choqok - en to bg translation catalogue (273 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
bg: Файл

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
bg: Инструменти

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
bg: Настройки

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
bg: Грешка при зареждане на приставката %1. Проверете инсталацията си.

en: Cannot find the desired account.
bg: Желаната сметка не може да бъде открита.

en: Are you sure you want to remove the selected account?
bg: Наистина ли искате да премахнете избраната сметка?

en: Cannot remove the account.
bg: Сметката не може да бъде премахната.

en: Select Micro-Blogging Service
bg: Избор на услуга за микроблогове

en: You need to restart Choqok for the accounts priority changes to take effect.
bg: За да влязат в сила промените по сметките, трябва да рестартирате Choqok.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountsWidgetBase)
en: Add New Account
bg: Добавяне на нова сметка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
bg: Добавяне на нова сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
bg: &Добавяне...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
bg: Промяна на избраната сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
bg: &Промяна...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
bg: Премахване на избраната сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
bg: &Премахване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Alias
bg: Псевдоним

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Micro-Blog
bg: Микроблог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
bg: Само за четене

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
bg: Сметка само за четене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Quick Post
bg: Бърза бележка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
bg: Показване в "Бърза бележка"

en: The Account registration failed.
bg: Грешка при регистрирането на сметката.

en: Cannot validate your input information.
    Please check the fields' data.
    Maybe a required field is empty?
bg: Грешка при потвърждаването на въведените данни.
    Моля, проверете полетата за въвеждане.
    Може би някое от задължителните полета е празно?

en: Edit Account
bg: Редактиране на сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
bg: Включване на емотикони

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
bg: Предпочитания за цветовете на публикациите

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
bg: Фон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
bg: Основен цвят:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
bg: Цвят за непрочетени публикации

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
bg: Шрифт

en: &General
bg: &Общи

en: &Notifications
bg: &Уведомления

en: URL &Shortening
bg: &Скъсяване на адреси

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
bg: Общи настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
bg: Показване на встъпителен екран при стартиране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnExit)
en: Mark all posts as read on exit
bg: Отбелязване на всички публикации като прочетени при излизане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
bg: Включване на автоматична проверка на правописа в редактора за съобщения

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
bg: Отбелязване на всички като прочетени при скриване в панела за известяване.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
bg: Използване на потребителски &браузър:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomRT)
en: Use custom prefix for ReSend [ReTweet]:
bg: Използване на потребителски префикс за повторно изпращане [ретуит]:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines Options
bg: Настройки на хронологиите

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
bg: &Интервал за обновяване:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
bg: &Брой съобщения в хронологиите:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
bg: Изключен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
bg: Показване на всички нови с&ъобщения с едно известяване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
bg: &Продължителност на известяването:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
bg: Скъсяване на адреси при &поставяне

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
bg: Настройка на приставката

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, aboutPlugin)
en: About plugin
bg: Относно приставката

en: General Plugins
bg: Общи приставки

en: KDE Micro-Blogging Client.
bg: Клиент за микроблогове в KDE

en: Developer
bg: Разработчик

en: Artworks
bg: Графично оформление

en: UI improvements
bg: Подобрения по потребителския интерфейс

en: Search API implementation
bg: Имплементация на приложно-програмен интерфейс за търсене

en: Update Timelines
bg: Обновяване на хронологиите

en: Mark All As Read
bg: Маркиране на всички като прочетени

en: Enable Update Timer
bg: Включване на таймер за обновяванията

en: Enable Notifications
bg: Включване на известяванията

en: Hide Menubar
bg: Скриване на главното меню

en: Clear Avatar Cache
bg: Изчистване кеша на аватарите

en: You have to restart Choqok to load avatars again
bg: Трябва да рестртирате Choqok, за да зареждате аватари

en: Upload Medium...
bg: Качване на медиен файл...

en: No account created. You have to create an account before being able to make posts.
bg: Няма създадена сметка. За да публикувате, първо трябва да създадете сметка.

en: In order to use Choqok you need an account at one of the supported micro-blogging services.
    Would you like to add your account now?
bg: За да използвате Choqok, ви трябва поне една сметка към поддържаните услуги за микроблогове.
    Желаете ли да добавите сметката си?

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Minimize
bg: Минимизиране

en: Loading timelines...
bg: Зареждане на хронологиите...

en: 1 unread post | %1 unread posts
bg[0]: 1 непрочетен пост
bg[1]: %1 непрочетени поста

en: Choqok - Disabled
bg: Choqok - изключено

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
bg: Прикрепяне на файл

en: Abort
bg: Прекъсване

en: Select Media to Upload
bg: Избиране на медиен файл за качване

en: Discard Attachment
bg: Изчистване на прикрепеното

en: Please wait...
bg: Моля, изчакайте....

en: Conversation
bg: Разговор

[ctx: Timeline name]
en: Repeated
bg: Повторено

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were repeated by others
bg: Повторените от други ваши бележки

en: Uploading medium failed: cannot read the medium file.
bg: Неуспех при качването: медийният файл не може да бъде прочетен.

en: Repeat of %1
bg: Повторение на %1

en: Repeated by %1
bg: Повторено от %1

en: Repeat this notice?
bg: Да се повтори ли тази бележка?

en: Retrieving the friends list failed. The data returned from the server is corrupted.
bg: Неуспех при зареждане списъка с приятели. Върнатите от сървъра данни са повредени.

en: Repeat
bg: Повтаряне

en: Search for %1
bg: Търсене за %1

[ctx: Who is user]
en: Who is %1
bg: Кой е %1

[ctx: Posts from user]
en: Posts from %1
bg: Публикации от %1

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
bg: Отговори до %1

en: Actions
bg: Действия

[ctx: Send direct message to user]
en: Send private message to %1
bg: Изпращане на лично съобщение до %1

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
bg: Отписване от %1

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
bg: Записване за %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
bg: Блокиране на %1

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Hashtag
bg: Съобщения (денти), включващи този хаш-етикет

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Group
bg: Съобщения (денти), включващи тази група

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents From This User
bg: Съобщения (денти) от този потребител

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents To This User
bg: Съобщения (денти) до този потребител

en: Unable to fetch search results.
bg: Неуспех при изтеглянето на резултатите от търсенето.

en: Unable to fetch search results: %1
bg: Неуспех при изтеглянето на резултатите от търсенето: %1

en: Send Private Message
bg: Изпращане на лично съобщение

[ctx: Send message to]
en: To:
bg: До:

en: Reload friends list
bg: Презареждане на списъка с приятели

[ctx: Send private message]
en: Send
bg: Изпращане

[ctx: Timeline Name]
en: Home
bg: Начало

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
bg: Вие и вашите приятели

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
bg: Отговор

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
bg: Отговори до вас

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
bg: Входящи

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
bg: Входящите ви лични съобщения

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
bg: Изходящи

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
bg: Лични съобщения, които сте изпратили

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
bg: Любими

[ctx: Timeline description]
en: Your favorites
bg: Съобщенията, които сте добавили в "любими"

[ctx: Timeline Name]
en: Public
bg: Публични

[ctx: Timeline description]
en: Public timeline
bg: Хронология на публичните съобщения

[ctx: Timeline Name]
en: ReTweets
bg: Повторения

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were ReTweeted by others
bg: Повторените от други ваши бележки

en: Send Private Message...
bg: Изпращане на лично съобщение....

en: Search...
bg: Търсене...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnReload)
en: Update Friends List
bg: Презареждане на списъка с приятели

en: Creating the new post failed. Text is empty.
bg: Неуспех при създаването на нова публикация. Няма текст.

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
bg: Неуспех при създаването на нова публикация. Грешка при разбора на крайните данни.

en: Private message sent successfully
bg: Личното съобщение е успешно изпратено.

en: Fetching the new post failed. %1
bg: Неуспех при изтеглянето на новата публикация. %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
bg: Неуспех при изтеглянето на новата публикация. Грешка при разбора на крайните данни.

en: Removing the post failed. %1
bg: Неуспех при премахването на публикацията. %1

en: Favorite creation failed. %1
bg: Неуспех при добавянето в "любими". %1

en: Removing the favorite failed. %1
bg: Неуспех при премахването от "любими". %1

en: Creating friendship with %1 failed. %2
bg: Неуспех при заявката за приятелство с %1. %2

en: You are now listening to %1's posts.
bg: Започнахте да следите публикациите на %1.

en: Creating friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
bg: Неуспех при заявката за приятелство с %1: сървърът върна невалидни данни.

en: Creating friendship with %1 failed: %2
bg: Неуспех при заявката за приятелство с %1 %2

en: Destroying friendship with %1 failed. %2
bg: Неуспех при заявката за премахване на приятелство с %1. %2

en: You will not receive %1's updates.
bg: Вече няма да получавате нови публикации от %1.

en: Destroying friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
bg: Неуспех при заявката за премахване на приятелство с %1: сървърът върна невалидни данни.

en: Destroying friendship with %1 failed: %2
bg: Неуспех при заявката за премахване на приятелство с %1: %2

en: Blocking %1 failed. %2
bg: Неуспех при блокирането на %1. %2

en: You will no longer be disturbed by %1.
bg: Вече няма да бъдете тревожени от %1.

en: Blocking %1 failed: the server returned invalid data.
bg: Неуспех при блокирането на %1: сървърът върна невалидни данни.

en: Close All
bg: Затваряне на всички

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
bg: Отговаряне

en: Reply to %1
bg: Отговор до %1

en: Write to %1
bg: Писане до %1

en: Reply to all
bg: Отговор до всички

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
bg: Прибавяне в "любими"

en: <a href='%1' title='Sent from %2 via OStatus'>%2</a>
bg: <a href='%1' title='Изпратено от %2 през OStatus'>%2</a>

en: Show Conversation
bg: Показване на разговор

[ctx: Search query]
en: Query:
bg: Заявка:

en: Close Search
bg: Затваряне на претърсването

en: Previous
bg: Предишна

en: Next
bg: Следваща

en: Page Number
bg: Номер на страница

en: Cannot load user information.
bg: Грешка при зареждането на информацията за потребителя.

en: Close
bg: Затваряне

[ctx: User posts]
en: Posts
bg: Публикации

[ctx: User friends]
en: Friends
bg: Приятели

[ctx: User followers]
en: Followers
bg: Абонати

en: <table><tr><b>Last Status:</b> %1</tr></table>
bg: <table><tr><b>Последно състояние:</b> %1</tr></table>

en: Unsubscribe
bg: Отписване

en: Subscribe
bg: Абониране

en: Block
bg: Блокиране

en: There is no account with alias %1.
bg: Няма сметка с псевдоним %1.

en: An account with this alias already exists: a unique alias has to be specified.
bg: Вече съществува сметка с такъв псевдоним; изберете уникален псевдоним.

en: Cannot create a KDE Job. Please check your installation.
bg: Неуспех при създаване на задача в KDE. Проверете инсталацията си.

en: Cannot download image from %1.
bg: Изображението не може да бъде изтеглено от %1.

en: No pluginId specified, And last used plugin is null.
bg: Няма указан идентификатор на приставка и последната използвана приставка е null.

en: The server returned an error
bg: Сървърът върна грешка

en: Error on communication with server
bg: Грешка при комуникацията със сървъра

en: Error on parsing results
bg: Грешка при обработката на резултатите

en: Authentication error
bg: Грешка при удостоверяване

en: The server does not support this feature
bg: Сървърът не поддържа тази функция

en: Unknown error
bg: Непозната грешка

[ctx: Show Choqok MainWindow]
en: Show Choqok
bg: Показване на Choqok

en: Error
bg: Грешка

en: Success
bg: Успех

en: New posts
bg: Нови постове

en: Shortening a URL
bg: Скъсяване на адрес

en: Set spell check language
bg: Избор на език за проверка на правописа

[ctx: Replace URLs by a shortened URL]
en: Shorten URLs
bg: Скъсяване на адреси

en: More
bg: Още

en: Latest update:
bg: Последно обновяване:

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
bg: Премахване

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
bg: Повторно изпращане

en: Just now
bg: Току-що

en: 1 sec ago | %1 secs ago
bg[0]: преди 1 секунда
bg[1]: преди %1 секунди

en: 1 min ago | %1 mins ago
bg[0]: преди 1 минута
bg[1]: преди %1 минути

en: 1 hour ago | %1 hours ago
bg[0]: преди 1 час
bg[1]: преди %1 часа

en: 1 day ago | %1 days ago
bg[0]: преди 1 ден
bg[1]: преди %1 дни

en: Are you sure you want to remove this post from the server?
bg: Наистина ли искате да премахнете това съобщение от сървъра?

[ctx: Submit post]
en: Submit
bg: Изпращане

en: Copy Link Location
bg: Копиране адреса на препратката

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Medium to upload:
bg: Медиен файл ча качване:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
bg: Качване чрез:

en: Upload Medium
bg: Качване на медиен файл

en: Upload
bg: Качване

en: Uploading...
bg: Качване...

en: Medium uploading failed.
bg: Грешка при качването на медийния файл.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The account alias
bg: Псевдонимът на сметката

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The alias is the name you want to give to your account. It should be unique. You can have several connections to the same service so the alias lets you give them names.
bg: Псевдонимът е името, което искате да прикачите към сметката си. Трябва да бъде уникален. Можете да създадете няколко връзки към една и съща услуга; псевдонимите са начинът да ги наименувате.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Note:</span><span style=" font-size:8pt;"> The alias must be unique.</span></p></body></html>
bg: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Забележка:</span><span style=" font-size:8pt;"> Псевдонимът трябва да бъде уникален.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Server
bg: Сървър

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: API path:
bg: Път до приложно-програмния интерфейс:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicUsername) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicPassword)
en: The name you use to connect to the service
bg: Името, което използвате за свързване с услугата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
bg: Парола:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
bg: Потребителско име:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabTimelines)
en: Timelines Configuration
bg: Настройка на хронологиите

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Which timelines do you like to be enabled?
bg: Кои хронологии бихте желали да включите?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
bg: Име

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
bg: Включване

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
bg: Настройка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: To prevent spamming on some groups, you can set here to change the exclamation point (that used to refer to a group), to something else (e.g. nothing.)
bg: За избягване на спама в някои групи тук можете да укажете с какво да бъде заменян знакът за удивителна (използван за публикуване в групи); например можете да оставите полето празно.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: On re-dent, change exclamation mark to:
bg: При повторно изпращане (редент), замяна на удивителната с:

en: Authorization Error
bg: Грешка при удостоверяване

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
bg: Данни

en: Creating the new post failed. %1
bg: Неуспех при създаването на нова публикация. %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Alias:
bg: &Псевдоним:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
bg: Доставчик

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Not Supported
bg: Не се поддържа

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
bg: Дейност

en: Social activities
bg: Социални дейности

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
bg: Сметка в Twitter

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
bg: Добавяне

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
bg: Добавяне на списък

en: Retweet of %1
bg: Повторение на %1

en: Retweeted by %1
bg: Повторено от %1

[ctx: Including user name]
en: Including %1
bg: Включително %1

[ctx: Unfollow user]
en: Unfollow %1
bg: Отписване от %1

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
bg: Абониране за %1

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
bg: До:

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
bg: От:

en: Custom Search
bg: Потребителско търсене

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets To This User
bg: Съобщения (туитове) до този потребител

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets From This User
bg: Съобщения (туитове) от този потребител

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Username
bg: Съобщения (туитове), включващи това потребителско име

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Hashtag
bg: Съобщения (туитове), включващи този хаш-етикет

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
bg: Външен вид

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
bg: Сметки

en: Configure Filters...
bg: Настройки на филтрите...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
bg: Настройки на филтрите

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
bg: Правила

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
bg: Поле

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
bg: Вид

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Filter
bg: Филтър

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
bg: Промяна

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
bg: Премахване

en: Does Not Contain
bg: Не съдържа

en: Exact Match
bg: Точно съвпадение

en: Regular Expression
bg: Регулярен израз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_im)
en: Instant Messenger:
bg: Моментни съобщения:

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

en: Now Listening
bg: Сега слушам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Valid metadata:
bg: Валидни метатагове:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
bg: Шаблон:

en: Author
bg: Автор

en: Text
bg: Текст

en: The Search action plugin does not support the current microblog.
bg: Приставката за действието претърсване не поддържа настоящия микроблог.

en: Malformed response
bg: Грешка при отговора

en: Checking...
bg: Проверка...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
bg: Домейн:

en: Tinyarro.ws error
bg: Грешка в Tinyarro.ws

en: Random host
bg: Случаен хост

en: Yourls Error
bg: Грешка в Yourls

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
bg: Китайски опростен

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
bg: Китайски традиционен

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
bg: Филипински

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
bg: Иврит

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
bg: Норвежки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
bg: Вход:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password (PIN):
bg: Парола (PIN):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-mail:
bg: Е-поща:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Twitter account:
bg: Сметка в Twitter:
