choqok - en to lt translation catalogue (267 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
lt: Įrankiai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
lt: Pagalba

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
lt: Negalima įkrauti %1 papildinio. Pasitikrinkite instaliaciją.

en: Cannot find the desired account.
lt: Negalima rasti reikiamos paskyros.

en: Are you sure you want to remove the selected account?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą paskyrą?

en: Cannot remove the account.
lt: Nepavyksta pašalinti paskyros.

en: Select Micro-Blogging Service
lt: Pasirinkite mikro tinkralaščio paslaugą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountsWidgetBase)
en: Add New Account
lt: Pridėti naują paskyrą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
lt: Pridėti naują paskyrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
lt: &Pridėti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
lt: Keisti pasirinktą paskyrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
lt: Pašalinti parinktą paskyrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
lt: &Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Alias
lt: Alternatyvus vardas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Micro-Blog
lt: Mikro-tinklaraštis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
lt: Tik skaitymui

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
lt: Paskyra tik skaitymui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Quick Post
lt: Greitas įrašas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
lt: Rodyti greitame įraše

en: The Account registration failed.
lt: Paskyros registracija nepavyko.

en: Edit Account
lt: Keisti paskyrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
lt: Įgalinti jaustukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useReverseOrder)
en: Show posts in reverse order (Needs restart to take effect)
lt: Rodyti įrašus atvirkščia tvarka (Reikia paleisti iš naujo, kad suveiktų)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isCustomUi)
en: Use custom appearance
lt: Naudoti savitą išvaizdą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
lt: Įrašo spalvos pasirinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
lt: Fonas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
lt: Numatyta spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
lt: Neskaityto įrašo spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
lt: Priekinis planas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Own post color:
lt: Savita įrašo spalva:

en: &General
lt: &Bendri

en: &Notifications
lt: &Pranešimai

en: URL &Shortening
lt: URL &trumpinimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
lt: Bendros parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
lt: Rodyti pasveikinimo ekraną paleidžiant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnExit)
en: Mark all posts as read on exit
lt: Pažymėti visus įrašus skaitytais išeinant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
lt: Įjungti automatinį rašybos tikrinimą pranešimo redaktoriuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
lt: Pažymėti visus neskaitytus įrašus skaitytais, kai slepiama į sistemos dėklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
lt: Naudoti pasirinktą ži&niatinklio naršyklę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomRT)
en: Use custom prefix for ReSend [ReTweet]:
lt: Naudoti savitą priešdėlį persiuntimui [ReTweet]:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines Options
lt: Laiko juostos parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
lt: &Atnaujinimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
lt: &Rodomų įrašų skaičius lauko juostose:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
lt: Uždrausta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
lt: &Rodyti visus naujus įrašus viename pranešime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
lt: &Pranešimo trukmė:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: New post notifications
lt: Naujų įrašų pranešimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_knotify)
en: Show notification using KNotify
lt: Rodyti pranešimą naudojant KNotify

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_libindicate)
en: Show notification using Message Indicator
lt: Rodyti pranešimą naudojant Pranešimo indikatorių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
lt: Sutrumpinti URL įklijuojant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_removeHttp)
en: Remove "http://" from shortened URLs
lt: Pašalinti „http://“ iš sutrumpintų URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
lt: Konfigūruoti papildinį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, aboutPlugin)
en: About plugin
lt: Apie papildinį

en: General Plugins
lt: Bendrieji papildiniai

en: KDE Micro-Blogging Client.
lt: KDE mikro tinklaraščio klientas.

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Artworks
lt: Menas

en: UI improvements
lt: NS patobulinimai

en: Search API implementation
lt: Paieškos API realizaciją

en: D-Bus and Konqueror plugin
lt: D-Bus ir Konqueror papildinys

en: Improvements on Image preview plugin
lt: Paveikslėlio peržiūros papildinio patobulinimai

en: Twitter photo upload
lt: Twitter nuotraukos išsiuntimas

en: Update Timelines
lt: Atnaujinti laiko juostas

en: Mark All As Read
lt: Visus pažymėti skaitytais

[ctx: @action]
en: Minimize
lt: Sumažinti

[ctx: @action]
en: Restore
lt: Atstatyti

en: Enable Update Timer
lt: Įjungti atnaujinimo laikmatį

en: Enable Notifications
lt: Įgalinti pranešimus

en: Hide Menubar
lt: Slėpti meniu juostą

en: Clear Avatar Cache
lt: Išvalyti pseudoportretų podėlį

en: You have to restart Choqok to load avatars again
lt: Turite paleisti iš naujo KDE, kad vėl įkelti pseudoportretus

en: Upload Medium...
lt: Nusiųsti failą...

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Minimize
lt: Sumažinti

en: Loading timelines...
lt: Įkeliamos laiko juostos...

en: 1 unread post | %1 unread posts
lt[0]: 1 neskaitytas įrašas
lt[1]: %1 neskaityti įrašai
lt[2]: %1 neskaitytų įrašų
lt[3]: %1 neskaitytas įrašas

en: Choqok - Disabled
lt: Choqok - Išjungtas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
lt: Prisegti failą

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Select Media to Upload
lt: Pasirinkite įkeltiną kūrinį

en: Conversation %1
lt: Pokalbis %1

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: Conversation
lt: Pokalbis

en: Repeat of %1
lt: Kartoti %1

en: Repeated by %1
lt: Pakartotojo %1

en: Friends list for account %1 could not be updated:
    %2
lt: Nepavyko atnaujinti paskyros %1 draugų sąrašo:
    %2

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Search for %1
lt: Ieškoti %1

en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: Send direct message to user]
en: Send private message to %1
lt: Siųsti %1 asmeninę žinutę

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
lt: Atsisakyti %1 prenumeratos

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
lt: Prenumeruoti %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
lt: Blokas %1

en: Send Private Message
lt: Siųsti asmeninę žinutę

[ctx: Send message to]
en: To:
lt: Kam:

en: Reload friends list
lt: Iš naujo įkelti draugų sąrašą

[ctx: Send private message]
en: Send
lt: Siųsti

[ctx: Timeline Name]
en: Home
lt: Namai

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
lt: Jūs ir jūsų draugai

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
lt: Atsakyti

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
lt: Atsako Jums

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
lt: Gautos

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
lt: Jūsų gaunamos asmeninės žinutės

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
lt: Išsiųstos

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
lt: Asmeninės žinutės, kurias išsiuntėte

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
lt: Mėgiamas

[ctx: Timeline description]
en: Your favorites
lt: Jūsų mėgstamiausi

[ctx: Timeline Name]
en: Public
lt: Viešas

[ctx: Timeline description]
en: Public timeline
lt: Vieša laiko juosta

en: Send Private Message...
lt: Siųsti asmeninę žinutę...

en: Search...
lt: Ieškoti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnReload)
en: Update Friends List
lt: Atnaujinti draugų sąrašą

en: Creating the new post failed. Text is empty.
lt: Nepavyko sukurti naujo įrašo. Nėra teksto.

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
lt: Nepavyko sukurti naujo įrašo. Rezultatų duomenys negalėjo būti apdoroti.

en: Private message sent successfully
lt: Asmeninė žinutė išsiųsta sėkmingai

en: Fetching the new post failed. %1
lt: Nepavyko gauti naujo įrašo. %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
lt: Nepavyko gauti naujo įrašo. Rezultatų duomenys negalėjo būti apdoroti.

en: Removing the post failed. %1
lt: Nepavyko pašalinti įrašo. %1

en: Favorite creation failed. %1
lt: Nepavyko sukurti mėgstamojo. %1

en: Removing the favorite failed. %1
lt: Nepavyko pašalinti pamėgto. %1

en: Friends list for account %1 has been updated.
lt: Buvo atnaujintas paskyros %1 draugų sąrašas.

en: Close Timeline
lt: Uždaryti laiko juosta

en: Close All
lt: Užverti viską

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply to %1
lt: Atsakyti: %1

en: Reply to all
lt: Atsakyti visiems

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
lt: Mėgiamas

[ctx: @title:window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: Search query]
en: Query:
lt: Užklausa:

[ctx: @action:button]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: %1 is the name of a timeline]
en: Search results for %1
lt: Paieškos rezultatai frazei %1

en: Close Search
lt: Uždaryti paiešką

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Page Number
lt: Puslapio numeris

en: Cannot load user information.
lt: Nepavyko įkelti naudojo informacijos.

en: Close
lt: Uždaryti

[ctx: User posts]
en: Posts
lt: Įrašai

[ctx: User friends]
en: Friends
lt: Draugai

[ctx: User followers]
en: Followers
lt: Sekėjai

en: Unsubscribe
lt: Nebeprenumeruoti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Block
lt: Blokuoti

en: The server returned an error
lt: Serveris grąžino klaidą.

en: Authentication error
lt: Autentikacijos klaida

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

[ctx: Show Choqok MainWindow]
en: Show Choqok
lt: Rodyti Choqok

en: Error
lt: Klaida

en: Success
lt: Pavyko

en: New posts
lt: Nauji pranešimai

en: Shortening a URL
lt: URL trumpinimas

en: Top
lt: Viršus

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Small
lt: Mažas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Big
lt: Didelis

[ctx: Replace URLs by a shortened URL]
en: Shorten URLs
lt: Sutrumpinti URL

en: Replying to <b>%1</b>
lt: Atsakoma į <b>%1</b>

en: More
lt: Daugiau

en: Latest update:
lt: Paskiausias atnaujinimas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
lt: Siųsti vėl

en: Just now
lt: Ką tik

en: 1 sec ago | %1 secs ago
lt[0]: prieš sekundę
lt[1]: prieš %1 sekundes
lt[2]: prieš %1 sekundžių
lt[3]: prieš %1 sekundę

en: 1 min ago | %1 mins ago
lt[0]: prieš minutę
lt[1]: prieš %1 minutes
lt[2]: prieš %1 minučių
lt[3]: prieš %1 minutę

en: 1 hour ago | %1 hours ago
lt[0]: prieš valandą
lt[1]: prieš %1 valandas
lt[2]: prieš %1 valandų
lt[3]: prieš %1 valandą

en: 1 day ago | %1 days ago
lt[0]: vakar
lt[1]: prieš %1 dienas
lt[2]: prieš %1 dienų
lt[3]: prieš %1 dieną

[ctx: Submit post]
en: Submit
lt: Pateikti

en: Copy Link Location
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
lt: Įkelti per:

en: Upload Medium
lt: Nusiųsti failą

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Uploading...
lt: Įkeliama...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The account alias
lt: Paskyros alternatyvos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Server
lt: Serveris

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_BasicBox)
en: Basic Authentication
lt: Paprastas tapatumo nustatymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabTimelines)
en: Timelines Configuration
lt: Laiko juostos konfigūracija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
lt: Įgalinti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Authorized
lt: Autorizuotas

en: Authorization Error
lt: Prieigos teisės klaida

en: Authenticated
lt: Tapatybė patvirtinta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
lt: Tapatybė nepatvirtinta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
lt: Prisijungimo duomenys

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox)
en: OAuth Authentication
lt: OAuth tapatumo nustatymas

en: Creating the new post failed. %1
lt: Nepavyko sukurti naujo įrašo. %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Alias:
lt: &Alternatyvus vardas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Not Supported
lt: Nepalaikoma

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
lt: Veikla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
lt: Viešas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
lt: Twitter paskyra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
lt: Įtraukti sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: List name:
lt: Sąrašo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
lt: Naudotojo vardas:

[ctx: Timeline Name]
en: Mentions
lt: Paminėjimai

en: Add User List...
lt: Pridėti naudotojų sąrašą...

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
lt: Sekti %1

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
lt: Kam:

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
lt: Nuo:

en: OK
lt: Gerai

en: Ignore
lt: Ignoruoti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
lt: Priekinio plano spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
lt: Fono spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Notify Interval:
lt: Informavimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
lt: sek.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Timeline Selection
lt: Laiko juostos pasirinkimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select Timelines
lt: Pasirinkti laiko juostas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
lt: Paskyros

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddEditFilterBase)
en: Define new filter rules
lt: Apibrėžti naujas filtro taisykles

en: Configure Filters...
lt: Konfigūruoti filtrus...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
lt: Konfigūruoti filtrus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
lt: Taisyklės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
lt: Laukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Filter
lt: Filtras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
lt: Veiksmas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
lt: Pašalinti

en: Does Not Contain
lt: Neturi

en: Exact Match
lt: Tikslus atitikmuo

en: Regular Expression
lt: Reguliari išraiška

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_im)
en: Instant Messenger:
lt: Momentinių žinučių klientas:

en: Shorten URL on Paste
lt: Sutrumpinti URL įklijuojant

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

en: Now Listening
lt: Dabar klausausi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
lt: Šablonas:

en: Filter by author
lt: Filtruoti pagal autorių

en: Filter by content
lt: Filtruoti pagal turinį

en: Filter out timeline by author
lt: Filtruoti laiko juostą pagal autorių

en: Filter out timeline by text
lt: Filtruoti laiko juostą pagal tekstą

en: Author
lt: Autorius

en: Text
lt: Tekstas

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: You entered valid information.
lt: Jūs įvedėte tinkamą informaciją.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
lt: Patvirtinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
lt: Sritis:

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
lt: Filipiniečių

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
lt: Haičio kreolų

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
lt: Hebrajų

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Configure Translator
lt: Konfigūruoti vertėją

en: Flickr authorization
lt: Flickr autorizacija

en: Authorized as %1
lt: Autorizuotas kaip %1

en: Not authorized
lt: Neautorizuotas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
lt: Įgaliojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
lt: Asmeninė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
lt: Moderuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
lt: Apribotas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
lt: Prisijungimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password (PIN):
lt: Slaptažodis (PIN):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-mail:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Twitter account:
lt: Twitter paskyra:
