choqok - en to sk translation catalogue (177 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
sk: Súbor

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
sk: Nástroje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
sk: Pomocník

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
sk: Pridať nový účet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
sk: &Pridať...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
sk: Zmeniť...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
sk: Odstrániť vybraný účet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sk: &Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Enabled
sk: Povolené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
sk: Iba na čítanie

en: Edit Account
sk: Upraviť účet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
sk: Povoliť emotikony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
sk: Pozadie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
sk: Predvolená farba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
sk: Popredie

en: &General
sk: &Všeobecné

en: &Notifications
sk: Upozornenia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
sk: Všeobecné voľby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
sk: Zobraziť úvodnú obrazovku pri spustení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_enableSysTray)
en: Enable System &Tray
sk: Povoliť systémovú lištu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
sk: Použiť vlastný webový &prehliadač:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
sk: Interval &aktualizácie:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
sk: Vypnuté

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en:  minutes
sk:  minúty

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_notifyInterval)
en:  seconds
sk:  sekundy

[ctx: No shortener service]
en: None
sk: Žiadne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
sk: Nastaviť modul

en: General Plugins
sk: Všeobecné moduly

en: Developer and Maintainer
sk: Vývojár a správca

en: Developer
sk: Vývojár

en: Bug fixes and improvements
sk: Opravy chýb a zlepšenia

en: Various improvements
sk: Rôzne vylepšenia

en: Mark All As Read
sk: Označiť všetky ako prečíta&né

[ctx: @action]
en: Minimize
sk: Minimalizovať

[ctx: @action]
en: Restore
sk: Obnoviť

en: Enable Notifications
sk: Povoliť oznámenia

en: Hide Menubar
sk: Skryť panel ponuky

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Minimize
sk: Minimalizovať

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
sk: Priložiť súbor

en: Abort
sk: Prerušiť

en: Select Media to Upload
sk: Zvoľte médium, ktoré sa má odoslať

en: Conversation %1
sk: Konverzácia %1

en: Please wait...
sk: Prosím, čakajte...

en: Conversation
sk: Konverzácia

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Search for %1
sk: Hľadám %1

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
sk: Odpovedá na %1

en: Actions
sk: Akcie

[ctx: Write a message to user attention]
en: Write to %1
sk: Zapísať do %1

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
sk: Odhlásiť z %1

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
sk: Prihlásiť do %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
sk: Blokovať %1

[ctx: Send message to]
en: To:
sk: Pre:

[ctx: Send private message]
en: Send
sk: Poslať

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
sk: Odpoveď

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
sk: Obľúbené

[ctx: Timeline Name]
en: Public
sk: Verejné

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Close All
sk: Zavrieť všetko

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
sk: Odpoveď

en: Reply to %1
sk: Odpovedať %1

en: Write to %1
sk: Zapísať do %1

en: Reply to all
sk: Odpovedať všetkým

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
sk: Obľúbené

[ctx: @title:window]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: Search query]
en: Query:
sk: Otázka:

[ctx: @action:button]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: %1 is the name of a timeline]
en: Search results for %1
sk: Výsledky hľadania pre %1

en: Close Search
sk: Zatvoriť hľadanie

en: Previous
sk: Predošlé

en: Next
sk: Nasledovné

en: Page Number
sk: Číslo strany

en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: User posts]
en: Posts
sk: Príspevky

[ctx: User friends]
en: Friends
sk: Priatelia

[ctx: User followers]
en: Followers
sk: Nasledovatelia

en: Unsubscribe
sk: Zrušiť odber

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa

en: Block
sk: Blok

en: Authentication error
sk: Chyba overenia

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Error
sk: Chyba

en: Success
sk: Úspech

en: Top
sk: Hore

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Bottom
sk: Dole

en: Small
sk: Malé

en: Medium
sk: Stredné

en: Big
sk: Veľké

en: More
sk: Viac

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
sk: Znovu odoslať

en: Just now
sk: Práve teraz

en: 1 min ago | %1 mins ago
sk[0]: pred 1 min
sk[1]: pred %1 min
sk[2]: pred %1 min

en: 1 hour ago | %1 hours ago
sk[0]: pred 1 hodinou
sk[1]: Pred %1 hodinami
sk[2]: Pred %1 hodinami

en: 1 day ago | %1 days ago
sk[0]: Pred 1 dňom
sk[1]: Pred %1 dňami
sk[2]: Pred %1 dňami

[ctx: All accounts]
en: All
sk: Všetko

[ctx: Submit post]
en: Submit
sk: Potvrdiť

[ctx: Copy text]
en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy Link Location
sk: Kopírovať umiestnenie odkazu

[ctx: Select all text]
en: Select All
sk: Vybrať všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
sk: Odoslať cez:

en: Upload
sk: Odoslať

en: Uploading...
sk: Uploadovanie...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
sk: Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
sk: Užívateľské meno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
sk: Meno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
sk: Povoliť

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
sk: Nastavenie

en: Authorized
sk: Má oprávnenie

en: Authenticated
sk: Overený

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
sk: Neoverený

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
sk: Prihlasovacie údaje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Not Supported
sk: Nepodporované

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
sk: Aktivita

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PumpIOMessageDialog)
en: Dialog
sk: Dialóg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: CC:
sk: Kópia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To:
sk: Pre:

[ctx: Timeline Name]
en: Favorites
sk: Obľúbené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
sk: Verejné

en: Followers
sk: Nasledovatelia

en: You
sk: Vy

[ctx: @info:tooltip]
en: Share
sk: Zdieľať

[ctx: @info:tooltip]
en: Like
sk: Páči sa mi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
sk: Pridať

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
sk: pridať zoznam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
sk: Meno používateľa:

[ctx: Including user name]
en: Including %1
sk: Vrátane %1

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
sk: Navštíviť %1

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
sk: Pre:

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
sk: Od:

en: Ignore
sk: Ignorovať

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
sk: Vzhľad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
sk: Farba popredia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
sk: Farba pozadia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Font:
sk: Písmo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
sk: sekúnd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
sk: Účty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Fi&lter type:
sk: Typ filtra:

en: Configure Filters...
sk: Nastavenie &filtrov...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
sk: Nastavenie filtrov

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
sk: Pravidlá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
sk: Pole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
sk: Typ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
sk: Akcia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
sk: Zmeniť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Contain
sk: Obsahovať

en: Does Not Contain
sk: Neobsahuje

en: Exact Match
sk: Presná zhoda

en: Regular Expression
sk: Regulárny výraz

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

en: Now Listening
sk: Teraz počúvam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
sk: Šablóna:

en: Author
sk: Autor

en: Checking...
sk: Kontrolujem...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
sk: Skontrolovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
sk: Doména:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logstats)
en: Generate Statistics
sk: Generovať štatistiku

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
sk: Čínske zjednodušené

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
sk: Čínske tradičné

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
sk: Filipínčina

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
sk: Haitčina

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
sk: Hebrejčina

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
sk: Nórčina

en: Not authorized
sk: Neautorizovaný

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
sk: Prihlásenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
sk: Súkromné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_safe)
en: Safe
sk: Bezpečné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
sk: Priemerná

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
sk: Obmedzené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
sk: Prihlásenie:
