA.

en: Arabic
kk: Arab tili

en: Armenian
kk: Armán

en: Bulgarian
kk: Bolgarlyq

en: Chinese Simplified
kk: Qytaı jeńildetilgeni

en: Chinese Traditional
kk: Qytaı (dástúrli)

en: Croatian
kk: Horvat

en: Czech
kk: Cheh

en: Dutch
kk: Golandıalyq

en: Finnish
kk: Fın

en: French
kk: Fransýz

en: German
kk: Nemis

en: Greek
kk: Grek

en: Hindi India
kk: Hındı (Úndistan)

en: Hungarian
kk: Vengr

en: Italian
kk: Italıalyq

en: Japanese
kk: Japon

en: Kazakh
kk: Qazaq

en: Kazakh (Latin)
kk: Qazaq (latyn)

en: Korean
kk: Káris

en: Lithuanian
kk: Lıtvalyq

en: Persian
kk: Parsy

en: Polish
kk: Polák

en: Portuguese
kk: Portýgal

en: Portuguese Brazil
kk: Portýgal (Brazılıa)

en: Romanian
kk: Rýmyn

en: Russian
kk: Orys

en: Slovenian
kk: Slovenıa

en: Spanish
kk: Ispan

en: Swedish
kk: Shved

en: Turkish
kk: Túrik

en: Ukrainian
kk: Ýkraına

en: Number of Rich Text Nodes
kk: Formattalǵan mátinmen butaqtaryn san

en: Number of Plain Text Nodes
kk: Mátinniń obychymmen butaqtaryn san

en: Number of Code Nodes
kk: Kodpen butaqtaryn san

en: Number of Images
kk: Beıneler

en: Number of LatexBoxes
kk: LaTeX-ov

en: Number of Embedded Files
kk: Faıldyq

en: Number of Tables
kk: Kesteler

en: Number of CodeBoxes
kk: CodeBox-ov

en: Number of Anchors
kk: Zákirler

en: Number of Shared Nodes / Groups
kk: Jalpy tarmaqtar / toptar

en: Latex Text
kk: LaTeX mátin

en: Image Size dpi
kk: Dpi sýret ólshemi

en: Tutorial
kk: Basshylyq

en: Reference
kk: Anyqtama

en: LaTeX Math and Equations Tutorial
kk: LaTeX matematıkalyq teńdeýler boıynsha oqýlyq

en: LaTeX Math Symbols Reference
kk: LaTeX matematıkalyq sımvoldarynyń anyqtamalyǵy

en: Image Properties
kk: Beıneniń qasıeti

en: Width
kk: En

en: Height
kk: Bıiktik

en: Automatic Syntax Highlighting
kk: Sıntaksıstiń kómeski jaryǵy

en: Type
kk: Túr

en: pixels
kk: pıkselder

en: Size
kk: Ólshem

en: Show Line Numbers
kk: Joldardy nómirleý

en: Highlight Matching Brackets
kk: Jańa saýǵan jaqshalar jaryq túsirý

en: Options
kk: Teńshelim

en: Rows
kk: Joldar sany:

en: Columns
kk: San baǵana:

en: Default Width
kk: Maǵyna:

en: Table Size
kk: Kesteniń ólshemi

en: Column Properties
kk: Baǵananyń eni

en: Lightweight Interface (much faster for large tables)
kk: Jeńil ınterfeıs (úlken kesteler úshin jyldamyraq)

en: Import from CSV File
kk: Faıl CSV derekterin ımporttaý

en: Could not access the executables 'latex' and 'dvipng'
kk: 'Latex' jáne 'dvipng'oryndalatyn faıldaryna qol jetkizý múmkin bolmady

en: For example, on Ubuntu the packages to install are:
kk: Mysaly, Ubuntu-da ornatýǵa arnalǵan paketter:

en: For example, on macOS the packages to install are:
kk: Mysaly, Mac OS júıesinde ornatýǵa arnalǵan paketter:

en: Could not access the executable 'latex'
kk: 'Latex' oryndalatyn faılyna kirý múmkin bolmady

en: Could not access the executable 'dvipng'
kk: 'dvipng' oryndalatyn faılyna kirý múmkin bolmady

en: Show White Spaces
kk: Bos oryndy beıneleý

en: Highlight Current Line
kk: Belsendi jol jaryq túsirý

en: Text Editor
kk: Mátindik redaktor

en: Internal Terminal Shell
kk: Kiristirilgen termınaldy paıdalanyńyz

en: Command per Node/CodeBox Type
kk: Kompılátordyń/ınterpretatorynyń pármeni

en: Terminal Command
kk: Termınaldyń pármeni

en: Code Execution
kk: Kodtyń oryndaýy

en: The Size of the Toolbar Icons is already at the Maximum Value.
kk: Qural-saımandar ólshem maksımaldy

en: The Size of the Toolbar Icons is already at the Minimum Value.
kk: Qural-saımandar ólshem mınımaldy

en: This Change will have Effect Only After Restarting CherryTree.
kk: Cherrytree qaıta iske qosylǵannan keıin ózgerister kúshine enedi.

en: The database file %s is corrupt, see log for more details.
kk: Faıl: <b>"%s"</b> - zaqymdanǵan.
    
    Tolyq aqparat úshin saıǵa qarańyz.

en: Backup files are by default 3 in the same folder of the corrupted document, with the same name plus trailing tildes (~, ~~, ~~~). Try first the backup with one tilde: copy the file to another directory, remove the trailing tilde and open with cherrytree. If it still fails, try the one with two tildes and if it still fails try the one with three tildes.
kk: Saqtyq kóshirme faıldary (ádepki boıynsha 3 dana) bir qaltada búlingen qujat,
    sol ataýmen, biraq tıldtermen (~, ~~, ~~~) sońynda.
    Zaqymdalǵan faıldy qalpyna keltirý úshin saqtyq kóshirme faılyn alý kerek
    bir Tılda jáne basqa katalogqa ony kóshirý, Tılda joıý jáne ashý CherryTree.
    Eger faıldy qalpyna keltirý múmkin bolmasa, saqtyq kóshirmelerdi qoldanyńyz
    eki-úsh tılde. Biraq eger siz basqalarmen sátsizdikke ushyrasańyz
    saqtyq kóshirme, sodan keıin sizge eshteńe kómektespeıdi!!!

en: %s write failed - file is missing. Reattach USB drive or shared resource!
kk: Jazý qatesi! Faıl: <b>"%s"</b> - bolmaıdy.
    
    USB qurylǵysyn nemese ortaq resýrsty qaıta qosyńyz!

en: %s write failed - is file blocked by a sync program?
kk: Jazý qatesi!
    
     Faıl: <b>"%s"</b> - sınhrondaý baǵdarlamasy buǵattady ma?

en: %s reopen failed - file is missing. Reattach USB drive or shared resource!
kk: Faıl: <b>"%s"</b> - bolmaıdy.
    
    USB qurylǵysyn nemese ortaq resýrsty qaıta qosyńyz!

en: Tab Width
kk: Tabýlásıanyń eni

en: Insert Spaces Instead of Tabs
kk: Tabýlásıa orynyna bos oryndar

en: Use Line Wrapping
kk: Jol aýystyrylý

en: Line Wrapping Indentation
kk: Joldardy sheginis

en: Enable Automatic Indentation
kk: Avtomatty sheginis

en: Scroll Beyond Last Line
kk: Aınaldyrý joldyń syrtyna

en: Cursor Blinking
kk: Jypylyqtaıtyn kýrsor

en: System Default
kk: Úndemeý boıynshaǵa

en: On
kk: Qosýly

en: Off
kk: Óshirýli

en: Text Margin: Left
kk: Mátin órisi: Sol jaqta

en: Right
kk: Oń jaqta

en: Vertical Space Around Lines
kk: Jolaralyq ınterval

en: Vertical Space in Wrapped Lines
kk: Joldardy tik sheginis

en: Timestamp Format
kk: Kúniniń pishimi

en: Horizontal Rule
kk: Gorızontal syzyq

en: Chars to Select at Double Click
kk: Mátindi eki ret túrtý arqyly bólekteńiz

en: Miscellaneous
kk: Ár túrli

en: Remove Color
kk: Tazalaný

en: Question
kk: Suraq

en: Info
kk: Aqparat

en: Error
kk: Qate

en: Select File
kk: Ashylý...

en: Select Folder
kk: Tańdaý...

en: Save File as
kk: Basqasha saqtaý...

en: Save To Folder
kk: Qaltaǵa saqtaý

en: Use Different Cherries per Level
kk: Ár deńgeı úshin ár túrlisi shıeler

en: Use Selected Icon
kk: Belgishe taral

en: No Icon
kk: Belgishesiz

en: Hide Right Side Auxiliary Icon
kk: Belgishe oń jaqtan jasyryn taral

en: Default Text Nodes Icons
kk: Belgisheler

en: Restore Expanded/Collapsed Status
kk: Butaqtardy kúı este saqtaý

en: Expand all Nodes
kk: Shashyp tastaý taral

en: Collapse all Nodes
kk: Burylý taral

en: Nodes in Bookmarks Always Visible
kk: Betbelgilerdegi jasyrynbaý taral

en: Nodes Status at Startup
kk: Kúı

en: Tree Nodes Names Wrapping Width
kk: Tasymaldaýdyń eni atymen taral

en: Display Tree on the Right Side
kk: Aǵashtyń sholýshysy oń jaqtan

en: Move Focus to Text at Mouse Click
kk: Tyshqannyń aıǵaıymen mátinge fokýsti oryn aýystyrý

en: Expand Node at Mouse Click
kk: Tyshqannyń aıǵaıymen butaqty shashyp tastaý

en: Last Visited Nodes on Node Name Header
kk: Sońǵy poseshennyeler taqyrypta taral

en: Select Node Icon
kk: Belgisheniń aýysymy

en: No Node is Selected
kk: Tarmaq tańdalmaǵan

en: The Tree is Empty!
kk: <b> Bos aǵash! </b>
    
    Sizdiń birinshi aǵashyńyz quryńyz!
    Bastapqyda jumys jańa butaq qosylyńyz:
    <b>Basty mázir\Aǵash\Jańa butaq </b>

en: The Selected Node is Read Only.
kk: Mynaý butaq qol jetetin <b>"Oqý ǵana!"</b>.
    
    Redaksıalaý úshin qasıetti ózgert taral.

en: This Feature is Available Only in Rich Text Nodes.
kk: Formattalǵan mátin úshin túsinikti tek qana mynaý fýnksıa

en: This Feature is Not Available in Automatic Syntax Highlighting Nodes.
kk: Mynaý fýnksıa sıntaksıstiń kómeski jaryǵy úshin jetispedi

en: No Text is Selected.
kk: Mátin erekshelengen emes

en: No Table is Selected.
kk: Mátin erekshelengen emes

en: No CodeBox is Selected.
kk: Tarmaq tańdalmaǵan

en: New Child Node Properties
kk: Qasıet jańa enshiles taral

en: New Node Properties
kk: Qasıet jańa taral

en: Node Properties
kk: Qasıet taral

en: Leaving the Node Type Rich Text you will Lose all Formatting for This Node, Do you want to Continue?
kk: Sizi <b> "Kádimgi mátin" </b> <b> "Formattalǵan mátin" </b> 
    aýysymynyń janynda mátinniń qalyptaýy tolyǵymen joǵalt bul úshin taral.
    Jalǵastyrady ma?

en: Are you sure to <b>Delete the node '%s'?</b>
kk:  
    Siz <b>' %s '</b> butaq ras alystap ketkińiz keledi me?

en: The node <b>has Children, they will be Deleted too!</b>
kk: <b> Da kelesi enshiles sylyn taral!</b>

en: Select the New Parent
kk: Atany tańdańyz...

en: The new parent can't be the very node to move!
kk: Jańa ata-ana butaǵy múmkin emes oryn almasady!

en: The new chosen parent is still the old parent!
kk: Atamen bolyp kórinip qoıdylardy tańdalǵan jańa ata-ana butaǵy!

en: %s Nodes Properties Changed
kk: %s qasıetteri tazartyldy

en: To WebSite
kk: Saıt:

en: To File
kk: Faıl:

en: To Folder
kk: Qalta:

en: To Node
kk: Tarmaq:

en: Anchor Name (optional)
kk:  Siltemege zákir qosylý (opsıaly)

en: There are No Anchors in the Selected Node.
kk: Bul tarmaqta ıakor joq

en: Choose Existing Anchor
kk: Zákirdi tańdańyz

en: Anchor Name
kk: Zákirdiń aty

en: The pattern '%s' was not found
kk: Qujatta izdeý aıaqtaldy.
    
    Qajetti element <b>' %s '</b > tabylmady!

en: CherryTree File
kk: Faıl CherryTree

en: A folder '%s' already exists in '%s'.
    <b>Do you want to remove it?</b>
kk: '%s' qaltasy '%s ' ishinde burynnan bar.
    <b>Joıý?</b>

en: A file '%s' already exists in '%s'.
    <b>Do you want to remove it?</b>
kk: '%s' faıl '%s ' ishinde burynnan bar.
    <b>Joıý?</b>

en: Preferences File
kk: Teńshelimderdi faıl

en: Has the System Tray appeared on the panel?
kk: CherryTree belgishe málimdemelerdiń tóńiregidegi paıda boldy ma?

en: Your system does not support the System Tray
kk:  
    Sizdiń júıeńiz málimdemelerdi oblys qostalmaıdy!

en: CherryTree Hierarchical Note Taking
kk: CherryTree qoıyn kitapsha

en: _Exit CherryTree
kk: Shyǵý

en: Show Menubar:
kk: Mázir jolaǵyn kórsetý:

en: The Path %s does Not Exist
kk: <b>' %s '</b> joly joq

en: "%s" is Not a CherryTree File
kk: "%s " CherryTree qujatty bolyp kórinbeıdi

en: Error Parsing the CherryTree Path:
    "%s"
kk: Faıl CherryTree ashýyn qate:
    "%s"

en: No node named '%s' found.
kk: Qujatta izdeý aıaqtaldy.
    
    Qajetti tarmaq <b> '%s ' < / b> tabylmady!

en: Temporary Files were Created and Opened with External Applications.
kk: Jaratylǵan basqa qoldanba ashylǵan ýaqytsha faıldary qaı.

en: Quit the External Applications Before Quit CherryTree.
kk: CherryTree shyǵatyn esikti aldynda syrtqy qoldanbany jabyńyz.

en: Did you Quit the External Applications?
kk: Siz syrtqy qoldanba bitirdińiz be?

en: The Document was Reloaded After External Update to CT* File.
kk: Qujat basqa baǵdarlama jańartqannan keıin qaıta júkteldi

en: Autosave on Quit
kk: Jabýda saqtalý

en: Create a Backup Copy Before Saving
kk: Rezeretik kóshirme qurý

en: Number of Backups to Keep
kk: Rezeretik kóshirmelerdiń sany

en: Custom Backup Directory
kk: Rezeretik kóshirmeler úshin muqaba

en: Saving
kk: Saqtaý

en: Automatically Check for Newer Version
kk: Jańarýlardy bar bolý tekserý

en: Reload Document From Last Session
kk: Sońǵy ashylǵan qujatty júkteý

en: Reload After External Update to CT* File
kk: Qujat ózgeristen keıin qaıta júktelý

en: Enable Debug Log
kk: Saıdy paıdalansyn-faıl

en: Debug Log Directory
kk: Tańdaý...

en: Enable System Tray Docking
kk: CherryTree málimdemelerdiń tóńirekteridegin belgisheni beıneleý

en: Start Minimized in the System Tray
kk: CherryTree málimdemelerdiń tóńirekteridegi starttan keıin burylý

en: System Tray
kk: Esepter jaqtaýy

en: Language
kk: Tel

en: _Hide
kk: Oraý...

en: Hide the Window
kk: Oraý...
    
    CherryTree málimdemelerdiń tóńirekteridegin oraý

en: Node Type
kk: Túr

en: Tags
kk: Tegter

en: Spell Check
kk: Emle

en: Word Count
kk: Sózder

en: Date Created
kk: Jaratylǵan

en: Date Modified
kk: Ózgertilgen

en: No Previous Node Copy Was Performed During This Session or the Source Tree is No Longer Available.
kk: Siz butaqty kóshirmedińiz nemese aǵash Qol jetimdi emes

en: The Source Tree Node is No Longer Available.
kk: Aǵash butaǵy qol jetimdi emes

en: English
kk: Aǵylshyn

en: Text and Code
kk: Mátin jáne kod

en: Plain Text and Code
kk: Kádimgi mátin jáne kod

en: Special Characters
kk: Nyshandar

en: Theme
kk: Taqyryp

en: Interface
kk: Interfeıs

en: Links
kk: Silteme

en: Toolbar
kk: Qural-saımandar paneli

en: Keyboard Shortcuts
kk: Ystyq perneler

en: Monospace
kk: Birkelki mátin

en: Code Font
kk: Kodtyń mátini

en: Terminal Font
kk: Termınal mátini

en: Tree Font
kk: Aǵashtyń mátini

en: Fonts
kk: Qaripter

en: Enable Word Count in Statusbar
kk: Sózderdi qalyp-jaǵdaı jolynda san

en: Show the Document Directory in the Window Title
kk: Basty terezeni taqyrypta faılǵa jol

en: Show the Full Path in the Node Name Header
kk: Taqyrypta jol taral

en: Dedicated Bookmarks Menu in Menubar
kk: Betbelgilerdi basty mázirde tizbe

en: Menubar in Titlebar
kk: Taqyryp jolaǵyndaǵy negizgi mázir

en: Toolbar Icons Size
kk: Quraldar taqtasyndaǵy belgishelerdiń ólshemi

en: Scrollbar Slider Minimum Size (0 = System Default)
kk: Aınaldyrý jolaǵynyń mınımaldy ólshemi (0 = ádepki)

en: Scrollbar Overlays Text Editor
kk: Mátindik redaktordaǵy aınaldyrý jolaǵy

en: Yes
kk: Iá

en: No
kk: Joq

en: Enable Tooltips When Hovering
kk: Qalqymaly keńesterdi qosyńyz

en: Menus
kk: Mázir

en: Max Search Results per Page
kk: Bettegi izdeý nátıjeleriniń maksımaldy sany

en: Enable Custom Web Link Clicked Action
kk: Veb-betke siltemeniń ashýynda

en: Enable Custom File Link Clicked Action
kk: Faılǵa siltemeniń ashýynda

en: Enable Custom Folder Link Clicked Action
kk: Muqabaǵa siltemeniń ashýynda

en: Custom Actions
kk: Is-áreket

en: Colors
kk: Túsken

en: Underline Links
kk: Silteme astyn syzý

en: Use Relative Paths for Files And Folders
kk: Faıldarǵa salystyrmaly joldardy paıdalansyn jáne muqabalarǵa

en: Anchor Size
kk: Zákirdiń belgishesin ólshem

en: Replace in Current Node
kk: Almastyryl taral...

en: Search in Current Node
kk: Tabyl taral...

en: <b>The pattern '%s' was not found</b>
kk: Qujatta izdeý aıaqtaldy.
    
    Qajetti element <b>' %s '</b > tabylmady

en: Replace in Multiple Nodes...
kk: Fılıaldarǵa aýystyryńyz...

en: Find in Multiple Nodes...
kk: Fılıaldardan tabyńyz...

en: No Previous Search Was Performed During This Session.
kk: Áli de siz izdestirý júrgizildińiz nemese mátinniń aýystyrýyn

en: PDF File
kk: PDF qujat

en: Plain Text Document
kk: Mátindi qujat

en: Who is the Parent?
kk: Qosylý...

en: The Tree Root
kk: Aǵash

en: The Selected Node
kk: Butaq

en: Enable Spell Check
kk: Orfografıany tekserý

en: Spell Check Language
kk: Sózdik:

en: Expand CodeBoxes Automatically
kk: Ishindegi CodeBox boıymen ózdiginen tańdaý

en: CodeBoxes Have Toolbar
kk: Codebox ishindegi quraldar taqtasy

en: Threshold Number of Table Cells for Lightweight Interface
kk: Jeńil ınterfeıs úshin keste uıashyqtarynyń sany

en: Embedded File Icon Size
kk: Qystyrtylatyn faıldy belgisheniń ólshemi

en: Embedded File Size Limit (MB)
kk: Qystyrtylatyn faıl maksımal ólshem (МB)

en: Show File Name on Top of Embedded File Icon
kk: Belgisheniń ústinde faıl aty

en: Limit of Undoable Steps Per Node
kk: Toqtatýdyń operasıalaryn eń joǵary san

en: Auto Link CamelCase Text to Node With Same Name
kk: Camelcase мәтінін филиалға байланыстыру

en: At Triple Click Select the Whole Paragraph
kk: Úsh eseli basýmen paragrafty ereksheleý

en: Enable Markdown Auto Replacement (Experimental)
kk: Markdown avtoalmastyrý qosý (Eksperımentaldi)

en: Scale
kk: Ólshem

en: Bold
kk: Jartylaı semiz

en: Italic
kk: Kýrsıv

en: Underline
kk: Syzyp kórsetilgeni

en: Text Color Foreground
kk: Mátin

en: Text Color Background
kk: Fon

en: Small
kk: Usaq

en: Scalable Tags
kk: Masshtab jasalatyn tegter

en: Execute Code
kk: Kodty oryndaý

en: Change CodeBox Properties
kk: CodeBox qasıet...

en: No Previous Text Format Was Performed During This Session.
kk: Áli de siz mátinniń qalyptaýy júrgizildińiz

en: Link Name
kk: Silteme ústemelený

en: The Cursor is Not into a Paragraph.
kk: Júgirgi azatjoldyń syrtyna

en: Pick a Foreground Color
kk: Tústi tańdańyz

en: Pick a Background Color
kk: Tústi tańdańyz

en: Chars for Bulleted List
kk: Tańbalanǵan tizim

en: Chars for Todo List
kk: Tapsyrmalar tizim

en: Chars for Table Of Content
kk: Mazmun

en: Chars for Smart Double Quotes
kk: Qosarlanǵan tyrnaqshalardyń avtoalmastyrýy úshin

en: Chars for Smart Single Quotes
kk: Tyrnaqshalardyń avtoalmastyrýy úshin

en: Enable Smart Quotes Auto Replacement
kk: Tyrnaqshalardyń avtoalmastyrýy

en: Enable Symbol Auto Replacement
kk: Nyshandardy avtoalmastyrý

en: Supported Symbols Auto Replacements
kk: Qostalatyn nyshandar

en: Only at the Start of the Line
kk: Jol basynda ǵana

en: Use Selected Color
kk: Taqyryp

en: Tags for Searching
kk: Izdestirý úshin tegter

en: Exclude from Searches
kk: Izdeýden shyǵarý:

en: This Node
kk: butaq

en: The Subnodes
kk: enshiles

en: Read Only
kk: Oqý ǵana

en: Unique Id
kk: Biregeı ID

en: Shared Nodes Group
kk: Butaqtardy toptastyrý

en: Choose Existing Tag
kk: Tegter

en: Tag Name
kk: Teg

en: Pick a Color
kk: Tústi tańdańyz

en: Involved Nodes
kk: Tańdaý...

en: Selected Text Only
kk: Mátin

en: Selected Node Only
kk: Butaq

en: Selected Node and Subnodes
kk: Butaq enshiles

en: All the Tree
kk: Aǵash

en: Include Node Name
kk: Esim bas taral

en: Links Tree in Every Page
kk: Ár bette siltemelerdi aǵash

en: New Node in New Page
kk: Jańa betten jańa butaǵy

en: Single File
kk: Bir faıl

en: Checking for Newer Version...
kk: Jańa boljamnyń qol jetimdiligin tekseris...

en: Failed to Retrieve Latest Version Information - Try Again Later.
kk: Serverge jaýap bermeıdi. Sońyraq kórińiz

en: A Newer Version Is Available!
kk: Jańa boljam qol jetetin!

en: You Are Using the Latest Version Available.
kk: Jańarý tabylǵan emes! Siz sońǵy nobaıdy paıdalanyńyz CherryTree

en: You Are Using a Development Version.
kk: Siz óńdeýshi úshin nobaıdy paıdalanyńyz

en: Image Format Not Recognized
kk: Beıne pishim tanymal emes

en: Insert Table
kk: Keste ústemelený

en: The Maximum Size for Embedded Files is %s MB.
kk: Faıl maksımal ólshemdi %s MB asady

en: Do you want to Continue?
kk: Jalǵastyrady ma?

en: Tabs Replaced
kk:  tabýlásıalar aýystyrylǵan

en: Lines Stripped
kk:  jol tazalanǵan

en: Warning: One or More Images Were Reduced to Enter the Page!
kk: Eskertý: bir nemese birneshe keskin azaıtyldy

en: Print CherryTree version
kk: Mór úshin nobaı

en: Node name to focus
kk: Esim fokýs úshin taral

en: Anchor name to scroll to in node
kk: Tarmaqqa jyljý úshin ıakor ataýy

en: Export to HTML at specified directory path
kk: HTML bar dırektorıaǵa eksport

en: Export to Text at specified directory path
kk: TXT bar dırektorıaǵa eksport

en: Export to PDF at specified directory path
kk: PDF bar dırektorıaǵa eksport

en: Overwrite if export path already exists
kk: Eger bolyp qoıdylardy faıl bolsa qaıta jazyp alý

en: Export to a single file (for HTML or TXT)
kk: (HTML úshin nemese TXT) bir faılǵa eksport

en: Password to open document
kk: Qujattyń paroli

en: Create a new window
kk: Jańa tereze qurý

en: Run in secondary session, independent from main session
kk: Ekinshi sesıany bastaý

en: Are you sure to Reset to Default?
kk: Úndemeý boıynshaǵa maǵyna qalpyna keledi me?

en: HTML Document
kk: HTML qujat

en: Markdown Document
kk: Markdown qujat

en: Mempad Document
kk: Mempad qujat

en: Treepad Document
kk: Treepad qujat

en: Leo Document
kk: Leo qujat
