choqok - en to nl translation catalogue (527 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
nl: Bestand

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
nl: Instellingen

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
nl: Kan de %1 plugin niet laden, controleer uw installatie.

en: Cannot find the desired account.
nl: Kan het gewenste account niet vinden.

en: Are you sure you want to remove the selected account?
nl: Echt het geselecteerde account verwijderen?

en: Cannot remove the account.
nl: Kan het account niet verwijderen.

en: Select Micro-Blogging Service
nl: MicroBlogging-service selecteren

en: You need to restart Choqok for the accounts priority changes to take effect.
nl: Het is nodig om Choqok opnieuw te starten om de prioriteitswijzigingen van accounts effectief te maken.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountsWidgetBase)
en: Add New Account
nl: Een nieuw account toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
nl: Een nieuw account toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
nl: Bestaand account bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
nl: &Wijzigen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
nl: Geselecteerd account verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: An alias for the account
nl: Een alias voor het account

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: The type of the account
nl: Het type van het account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Whether the microblog is enabled or disabled
nl: Of de microblog is in- of uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
nl: Alleen-lezen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
nl: Alleen-lezen-account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Quick Post
nl: Snelbericht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
nl: In snelbericht tonen

en: The Account registration failed.
nl: De accountregistratie is mislukt.

en: Cannot validate your input information.
    Please check the fields' data.
    Maybe a required field is empty?
nl: Kan uw invoerinformatie niet valideren.
    Gaarne de gegevens in de velden controleren.
    Misschien is een vereist veld leeg?

en: Edit Account
nl: Account bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
nl: Emoticons inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useReverseOrder)
en: Show posts in reverse order (Needs restart to take effect)
nl: Geposte berichten in omgekeerde volgorde tonen (heeft een herstart nodig om effectief te worden)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: You will see post with retweeter name as author, plus Retweeted from original author note.
nl: U zult het geposte bericht zien met de naam retweeter als auteur, plus de notitie Hertweeted van de oorspronkelijke auteur.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: Show Retweeted/Repeated posts in Choqok way
nl: Hertweeted/herhaalde geposte berichten tonen op de Choqok manier

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isCustomUi)
en: Use custom appearance
nl: Eigen uiterlijk gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Post font:
nl: Lettertype voor posten:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
nl: Kleurvoorkeuren van geposte berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
nl: Achtergrond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
nl: Standaard kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
nl: Kleur voor ongelezen gepost bericht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
nl: Voorgrond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Own post color:
nl: Kleur voor eigen gepost bericht:

en: &General
nl: Al&gemeen

en: &Notifications
nl: &Meldingen

en: URL &Shortening
nl: URL-in&korting

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
nl: Algemene opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
nl: Opstartscherm tonen bij het opstarten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnExit)
en: Mark all posts as read on exit
nl: Alle geposte berichten als gelezen markeren bij verlaten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
nl: Automatische spellingcontrole activeren in de berichtbewerker

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_enableSysTray)
en: Enable System &Tray
nl: Systeem&vak inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
nl: Markeer alle ongelezen geposte berichten als gelezen bij verbergen in het systeemvak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
nl: &Eigen webbrowser gebruiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomRT)
en: Use custom prefix for ReSend [ReTweet]:
nl: Aangepast voorvoegsel gebruiken ReSend [Hertweet]:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines Options
nl: Opties voor tijdlijnen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
nl: &Bijwerkinterval:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
nl: Aa&ntal te tonen geposte berichten in tijdlijnen:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en:  minutes
nl:  minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
nl: Alle nieuwe geposte berichten in één melding &tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
nl: &Duur van kennisgeving:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_notifyInterval)
en:  seconds
nl:  seconden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: New post notifications
nl: Meldingen van nieuwe geposte berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_knotify)
en: Show notification using KNotify
nl: Meldingen tonen met KNotify

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_libindicate)
en: Show notification using Message Indicator
nl: Meldingen tonen met Message Indicator

[ctx: No shortener service]
en: None
nl: Geen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
nl: &URL-adressen bij plakken verkorten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_removeHttp)
en: Remove "http://" from shortened URLs
nl: Verwijder "http://" van ingekorte URL's

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Shortening ser&vice:
nl: Ser&vice voor verkorten:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
nl: Plugin instellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, aboutPlugin)
en: About plugin
nl: Info over plugin

en: General Plugins
nl: Algemene plugins

en: (C) 2008-2010 Mehrdad Momeny
    (C) 2011-2019 Choqok Developers
nl: (C) 2008-2010 Mehrdad Momeny
    (C) 2011-2018 ontwikkelaars van Choqok

en: Author, Developer and Maintainer
nl: Auteur, ontwikkelaar en onderhouder

en: Developer and Maintainer
nl: Ontwikkelaar en onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Artworks
nl: Illustraties

en: UI improvements
nl: Verbeteringen gebruikersinterface

en: Search API implementation
nl: Implementatie van zoeken

en: D-Bus and Konqueror plugin
nl: Plug-in voor D-Bus en konqueror

en: Improvements on Image preview plugin
nl: Verbeteringen aan de plug-in voor afbeeldingvoorbeeld

en: Twitter photo upload
nl: Foto uploaden voor Twitter

en: Twitter microblog developer
nl: Ontwikkelaar van Twitter-microblog

en: Bug fixes and improvements
nl: Bugreparaties en verbeteringen

en: Various improvements
nl: Verschillende verbeteringen

en: Update Timelines
nl: Tijdlijnen bijwerken

en: Mark All As Read
nl: Alles als gelezen markeren

[ctx: @action]
en: Minimize
nl: Minimaliseren

[ctx: @action]
en: Restore
nl: Terugzetten

en: Enable Update Timer
nl: Bijwerkinterval inschakelen

en: Enable Notifications
nl: Meldingen inschakelen

en: Hide Menubar
nl: Menubalk verbergen

en: Clear Avatar Cache
nl: Avatar cache legen

en: You have to restart Choqok to load avatars again
nl: U dient Choqok opnieuw op te starten om de avatars te laden

en: Upload Medium...
nl: Medium uploaden...

en: No account created. You have to create an account before being able to make posts.
nl: Geen account aangemaakt. U dient eerst een account aan te maken alvorens berichten aan te kunnen maken.

en: In order to use Choqok you need an account at one of the supported micro-blogging services.
    Would you like to add your account now?
nl: Om Choqok te kunnen gebruiken dient u een account te hebben bij één van de ondersteunde microblogging-diensten.
    Wilt u uw account nu toevoegen?

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Loading timelines...
nl: Tijdlijnen worden geladen...

en: 1 unread post | %1 unread posts
nl[0]: 1 ongelezen bericht
nl[1]: %1 ongelezen berichten

en: Choqok - Disabled
nl: Choqok - Uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
nl: Een bestand bijvoegen

en: Abort
nl: Afbreken

en: New post for account %1 submitted successfully
nl: Nieuw gepost bericht voor account %1 succesvol ingediend

en: Select Media to Upload
nl: Selecteer het medium om te uploaden

en: Discard Attachment
nl: Bijlage wissen

en: Attaching <b>%1</b>
nl: <b>%1</b> bijvoegen

en: Conversation %1
nl: Conversatie %1

en: Please wait...
nl: Even geduld a.u.b...

en: Conversation
nl: Conversatie

[ctx: Timeline name]
en: Repeated
nl: Herhaald

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were repeated by others
nl: Uw geposte berichten die door anderen zijn herhaald

en: Uploading medium failed: cannot read the medium file.
nl: Het uploaden van het medium is mislukt: kan het mediumbestand niet lezen.

en: Repeat of %1
nl: Herhaling van %1

en: Repeated by %1
nl: Herhaald door %1

en: Repeat this notice?
nl: Deze nototie herhalen?

en: Retrieving the friends list failed. The data returned from the server is corrupted.
nl: De lijst met vrienden ophalen is mislukt. Gegevens die van de server terugkwamen zijn fout.

en: Friends list for account %1 could not be updated:
    %2
nl: Lijst met vrienden voor account %1 kon niet worden bijgewerkt:
    %2

en: Fetching conversation failed. %1
nl: Conversatie ophalen is mislukt. %1

en: Manual ReSend
nl: Handmatig opnieuw verzenden

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat post using API
nl: Herhaal gepost bericht met API

en: Search for %1
nl: Zoeken naar %1

en: Open tag page in browser
nl: Pagina met tag openen in browser

en: Show latest group posts
nl: Laatste geposte berichten aan de groep tonen

en: Open group page in browser
nl: Groeppagina openen in browser

[ctx: Who is user]
en: Who is %1
nl: Wie is %1

[ctx: Posts from user]
en: Posts from %1
nl: Geposte berichten van %1

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
nl: Reacties aan %1

[ctx: Open profile page in browser]
en: Open profile in browser
nl: Profiel openen in browser

en: Actions
nl: Acties

[ctx: Write a message to user attention]
en: Write to %1
nl: Schrijven naar %1

[ctx: Send direct message to user]
en: Send private message to %1
nl: Privébericht naar %1 verzenden

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
nl: Uitschrijven van %1

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
nl: Inschrijven van %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
nl: %1 blokkeren

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Hashtag
nl: Berichten die deze tag bevatten

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Group
nl: Berichten die deze groepsnaam bevatten

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents From This User
nl: Berichten van deze gebruiker

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents To This User
nl: Berichten aan deze gebruiker

en: Unable to fetch search results.
nl: Het zoeken is mislukt.

en: Unable to fetch search results: %1
nl: Het zoeken is mislukt: %1

en: Send Private Message
nl: Privébericht verzenden

[ctx: Send message to]
en: To:
nl: Naar:

en: Reload friends list
nl: Lijst met vrienden opnieuw laden

[ctx: Send private message]
en: Send
nl: Verzonden

[ctx: Timeline Name]
en: Home
nl: Start

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
nl: U en uw vrienden

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
nl: Beantwoorden

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
nl: Antwoorden naar u

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
nl: Postvak in

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
nl: Uw inkomende privéberichten

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
nl: Postvak uit

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
nl: Verzonden privéberichten

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
nl: Favoriet

[ctx: Timeline description]
en: Your favorites
nl: Uw favorieten

[ctx: Timeline Name]
en: Public
nl: Publiek

[ctx: Timeline description]
en: Public timeline
nl: Publieke tijdslijn

[ctx: Timeline Name]
en: ReTweets
nl: HerTweets

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were ReTweeted by others
nl: Uw geposte berichten die door anderen zijn hertweet

en: Send Private Message...
nl: Privéberichten verzenden...

en: Search...
nl: Zoeken...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnReload)
en: Update Friends List
nl: Lijst met vrienden bijwerken

en: Creating the new post failed. Text is empty.
nl: Het nieuwe bericht aanmaken is mislukt. De tekst is leeg.

en: Creating the new post failed: %1
nl: Het nieuwe bericht aanmaken is mislukt: %1

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
nl: Het nieuwe bericht aanmaken is mislukt. De resulterende gegevens konden niet worden ontleden.

en: Creating the new post failed, with error: %1
nl: Het nieuwe bericht aanmaken is mislukt, met fout: %1

en: Private message sent successfully
nl: Privébericht met succes verzonden

en: Fetching the new post failed. %1
nl: Het nieuwe geposte bericht ophalen is mislukt. %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
nl: Nieuw gepost bericht ophalen is mislukt. Kon de resulterende gegevens niet ontleden.

en: Fetching new post failed, with error:%1
nl: Nieuwe geposte berichten ophalen is mislukt, met fout:%1

en: Removing the post failed. %1
nl: Het geposte bericht verwijderen is mislukt. %1

en: Favorite creation failed. %1
nl: Favoriet aanmaken is mislukt. %1

en: Removing the favorite failed. %1
nl: Favoriet verwijderen is mislukt. %1

en: Updating friends list for account %1...
nl: Lijst met vrienden bijwerken voor account %1...

en: Friends list for account %1 has been updated.
nl: Lijst met vrienden voor account %1 is bijgewerkt.

en: Updating followers list for account %1...
nl: Lijst met volgers bijwerken voor account %1...

en: Followers list for account %1 could not be updated:
    %2
nl: Lijst met volgers voor account %1 kon niet worden bijgewerkt:
    %2

en: Followers list for account %1 has been updated.
nl: De volgerslijst voor account %1 is bijgewerkt.

en: Timeline update failed: %1
nl: Tijdlijn bijwerken is mislukt: %1

en: Creating friendship with %1 failed. %2
nl: Vriendschap aanmaken met %1 is mislukt. %2

en: You are now listening to %1's posts.
nl: U luistert nu naar geposte berichten van %1.

en: Creating friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
nl: Vriendschap aanmaken met %1 is mislukt. De server gaf ongeldige gegeven terug.

en: Creating friendship with %1 failed: %2
nl: Vriendschap aanmaken met %1 is mislukt. %2

en: Destroying friendship with %1 failed. %2
nl: Vernietigen van vriendschap met %1 is mislukt. %2

en: You will not receive %1's updates.
nl: U zult geen bijwerkingen van %1 ontvangen.

en: Destroying friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
nl: Vriendschap vernietigen met %1 is mislukt. De server leverde ongeldige data.

en: Destroying friendship with %1 failed: %2
nl: Vernietigen van vriendschap met %1 is mislukt. %2

en: Blocking %1 failed. %2
nl: Blokkeren van %1 is mislukt.%2

en: You will no longer be disturbed by %1.
nl: U zult niet langer door %1 gestoord worden.

en: Blocking %1 failed: the server returned invalid data.
nl: Blokkeren van %1 is mislukt.  De server leverde ongeldige data.

en: Reporting %1 failed. %2
nl: Rapporteren van %1 is mislukt. %2

en: Report sent successfully.
nl: Rapport met succes verzonden.

en: Reporting %1 failed: the server returned invalid data.
nl: Rapporteren van %1 is mislukt: de server leverde ongeldige data terug.

en: Could not parse the data that has been received from the server.
nl: Kon de gegevens die van de server zijn ontvangen niet gebruiken.

en: Retrieving the followers list failed. The data returned from the server is corrupted.
nl: De volgerslijst ophalen is mislukt. Gegevens die van de server terugkwamen zijn fout.

en: (The search result is empty.)
nl: (Geen zoekresultaten).

en: Mark timeline as read
nl: Tijdlijn als gelezen markeren

en: Close Timeline
nl: Tijdlijn sluiten

en: Close All
nl: Alles sluiten

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
nl: Antwoord

en: Reply to %1
nl: Beantwoorden aan %1

en: Write to %1
nl: Schrijven naar %1

en: Reply to all
nl: Allen beantwoorden

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
nl: Favoriet

en: <a href='%1' title='Sent from %2 via OStatus'>%2</a>
nl: <a href='%1' title='Gezonden vanaf %2 via OStatus'>%2</a>

en: Show Conversation
nl: Conversatie tonen

en: <a href='replyto://%1'>in reply to</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>
nl: <a href='replyto://%1'>in antwoord op</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>

[ctx: @title:window]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Search query]
en: Query:
nl: Zoekopdracht:

[ctx: @action:button]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: %1 is the name of a timeline]
en: Search results for %1
nl: Zoekresultaten voor %1

en: Close Search
nl: Zoeken afsluiten

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Cannot load user information.
nl: Kan de gebruikersinformatie niet laden.

en: Close
nl: Sluiten

[ctx: User posts]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: User friends]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: User followers]
en: Followers
nl: Volgers

en: <table><tr><b>Last Status:</b> %1</tr></table>
nl: <table><tr><b>Laatste status:</b> %1</tr></table>

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Block
nl: Blokkeren

en: There is no account with alias %1.
nl: Er is geen account met de alias %1.

en: An account with this alias already exists: a unique alias has to be specified.
nl: Een account met deze alias bestaat al. De alias moet uniek zijn.

en: Custom web browser "%1" is unable to open url "%2".
    Please update the custom web browser in Configurations.
nl: Aangepaste webbrowser "%1" is niet instaat de URL "%2" te openen.
    Werk de aangepaste webbrowser bij in Instellingen.

en: Unable to open url "%1".
    Please check Qt installation or set a custom web browser in Configurations.
nl: Kan URL "%1" niet openen.
    Controleer de installatie van Qt of stel een aangepaste webbrowser in in Instellingen.

en: Cannot create a KDE Job. Please check your installation.
nl: Kan geen KDE-taak aanmaken. Controleer uw installatie.

en: Cannot download image from %1.
nl: Kan de afbeelding niet downloaden van %1.

en: The request failed. Cannot get image file.
nl: Het verzoek is mislukt. Kan geen afbeeldingsbestand krijgen.

en: No pluginId specified, And last used plugin is null.
nl: Geen plugin-id gespecificeerd en laatst gebruikte plugin is nul.

en: The server returned an error
nl: De server gaf een fout terug

en: Error on communication with server
nl: Fout bij het communiceren met de server

en: Error on parsing results
nl: Fout bij het ontleden van resultaten

en: Authentication error
nl: Authenticatiefout

en: The server does not support this feature
nl: De server ondersteunt deze functie niet

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

[ctx: Show Choqok MainWindow]
en: Show Choqok
nl: Choqok tonen

en: Error
nl: Fout

en: Success
nl: Succes

en: New posts
nl: Nieuwe geposte berichten

en: Shortening a URL
nl: Een URL inkorten

en: Cannot open KDE Wallet manager, your secrets will be stored as plain text. You can install KWallet to fix this.
nl: Kan KDE portefeuillebeheer niet openen, uw secrets zullen als platte tekst worden opgeslagen. Installeer KWallet om dit te repareren.

en: Top
nl: Bovenaan

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Small
nl: Klein

en: Medium
nl: Middel

en: Big
nl: Groot

en: Styled Panel
nl: Paneel met stijl

en: <b>Note:</b><br/><i>Ctrl+S</i> to enable/disable auto spell checker.
nl: <b>Note:</b>,br/><i>Ctrl+S</i> om automatische spellingcontrole in/uit te schakelen.

en: Set spell check language
nl: Taal van de spellingcontrole instellen

[ctx: Replace URLs by a shortened URL]
en: Shorten URLs
nl: URL's inkorten

en: Discard Reply
nl: Antwoord verwerpen

en: Replying to <b>%1</b>
nl: Beantwoorden aan <b>%1</b>

en: Mark all timelines as read
nl: Alle tijdlijnen als gelezen markeren

en: More
nl: Meer

en: Latest update:
nl: Laatste bijwerking:

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
nl: Opnieuw verzenden

en: Just now
nl: Op dit moment

en: 1 sec ago | %1 secs ago
nl[0]: 1 seconde geleden
nl[1]: %1 seconden geleden

en: 1 min ago | %1 mins ago
nl[0]: 1 minuut geleden
nl[1]: %1 minuten geleden

en: 1 hour ago | %1 hours ago
nl[0]: 1 uur geleden
nl[1]: %1 uur geleden

en: 1 day ago | %1 days ago
nl[0]: 1 dag geleden
nl[1]: ongeveer %1 dagen geleden

en: Are you sure you want to remove this post from the server?
nl: Bent u er zeker van om dit geposte bericht van de server te verwijderen?

[ctx: All accounts]
en: All
nl: Alles

[ctx: Submit post]
en: Submit
nl: Indienen

en: Cannot create a post without any text.
nl: Kan geen berichten posten zonder tekst.

en: Please configure at least one account to be included in "Quick Post".
    Settings -> Configure Choqok... -> Accounts
nl: Gaarne minstens één account instellen dat ingevoegd wordt in "Snelbericht".
    Instellingen -> Choqok instellen... -> Accounts

en: Link to uploaded medium will be added here after uploading process succeed.
nl: Koppeling naar het geüploade medium zal hier worden toegevoegd nadat dat proces is gelukt.

[ctx: Copy text]
en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Link Location
nl: Koppelingslocatie kopiëren

[ctx: Select all text]
en: Select All
nl: Alles selecteren

en: 1 new post in %2 (%3) | %1 new posts in %2 (%3)
nl[0]: 1 nieuw gepost bericht in %2 (%3)
nl[1]: %1 nieuw geposte berichten in %2 (%3)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Medium to upload:
nl: Medium om te uploaden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
nl: Uploaden via:

en: Upload Medium
nl: Medium voor uploaden

en: Upload
nl: Uploaden

en: Uploading...
nl: Uploaden...

en: Medium uploading failed.
nl: Uploaden van medium is mislukt.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Friendica Account
nl: Friendica-account

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The account alias
nl: Alias van het account

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The alias is the name you want to give to your account. It should be unique. You can have several connections to the same service so the alias lets you give them names.
nl: De alias is de naam die u aan het account geeft. Het dient uniek te zien. U kunt meerdere verbindingen met dezelfde dienst hebben, deze verbindingen kunt u dus onderscheiden met verschillende aliassen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Note:</span><span style=" font-size:8pt;"> The alias must be unique.</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Opmerking:</span><span style=" font-size:8pt;"> De alias dient uniek te zijn.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: API path:
nl: API-pad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Friendica server:
nl: &Friendica-server:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_BasicBox)
en: Basic Authentication
nl: Basis authenticatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicUsername) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicPassword)
en: The name you use to connect to the service
nl: De naam die gebruikt wordt bij het verbinden met de dienst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabTimelines)
en: Timelines Configuration
nl: Tijdlijnenconfiguratie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Which timelines do you like to be enabled?
nl: Welke tijdlijn wilt u inschakelen?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
nl: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
nl: Activeren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
nl: Configuratie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: To prevent spamming on some groups, you can set here to change the exclamation point (that used to refer to a group), to something else (e.g. nothing.)
nl: Om spam in sommige groepen te voorkomen, kunt u hier het uitroepteken wijzigen (dat wordt gebruikt om naar een groep te verwijzen), in iets anders! (bijv. niets)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: On re-dent, change exclamation mark to:
nl: Bij nader inzien, wijzig uitroepteken in:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: GNU social Account
nl: GNU sociaal Account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &GNU social server:
nl: &GNU sociaal-server:

en: Choqok is authorized successfully.
nl: Choqok is met succes geautoriseerd.

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Authorization Error
nl: Fout bij autorisatie

en: OAuth authorization error
nl: OAuth fout bij autorisatie

en: Authenticated
nl: Geauthenticeerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
nl: Niet geauthenticeerd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox)
en: OAuth Authentication
nl: OAuth authenticatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: Verify credentials
nl: Credentials controleren

en: The post has been shared.
nl: Het geposte bericht is gedeeld.

en: Cannot share the post. %1
nl: Kan het geposte bericht niet delen. %1

en: Cannot set/unset the post as favorite. %1
nl: Kan het geposte bericht niet instellen als (geen) favoriet. %1

[ctx: Timeline description]
en: You and people you follow
nl: U en de mensen die u volgen

en: Creating the new post failed. %1
nl: Het nieuwe bericht aanmaken is mislukt. %1

en: Cannot fetch post. %1
nl: Kan gepost bericht niet ophalen. %1

en: An error occurred when fetching the timeline
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de tijdlijn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select a social desktop provider to use:
nl: Een leverancier van een te gebruiken sociaal bureaublad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: You can manage Social Desktop providers in the KDE Social Desktop configuration.
nl: U kunt leveranciers van sociale bureaubladen beheren in de KDE sociale bureaubladconfiguratie.

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: You have to wait for providers list to be loaded.
nl: U zult moeten wachten tot de lijst met leveranciers is geladen.

en: OCS plugin is not initialized yet. Try again later.
nl: OCS-plugin is nog niet geïnitialiseerd. Probeer het later nog eens.

en: Not Supported
nl: Niet ondersteund

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
nl: Activiteit

en: Social activities
nl: Sociale activiteiten

en: Enter the verifier code received from %1
nl: Voer de verificatiecode in ontvangen van %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: PumpIO Account
nl: PumpIO-account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Webfinger ID:
nl: Webfinger-ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Pump.io website to allow access to Choqok.
nl: Klik op de onderstaande knop; als alles goed gaat dan bent u gericht op de Pump.io-website om toegang te krijgen tot Choqok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Pump.io Service
nl: &Authenticeren met de service Pump.io

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PumpIOMessageDialog)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: CC:
nl: Cc:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To:
nl: Naar:

en: Cannot fetch replies. %1
nl: Kan antwoorden niet ophalen. %1

en: Following list for account %1 has been updated.
nl: De volgende lijst voor account %1 is bijgewerkt.

en: Cannot retrieve the following list. %1
nl: Kan de volgende lijst niet ophalen. %1

en: Lists for account %1 has been updated.
nl: Lijsten voor account %1 zijn bijgewerkt.

en: Cannot retrieve the lists. %1
nl: Kan de lijsten niet ophalen. %1

en: Post removed successfully
nl: Gepost bericht met succes verwijderd

en: An error occurred when updating the post
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van het geposte bericht.

en: An error occurred when uploading the media
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het medium

[ctx: Timeline Name]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: Timeline description]
en: Posts you favorited
nl: Uw favorieten posten

[ctx: Timeline description]
en: Posts sent to you
nl: Naar u verzonden geposte berichten

[ctx: Timeline description]
en: Posts you sent
nl: Door u verzonden geposte berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
nl: Publiek

en: Followers
nl: Volgers

en: You
nl: U

en: Shared by:
nl: Gedeeld met:

en: Show conversation
nl: Conversatie tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Share
nl: Delen

[ctx: Thread of specified user]
en: Choqok: %1's thread
nl: Choqok: thread van %1

en: Enter the PIN received from Twitter:
nl: Voer de via Twitter ontvangen PIN in:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
nl: Twitter-account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Twitter website to allow access to Choqok.
nl: Klik op de onderstaande knop; als alles goed gaat dan bent u gericht op de Twitter-website om toegang te krijgen tot Choqok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Twitter Service
nl: &Authenticeren met de service Twitter

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
nl: Toevoegen

en: You should provide both list author username and list name.
nl: Zowel de gebruikersnaam van de auteur van de lijst als de naam ervan moeten worden aangeleverd.

en: No user.
nl: Geen gebruiker.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
nl: Lijst toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: List name:
nl: Lijstnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, loadUserLists)
en: Load user lists
nl: Gebruikerslijst laden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadUserLists)
en: Load Lists
nl: Lijst laden

[ctx: Timeline Name]
en: Mentions
nl: Aantal keren genoemd

[ctx: Timeline description]
en: Mentions of you
nl: Aantal keren dat u bent genoemd

en: Verify credentials failed. %1
nl: Credentials controleren is mislukt. %1

en: Retweet of %1
nl: HerTweet van %1

en: Retweeted by %1
nl: HerTweet door %1

en: Retweet to your followers?
nl: Hertweeten naar uw volgers?

en: Add User List...
nl: Gebruikerslijst toevoegen...

en: Fetching %1's lists failed. %2
nl: De lijst van %1 ophalen is mislukt. %2

en: There is no list record for user %1
nl: Er is geen record in de lijst voor gebruiker %1

en: Retweet
nl: HerTweet

en: Retweet post using API
nl: Hertweet gepost bericht met API

[ctx: Including user name]
en: Including %1
nl: Bevatten %1

[ctx: Unfollow user]
en: Unfollow %1
nl: %1 niet volgen

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
nl: %1 volgen

[ctx: Report user]
en: Report %1 as spam
nl: Rapporteer %1 als spam

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
nl: Naar:

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
nl: Van:

en: Custom Search
nl: Zoekopdracht

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets To This User
nl: Berichten aan deze gebruiker

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets From This User
nl: Berichten van deze gebruiker

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Username
nl: Tweets inclusief deze gebruikersnaam

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Hashtag
nl: Berichten die deze tag bevatten

en: KDE Rocks! :)
nl: KDE is geweldig! :)

en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
nl: Voorgrondkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
nl: Achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Font:
nl: Lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Notify Interval:
nl: Interval voor melding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
nl: seconden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, adjustPosition)
en: Adjust Notification's Position
nl: Positie van meldingen van nieuwe geposte berichten aanpassen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Timeline Selection
nl: Selectie van de tijdlijn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select Timelines
nl: Tijdlijnen selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select timelines you wish to see notifications for their new posts:
nl: De tijdlijnen selecteren waarvoor u meldingen wilt bij hun nieuwe geposte berichten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Any change, needs plugin re-load (disable/enable) to take effect.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Opmerking:</span> Elke wijziging heeft plug-in herladen nodig (in-/uitschakelen) om effect te hebben.</p></body></html>

en: Modify filter rules
nl: Filterregels aanpassen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddEditFilterBase)
en: Define new filter rules
nl: Nieuw filterregels definiëren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fi&lter field:
nl: Fil&terveld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Fi&lter type:
nl: Fi&ltertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Te&xt:
nl: Te&kst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filter action:
nl: Filteractie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontHideReplies)
en: Do not hide replies to me
nl: Antwoorden aan mij niet verbergen

en: Configure Filters...
nl: Filters instellen...

en: Hide Post
nl: Gepost bericht verbergen

en: Hide all posts from <b>@%1</b>?
nl: Alle geposte berichten van <b>@%1</b> verbergen?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
nl: Filters instellen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
nl: Regels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
nl: Veld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
nl: Actie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
nl: Wijzigen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSpecial)
en: Special Rules
nl: Speciale regels

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cfg_hideRepliesNotRelatedToMe)
en: You will see just replies came to you, or mentions you.
nl: U ziet alleen antwoorden aan u gericht of die u noemen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hideRepliesNotRelatedToMe)
en: Just show replies to me
nl: Alleen antwoorden aan mij tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cfg_hideNoneFriendsReplies)
en: You will see just replies between your friends.
nl: U ziet alleen antwoorden tussen uw vrienden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hideNoneFriendsReplies)
en: Just show replies to me and my friends
nl: Alleen antwoorden aan mij en mijn vrienden tonen

en: Author Username
nl: Gebruikersnaam van de auteur

en: Post Text
nl: Tekst posten

en: Author Client
nl: Client van auteur

en: Reply to User
nl: Beantwoorden aan gebruiker

en: Contain
nl: Bevat

en: Does Not Contain
nl: Bevat niet

en: Exact Match
nl: Exacte overeenkomst

en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

[ctx: @action]
en: Hide Posts
nl: Gepost bericht verbergen

[ctx: @action]
en: Highlight Posts
nl: Geposte berichten accentueren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_reply)
en: Add replies to status
nl: Antwoorden aan status toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_status_templ)
en: Status template
nl: Statussjabloon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Available markup:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - time of adding new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - URL of new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your username</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your full name</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - add </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> to status</span></p></td></tr></table></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Beschikbare opmaak:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - nieuwe status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - tijdstip van toevoegen nieuwe status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - URL van nieuwe status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - uw gebruikernaam</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - uw volledige naam</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - toevoegen van </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> aan status</span></p></td></tr></table></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_repeat)
en: Add repeats to status
nl: Herhalingen toevoegen aan status

en: Post Text with Choqok
nl: Post tekst met Choqok

en: Shorten URL on Paste
nl: URL-adressen bij plakken inkorten

en: You need to select text to post.
nl: U moet tekst selecteren om te posten.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: Now Listening
nl: Nu aan het luisteren

[ctx: Player is running, But it's not playing.]
en: Play your desired music player.
nl: Laat uw gewenste muziekspeler spelen.

en: No supported player found.
nl: Geen ondersteunde muziekspeler gevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Valid metadata:
nl: Geldige metadata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Filter by author
nl: Filteren op auteur

en: Filter by content
nl: Filteren op inhoud

en: Filter out timeline by author
nl: Uitfilteren van tijdlijn door auteur

en: Filter out timeline by text
nl: Uitfilteren van tijdlijn door tekst

en: Author
nl: Auteur

en: Text
nl: Tekst

en: The Search action plugin does not support the current microblog.
nl: De zoekactie-plugin ondersteunt de huidige microblog niet.

en: API key is invalid
nl: API sleutel is ongeldig

en: Login is invalid
nl: Aanmelden is ongeldig

en: Rate limit exceeded. Try another shortener.
nl: Snelheidslimiet overschreden. Probeer een ander inkortprogramma.

en: Malformed response
nl: Verkeerd gevormd antwoord

en: Bit.ly error
nl: Fout met bit.ly

en: Cannot create a short URL.
    %1
nl: Kan geen kort URL-adres aanmaken.
    %1

[ctx: The your_api_key part of the URL is a fixed part of the URL and should probably not be changed in localization.]
en: You can find your API key <a href="http://bit.ly/a/your_api_key">here</a>
nl: U kunt uw API-key <a href="http://bit.ly/a/your_api_key">hier</a> vinden

en: Checking...
nl: Controleren...

[ctx: The your_api_key part of the URL is a fixed part of the URL and should probably not be changed in localization.]
en: Provided data is invalid. Try another login or API key.
    You can find it on http://bit.ly/a/your_api_key
nl: Geleverde gegevens zijn ongeldig. Probeer een andere aanmeld- of API-key.
    U kunt het vinden op http://bit.ly/a/your_api_key

en: You entered valid information.
nl: U hebt geldige informatie ingevoerd.

en: bit.ly Config Error
nl: Instellingsfout met bit.ly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
nl: Valideren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, login)
en: Bit.ly login:
nl: Bit.ly aanmelding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, api_key)
en: Bit.ly API key:
nl: Bit.ly API-key:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, help_label)
en: You can find your API key here
nl: U kunt uw API-Key hier vinden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
nl: Domein:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No matter for Bit.ly Pro accounts)
nl: (Geen probleem voor Bit.ly Pro accounts)

en: Error when creating job
nl: Fout bij het aanmaken van een taak

en: Goo.gl Error
nl: Fout met Goo.gl

en: is.gd Error
nl: Fout met is.gd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logstats)
en: Generate Statistics
nl: Statistieken maken

en: TightUrl Error
nl: Fout met TightUrl

en: Tinyarro.ws error
nl: Fout met tinyarro.ws

en: Random host
nl: Willekeurige host

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlHostLabel)
en: Shortener URL host:
nl: URL-host voor verkorten:

en: ur1.ca Error
nl: Fout met ur1.ca

en: Ur.ly Error
nl: Fout met ur.ly

en: Yourls Error
nl: Fout met Yourls

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
nl: Vereenvoudigd Chinees

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
nl: Traditioneel Chinees

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
nl: Filipijns

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
nl: Haïtiaans Creools

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
nl: Noors

en: Translate to...
nl: Vertalen naar...

[ctx: %1 is the name of the source language in localized form]
en: <span style="color:%2; font-size:small;">Translated from %1: (<a href='choqok://showoriginalpost' style="text-decoration:none" >original post</a>)</span>
nl: <span style="color:%2; font-size:small;">Vertaald uit %1: (<a href='choqok://showoriginalpost' style="text-decoration:none" >originele posting</a>)</span>

en: Translation failed: %1
nl: Vertaling is mislukt: %1

en: Configure Translator
nl: Vertaler instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select languages to be shown in translate menu
nl: De talen selecteren om in het vertaalmenu te tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useUntinyDotCom)
en: Use untiny.com service
nl: untiny.com service gebruiken

en: The photo required argument was missing
nl: Het bij de foto vereiste argument ontbrak

en: The file was not correctly uploaded
nl: Het bestand is niet juist geüpload

en: The file was zero bytes in length
nl: De bestandsgrootte is nul bytes

en: Filetype was not recognised
nl: Bestandstype is niet herkend

en: The calling user has reached their monthly bandwidth limit
nl: De oproepende gebruiker heeft zijn/haar maandelijkse bandbreedtelimiet bereikt

en: Signature problem. Please try again later
nl: Probleem met ondertekening, probeer het later nog eens

en: Login failed. Please re-authenticate Choqok
nl: Aanmelden is mislukt. Authentiseer Choqok opnieuw

en: The requested service is temporarily unavailable. Try again later
nl: De gevraagde service is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer het later opnieuw

en: Unknown Error:%1. Please try again later
nl: Onbekende fout:%1. Probeer het later nog eens

en: Flickr authorization
nl: Flickr autorisatie

en: Something happens with signature. Please retry
nl: Er is iets gebeurd met uw handtekening. Probeer het nog eens

en: Something happens wrong. Error %1. Try again later
nl: Er ging iets verkeerd. Fout %1. Probeer het later opnieuw

en: Authorized as %1
nl: Geautoriseerd als %1

en: Not authorized
nl: Niet geautoriseerd

en: Click here when you authorized Choqok
nl: Hier klikken wanneer u Choqok hebt geautoriseerd.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
nl: Autorisatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Flickr.com website to allow access to Choqok.
nl: Klik op de onderstaande knop; als alles goed gaat dan bent u gericht op de website Flickr om toegang te krijgen tot Choqok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, authButton)
en: Click here to authorize Choqok on Flickr.com
nl: Klik hier om Choqok te autoriseren op Flickr.com

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Who can view photo
nl: Wie uw foto mag bekijken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
nl: Privé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfriends)
en: Visible for friends
nl: Zichtbaar voor vrienden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfamily)
en: Visible for family
nl: Zichtbaar voor familie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Set safety level
nl: Beveiligingsniveau instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_safe)
en: Safe
nl: Veilig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
nl: Redelijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
nl: Beperkt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hidefromsearch)
en: Hide picture from public search
nl: Afbeelding verbergen voor publiek zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_shorturl)
en: Use Flic.kr to short URLs
nl: Flic.kr voor korte URL's gebruiken

en: Just supporting image uploading
nl: Alleen uploaden van afbeeldingen wordt ondersteund

en: There is no Twitter account configured to use.
nl: Er is geen geldig te gebruiken Twitter-account ingesteld.

en: You have to configure at least one Twitter account to use this plugin.
nl: U moet minstens één Twitter-account hebben ingesteld om deze plug-in te kunnen gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_oauth)
en: &Twitter account
nl: &Twitter-account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_basic)
en: Mobypicture &login and password:
nl: Mobypicture aanme&lden en wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload files using:
nl: Bestanden uploaden met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
nl: Aanmelding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password (PIN):
nl: Wachtwoord (PIN):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_basic)
en: Posterous &login and password:
nl: Posterous aanme&lden en wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Twitter account:
nl: Twitter-account:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_directLink)
en: Get direct link to file
nl: Directe koppeling naar bestand verkrijgen
