choqok - en to km translation catalogue (396 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
km: ឯកសារ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
km: ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
km: ជំនួយ

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​កម្ម​វិធី​ជំនួយ​ %1 ​បាន​ទេ ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក​ ។

en: Cannot find the desired account.
km: រក​មិន​ឃើញ​គណនី​ដែល​ចង់​បាន​ទេ ។

en: Are you sure you want to remove the selected account?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​យក​គណនី​ដែល​បាន​ជ្រើស​ចេញ​ឬ​ ?

en: Cannot remove the account.
km: មិន​អាច​យក​គណនី​ចេញ​បាន​ទេ​ ។

en: Select Micro-Blogging Service
km: ជ្រើស​សេវា​ Micro-Blogging

en: You need to restart Choqok for the accounts priority changes to take effect.
km: អ្នក​ត្រូវ​ការ​ចាប់ផ្ដើម​ Choqok ​ឡើង​វិញ ដើម្បី​ឲ្យ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​អាទិ​ភាព​គណនី​មាន​ប្រសិទ្ធភាព ។

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountsWidgetBase)
en: Add New Account
km: បន្ថែម​គណនី​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
km: បន្ថែម​គណនី​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
km: បន្ថែម...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
km: កែប្រែ​គណនី​ដែល​បាន​ជ្រើស

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
km: កែប្រែ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
km: យក​គណនី​ដែល​បាន​ជ្រើស​ចេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
km: យកចេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
km: បាន​តែ​អាន

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
km: គណនី​ដែល​បាន​តែ​អាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Quick Post
km: ការ​ប្រកាស​រហ័ស​

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
km: បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ការប្រកាស​រហ័ស

en: The Account registration failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចុះឈ្មោះ​គណនី ។

en: Cannot validate your input information.
    Please check the fields' data.
    Maybe a required field is empty?
km: មិន​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ព័ត៌មាន​បញ្ចូល​របស់​អ្នក​មាន​សុពល​ភាព​ទេ ។
    សូម​ពិនិត្យមើល​ទិន្នន័យ​របស់​វាល​ ។
     ​ប្រហែល​ជា​វាល​ដែល​បាន​ទាម​ទារ​ទទេ​ឬ ?

en: Edit Account
km: កែសម្រួល​គណនី​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
km: បើក​សញ្ញា​អារម្មណ៍

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useReverseOrder)
en: Show posts in reverse order (Needs restart to take effect)
km: បង្ហាញ​ប្រកាស​ក្នុង​លំដាប់​បញ្ច្រាស (ទាមទារ​ការ​ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ ដើម្បី​ឲ្យ​មាន​ប្រសិទ្ធភាព)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: Show Retweeted/Repeated posts in Choqok way
km: បង្ហាញ​ការ​ប្រកាស​ដែល​បាន​ធ្វើ​ឡើងវិញ​ក្នុង​វិធី​របស់ Choqok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isCustomUi)
en: Use custom appearance
km: ប្រើ​រូបរាង​ផ្ទាល់ខ្លួន

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
km: ប្រកាស​ចំណូលចិត្ត​ពណ៌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
km: ពណ៌លំនាំដើម​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
km: ពណ៌​ប្រកាស​ដែល​មិន​បាន​អាន ​៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
km: ផ្ទៃ​ខាង​មុខ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Own post color:
km: ពណ៌​ប្រកាស​ដោយ​ខ្លួនឯង ៖

en: &General
km: ទូទៅ

en: &Notifications
km: ការ​ជូនដំណឹង

en: URL &Shortening
km: ការ​កាត់​ URL ឲ្យ​ខ្លី

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
km: ជម្រើស​ទូទៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
km: បង្ហាញ​អេក្រង់​ស្វាគមន៍​ពេល​ចាប់ផ្ដើម​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnExit)
en: Mark all posts as read on exit
km: សម្គាល់​ការ​ប្រកាស​ទាំងអស់​ថា​បាន​អាន​ពេល​ចាកចេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
km: បើក​ការ​ពិនិត្យ​អក្ខរា​វិរុទ្ធ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​នៅ​ក្នុង​កម្ម​វិធី​កែសម្រួល​សារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
km: សម្គាល់​ការ​ប្រកាស​ដែល​មិន​បាន​អាន​ទាំងអស់​ថា​បាន​អាន​រួច នៅ​ពេល​លាក់​ទៅ​ថាស​ប្រព័ន្ធ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
km: ប្រើ​កម្មវិធី​រុករក​បណ្ដាញ​ផ្ទាល់ខ្លួន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomRT)
en: Use custom prefix for ReSend [ReTweet]:
km: ប្រើ​បុព្វបទ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​សម្រាប់​​ផ្ញើ​ឡើងវិញ​ [ReTweet] ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines Options
km: ជម្រើស​បន្ទាត់​ពេលវេលា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
km: ចន្លោះ​ពេល​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
km: ចំនួន​ការប្រកាស​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​បន្ទាត់​ពេលវេលា ៖

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
km: បាន​បិទ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
km: បង្ហាញ​ការប្រកាស​ថ្មី​ៗ​ទាំងអស់​នៅ​ក្នុង​ការ​ជូន​ដំណឹង​មួយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
km: ថិរវេលា​ជូន​ដំណឹង ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: New post notifications
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​ពី​ប្រកាស​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_knotify)
en: Show notification using KNotify
km: បង្ហាញ​ការ​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​ប្រើ KNotify

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_libindicate)
en: Show notification using Message Indicator
km: បង្ហាញ​ការ​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​ប្រើ​កម្មវិធី​បង្ហាញ​សារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
km: កាត់​ URLs ​ឲ្យ​ខ្លី​នៅ​ពេល​បិទ​ភ្ជាប់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_removeHttp)
en: Remove "http://" from shortened URLs
km: យក "http://" ចេញពី URLs ដែល​បាន​កាត់​ឲ្យ​ខ្លី

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​កម្មវិធី​ជំនួយ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, aboutPlugin)
en: About plugin
km: អំពី​កម្មវិធី​ជំនួយ

en: General Plugins
km: កម្ម​វិធី​ជំនួយ​ទូ​ទៅ

en: KDE Micro-Blogging Client.
km: ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ KDE Micro-Blogging ។

en: Developer
km: អ្នក​​អភិវឌ្ឍន៍

en: Artworks
km: ការងារ​សិល្បៈ

en: UI improvements
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ​កាន់​តែ​ប្រសើរ​ឡើង

en: Search API implementation
km: ស្វែងរក​ការ​ប្រតិបត្តិ​​ API

en: Improvements on Image preview plugin
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​​នៅ​ពេល​មើល​កម្មវិធី​ជំនួយ​​រូបភាព​ជាមុន

en: Twitter photo upload
km: ផ្ទុក​រូបថត​ Twitter

en: Update Timelines
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព​​បន្ទាត់​ពេល​វេលា​

en: Mark All As Read
km: សម្គាល់​ថា​អាន​រួច​ទាំង​អស់

en: Enable Update Timer
km: អនុញ្ញាត​ឧបករណ៍​កំណត់​ពេលបច្ចុប្បន្នមភាព

en: Enable Notifications
km: បើក​ការ​ជូនដំណឹង

en: Hide Menubar
km: លាក់​របារ​ម៉ឺនុយ

en: Clear Avatar Cache
km: សម្អាត​ឃ្លាំង​​អវតារ

en: You have to restart Choqok to load avatars again
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចាប់ផ្ដើម​ Choqok ឡើង​វិញ ដើម្បី​ផ្ទុក​អវតារ​ម្ដងទៀត

en: Upload Medium...
km: ផ្ទុក​ឧបករណ៍​ឡើង...

en: No account created. You have to create an account before being able to make posts.
km: គ្មាន​គណនី​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។ អ្នក​ត្រូវតែ​បង្កើត​គណនី​សិន មុន​ពេល​ដែល​អាច​ធ្វើ​ការ​ប្រកាស​បាន​ ។

en: In order to use Choqok you need an account at one of the supported micro-blogging services.
    Would you like to add your account now?
km: ដើម្បី​ប្រើ​ Choqok អ្នក​ត្រូវ​តែ​មាន​គណនី​មួយ​ក្នុង​ចំណោម​សេវា​ micro-blogging ​ដែល​គាំ​ទ្រ​ ។
    តើ​អ្នក​ចង់​បន្ថែម​គណនី​របស់​អ្នក​ឥឡូវនេះ​ឬ ?

en: Restore
km: ស្ដារ

en: Minimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: Loading timelines...
km: កំពុង​ផ្ទុក​បន្ទាត់​ពេល​វេលា​...

en: 1 unread post | %1 unread posts
km[0]: %1 ការប្រកាស​ដែល​មិន​បាន​អាន

en: Choqok - Disabled
km: Choqok - បាន​បិទ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
km: ភ្ជាប់​​ជាមួយ​ឯកសារ​

en: Abort
km: បោះ​បង់

en: Select Media to Upload
km: ជ្រើស​មេឌៀ​ដើម្បី​ផ្ទុក​ឡើង

en: Discard Attachment
km: បោះចោល​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attaching <b>%1</b>
km: ភ្ជាប់ <b>%1</b>

en: Conversation %1
km: ការ​សន្ទនា %1

en: Please wait...
km: សូម​មេត្តា​រង់​ចាំ​...

en: Conversation
km: ការ​សន្ទនា​

[ctx: Timeline name]
en: Repeated
km: បាន​ធ្វើ​ម្ដងទៀត

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were repeated by others
km: ការ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ដែល​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស​ម្ដងទៀត​ដោយ​អ្នក​ដទៃ

en: Uploading medium failed: cannot read the medium file.
km: បាន​បរាជ័យ​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ឧបករណ៍​ផ្ទុក ៖ មិន​អាច​អាន​ឯកសារ​ឧបករណ៍​ផ្ទុក​បាន​ឡើយ ។

en: Repeat of %1
km: ការ​ធ្វើ​ម្ដងទៀត​នៃ %1

en: Repeated by %1
km: បាន​ធ្វើ​ម្ដងទៀត​ដោយ %1

en: Repeat this notice?
km: ធ្វើ​កំណត់​ចំណាំ​នេះ​ម្ដងទៀត​ឬ ?

en: Retrieving the friends list failed. The data returned from the server is corrupted.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទៅ​​យក​បញ្ជី​មិត្តភ័ក្ដិ ។ ទិន្នន័យ​ដែល​ត្រឡប់​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​គឺ​ខូច ។

en: Friends list for account %1 could not be updated:
    %2
km: មិន​អាច​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​បញ្ជី​មិត្តភ័ក្ដិ​សម្រាប់​គណនី %1 បាន​ទេ ៖
    %2

en: Fetching conversation failed. %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទៅ​ប្រមូល​យក​ការ​ប្រកាស​​ថ្មី ។ %1

en: Manual ReSend
km: ផ្ញើ​ឡើងវិញ​ដោយ​ដៃ

en: Repeat
km: ធ្វើ​ម្ដងទៀត

en: Repeat post using API
km: ប្រកាស​ម្ដងទៀត​ដោយ​ប្រើ API

en: Search for %1
km: ស្វែងរក %1

en: Open tag page in browser
km: បើក​ទំព័រ​ស្លាក​ក្នុង​កម្មវិធី​រុករក

en: Show latest group posts
km: បង្ហាញ​ការ​ប្រកាស​ជា​ក្រុម​ចុងក្រោយ​បង្អស់

en: Open group page in browser
km: បើក​ទំព័រ​ក្រុម​ក្នុង​កម្មវិធី​រុករក

[ctx: Who is user]
en: Who is %1
km: នរណា​ជា​ %1

[ctx: Posts from user]
en: Posts from %1
km: ប្រកាស​ពី​ %1

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​ %1

[ctx: Open profile page in browser]
en: Open profile in browser
km: បើក​ជីវប្រវត្តិ​សង្ខេប​ក្នុង​កម្មវិធី​រុករក

en: Actions
km: អំពើ

[ctx: Write a message to user attention]
en: Write to %1
km: សរសេរ​ទៅកាន់ %1

[ctx: Send direct message to user]
en: Send private message to %1
km: ផ្ញើ​សារ​ផ្ទាល់ខ្លួន​ទៅកាន់ %1

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
km: ឈប់​ជាវ​ពី %1

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
km: ជាវ​​​ទៅ %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
km: ទប់ស្កាត់ %1

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Hashtag
km: Dents រួមបញ្ចូល​ Hashtag​ នេះ

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Group
km: Dents រួមបញ្ចូល​ក្រុម​នេះ

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents From This User
km: Dents ពី​អ្នក​ប្រើ​នេះ

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents To This User
km: Dents ទៅ​អ្នក​ប្រើ​នេះ

en: Unable to fetch search results.
km: មិន​អាច​ទៅ​ប្រមូល​យក​លទ្ធផល​ស្វែង​រក​បាន​ទេ​ ។

en: Unable to fetch search results: %1
km: មិន​អាច​ទៅ​ប្រមូល​យក​​លទ្ធផល​ស្វែង​រក​បាន​ទេ​ ៖ %1

en: Send Private Message
km: ផ្ញើ​សារ​ផ្ទាល់ខ្លួន​

[ctx: Send message to]
en: To:
km: ទៅ៖

en: Reload friends list
km: ផ្ទុក​បញ្ជី​មិត្តភ័ក្ដិ​ឡើង​វិញ

[ctx: Send private message]
en: Send
km: ផ្ញើ

[ctx: Timeline Name]
en: Home
km: ផ្ទះ

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
km: អ្នក​ និង​មិត្ត​របស់អ្នក

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
km: ឆ្លើយតប

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​អ្នក

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
km: ប្រអប់​ទទួល

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
km: សារ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ដែល​ទទួល​បាន​របស់​អ្នក

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
km: ប្រអប់​ចេញ

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
km: សារ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ដែល​អ្នក​បាន​ផ្ញើ

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
km: សំណព្វ

[ctx: Timeline description]
en: Your favorites
km: សំណព្វ​របស់​អ្នក​

[ctx: Timeline Name]
en: Public
km: សាធារណៈ

[ctx: Timeline description]
en: Public timeline
km: បន្ទាត់​ពេលវេលា​សាធារណៈ

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were ReTweeted by others
km: ប្រកាស​របស់​អ្នក​ដែល​ត្រូវ​បាន ReTweeted ដោយ​អ្នក​ដទៃ

en: Send Private Message...
km: ផ្ញើ​សារ​ផ្ទាល់​ខ្លួន...

en: Search...
km: ស្វែង​រក...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnReload)
en: Update Friends List
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព​បញ្ជី​មិត្តភក្ដិ

en: Creating the new post failed. Text is empty.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ប្រកាស​​ថ្មី ។ អត្ថបទ​ទ​ទេ​ ។

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ការ​ប្រកាស​ថ្មី ។ មិន​អាច​ញែក​ទិន្នន័យ​លទ្ធ​ផល​បាន​ទេ ។

en: Private message sent successfully
km: សារ​ផ្ទាល់ខ្លួន​បាន​ផ្ញើ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ

en: Fetching the new post failed. %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទៅ​ប្រមូល​យក​ការ​ប្រកាស​​ថ្មី ។ %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទៅ​ប្រមូល​យក​ការ​ប្រកាស​ថ្មី​ ។ មិន​អាច​ញែក​ទិន្នន័យ​លទ្ធ​ផល​បាន​ទេ​ ។

en: Removing the post failed. %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​យក​ការ​​ប្រកាស​ចេញ ។ %1

en: Favorite creation failed. %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​សំណព្វ​ ។ %1

en: Removing the favorite failed. %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​យក​សំណព្វ​ចេញ​ ។ %1

en: Friends list for account %1 has been updated.
km: បញ្ជី​មិត្តភ័ក្ដិ​សម្រាប់​គណនី %1 ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Creating friendship with %1 failed. %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​មិត្ត​ភាព​ជាមួយ​ %1 ។ %2

en: You are now listening to %1's posts.
km: ឥឡូវនេះ​អ្នក​​កំពុង​ស្ដាប់​ការ​ប្រកាស​របស់ %1 ។

en: Creating friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​មិត្ត​ភាព​ជា​មួយ​​ %1 ៖ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ត្រឡប់​ទិន្នន័យ​ដែល​​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Creating friendship with %1 failed: %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​មិត្តភាព​ជាមួយ​ %1 ៖ %2

en: Destroying friendship with %1 failed. %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បំផ្លាញ​មិត្ត​ភាព​ជា​មួយ​ %1 ​។ %2

en: You will not receive %1's updates.
km: អ្នក​នឹង​មិន​ទទួល​បានបច្ចុប្បន្នភាព​​ %1 ​ឡើយ​ ។

en: Destroying friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បំផ្លាញមិត្ត​ភាព​ជា​មួយ​ %1 ៖ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ត្រឡប់​ទិន្ន​ន័យ​ដែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Destroying friendship with %1 failed: %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បំផ្លាញ​មិត្តភាព​ជាមួយ %1 ៖ %2

en: Blocking %1 failed. %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទប់​ស្កាត់%1 ​។ %2

en: You will no longer be disturbed by %1.
km: អ្នក​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រំខាន​ដោយ %1 ទៀតឡើយ​ ។

en: Blocking %1 failed: the server returned invalid data.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទប់​ស្កាត់​​ %1 ៖ ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ត្រឡប់​ទិន្នន័យ​ដែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Could not parse the data that has been received from the server.
km: មិន​អាច​ញែក​ទិន្នន័យ​ដែល​បាន​ទទួល​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ឡើយ​ ។

en: Close Timeline
km: បិទ​បន្ទាត់​ពេលវេលា

en: Close All
km: បិទ​ទាំងអស់

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Reply to %1
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​ %1

en: Write to %1
km: សរសេរ​ទៅ %1

en: Reply to all
km: ឆ្លើយតប​ទៅ​ទាំងអស់

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
km: សំណព្វ

en: Show Conversation
km: បង្ហាញ​ការ​សន្ទនា

en: <a href='replyto://%1'>in reply to</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>
km: <a href='replyto://%1'>ឆ្លើយ​តប​ទៅកាន់</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>

[ctx: Search query]
en: Query:
km: សំណួរ​៖

en: Close Search
km: បិទ​ការ​ស្វែង​រក

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Page Number
km: លេខ​ទំព័រ

en: Cannot load user information.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ព័ត៌មាន​អ្នក​ប្រើ​បាន​ទេ ។

en: Close
km: បិទ

[ctx: User posts]
en: Posts
km: ប្រកាស

[ctx: User friends]
en: Friends
km: មិត្តភ័ក្ដិ

[ctx: User followers]
en: Followers
km: អ្នក​គាំទ្រ

en: <table><tr><b>Last Status:</b> %1</tr></table>
km: <table><tr><b>ស្ថានភាព​ចុងក្រោយ ៖</b> %1</tr></table>

en: Unsubscribe
km: ឈប់​ជាវ

en: Subscribe
km: ជាវ​ប្រចាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: There is no account with alias %1.
km: មិន​មាន​គណនី​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ %1​ ឡើយ ។

en: An account with this alias already exists: a unique alias has to be specified.
km: គណនី​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​នេះ​មាន​រួច​ហើយ ​៖ ​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​ដែល​ប្លែក​ពី​គេ ត្រូវតែ​បាន​បញ្ជាក់ ។

en: Cannot create a KDE Job. Please check your installation.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ការ​ងារ​​ KDE  ​​បាន​ទេ​ ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក​ ។

en: Cannot download image from %1.
km: មិន​អាច​ទាញ​យក​រូប​ភាព​ពី %1​ បាន​ឡើយ​ ។

en: No pluginId specified, And last used plugin is null.
km: មិន​បាន​បញ្ជាក់​លេខ​សម្គាល់​កម្មវិធី​ជំនួយ​ឡើយ ហើយ​កម្មវិធី​ជំនួយ​ដែល​បាន​ប្រើ​ចុងក្រោយ​គឺ​គ្មាន​សោះ ។

en: The server returned an error
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ត្រឡប់​កំហុស

en: Error on communication with server
km: កំហុស​នៅ​ពេល​ទំនាក់​ទំនង​ជា​មួយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Error on parsing results
km: កំហុស​នៅ​ពេល​ញែក​លទ្ធផល

en: Authentication error
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: The server does not support this feature
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​មិន​គាំ​ទ្រ​លក្ខណៈ​ពិសេស​នេះ​ទេ

en: Unknown error
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស

[ctx: Show Choqok MainWindow]
en: Show Choqok
km: បង្ហាញ Choqok

en: Error
km: កំហុស

en: Success
km: ជោគ​ជ័យ

en: New posts
km: ការ​ប្រកាសថ្មី

en: Shortening a URL
km: ការ​កាត់​ URL​ ឲ្យ​ខ្លី

en: Set spell check language
km: កំណត់​ភាសា​ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ

[ctx: Replace URLs by a shortened URL]
en: Shorten URLs
km: URLs ដែល​បាន​កាត់​ឲ្យ​ខ្លី

en: Discard Reply
km: បោះបង់​ការ​ឆ្លើយតប

en: Replying to <b>%1</b>
km: ឆ្លើយ​តប​​ចំពោះ <b>%1</b>

en: More
km: ច្រើន​ទៀត

en: Latest update:
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ ៖

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
km: យកចេញ

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
km: ផ្ញើ​ឡើង​វិញ

en: Just now
km: ឥឡូវ

en: 1 sec ago | %1 secs ago
km[0]: %1 វិនាទី​កន្លង​ទៅ

en: 1 min ago | %1 mins ago
km[0]: %1 នាទី​កន្លង​ទៅ

en: 1 hour ago | %1 hours ago
km[0]: %1 ម៉ោង​កន្លង​ទៅ

en: 1 day ago | %1 days ago
km[0]: %1 ថ្ងៃ​កន្លង​ទៅ

en: Are you sure you want to remove this post from the server?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​យក​ការ​ប្រកាស​នេះ​ចេញ​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ឬ​ ?

[ctx: Submit post]
en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Please configure at least one account to be included in "Quick Post".
    Settings -> Configure Choqok... -> Accounts
km: សូម​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​គណនី​យ៉ាងហោចណាស់​មួយ ដើម្បី​ត្រូវ​បាន​រួមបញ្ចូល​ក្នុង "ការ​ប្រកាស​រហ័ស" ។
    ការ​កំណត់ -> កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ Choqok... -> គណនី

en: Link to uploaded medium will be added here after uploading process succeed.
km: តំណ​ទៅកាន់​ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង នឹង​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​នៅ​ទីនេះ បន្ទាប់ពី​ដំណើរការ​ផ្ទុក​ឡើង​បាន​ជោគជ័យ ។

en: Copy Link Location
km: ចម្លង​ទី​តាំង​តំណ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Medium to upload:
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ដែល​ត្រូវ​ផ្ទុក​ឡើង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
km: ផ្ទុក​ឡើង​តាមរយៈ ៖

en: Upload Medium
km: ផ្ទុក​ឡើង​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: Upload
km: ផ្ទុក

en: Uploading...
km: កំពុងផ្ទុក...

en: Medium uploading failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ឧបករណ៍​ផ្ទុក ។

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The account alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​គណនី

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The alias is the name you want to give to your account. It should be unique. You can have several connections to the same service so the alias lets you give them names.
km: ឈ្មោះក្លែងក្លាយ គឺជា​ឈ្មោះ​ដែល​អ្នក​ចង់​ផ្ដល់ឲ្យ​គណនី​របស់​អ្នក ។ វា​គួរតែ​ជា​ឈ្មោះ​ដែល​ប្លែក​ពី​គែ ។ អ្នក​អាច​មាន​ការ​តភ្ជាប់​​ច្រើន​ទៅ​កាន់​សេវា​ដូចគ្នា ដើម្បីឲ្យ​ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ផ្ដល់​ឈ្មោះ​ដល់​ការ​តភ្ជាប់ទាំងនោះ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Note:</span><span style=" font-size:8pt;"> The alias must be unique.</span></p></body></html>
km: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">ចំណាំ ៖</span><span style=" font-size:8pt;"> ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​ត្រូវតែ​ប្លែក​ពី​គេ ។</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: API path:
km: ផ្លូវ API ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_BasicBox)
en: Basic Authentication
km: ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​មូលដ្ឋាន

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicUsername) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicPassword)
en: The name you use to connect to the service
km: ឈ្មោះ​ដែល​អ្នក​ប្រើ​ដើម្បី​តភ្ជាប់​ទៅ​សេវា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabTimelines)
en: Timelines Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​បន្ទាត់​ពេលវេលា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Which timelines do you like to be enabled?
km: តើ​បន្ទាត់​ពេលវេលា​ណាមួយ ដែល​អ្នក​ចង់​ធ្វើ​ការ​បើក ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
km: ឈ្មោះ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
km: បើក​

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: To prevent spamming on some groups, you can set here to change the exclamation point (that used to refer to a group), to something else (e.g. nothing.)
km: ដើម្បី​ការពារ​សារ​ឥត​បាន​ការ​លើ​ក្រុម​មួយ​ចំនួន​ អ្នក​អាច​កំណត់​នៅ​ទីនេះ ដើម្បី​ប្ដូរ​សញ្ញា​ឧទាន (ដែល​​​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​យោង​ទៅ​លើ​ក្រុម​មួយ) ទៅ​អ្វី​ផ្សេង​ទៀត​ (​ឧ.ទា ​គ្មាន​អ្វី​សោះ​)​ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: On re-dent, change exclamation mark to:
km: ពេល re-dent  ប្ដូរ​សញ្ញា​ឧទាន​ទៅ​ជា ​៖

en: Choqok is authorized successfully.
km: Choqok ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Authorized
km: ដែល​មាន​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត

en: Authorization Error
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ដល់​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត

en: Authenticated
km: ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
km: ដែល​មិន​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
km: លិខិត​សម្គាល់

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox)
en: OAuth Authentication
km: ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ OAuth

en: Creating the new post failed. %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ការ​ប្រកាស​ថ្មី ។ %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Alias:
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
km: ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select a social desktop provider to use:
km: ជ្រើស​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​ផ្ទៃតុ​សង្គម​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ៖

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​ឡើង​...

en: You have to wait for providers list to be loaded.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​រង់ចាំ​រហូត​បញ្ជី​អ្នក​ផ្ដល់​ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក ។

en: OCS plugin is not initialized yet. Try again later.
km: កម្មវិធី​ជំនួយ OCS មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​ចាប់ផ្ដើម​ទេ ។ ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។

en: Not Supported
km: ដែល​មិន​បាន​គាំទ្រ

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
km: សកម្មភាព

en: Social activities
km: សកម្មភាព​សង្គម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
km: សាធារណៈ

en: Enter the PIN received from Twitter:
km: បញ្ចូល PIN ដែល​ទទួល​​បាន​ពី Twitter ៖

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
km: គណនី Twitter

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
km: បន្ថែម

en: You should provide both list author username and list name.
km: អ្នក​គួរតែ​ផ្ដល់​ឲ្យ​ទាំង​ឈ្មោះ​អ្នក​និពន្ធ​បញ្ជី និង​ឈ្មោះ​បញ្ជី ។

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
km: បន្ថែម​បញ្ជី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: List name:
km: ឈ្មោះ​បញ្ជី ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

en: Retweet of %1
km: ការ​ប្រកាស​ឡើងវិញ​នៃ %1

en: Retweeted by %1
km: ប្រកាស​ឡើងវិញ​ដោយ %1

en: Retweet to your followers?
km: ប្រកាស​ឡើងវិញ​ទៅ​អ្នក​តាម​អ្នក ?

en: Add User List...
km: បន្ថែម​បញ្ជី​អ្នក​ប្រើ...

en: Fetching %1's lists failed. %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ប្រមូល​យក​បញ្ជី​របស់ %1 ។ %2

en: Retweet
km: ប្រកាស​ឡើងវិញ

en: Retweet post using API
km: ប្រកាស​ឡើងវិញ​ដោយ​ប្រើ API

[ctx: Including user name]
en: Including %1
km: រួមបញ្ចូល​ %1

[ctx: Unfollow user]
en: Unfollow %1
km: មិន​តាម %1

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
km: តាម​ %1

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
km: ទៅ ៖

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
km: ពី ៖

en: Custom Search
km: ស្វែង​រក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets To This User
km: ប្រកាស​ទៅ​អ្នក​ប្រើ​នេះ

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets From This User
km: ប្រកាស​ពី​អ្នកប្រើ​នេះ

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Username
km: ការប្រកាស​រួមបញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​នេះ

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Hashtag
km: ការ​ប្រកាស​រួមបញ្ចូល Hashtag នេះ

en: Ignore
km: មិន​អើពើ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
km: រូបរាង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាងមុខ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Font:
km: ពុម្ព​អក្សរ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Notify Interval:
km: ចន្លោះ​ពេល​ជូនដំណឹង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
km: វិនាទី

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Timeline Selection
km: ជម្រើស​បន្ទាត់​ពេលវេលា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select Timelines
km: ជ្រើស​បន្ទាត់​ពេលវេលា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
km: គណនី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select timelines you wish to see notifications for their new posts:
km: ជ្រើស​បន្ទាត់​ពេលវេលា​ដែល​អ្នក​ចង់​ឃើញ​ការ​ជូន​ដំណឹង​សម្រាប់​ប្រកាស​ថ្មីៗ​របស់​ពួកគេ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Any change, needs plugin re-load (disable/enable) to take effect.</p></body></html>
km: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">ចំណាំ ៖</span> ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​មួយ​ចំនួន ត្រូវ​ការ​កម្មវិធី​ជំនួយ​ដើម្បី​ផ្ទុក​ឡើង​វិញ (បិទ/​បើក) ដើម្បី​មាន​ប្រសិទ្ធភាព ។</p></body></html>

en: Modify filter rules
km: កែប្រែ​ច្បាប់​ត្រង

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddEditFilterBase)
en: Define new filter rules
km: កំណត់​ច្បាប់​ត្រង​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontHideReplies)
en: Do not hide replies to me
km: កុំ​លាក់​ការ​ឆ្លើយតប​មក​កាន់​ខ្ញុំ

en: Configure Filters...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តម្រង...

en: Hide Post
km: លាក់​ការ​ប្រកាស

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តម្រង

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
km: ក្បួន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
km: វាល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
km: ប្រភេទ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Filter
km: តម្រង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
km: អំពើ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
km: កែប្រែ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
km: យកចេញ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSpecial)
en: Special Rules
km: ច្បាប់​ពិសេស

en: Author Username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​និពន្ធ

en: Post Text
km: ប្រកាស​អត្ថបទ

en: Author Client
km: ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ​អ្នក​និពន្ធ

en: Reply to User
km: ឆ្លើយតប​ទៅ​អ្នកប្រើ

en: Contain
km: មាន

en: Does Not Contain
km: មិន​មាន

en: Exact Match
km: ដូចគ្នា​បេះបិទ

en: Regular Expression
km: កន្សោម​ធម្មតា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_im)
en: Instant Messenger:
km: កម្មវិធី​ផ្ញើ​សារ​រហ័ស ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_reply)
en: Add replies to status
km: បន្ថែម​ចម្លើយ​តប​ទៅ​ស្ថានភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_status_templ)
en: Status template
km: ពុម្ព​ស្ថានភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Available markup:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - time of adding new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - URL of new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your username</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your full name</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - add </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> to status</span></p></td></tr></table></body></html>
km: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">ការ​បង្កើត​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន ៖</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - ស្ថានភាព​ថ្មី</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - ពេលវេលា​នៃ​ការ​បន្ថែម​ស្ថានភាព​ថ្មី</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - URL នៃ​ស្ថានភាព​ថ្មី</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - ឈ្មោះ​ពេញ​របស់​អ្នក</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - បន្ថែម </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> ទៅ​ស្ថានភាព</span></p></td></tr></table></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_repeat)
en: Add repeats to status
km: បន្ថែម​ការ​ធ្វើ​ម្ដងទៀត​ទៅ​ស្ថានភាព

en: Post Text with Choqok
km: ប្រកាស​អត្ថបទ​ជាមួយ Choqok

en: You need to select text to post.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​ជ្រើស​អត្ថបទ​ដើម្បី​ប្រកាស ។

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

en: Now Listening
km: ឥឡូវ​នេះ​ស្ដាប់

[ctx: Player is running, But it's not playing.]
en: Play your desired music player.
km: ចាក់​​កម្មវិធី​​តន្ត្រី​ដែល​អ្នក​ចូលចិត្ត ។

en: No supported player found.
km: រក​មិន​ឃើញ​កម្មវិធី​ចាក់​តន្ត្រី​ដែល​បាន​គាំទ្រ​ឡើយ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Valid metadata:
km: ទិន្នន័យ​មេតា​ត្រឹមត្រូវ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
km: ពុម្ព​ ៖

en: Filter by author
km: ត្រង​តាម​អ្នក​និពន្ធ

en: Filter by content
km: ត្រង​តាម​មាតិកា

en: Filter out timeline by author
km: ត្រង​បន្ទាត់​ពេលវេលា​តាម​អ្នក​និពន្ធ

en: Filter out timeline by text
km: ត្រង​បន្ទាត់​ពេលវេលា​តាម​អត្ថបទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: The Search action plugin does not support the current microblog.
km: កម្ម​វិធី​ជំនួយ​សកម្ម​ភាព​​ស្វែង​រក​មិន​គាំ​ទ្រ​ microblog ​បច្ចុប្បន្ន​ទេ ។

en: API key is invalid
km: សោ API មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Login is invalid
km: ការ​ចូល​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Rate limit exceeded. Try another shortener.
km: បាន​លើស​ដែន​កំណត់​អត្រា ។ សាកល្បង​កម្មវិធី​កាត់​មួយ​ផ្សេងទៀត ។

en: Malformed response
km: ចម្លើយតប​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Checking...
km: កំពុង​ពិនិត្យ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាន​សុពលភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, help_label)
en: You can find your API key here
km: អ្នក​អាច​ស្វែងរក​សោ API របស់​អ្នក​នៅ​ទីនេះ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
km: ដែន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No matter for Bit.ly Pro accounts)
km: (មិន​មាន​បញ្ហា​សម្រាប់​គណនី Bit.ly Pro)

en: Error when creating job
km: កំហុស​នៅ​ពេល​បង្កើត​ការងារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logstats)
en: Generate Statistics
km: ធ្វើ​ស្ថិតិ

en: Tinyarro.ws error
km: កំហុស Tinyarro.ws

en: Random host
km: ម៉ាស៊ីន​ចៃដន្យ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlHostLabel)
en: Shortener URL host:
km: ម៉ាស៊ីន URL កម្មវិធី​កាត់​ឲ្យ​ខ្លី ៖

en: Yourls Error
km: កំហុស Yourls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Yourls API URL:
km: Yourls API URL ៖

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
km: អក្សរ​ចិនកាត់

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
km: អក្សរ​ចិន​ពេញ

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
km: ហ្វីលីពីន

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
km: ក្រេអូល​ហៃទី

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
km: ហេប្រូ

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
km: ន័រវែស

en: Translation failed: %1
km: ការ​បកប្រែ​បាន​បរាជ័យ ៖ %1

en: Configure Translator
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​កម្មវិធី​បកប្រែ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select languages to be shown in translate menu
km: ជ្រើស​ភាសា​ដែល​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ​បកប្រែ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useUntinyDotCom)
en: Use untiny.com service
km: ប្រើ​សេវា untiny.com

en: The photo required argument was missing
km: បាន​បាត់​រូបភាព​ដែល​បាន​ទាមទារ​អាគុយម៉ង់

en: The file was not correctly uploaded
km: ឯកសារ​មិន​ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ដោយ​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ

en: The file was zero bytes in length
km: ឯកសារ​គឺ​សូន្យ​បៃ​គិតជា​ប្រវែង

en: Filetype was not recognised
km: មិន​ស្គាល់​ប្រភេទ​ឯកសារ

en: The calling user has reached their monthly bandwidth limit
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​ធ្វើ​ការ​ហៅ បាន​ឈាន​ដល់​ដែន​កំណត់​កម្រិត​បញ្ជូន​ប្រចាំ​ខែ​របស់​ពួកគេ​ហើយ

en: Signature problem. Please try again later
km: បញ្ហា​ហត្ថលេខា ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ

en: Login failed. Please re-authenticate Choqok
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចូល ។ សូម​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ Choqok ម្ដងទៀត

en: The requested service is temporarily unavailable. Try again later
km: មិន​អាច​ប្រើ​សេវា​ដែល​បាន​ទាមទារ​ជា​បណ្ដោះអាសន្ន ។ ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ

en: Flickr authorization
km: សេចក្ដី​អនុញ្ញាត Flickr

en: Something happens with signature. Please retry
km: មាន​អ្វី​កើតឡើង​លើ​ហត្ថលេខា ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត

en: Something happens wrong. Error %1. Try again later
km: មាន​អ្វី​ដំណើរការ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ កំហុស %1 ។ ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ

en: Authorized as %1
km: ដែល​មាន​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​ជា %1

en: Not authorized
km: មិន​មាន​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត

en: Click here when you authorized Choqok
km: ចុច​នៅ​ទីនេះ នៅ​ពេល​អ្នក​បាន​ផ្ដល់​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​ឲ្យ Choqok

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
km: សេចក្ដី​អនុញ្ញាត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, authButton)
en: Click here to authorize Choqok on Flickr.com
km: ចុច​ទីនេះ ដើម្បី​ផ្ដល់​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​ឲ្យ Choqok លើ Flickr.com

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Who can view photo
km: អ្នក​ដែល​អាច​មើល​រូបថត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfriends)
en: Visible for friends
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ​សម្រាប់​មិត្តភ័ក្ដិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfamily)
en: Visible for family
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ​សម្រាប់​ក្រុម​គ្រួសារ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Set safety level
km: កំណត់​កម្រិត​សុវត្ថិភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_safe)
en: Safe
km: សុវត្ថិភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
km: មធ្យម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
km: ដែល​ត្រូវ​បាន​កម្រិត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hidefromsearch)
en: Hide picture from public search
km: លាក់​រូបភាព​ពី​ការ​ស្វែងរក​ជា​សាធារណៈ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_shorturl)
en: Use Flic.kr to short URLs
km: ប្រើ Flic.kr ដើម្បី​កាត់ URLs ឲ្យ​ខ្លី

en: Just supporting image uploading
km: ការ​គាំទ្រ​ការ​ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload files using:
km: ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង​ដោយ​ប្រើ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
km: ចូល ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password (PIN):
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ (PIN) ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-mail:
km: អ៊ីមែល ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Twitter account:
km: គណនី Twitter ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_directLink)
en: Get direct link to file
km: យក​តំណ​ផ្ទាល់​ទៅ​ឯកសារ
