choqok - en to ug translation catalogue (149 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
ug: ھۆججەت

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
ug: قوراللار

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
ug: ياردەم

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
ug: يېڭى ھېساباتتىن بىرنى قوشىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
ug: قوش(&A)…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
ug: ئۆزگەرت(&M)...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
ug: تاللانغان ھېساباتنى چىقىرىۋېتىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Alias
ug: تەخەللۇس

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
ug: ئوقۇشقىلا بولىدىغان

en: Edit Account
ug: ھېساباتنى تەھرىرلەش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
ug: تەگلىك

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
ug: ئالدى كۆرۈنۈش

en: &General
ug: ئادەتتىكى(&G)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
ug: ئادەتتىكى تاللانمىلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
ug: يېڭىلاش ئىنتېرۋالى(&U):

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
ug: ئىناۋەتسىز قىلىنغان

en: General Plugins
ug: ئادەتتىكى قىستۇرما

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: Bug fixes and improvements
ug: كەمتۈكلەرنى تۈزىتىش ۋە ياخشىلاش

[ctx: @action]
en: Minimize
ug: كىچىكلەت

[ctx: @action]
en: Restore
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Restore
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Minimize
ug: كىچىكلەت

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
ug: ھۆججەتتىن بىرنى قوش

en: Abort
ug: توختات

en: Select Media to Upload
ug: يۈكلەيدىغان ۋاسىتىنى تاللاش

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ…

en: Conversation
ug: سۆھبەت

en: Repeat
ug: قايتىلا

en: Search for %1
ug: %1 نى ئىزدە

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

[ctx: Write a message to user attention]
en: Write to %1
ug: %1 غا ياز

[ctx: Send message to]
en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

[ctx: Send private message]
en: Send
ug: يوللا

[ctx: Timeline Name]
en: Home
ug: ماكان

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
ug: جاۋاب قايتۇر

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
ug: قوبۇللاش ساندۇقى

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
ug: يوللاش ساندۇقى

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
ug: يىغقۇچ

[ctx: Timeline Name]
en: Public
ug: ئاممىۋى

en: Search...
ug: ئىزدە…

en: Close Timeline
ug: ۋاقىت سىزىقىنى يېپىش

en: Close All
ug: ھەممىنى تاقا

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
ug: جاۋاب قايتۇر

en: Write to %1
ug: %1 غا ياز

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
ug: يىغقۇچ

[ctx: @title:window]
en: Search
ug: ئىزدە

[ctx: Search query]
en: Query:
ug: سۈرۈشتۈر:

[ctx: @action:button]
en: Search
ug: ئىزدە

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Page Number
ug: بەت نومۇرى

en: Close
ug: ياپ

[ctx: User posts]
en: Posts
ug: يازمىلار

[ctx: User friends]
en: Friends
ug: دوستلار

[ctx: User followers]
en: Followers
ug: ئەگەشكۈچىلەر

en: Unsubscribe
ug: مۇشتەرىلىكتىن ئايرىلىش

en: Subscribe
ug: مۇشتەرى

en: Block
ug: بۆلەك

en: Authentication error
ug: كىملىك دەلىللەش خاتالىقى

en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق

en: Error
ug: خاتالىق

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى

en: Shortening a URL
ug: URL نى قىسقارتىدۇ

en: Top
ug: ئۈستى

en: Left
ug: سول

en: Right
ug: ئوڭ

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Small
ug: كىچىك

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Big
ug: چوڭ

en: More
ug: تېخىمۇ كۆپ

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Just now
ug: ئابايا

en: 1 hour ago | %1 hours ago
ug[0]: %1 سائەت بۇرۇن

en: 1 day ago | %1 days ago
ug[0]: %1 كۈن بۇرۇن

[ctx: Submit post]
en: Submit
ug: تاپشۇر

en: Copy Link Location
ug: ئۇلانما ئورنىنى كۆچۈر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
ug: بۇ ئارقىلىق يۈكلەيدۇ:

en: Upload
ug: يۈكلە

en: Uploading...
ug: يۈكلەۋاتىدۇ…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Server
ug: مۇلازىمېتىر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
ug: ئىم:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
ug: ئاتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
ug: قوزغات

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
ug: سەپلىمە

en: Choqok is authorized successfully.
ug: Choqok مۇۋەپپەقىيەتلىك دەلىللەندى.

en: Authorized
ug: كىملىك دەلىللەنگەن

en: Authenticated
ug: سالاھىيىتى دەلىللەنگەن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
ug: سالاھىيىتى دەلىللەنمىگەن

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
ug: ئىسپاتنامىلەر

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox)
en: OAuth Authentication
ug: OAuth كىملىك دەلىللەش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
ug: تەمىنلىگۈچى

en: Loading...
ug: ئوقۇۋاتىدۇ…

en: Not Supported
ug: قوللىمايدۇ

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
ug: پائالىيەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
ug: ئاممىۋى

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
ug: قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

[ctx: Timeline Name]
en: Mentions
ug: جاۋابلار

en: Retweet
ug: كۆچۈرۈپ يوللا

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

en: OK
ug: تامام

en: Ignore
ug: پەرۋا قىلما

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
ug: ئالدى رەڭگى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
ug: تەگلىك رەڭگى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Font:
ug: خەت نۇسخا:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
ug: سېكۇنت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
ug: ھېساباتلار

en: Configure Filters...
ug: سۈزگۈچ سەپلىمىسى…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
ug: تۈزۈملەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
ug: سۆز بۆلىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
ug: تىپى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Filter
ug: سۈزگۈچ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
ug: مەشغۇلات

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
ug: ئۆزگەرت

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Does Not Contain
ug: ئىچىدە ئەمەس

en: Exact Match
ug: دەلمۇدەل ماسلىق

en: Regular Expression
ug: مۇنتىزىم ئىپادە

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

en: Now Listening
ug: ھازىر ئاڭلاۋاتىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
ug: قېلىپ:

en: Author
ug: ئاپتور

en: Text
ug: تېكىست

en: Malformed response
ug: بۇزۇق ئىنكاس

en: Checking...
ug: تەكشۈرۈۋاتىدۇ…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
ug: دەلىللەش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
ug: دائىرە:

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
ug: ئاددىي خەنزۇچە

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
ug: مۇرەككەپ خەنزۇچە

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
ug: فىلىپپىنچە

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
ug: ھايتى تىلى؛ ھايتىچە

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
ug: ئىبرانىچە

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
ug: نورۋېگچە

en: Authorized as %1
ug: %1 دەپ دەلىللەندى

en: Not authorized
ug: ھوقۇق بېرىلمىگەن

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
ug: ھوقۇق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
ug: شەخسىي

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_safe)
en: Safe
ug: بىخەتەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
ug: لايىق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
ug: چەكلەنگەن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
ug: تىزىمغا كىر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-mail:
ug: ئېلخەت:
