choqok - en to et translation catalogue (537 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
et: Tööriistad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
et: Abi

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
et: %1 plugina laadimine nurjus, palun kontrolli oma paigaldust.

en: Cannot find the desired account.
et: Soovitud kontot ei leitud.

en: Are you sure you want to remove the selected account?
et: Kas tõesti eemaldada valitud konto?

en: Cannot remove the account.
et: Konto eemaldamine nurjus.

en: Select Micro-Blogging Service
et: Vali mikroblogiteenus

en: You need to restart Choqok for the accounts priority changes to take effect.
et: Kontode prioriteedi muutmise jõustamiseks tuleb Choqok taaskäivitada.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountsWidgetBase)
en: Add New Account
et: Uue konto lisamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
et: Lisa uus konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
et: Lis&a...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
et: Muuda valitud kontot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
et: Eemalda valitud konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: An alias for the account
et: Konto alias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Micro-Blog
et: Mikroblogi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: The type of the account
et: Konto tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Enabled
et: Lubatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Whether the microblog is enabled or disabled
et: Kas mikroblogi on lubatud või keelatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
et: Kirjutuskaitstud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
et: Kirjutuskaitstud konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Quick Post
et: Kiirsõnum

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
et: Näita kiirsõnumis

en: The Account registration failed.
et: Konto registreerimine nurjus.

en: Cannot validate your input information.
    Please check the fields' data.
    Maybe a required field is empty?
et: Sisendinfo kontrollimine nurjus.
    Palun kontrolli väljade andmeid.
    Vahest on nõutav väli lihtsalt tühi?

en: Edit Account
et: Konto muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
et: Emotikonide lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useReverseOrder)
en: Show posts in reverse order (Needs restart to take effect)
et: Postituste näitamine vastupidi järjekorras (vajab rakendamiseks taaskäivitamist)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: You will see post with retweeter name as author, plus Retweeted from original author note.
et: Näed postitust korduvpostitaja kui autori nimega ning märkust algse autori korduvpostitamise kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: Show Retweeted/Repeated posts in Choqok way
et: Korduvpostitatud/korratud postituste näitamine Choqoki moodi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isCustomUi)
en: Use custom appearance
et: Kohandatud välimuse kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Post font:
et: Postituse font:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
et: Sõnumi värvieelistused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
et: Taust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
et: Vaikimisi värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
et: Lugemata sõnumi värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
et: Esiplaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Own post color:
et: Oma postituse värv:

en: &General
et: Ül&dine

en: &Notifications
et: Märgua&nded

en: URL &Shortening
et: U&RL-i lühendamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
et: Üldised valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
et: Käivitamisel näidatakse tiitelkuva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnExit)
en: Mark all posts as read on exit
et: Kõigi sõnumite märkimine loetuks väljumisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
et: Automaatse õigekirja kontrolli lubamine sõnumiredaktoris

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_enableSysTray)
en: Enable System &Tray
et: Süs&teemisalve lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
et: Kõigi lugemata sõnumite märkimine loetuks minimeerimisel süsteemisalve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
et: Muu vee&bilehitseja kasutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomRT)
en: Use custom prefix for ReSend [ReTweet]:
et: Kohandatud eesliide taassaatmisel (retweet):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines Options
et: Ajatelje valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
et: &Uuendamise intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
et: Ajateljel &näidatavate sõnumite arv:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
et: Keelatud

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en:  minutes
et:  min

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
et: Kõigi uute sõnumite näitamine ühe&s märguandes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
et: Märgua&nde kestus:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_notifyInterval)
en:  seconds
et:  sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: New post notifications
et: Uue postituse märguanded

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_knotify)
en: Show notification using KNotify
et: Märguannete näitamine KNotify vahendusel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_libindicate)
en: Show notification using Message Indicator
et: Märguannete näitamine Message Indicatori vahendusel

[ctx: No shortener service]
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
et: &URL-ide lühendamine asetamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_removeHttp)
en: Remove "http://" from shortened URLs
et: "http://" eemaldamine lühendatud URL-idest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Shortening ser&vice:
et: Lühendamise teenu&s:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
et: Seadista pluginat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, aboutPlugin)
en: About plugin
et: Teave plugina kohta

en: General Plugins
et: Üldised pluginad

en: KDE Micro-Blogging Client.
et: KDE mikroblogimise klient.

en: (C) 2008-2010 Mehrdad Momeny
    (C) 2011-2019 Choqok Developers
et: (C) 2008-2010: Mehrdad Momeny
    (C) 2011-2019: Choqoki arendajad

en: Author, Developer and Maintainer
et: Autor, arendaja ja hooldaja

en: Developer and Maintainer
et: Arendaja ja hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Artworks
et: Kunstiline külg

en: UI improvements
et: Kasutajaliidese parandused

en: Search API implementation
et: Otsingu API teostus

en: D-Bus and Konqueror plugin
et: D-Busi ja Konquerori plugin

en: Improvements on Image preview plugin
et: Pildi eelvaatluse plugina parandused

en: Twitter photo upload
et: Twitteri foto üleslaadimine

en: Twitter microblog developer
et: Twitteri mikroblogi arendaja

en: Bug fixes and improvements
et: Parandused ja täiustused

en: Various improvements
et: Mitmesugused täiustused

en: Update Timelines
et: Uuenda ajatelgi

en: Mark All As Read
et: Märgi kõik loetuks

[ctx: @action]
en: Minimize
et: Minimeeri

[ctx: @action]
en: Restore
et: Taasta

en: Enable Update Timer
et: Uuendamise taimeri lubamine

en: Enable Notifications
et: Märguannete lubamine

en: Hide Menubar
et: Menüüriba peitmine

en: Clear Avatar Cache
et: Puhasta avataride puhver

en: You have to restart Choqok to load avatars again
et: Avataride taaslaadimiseks tuleb Choqok uuesti käivitada

en: Upload Medium...
et: Laadi meediafail üles...

en: No account created. You have to create an account before being able to make posts.
et: Kontot pole loodud. Enne sõnumi saatmist tuleb luua konto.

en: In order to use Choqok you need an account at one of the supported micro-blogging services.
    Would you like to add your account now?
et: Choqoki kasutamiseks peab sul olema vähemalt üks toetatud mikroblogiteenuse konto.
    Kas soovid nüüd oma konto lisada?

en: Restore
et: Taasta

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Loading timelines...
et: Ajatelgede laadimine...

en: 1 unread post | %1 unread posts
et[0]: 1 lugemata sõnum
et[1]: %1 lugemata sõnumit

en: Choqok - Disabled
et: Choqok - keelatud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
et: Kaasa fail

en: Abort
et: Katkesta

en: New post for account %1 submitted successfully
et: Konto %1 uus sõnum saadeti edukalt ära

en: Select Media to Upload
et: Üleslaaditava meediafaili valimine

en: Discard Attachment
et: Loobu manusest

en: Attaching <b>%1</b>
et: Lisatakse manus <b>%1</b>

en: Conversation %1
et: Vestlus %1

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Conversation
et: Vestlus

[ctx: Timeline name]
en: Repeated
et: Korratud

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were repeated by others
et: Sinu postitused, mida teised on korranud

en: Uploading medium failed: cannot read the medium file.
et: Üleslaadimine nurjus: meediafaili ei õnnestunud lugeda.

en: Repeat of %1
et: Kasutaja %1 kordus

en: Repeated by %1
et: Korranud %1

en: Repeat this notice?
et: Kas korrata seda märguannet?

en: Retrieving the friends list failed. The data returned from the server is corrupted.
et: Sõprade loendi hankimine nurjus. Serverist saadud andmed on vigased.

en: Friends list for account %1 could not be updated:
    %2
et: Konto %1 sõbraloendi uuendamine nurjus:
    %2

en: Fetching conversation failed. %1
et: Vestluse tõmbamine nurjus. %1

en: Manual ReSend
et: Saada uuesti

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat post using API
et: Korda postitust API-ga

en: Search for %1
et: "%1" otsing

en: Open tag page in browser
et: Ava sildilehekülg brauseris

en: Show latest group posts
et: Näita uusimaid grupi postitusi

en: Open group page in browser
et: Ava grupilehekülg brauseris

[ctx: Who is user]
en: Who is %1
et: Kes on %1

[ctx: Posts from user]
en: Posts from %1
et: Kasutaja %1 sõnumid

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
et: Vastused kasutajale %1

[ctx: Open profile page in browser]
en: Open profile in browser
et: Ava profiil brauseris

en: Actions
et: Toimingud

[ctx: Write a message to user attention]
en: Write to %1
et: Sõnum kasutajale %1

[ctx: Send direct message to user]
en: Send private message to %1
et: Erasõnum kasutajale %1

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
et: Lõpeta kasutaja %1 tellimine

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
et: Telli kasutaja %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
et: Blokeeri %1

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Hashtag
et: Seda räsisilti sisaldavad postitused

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Group
et: Seda rühma sisaldavad postitused

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents From This User
et: Selle kasutaja postitused

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents To This User
et: Postitused sellele kasutajale

en: Unable to fetch search results.
et: Otsingutulemuste hankimine nurjus.

en: Unable to fetch search results: %1
et: Otsingutulemuste hankimine nurjus: %1

en: Send Private Message
et: Erasõnumi saatmine

[ctx: Send message to]
en: To:
et: Saaja:

en: Reload friends list
et: Laadi sõprade nimekiri uuesti

[ctx: Send private message]
en: Send
et: Saada

[ctx: Timeline Name]
en: Home
et: Kodu

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
et: Mina ja minu sõbrad

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
et: Vastused

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
et: Vastused mulle

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
et: Sisenevad

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
et: Mulle saabunud erasõnumid

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
et: Väljuvad

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
et: Minu saadetud erasõnumid

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
et: Lemmik

[ctx: Timeline description]
en: Your favorites
et: Minu lemmikud

[ctx: Timeline Name]
en: Public
et: Avalik

[ctx: Timeline description]
en: Public timeline
et: Avalik ajatelg

[ctx: Timeline Name]
en: ReTweets
et: Korduvpostitused

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were ReTweeted by others
et: Sinu postitused, mida teised on uuesti postitanud

en: Send Private Message...
et: Saada erasõnum...

en: Search...
et: Otsi...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnReload)
en: Update Friends List
et: Värskenda sõprade nimekirja

en: Creating the new post failed. Text is empty.
et: Uue sõnumi loomine nurjus. Tekst on puudu.

en: Creating the new post failed: %1
et: Uue sõnumi loomine nurjus: %1

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
et: Uue sõnumi loomine nurjus. Tulemusandmeid ei õnnestunud parsida.

en: Creating the new post failed, with error: %1
et: Uue sõnumi loomine nurjus veateatega: %1

en: Private message sent successfully
et: Erasõnum saadeti edukalt ära

en: Fetching the new post failed. %1
et: Uue sõnumi tõmbamine nurjus. %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
et: Uue sõnumi tõmbamine nurjus. Tulemusandmeid ei õnnestunud parsida.

en: Fetching new post failed, with error:%1
et: Uue sõnumi tõmbamine nurjus veateatega: %1

en: Removing the post failed. %1
et: Sõnumi eemaldamine nurjus. %1

en: Favorite creation failed. %1
et: Lemmiku loomine nurjus. %1

en: Removing the favorite failed. %1
et: Lemmiku eemaldamine nurjus. %1

en: Updating friends list for account %1...
et: Konto %1 sõbraloendi uuendamine...

en: Friends list for account %1 has been updated.
et: Konto %1 sõbraloend uuendati.

en: Updating followers list for account %1...
et: Konto %1 järgijate loendi uuendamine...

en: Followers list for account %1 could not be updated:
    %2
et: Konto %1 järgijate loendi uuendamine nurjus:
    %2

en: Followers list for account %1 has been updated.
et: Konto %1 järgijate loendit uuendati.

en: Timeline update failed: %1
et: Ajatelje uuendamine nurjus: %1

en: Creating friendship with %1 failed. %2
et: Sõpruse sisseseadmine kasutajaga %1 nurjus. %2

en: You are now listening to %1's posts.
et: Jälgid nüüd kasutaja %1 sõnumeid.

en: Creating friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
et: Sõpruse sisseseadmine kasutajaga %1 nurjus: server tagastas vigased andmed.

en: Creating friendship with %1 failed: %2
et: Sõpruse sisseseadmine kasutajaga %1 nurjus: %2

en: Destroying friendship with %1 failed. %2
et: Sõpruse hävitamine kasutajaga %1 nurjus. %2

en: You will not receive %1's updates.
et: Sa ei saa enam kasutaja %1 uuendusi.

en: Destroying friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
et: Sõpruse hävitamine kasutajaga %1 nurjus: server tagastas vigased andmed.

en: Destroying friendship with %1 failed: %2
et: Sõpruse hävitamine kasutajaga %1 nurjus: %2

en: Blocking %1 failed. %2
et: Kasutaja %1 blokeerimine nurjus. %2

en: You will no longer be disturbed by %1.
et: %1 sind enam ei sega.

en: Blocking %1 failed: the server returned invalid data.
et: Kasutaja %1 blokeerimine nurjus: server tagastas vigased andmed.

en: Reporting %1 failed. %2
et: Kasutajast %1 raporteerimine nurjus. %2

en: Report sent successfully.
et: Raport saadeti edukalt ära

en: Reporting %1 failed: the server returned invalid data.
et: Kasutajast %1 raporteerimine nurjus: server tagastas vigased andmed.

en: Could not parse the data that has been received from the server.
et: Serverist saadud andmete parsimine nurjus.

en: Retrieving the followers list failed. The data returned from the server is corrupted.
et: Järgijate loendi hankimine nurjus. Serverist saadud andmed on vigased.

en: (The search result is empty.)
et: (Otsingul pole tulemusi.)

en: Mark timeline as read
et: Märgi ajatelg loetuks

en: Close Timeline
et: Sulge ajatelg

en: Close All
et: Sulge kõik

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
et: Vasta

en: Reply to %1
et: Vastus kasutajale %1

en: Write to %1
et: Sõnum kasutajale %1

en: Reply to all
et: Vastus kõigile

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
et: Lemmik

en: Show Conversation
et: Näita vestlust

en: <a href='replyto://%1'>in reply to</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>
et: <a href='replyto://%1'>vastuseks</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>

[ctx: @title:window]
en: Search
et: Otsing

[ctx: Search query]
en: Query:
et: Päring:

[ctx: @action:button]
en: Search
et: Otsi

[ctx: %1 is the name of a timeline]
en: Search results for %1
et: "%1" otsingutulemused

en: Close Search
et: Sulge otsing

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Page Number
et: Lehekülje number

en: Cannot load user information.
et: Kasutaja teabe laadimine nurjus.

en: Close
et: Sulge

[ctx: User posts]
en: Posts
et: Postitused

[ctx: User friends]
en: Friends
et: Sõbrad

[ctx: User followers]
en: Followers
et: Järgijad

en: <table><tr><b>Last Status:</b> %1</tr></table>
et: <table><tr><b>Viimane olek:</b> %1</tr></table>

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Subscribe
et: Telli

en: Block
et: Blokeeri

en: There is no account with alias %1.
et: Kontot aliasega %1 ei ole.

en: An account with this alias already exists: a unique alias has to be specified.
et: Sellise aliasega konto on juba olemas: määrata tuleb unikaalne alias.

en: Custom web browser "%1" is unable to open url "%2".
    Please update the custom web browser in Configurations.
et: Kohandatud veebilehitseja "%1" ei suuda avada URL-i "%2".
    Palun uuenda kohandatud veebilehitsejat seadistustes.

en: Unable to open url "%1".
    Please check Qt installation or set a custom web browser in Configurations.
et: URL-i "%1" avamine nurjus.
    Palun kontrolli QT paigaldust või määra seadistustes kohandatud veebilehitseja.

en: Cannot create a KDE Job. Please check your installation.
et: KDE töö loomine nurjus, palun kontrolli oma paigaldust.

en: Cannot download image from %1.
et: Pildi allalaadimine %1 pealt nurjus.

en: The request failed. Cannot get image file.
et: Soov nurjus. Pildifaili hankimine nurjus.

en: No pluginId specified, And last used plugin is null.
et: pluginId on määramata ja viimati kasutatud plugin on null.

en: The server returned an error
et: Server andis veateate

en: Error on communication with server
et: Viga suhtlemisel serveriga

en: Error on parsing results
et: Viga tulemuste parsimisel

en: Authentication error
et: Autentimise viga

en: The server does not support this feature
et: Servee ei toeta seda võimalust

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

[ctx: Show Choqok MainWindow]
en: Show Choqok
et: Näita Choqokki

en: Error
et: Viga

en: Success
et: Õnnestus

en: New posts
et: Uued sõnumid

en: Shortening a URL
et: URL-i lühendamine

en: Cannot open KDE Wallet manager, your secrets will be stored as plain text. You can install KWallet to fix this.
et: KDE turvalaeka avamine nurjus, sinu saladused salvestatakse lihttekstina. Paigalda asja parandamiseks KDE turvalaegas KWallet.

en: Top
et: Ülal

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Bottom
et: All

en: Small
et: Väike

en: Medium
et: Keskmine

en: Big
et: Suur

en: Styled Panel
et: Stiiliga paneel

en: <b>Note:</b><br/><i>Ctrl+S</i> to enable/disable auto spell checker.
et: <b>Märkus:</b><br/>Vajuta <i>Ctrl+S</i> õigekirja kontrollimise lubamiseks/keelamiseks.

en: Set spell check language
et: Määra õigekirja kontrollimise keel

[ctx: Replace URLs by a shortened URL]
en: Shorten URLs
et: Lühenda URL-id

en: Discard Reply
et: Unusta vastus

en: Replying to <b>%1</b>
et: Vastus kasutajale <b>%1</b>

en: Mark all timelines as read
et: Märgi kõik ajateljed loetuks

en: More
et: Rohkem

en: Latest update:
et: Viimane uuendus:

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
et: Saada uuesti

en: Just now
et: Praegu

en: 1 sec ago | %1 secs ago
et[0]: 1 sekundi eest
et[1]: %1 sekundi eest

en: 1 min ago | %1 mins ago
et[0]: 1 minuti eest
et[1]: %1 minuti eest

en: 1 hour ago | %1 hours ago
et[0]: 1 tunni eest
et[1]: %1 tunni eest

en: 1 day ago | %1 days ago
et[0]: 1 päeva eest
et[1]: %1 päeva eest

en: Are you sure you want to remove this post from the server?
et: Kas tõesti eemaldada see sõnum serverist?

[ctx: All accounts]
en: All
et: Kõik

[ctx: Submit post]
en: Submit
et: Saada

en: Cannot create a post without any text.
et: Postitust ei saa luua ilma tekstita.

en: Please configure at least one account to be included in "Quick Post".
    Settings -> Configure Choqok... -> Accounts
et: Palun seadista vähemalt üks konto, mida "kiirpostituses" kasutada.
    Seadistused -> Choqoki seadistamine... -> Kontod

en: Link to uploaded medium will be added here after uploading process succeed.
et: Pärast üleslaadimise õnnestumist lisatakse siia üles laaditud meediafaili link.

[ctx: Copy text]
en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Link Location
et: Kopeeri lingi asukoht

[ctx: Select all text]
en: Select All
et: Vali kõik

en: 1 new post in %2 (%3) | %1 new posts in %2 (%3)
et[0]: 1 uus postitus kontos %2 (%3)
et[1]: %1 uut postitust kontos %2 (%3)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Medium to upload:
et: Üleslaaditav meediafail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
et: Üleslaadimise viis:

en: Upload Medium
et: Meediafaili üleslaadimine

en: Upload
et: Laadi üles

en: Uploading...
et: Üleslaadimine...

en: Medium uploading failed.
et: Meediafaili üleslaadimine nurjus.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Friendica Account
et: Friendica konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: A&lias:
et: &Alias:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The account alias
et: Konto alias

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The alias is the name you want to give to your account. It should be unique. You can have several connections to the same service so the alias lets you give them names.
et: Alias on nimi, mille annad oma kontole. See peab olema unikaalne. Sul võib olla ühe ja sama teenusega mitu ühendust, nii et just alias määrab, milline on milline.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Note:</span><span style=" font-size:8pt;"> The alias must be unique.</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Märkus:</span><span style=" font-size:8pt;"> alias peab olema unikaalne.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: API path:
et: API asukoht:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_BasicBox)
en: Basic Authentication
et: Põhiautentimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicUsername) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicPassword)
en: The name you use to connect to the service
et: Kasutajanimi, millega teenusega ühenduda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabTimelines)
en: Timelines Configuration
et: Ajatelgede seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Which timelines do you like to be enabled?
et: Millised ajateljed soovid sisse lülitada?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
et: Lubatud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
et: Seadistus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: To prevent spamming on some groups, you can set here to change the exclamation point (that used to refer to a group), to something else (e.g. nothing.)
et: Mõne rühma rämpspostiga üleujutamise vältimiseks võib siin määrata, et hüüumärk (mida kasutatakse rühmale viitamiseks) asendataks millegi muuga (näiteks eimillegagi).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: On re-dent, change exclamation mark to:
et: Taaspostitamisel asendatakse hüüumärgid:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: GNU social Account
et: GNU Sociali konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &GNU social server:
et: &NU Sociali server:

en: Choqok is authorized successfully.
et: Choqok autenditi edukalt.

en: Authorized
et: Autenditud

en: Authorization Error
et: Autentimise tõrge

en: OAuth authorization error
et: OAuthi autentimise tõrge

en: Authenticated
et: Autenditud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
et: Autentimata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
et: Kasutajatunnused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox)
en: OAuth Authentication
et: OAuth autentimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: Verify credentials
et: Kontrolli kasutajatunnuseid

en: The post has been shared.
et: Postitus on jagatud.

en: Cannot share the post. %1
et: Postituse jagamine nurjus. %1

en: Cannot set/unset the post as favorite. %1
et: Postituse lisamine lemmikute sekka või sealt eemaldamine nurjus. %1

[ctx: Timeline description]
en: You and people you follow
et: Sina ja inimesed, keda sa järgid

en: Creating the new post failed. %1
et: Uue sõnumi loomine nurjus. %1

en: Cannot fetch post. %1
et: Postituse tõmbamine nurjus. %1

en: An error occurred when fetching the timeline
et: Ajatelje tõmbamisel tekkis tõrge

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
et: Pakkuja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select a social desktop provider to use:
et: Sotsiaalse töölaua pakkuja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: You can manage Social Desktop providers in the KDE Social Desktop configuration.
et: Sotsiaalse töölaua pakkujaid saab hallata KDE sotsiaalse töölaua seadistustes.

en: Loading...
et: Laadimine...

en: You have to wait for providers list to be loaded.
et: Sul tuleb oodata pakkujate nimekirja laadimist.

en: OCS plugin is not initialized yet. Try again later.
et: OCS plugin pole veel initsialiseeritud. Proovi hiljem uuesti.

en: Not Supported
et: Ei ole toetatud

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
et: Tegevus

en: Social activities
et: Sotsiaalsed tegevused

en: Enter the verifier code received from %1
et: Teenuselt %1 saadud kontrollkood:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: PumpIO Account
et: PumpIO konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Webfinger ID:
et: Veebisõrme ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Pump.io website to allow access to Choqok.
et: Klõpsa allolevale nupule. Kui kõik läheb hästi, jõuad Pump.io leheküljele, et lubada Choqokile ligipääs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Pump.io Service
et: &Autendi Pump.io teenuses

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PumpIOMessageDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: CC:
et: Koopia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To:
et: Saaja:

en: Cannot fetch replies. %1
et: Vastuste tõmbamine nurjus. %1

en: Following list for account %1 has been updated.
et: Konto %1 järgijate loendit uuendati.

en: Cannot retrieve the following list. %1
et: Järgijate loendi tõmbamine nurjus. %1

en: Lists for account %1 has been updated.
et: Konto %1 loendid uuendati.

en: Cannot retrieve the lists. %1
et: Loendite tõmbamine nurjus. %1

en: Post removed successfully
et: Postitus eemaldati edukalt

en: An error occurred when updating the post
et: Postituse uuendamisel tekkis tõrge

en: An error occurred when uploading the media
et: Meedia üleslaadimisel tekkis tõrge

[ctx: Timeline Name]
en: Favorites
et: Lemmikud

[ctx: Timeline description]
en: Posts you favorited
et: Postitused, mis sulle meeldivad

[ctx: Timeline description]
en: Posts sent to you
et: Sulle saadetud postitused

[ctx: Timeline description]
en: Posts you sent
et: Sinu saadetud postitused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
et: Avalik

en: Followers
et: Järgijad

en: You
et: Sina

en: Shared by:
et: Jagaja:

en: Show conversation
et: Vestluse näitamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Share
et: Jaga

[ctx: @info:tooltip]
en: Like
et: Märgi meeldivaks

[ctx: Thread of specified user]
en: Choqok: %1's thread
et: Choqok: kasutaja %1 lõim

en: Enter the PIN received from Twitter:
et: Twitterilt saadud PIN:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
et: Twitteri konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Twitter website to allow access to Choqok.
et: Klõpsa allolevale nupule. Kui kõik läheb hästi, jõuad Twitteri leheküljele, et lubada Choqokile ligipääs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Twitter Service
et: &Autendi Twitteri teenuses

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
et: Lisa

en: You should provide both list author username and list name.
et: Tuleb anda nii autori kasutajanimi kui ka nimekirja nimi.

en: No user.
et: Kasutaja puudub.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
et: Nimekirja lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: List name:
et: Nimekirja nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, loadUserLists)
en: Load user lists
et: Kasutajate loendite laadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadUserLists)
en: Load Lists
et: Laadi loendid

[ctx: Timeline Name]
en: Mentions
et: Mainimised

[ctx: Timeline description]
en: Mentions of you
et: Sinu mainimised

en: Verify credentials failed. %1
et: Kasutajatunnuste kontrollimine nurjus. %1

en: Retweet of %1
et: Kasutaja %1 korduvpostitus

en: Retweeted by %1
et: Korduvpostitanud %1

en: Retweet to your followers?
et: Kas korduvpostitada oma järgijatele?

en: Add User List...
et: Lisa kasutajate nimekiri...

en: Fetching %1's lists failed. %2
et: Kasutaja %1 nimekirjade tõmbamine nurjus. %2

en: There is no list record for user %1
et: Kasutajal %1 pole teadaolevalt mingeid nimekirju

en: Retweet
et: Korduvpostitus (Retweet)

en: Retweet post using API
et: Korduvpostitus (Retweet) API-ga

[ctx: Including user name]
en: Including %1
et: Sisaldub %1

[ctx: Unfollow user]
en: Unfollow %1
et: Lõpeta kasutaja %1 järgimine

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
et: Järgi kasutajat %1

[ctx: Report user]
en: Report %1 as spam
et: Raporteeri %1 rämpspostina

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
et: Saaja:

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
et: Saatja:

en: Custom Search
et: Kohandatud otsing

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets To This User
et: Säutsud sellele kasutajale

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets From This User
et: Selle kasutaja säutsud

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Username
et: Säutsud selle kasutajanimega

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Hashtag
et: Säutsud selle räsisildiga

en: KDE Rocks! :)
et: KDE rokib! :)

en: Ignore
et: Eira

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
et: Välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
et: Esiplaani värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
et: Taustavärv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Notify Interval:
et: Märguannete intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
et: sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, adjustPosition)
en: Adjust Notification's Position
et: Kohanda märguande asukohta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Timeline Selection
et: Ajatelje valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select Timelines
et: Ajatelgede valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
et: Kontod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select timelines you wish to see notifications for their new posts:
et: Ajateljed, mille uute postituste korral soovid näha märguandeid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Any change, needs plugin re-load (disable/enable) to take effect.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> suvaline muudatus, vajab kehtima hakkamiseks plugina taaslaadimist.</p></body></html>

en: Modify filter rules
et: Filtrireeglite muutmine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddEditFilterBase)
en: Define new filter rules
et: Uute filtrireeglite loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fi&lter field:
et: &Filtri väli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Fi&lter type:
et: Filtri &tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Te&xt:
et: T&ekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filter action:
et: Filtri toiming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontHideReplies)
en: Do not hide replies to me
et: Mulle saadetud vastuste näitamine

en: Configure Filters...
et: Seadista filtrid...

en: Hide Post
et: Postituse peitmine

en: Hide all posts from <b>@%1</b>?
et: Kas peita kõik <b>@%1</b> postitused?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
et: Filtrite seadistamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
et: Reeglid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
et: Väli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
et: Toiming

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSpecial)
en: Special Rules
et: Erireeglid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cfg_hideRepliesNotRelatedToMe)
en: You will see just replies came to you, or mentions you.
et: Näed ainult vastuseid endale või enda mainimisi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hideRepliesNotRelatedToMe)
en: Just show replies to me
et: Ainult mulle saadetud vastuste näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cfg_hideNoneFriendsReplies)
en: You will see just replies between your friends.
et: Näed ainult vastuseid oma sõprade vahel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hideNoneFriendsReplies)
en: Just show replies to me and my friends
et: Ainult mulle ja mu sõpradele saadetud vastuste näitamine

en: Author Username
et: Autori kasutajanimi

en: Post Text
et: Postituse tekst

en: Author Client
et: Autori klient

en: Reply to User
et: Vastamine

en: Contain
et: Sisaldab

en: Does Not Contain
et: Ei sisalda

en: Exact Match
et: Täpne sobivus

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

[ctx: @action]
en: Hide Posts
et: Postituste peitmine

[ctx: @action]
en: Highlight Posts
et: Postituste esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_im)
en: Instant Messenger:
et: Kiirsuhtlemisrakendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_reply)
en: Add replies to status
et: Vastuste lisamine olekule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_status_templ)
en: Status template
et: Olekumall

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Available markup:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - time of adding new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - URL of new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your username</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your full name</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - add </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> to status</span></p></td></tr></table></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Võimalikud kohatäitjad:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - uus olek</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - uue oleku lisamise aeg</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - uue oleku URL</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - sinu kasutajanimi</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - sinu täisnimi</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - sõna </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> lisamine olekule</span></p></td></tr></table></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_repeat)
en: Add repeats to status
et: Korduste lisamine olekule

en: Post Text with Choqok
et: Postita tekst Choqokiga

en: Shorten URL on Paste
et: URL-ide lühendamine asetamisel

en: You need to select text to post.
et: Postitamiseks tuleb valida tekst.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

en: Now Listening
et: Praegu kuulan

[ctx: Player is running, But it's not playing.]
en: Play your desired music player.
et: Esita oma muusikamängijaga.

en: No supported player found.
et: Toetatud mängijat ei leitud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Valid metadata:
et: Sobivad metaandmed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
et: Mall:

en: Filter by author
et: Filtreeri autori järgi

en: Filter by content
et: Filtreeri sisu järgi

en: Filter out timeline by author
et: Filtreeri ajatelge autori järgi

en: Filter out timeline by text
et: Filtreeri ajatelge teksti järgi

en: Author
et: Autor

en: Text
et: Tekst

en: The Search action plugin does not support the current microblog.
et: Otsingutoimingu plugin ei toeta aktiivset mikroblogi.

en: API key is invalid
et: API võti on vigane

en: Login is invalid
et: Kasutajatunnus on vigane

en: Rate limit exceeded. Try another shortener.
et: Piirmäär on ületatud. Proovi mõnda muud lühendajat.

en: Malformed response
et: Vigane vastus

en: Bit.ly error
et: Bit.ly tõrge

en: Cannot create a short URL.
    %1
et: Lühi-URL-i loomine nurjus.
    %1

[ctx: The your_api_key part of the URL is a fixed part of the URL and should probably not be changed in localization.]
en: You can find your API key <a href="http://bit.ly/a/your_api_key">here</a>
et: Oma API võtme leiad <a href="http://bit.ly/a/your_api_key">siit</a>

en: Checking...
et: Kontrollimine...

[ctx: The your_api_key part of the URL is a fixed part of the URL and should probably not be changed in localization.]
en: Provided data is invalid. Try another login or API key.
    You can find it on http://bit.ly/a/your_api_key
et: Antud andmed on vigased. Proovi mõnda muud kasutajatunnust või API võtit.
    Selle leiab aadressilt http://bit.ly/a/sinu_api_võti

en: You entered valid information.
et: Sisestasid korrektse teabe.

en: bit.ly Config Error
et: bit.ly seadistuse viga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
et: Valideeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, login)
en: Bit.ly login:
et: Bit.ly kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, api_key)
en: Bit.ly API key:
et: Bit.ly API võti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, help_label)
en: You can find your API key here
et: Oma API võtme leiad siit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
et: Domeen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No matter for Bit.ly Pro accounts)
et: (Pole oluline Bit.ly Pro konto puhul)

en: Error when creating job
et: Tõrge töö loomisel

en: Goo.gl Error
et: Goo.gl tõrge

en: is.gd Error
et: is.gd tõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logstats)
en: Generate Statistics
et: Statistika genereerimine

en: TightUrl Error
et: TightURL-i tõrge

en: Tinyarro.ws error
et: Tinyarro.ws viga

en: Random host
et: Suvaline masin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlHostLabel)
en: Shortener URL host:
et: URL-i lühendamise masin:

en: ur1.ca Error
et: ur1.ca tõrge

en: Ur.ly Error
et: Ur.ly tõrge

en: Yourls Error
et: Yourlsi viga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Yourls API URL:
et: Yourlsi API URL:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (QLineEdit, kcfg_yourlsHost)
en: http://SomeDomain.com/yourls/yourls-api.php
et: http://mingidomeen.com/yourls/yourls-api.php

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
et: Hiina (lihtsustatud)

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
et: Hiina (traditsiooniline)

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
et: Filipiini

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
et: Haiti kreooli

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
et: Heebrea

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
et: Norra

en: Translate to...
et: Tõlkimine ...

[ctx: %1 is the name of the source language in localized form]
en: <span style="color:%2; font-size:small;">Translated from %1: (<a href='choqok://showoriginalpost' style="text-decoration:none" >original post</a>)</span>
et: <span style="color:%2; font-size:small;">Tõlgitud %1 keelest: (<a href='choqok://showoriginalpost' style="text-decoration:none" >algne postitus</a>)</span>

en: Translation failed: %1
et: Tõlkimine nurjus. %1

en: Configure Translator
et: Tõlkimise seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select languages to be shown in translate menu
et: Tõlkimismenüüs näidatavate keelte valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useUntinyDotCom)
en: Use untiny.com service
et: Untiny.com teenuse kasutamine

en: The photo required argument was missing
et: Foto nõutav argument on puudu

en: The file was not correctly uploaded
et: Faili ei laaditud korrektselt üles

en: The file was zero bytes in length
et: Faili pikkus oli null baiti

en: Filetype was not recognised
et: Failitüüpi ei tuntud ära

en: The calling user has reached their monthly bandwidth limit
et: Kasutaja on ammendanud oma igakuise ühenduslimiidi

en: Signature problem. Please try again later
et: Allkirjaprobleem. Palun proovi hiljem uuesti

en: Login failed. Please re-authenticate Choqok
et: Sisselogimine nurjus. Palun autendi Choqok uuesti

en: The requested service is temporarily unavailable. Try again later
et: Soovitud teenus ei ole ajutiselt kättesaadav. Palun proovi hiljem uuesti

en: Unknown Error:%1. Please try again later
et: Tundmatu tõrge: %1. Palun proovi hiljem uuesti

en: Flickr authorization
et: Flickri autentimine

en: Something happens with signature. Please retry
et: Midagi juhtus allkirjaga. Palun proovi uuesti

en: Something happens wrong. Error %1. Try again later
et: Midagi läks valesti. Viga %1. Palun proovi hiljem uuesti

en: Authorized as %1
et: Autenditud kui %1

en: Not authorized
et: Pole autenditud

en: Click here when you authorized Choqok
et: Klõpsa siia, kui oled Choqoki autentinud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
et: Autentimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Flickr.com website to allow access to Choqok.
et: Klõpsa allolevale nupule. Kui kõik läheb hästi, jõuad Flickr.com-i leheküljele, et lubada Choqokile ligipääs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, authButton)
en: Click here to authorize Choqok on Flickr.com
et: Klõpsa siia Choqoki autentimiseks Flickr.com-is

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Who can view photo
et: Kes võib fotot näha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
et: Privaatne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfriends)
en: Visible for friends
et: Nähtav sõpradele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfamily)
en: Visible for family
et: Nähtav perekonnale

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Set safety level
et: Turbetaseme määramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_safe)
en: Safe
et: Turvaline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
et: Keskmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
et: Piiratud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hidefromsearch)
en: Hide picture from public search
et: Piltide varjamine avaliku otsingu eest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_shorturl)
en: Use Flic.kr to short URLs
et: Flic.kr-i kasutamine URL-ide lühendamiseks

en: Just supporting image uploading
et: Toetatakse ainult piltide üleslaadimist

en: There is no Twitter account configured to use.
et: Kasutamiseks pole seadistatud ühtegi Twitteri kontot.

en: You have to configure at least one Twitter account to use this plugin.
et: Selle plugina kasutamiseks tuleb seadistada vähemalt üks Twitteri konto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_oauth)
en: &Twitter account
et: &Twitteri konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_basic)
en: Mobypicture &login and password:
et: Mo&bypicture'i kasutajanimi ja parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload files using:
et: Üleslaadimise viis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password (PIN):
et: Parool (PIN):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_basic)
en: Posterous &login and password:
et: Poste&rousi kasutajanimi ja parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-mail:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Twitter account:
et: Twitteri konto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_directLink)
en: Get direct link to file
et: Faili otselingi hankimine
