choqok - en to uk translation catalogue (567 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: Tools
uk: Інструменти

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settingsTab) i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
uk: Довідка

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
uk: Не вдалося завантажити додаток %1. Перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: Cannot find the desired account.
uk: Не вдалося знайти бажаний обліковий запис.

en: Are you sure you want to remove the selected account?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначений обліковий запис?

en: Cannot remove the account.
uk: Не вдалося вилучити обліковий запис.

en: Select Micro-Blogging Service
uk: Оберіть службу ведення мікроблогу

en: You need to restart Choqok for the accounts priority changes to take effect.
uk: Щоб зміни у пріоритеті облікових записів набули чинності, вам слід перезапустити Choqok.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountsWidgetBase)
en: Add New Account
uk: Додати новий обліковий запис

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
uk: Додати новий обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
uk: &Додати...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
uk: Змінити вибраний обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
uk: &Змінити...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
uk: Вилучити позначений обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Alias
uk: Псевдонім

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: An alias for the account
uk: Псевдонім облікового запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Micro-Blog
uk: Мікроблог

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: The type of the account
uk: Тип облікового запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Enabled
uk: Увімкнено

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Whether the microblog is enabled or disabled
uk: Визначає, увімкнено чи вимкнено мікроблог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
uk: Лише для читання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
uk: Запис лише для читання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Quick Post
uk: Швидкий допис

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
uk: Показувати у Швидкому дописі

en: The Account registration failed.
uk: Спроба реєстрації облікового запису завершилася невдало.

en: Cannot validate your input information.
    Please check the fields' data.
    Maybe a required field is empty?
uk: Не вдалося підтвердити введені вами дані.   Будь ласка, перевірте вміст полів. Можливо, ви залишили порожнім обов’язкове для заповнення поле.

en: Edit Account
uk: Змінити обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
uk: Увімкнути емоційки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useReverseOrder)
en: Show posts in reverse order (Needs restart to take effect)
uk: Показувати дописи у зворотному порядку (потребує перезапуску програми)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: You will see post with retweeter name as author, plus Retweeted from original author note.
uk: Ви побачите допис, якому поле автора буде заповнено даними ретвітера, з записом щодо виконання ретвіту з початкового повідомлення автора.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showRetweetsInChoqokWay)
en: Show Retweeted/Repeated posts in Choqok way
uk: Показувати допис ретвіту/повторення у форматі Choqok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isCustomUi)
en: Use custom appearance
uk: Використовувати нетиповий вигляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Post font:
uk: Шрифт допису:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
uk: Параметри кольорів дописів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
uk: Тло

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
uk: Типовий колір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
uk: Колір непрочитаних дописів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
uk: Передній план

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Own post color:
uk: Колір ваших дописів:

en: &General
uk: &Загальне

en: &Notifications
uk: Сп&овіщення

en: URL &Shortening
uk: С&корочення URL

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Options
uk: Загальні параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSplashScreen)
en: Show splash-screen on startup
uk: Показувати вікно вітання під час запуску

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnExit)
en: Mark all posts as read on exit
uk: Під час виходу позначити всі дописи як прочитані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
uk: Увімкнути автоматичну перевірку правопису у редакторі повідомлень

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_enableSysTray)
en: Enable System &Tray
uk: Увімкнути піктограму системного л&отка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
uk: Позначити всі непрочитані дописи як прочитані, після згортання до системного лотка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
uk: Нетиповий п&ереглядач інтернету:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomRT)
en: Use custom prefix for ReSend [ReTweet]:
uk: Використовувати нетиповий префікс для ReSend [ReTweet]:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines Options
uk: Параметри розкладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
uk: &Інтервал оновлення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
uk: К&ількість дописів, які буде показано списку:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
uk: Вимкнено

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_updateInterval)
en:  minutes
uk:  хвилин

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
uk: &Показувати всі нові дописи у одному сповіщенні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
uk: &Тривалість сповіщення:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_notifyInterval)
en:  seconds
uk:  секунд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: New post notifications
uk: Сповіщення про нові дописи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_knotify)
en: Show notification using KNotify
uk: Показувати сповіщення за допомогою KNotify

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_libindicate)
en: Show notification using Message Indicator
uk: Показувати сповіщення за допомогою індикатора повідомлень

[ctx: No shortener service]
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
uk: Скорочувати &адреси під час вставлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_removeHttp)
en: Remove "http://" from shortened URLs
uk: Вилучати «http://» зі скорочених адрес

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Shortening ser&vice:
uk: С&лужба скорочення:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, configPlugin)
en: Configure plugin
uk: Налаштувати додаток

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, aboutPlugin)
en: About plugin
uk: Про додаток

en: General Plugins
uk: Загальні додатки

en: KDE Micro-Blogging Client.
uk: Клієнт мікроблогів для KDE

en: (C) 2008-2010 Mehrdad Momeny
    (C) 2011-2019 Choqok Developers
uk: © Mehrdad Momeny, 2008–2010
    © Розробники Choqok, 2011–2019

en: Author, Developer and Maintainer
uk: Автор, розробник і супровідник

en: Developer and Maintainer
uk: Розробник і супровідник

en: Developer
uk: Розробник

en: Artworks
uk: Оформлення

en: UI improvements
uk: Покращення інтерфейсу

en: Search API implementation
uk: Реалізація програмного інтерфейсу пошуку

en: D-Bus and Konqueror plugin
uk: Додаток D-Bus та інтеграція з Konqueror

en: Improvements on Image preview plugin
uk: Покращення у додатку перегляду зображень

en: Twitter photo upload
uk: Вивантаження фотографій на Twitter

en: Twitter microblog developer
uk: Розробник засобів ведення мікроблогів у Twitter

en: Bug fixes and improvements
uk: Виправлення вад і покращення

en: Various improvements
uk: Різноманітні покращення

en: Update Timelines
uk: Оновлення розкладу

en: Mark All As Read
uk: Позначити всі як прочитані

[ctx: @action]
en: Minimize
uk: Мінімізувати

[ctx: @action]
en: Restore
uk: Відновити

en: Enable Update Timer
uk: Увімкнути таймер оновлення

en: Enable Notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Hide Menubar
uk: Сховати смужку меню

en: Clear Avatar Cache
uk: Спорожнити кеш аватарів

en: You have to restart Choqok to load avatars again
uk: Вам слід перезапустити Choqok для повторного завантаження аватарів.

en: Upload Medium...
uk: Вивантажити дані…

en: No account created. You have to create an account before being able to make posts.
uk: Не створено жодного облікового запису. Вам слід створити обліковий запис до створення дописів.

en: In order to use Choqok you need an account at one of the supported micro-blogging services.
    Would you like to add your account now?
uk: Для того, щоб користуватися цією програмою, вам слід створити принаймні один обліковий запис у одній зі служб ведення мікроблогів.
    Бажаєте додати ваш обліковий запис зараз?

en: Restore
uk: Відновити

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Loading timelines...
uk: Завантаження розкладу...

en: 1 unread post | %1 unread posts
uk[0]: %1 непрочитаний допис
uk[1]: %1 непрочитаних дописи
uk[2]: %1 непрочитаних дописів
uk[3]: %1 непрочитаний допис

en: Choqok - Disabled
uk: Choqok — Вимкнено

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAttach)
en: Attach a file
uk: Долучити файл

en: Abort
uk: Перервати

en: New post for account %1 submitted successfully
uk: Новий допис для облікового запису %1 успішно надіслано

en: Select Media to Upload
uk: Вкажіть мультимедійні дані для вивантаження

en: Discard Attachment
uk: Відкинути долучення

en: Attaching <b>%1</b>
uk: Долучення <b>%1</b>

en: Conversation %1
uk: Спілкування %1

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Conversation
uk: Спілкування

[ctx: Timeline name]
en: Repeated
uk: Повторено

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were repeated by others
uk: Ваші дописи, повторені іншими

en: Uploading medium failed: cannot read the medium file.
uk: Не вдалося вивантажити мультимедійні дані: файл непридатний для читання.

en: Repeat of %1
uk: Повторення %1

en: Repeated by %1
uk: Повторено %1

en: Repeat this notice?
uk: Повторити цю нотатку?

en: Retrieving the friends list failed. The data returned from the server is corrupted.
uk: Спроба отримання списку друзів зазнала невдачі. Дані, повернуті з сервера, пошкоджено!

en: Friends list for account %1 could not be updated:
    %2
uk: Не вдалося оновити список друзів для облікового запису %1:
    %2

en: Fetching conversation failed. %1
uk: Спроба отримання спілкування зазнала невдачі. %1

en: Manual ReSend
uk: Повторне надсилання вручну

en: Repeat
uk: Повторити

en: Repeat post using API
uk: Повторити допис з допомогою API

en: Search for %1
uk: Пошук %1

en: Open tag page in browser
uk: Відкрити сторінку мітки у переглядачі

en: Show latest group posts
uk: Показувати останні дописи групи

en: Open group page in browser
uk: Відкрити сторінку групи у переглядачі

[ctx: Who is user]
en: Who is %1
uk: Профіль %1

[ctx: Posts from user]
en: Posts from %1
uk: Дописи від %1

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
uk: Відповіді %1

[ctx: Open profile page in browser]
en: Open profile in browser
uk: Відкрити профіль у переглядачі

en: Actions
uk: Дії

[ctx: Write a message to user attention]
en: Write to %1
uk: Написати %1

[ctx: Send direct message to user]
en: Send private message to %1
uk: Надіслати особисте повідомлення %1

[ctx: Unsubscribe from user]
en: Unsubscribe from %1
uk: Скасувати підписку на %1

[ctx: Subscribe to user]
en: Subscribe to %1
uk: Підписатися на %1

[ctx: Block user]
en: Block %1
uk: Блокувати %1

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Hashtag
uk: Денти з цією хеш-міткою

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Group
uk: Денти з цієї групи

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents From This User
uk: Денти від цього користувача

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents To This User
uk: Денти цьому користувачу

en: Unable to fetch search results.
uk: Не вдалося отримати результати пошуку.

en: Unable to fetch search results: %1
uk: Не вдалося отримати результати пошуку: %1

en: Send Private Message
uk: Надіслати особисте повідомлення

[ctx: Send message to]
en: To:
uk: Кому:

en: Reload friends list
uk: Перезавантажити список друзів

[ctx: Send private message]
en: Send
uk: Надіслати

[ctx: Timeline Name]
en: Home
uk: Домівка

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
uk: Ви і ваші друзі

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
uk: Відповіді

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
uk: Відповіді вам

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
uk: Вхідні

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
uk: Ваші вхідні особисті повідомлення

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
uk: Вихідні

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
uk: Надіслані вами особисті повідомлення

[ctx: Timeline Name]
en: Favorite
uk: Улюблені

[ctx: Timeline description]
en: Your favorites
uk: Ваші улюблені дописи

[ctx: Timeline Name]
en: Public
uk: Громадські

[ctx: Timeline description]
en: Public timeline
uk: Розклад громадських дописів

[ctx: Timeline Name]
en: ReTweets
uk: Ретвіти

[ctx: Timeline description]
en: Your posts that were ReTweeted by others
uk: Ваші дописи, на які створено ретвіти іншими користувачами

en: Send Private Message...
uk: Надіслати особисте повідомлення…

en: Search...
uk: Шукати...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnReload)
en: Update Friends List
uk: Оновити список друзів

en: Creating the new post failed. Text is empty.
uk: Спроба створення допису зазнала невдачі. Текстове поле допису порожнє.

en: Creating the new post failed: %1
uk: Спроба створення допису зазнала невдачі: %1

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
uk: Спроба створення допису зазнала невдачі: не вдалося обробити отримані дані.

en: Creating the new post failed, with error: %1
uk: Спроба створення допису зазнала невдачі. Повідомлення про помилку: %1

en: Private message sent successfully
uk: Особисте повідомлення успішно надіслано

en: Fetching the new post failed. %1
uk: Спроба отримання нового допису зазнала невдачі. %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
uk: Спроба отримання нового допису зазнала невдачі. Не вдалося обробити отримані дані.

en: Fetching new post failed, with error:%1
uk: Спроба отримання нового допису зазнала невдачі. Повідомлення про помилку: %1

en: Removing the post failed. %1
uk: Спроба вилучення допису була невдалою. %1

en: Favorite creation failed. %1
uk: Спроба створення улюбленого запису зазнала невдачі. %1

en: Removing the favorite failed. %1
uk: Спроба вилучення улюбленого запису була невдалою. %1

en: Updating friends list for account %1...
uk: Оновлення списку друзів для облікового запису %1…

en: Friends list for account %1 has been updated.
uk: Список друзів для облікового запису %1 оновлено.

en: Updating followers list for account %1...
uk: Оновлення списку тих, хто слідкує, для облікового запису %1…

en: Followers list for account %1 could not be updated:
    %2
uk: Не вдалося оновити список тих, хто слідкує, для облікового запису %1:
    %2

en: Followers list for account %1 has been updated.
uk: Оновлено список тих, хто слідкує, для облікового запису %1.

en: Timeline update failed: %1
uk: Спроба оновлення розкладу зазнала невдачі: %1

en: Creating friendship with %1 failed. %2
uk: Спроба встановлення дружби з %1 зазнала невдачі. %2

en: You are now listening to %1's posts.
uk: Тепер ви вестимете спостереження за дописами %1.

en: Creating friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
uk: Спроба встановлення дружби з %1 зазнала невдачі. Сервером було повернуто некоректні дані.

en: Creating friendship with %1 failed: %2
uk: Спроба встановлення дружби з %1 зазнала невдачі. Повідомлення про помилку: %2

en: Destroying friendship with %1 failed. %2
uk: Спроба розірвання дружби з %1 зазнала невдачі. %2

en: You will not receive %1's updates.
uk: Ви не отримуватимете повідомлення про оновлення від %1.

en: Destroying friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
uk: Спроба розірвання дружби з %1 зазнала невдачі. Сервером було повернуто некоректні дані.

en: Destroying friendship with %1 failed: %2
uk: Спроба розірвання дружби з %1 зазнала невдачі. Повідомлення про помилку: %2

en: Blocking %1 failed. %2
uk: Спроба блокування %1 зазнала невдачі. %2

en: You will no longer be disturbed by %1.
uk: %1 вас більше не турбуватиме.

en: Blocking %1 failed: the server returned invalid data.
uk: Спроба блокування %1 зазнала невдачі. Сервером було повернуто некоректні дані.

en: Reporting %1 failed. %2
uk: Спроба надіслати повідомлення %1 зазнала невдачі. %2

en: Report sent successfully.
uk: Повідомлення успішно надіслано.

en: Reporting %1 failed: the server returned invalid data.
uk: Спроба надсилання повідомлення щодо %1 зазнала невдачі. Сервером було повернуто некоректні дані.

en: Could not parse the data that has been received from the server.
uk: Не вдалося обробити дані, які було отримано з сервера.

en: Retrieving the followers list failed. The data returned from the server is corrupted.
uk: Спроба отримання списку тих, хто слідкує, зазнала невдачі. Дані, повернуті з сервера, пошкоджено!

en: (The search result is empty.)
uk: (Нічого не знайдено.)

en: Mark timeline as read
uk: Позначити розклад як прочитаний

en: Close Timeline
uk: Закрити розклад

en: Close All
uk: Закрити всі

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply to %1
uk: Відповісти %1

en: Write to %1
uk: Написати до %1

en: Reply to all
uk: Відповісти всім

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
uk: Улюблений

en: <a href='%1' title='Sent from %2 via OStatus'>%2</a>
uk: <a href='%1' title='Надіслано від %2 за допомогою OStatus'>%2</a>

en: Show Conversation
uk: Показати спілкування

en: <a href='replyto://%1'>in reply to</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>
uk: <a href='replyto://%1'>у відповідь на</a> @<a href='user://%4'>%4</a>&nbsp;<a href="%2" title="%2">%3</a>

[ctx: @title:window]
en: Search
uk: Пошук

[ctx: Search query]
en: Query:
uk: Запит:

[ctx: @action:button]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: %1 is the name of a timeline]
en: Search results for %1
uk: Результати пошуку для %1.

en: Close Search
uk: Закрити пошук

en: Previous
uk: Попередня

en: Next
uk: Наступна

en: Page Number
uk: Номер сторінки

en: Cannot load user information.
uk: Не вдалося завантажити відомості щодо користувача.

en: Close
uk: Закрити

[ctx: User posts]
en: Posts
uk: Дописи

[ctx: User friends]
en: Friends
uk: Друзі

[ctx: User followers]
en: Followers
uk: Ті, хто слідкує

en: <table><tr><b>Last Status:</b> %1</tr></table>
uk: <table><tr><b>Останній стан:</b> %1</tr></table>

en: Unsubscribe
uk: Скасувати підписку

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Block
uk: Блокувати

en: There is no account with alias %1.
uk: Не існує облікових записів з псевдонімом %1.

en: An account with this alias already exists: a unique alias has to be specified.
uk: Обліковий запис з цим псевдонімом вже існує, вам слід вибрати інший унікальний псевдонім.

en: Custom web browser "%1" is unable to open url "%2".
    Please update the custom web browser in Configurations.
uk: Нетиповій програмі для перегляду інтернету, «%1», не вдалося відкрити адресу «%2».
    Будь ласка, вкажіть інші дані нетипової програми для перегляду інтернету у налаштуваннях.

en: Unable to open url "%1".
    Please check Qt installation or set a custom web browser in Configurations.
uk: Не вдалося відкрити адресу «%1».
    Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено компоненти Qt, або вкажіть нетипову програму для перегляду інтернету у налаштуваннях.

en: Cannot create a KDE Job. Please check your installation.
uk: Не вдалося створити задачу KDE. Будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: Cannot download image from %1.
uk: Не вдалося отримати зображення з %1.

en: The request failed. Cannot get image file.
uk: Не вдалося виконати запит. Не отримано файл зображення.

en: No pluginId specified, And last used plugin is null.
uk: Не вказано ідентифікатора додатка. Значення останнього використаного додатка є нульовим.

en: The server returned an error
uk: Сервер повернув повідомлення про помилку

en: Error on communication with server
uk: Помилка під час обміну даними з сервером

en: Error on parsing results
uk: Помилка під час обробки результатів

en: Authentication error
uk: Помилка розпізнавання

en: The server does not support this feature
uk: Сервер не підтримує цю можливість

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

[ctx: Show Choqok MainWindow]
en: Show Choqok
uk: Показати Choqok

en: Error
uk: Помилка

en: Success
uk: Успіх

en: New posts
uk: Нові дописи

en: Shortening a URL
uk: Скорочення URL

en: Cannot open KDE Wallet manager, your secrets will be stored as plain text. You can install KWallet to fix this.
uk: Не вдалося запустити програму керування торбинкою KDE, ваші реєстраційні дані буде збережено у форматі тексту без шифрування. Щоб убезпечити ваші дані, встановіть KWallet.

en: Top
uk: Вгорі

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Bottom
uk: Внизу

en: Small
uk: Мала

en: Medium
uk: Середня

en: Big
uk: Велика

en: Styled Panel
uk: Стильна панель

en: <b>Note:</b><br/><i>Ctrl+S</i> to enable/disable auto spell checker.
uk: <b>Зауваження:</b><br/>Натисніть комбінацію клавіш <i>Ctrl+S</i>, щоб увімкнути або вимкнути перевірку правопису.

en: Set spell check language
uk: Встановити мову перевірки правопису

[ctx: Replace URLs by a shortened URL]
en: Shorten URLs
uk: Скорочувати URL

en: Discard Reply
uk: Відкинути відповідь

en: Replying to <b>%1</b>
uk: Відповідь <b>%1</b>

en: Mark all timelines as read
uk: Позначити усі розклади як прочитані

en: More
uk: Більше

en: Latest update:
uk: Останнє оновлення:

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
uk: Надіслати ще раз

en: Just now
uk: Зараз

en: 1 sec ago | %1 secs ago
uk[0]: %1 секунду тому
uk[1]: %1 секунди тому
uk[2]: %1 секунд тому
uk[3]: %1 секунду тому

en: 1 min ago | %1 mins ago
uk[0]: %1 хвилину тому
uk[1]: %1 хвилини тому
uk[2]: %1 хвилин тому
uk[3]: %1 хвилину тому

en: 1 hour ago | %1 hours ago
uk[0]: %1 годину тому
uk[1]: %1 години тому
uk[2]: %1 годин тому
uk[3]: %1 годину тому

en: 1 day ago | %1 days ago
uk[0]: %1 день тому
uk[1]: %1 дні тому
uk[2]: %1 днів тому
uk[3]: %1 день тому

en: Are you sure you want to remove this post from the server?
uk: Ви справді бажаєте вилучити цей допис з сервера?

[ctx: All accounts]
en: All
uk: Всі

[ctx: Submit post]
en: Submit
uk: Надіслати

en: Cannot create a post without any text.
uk: Не можна створювати допис без тексту.

en: Please configure at least one account to be included in "Quick Post".
    Settings -> Configure Choqok... -> Accounts
uk: Будь ласка, налаштуйте хоч один обліковий засіб, який буде включено до списку «Швидких дописів».
    Параметри -> Налаштувати Choqok... -> Облікові записи

en: Link to uploaded medium will be added here after uploading process succeed.
uk: Посилання на вивантажені дані буде додано після завершення процедури вивантаження.

[ctx: Copy text]
en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy Link Location
uk: Скопіювати адресу посилання

[ctx: Select all text]
en: Select All
uk: Вибрати все

en: 1 new post in %2 (%3) | %1 new posts in %2 (%3)
uk[0]: %1 новий допис у %2 (%3)
uk[1]: %1 нові дописи у %2 (%3)
uk[2]: %1 нових дописів у %2 (%3)
uk[3]: %1 новий допис у %2 (%3)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Medium to upload:
uk: Дані для вивантаження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
uk: Вивантажити через:

en: Upload Medium
uk: Вивантажити дані

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Uploading...
uk: Вивантаження…

en: Medium uploading failed.
uk: Спроба вивантаження мультимедійних даних завершилася невдало.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Friendica Account
uk: Обліковий запис friendica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: A&lias:
uk: Пс&евдонім:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The account alias
uk: Псевдонім облікового запису

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_alias) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, cfg_alias)
en: The alias is the name you want to give to your account. It should be unique. You can have several connections to the same service so the alias lets you give them names.
uk: Псевдонім — це назва, яку ви бажаєте дати вашому обліковому запису. Псевдонім не повинен повторюватися. Ви можете мати декілька записів на одній службі, псевдоніми нададуть вам змогу дати назви цим записам.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Note:</span><span style=" font-size:8pt;"> The alias must be unique.</span></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Зауваження:</span><span style=" font-size:8pt;"> псевдоніми не повинні повторюватися.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Server
uk: Сервер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: API path:
uk: Шлях до API:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Friendica server:
uk: Сер&вер friendica:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_BasicBox)
en: Basic Authentication
uk: Базове розпізнавання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicUsername) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_basicPassword)
en: The name you use to connect to the service
uk: Ім’я користувача, яке ви використовуєте для з’єднання зі службою.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabTimelines)
en: Timelines Configuration
uk: Налаштування розкладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Which timelines do you like to be enabled?
uk: Які розклади ви б бажали увімкнути?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, timelinesTable)
en: Enable
uk: Увімкнути

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf)
en: Configuration
uk: Налаштування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: To prevent spamming on some groups, you can set here to change the exclamation point (that used to refer to a group), to something else (e.g. nothing.)
uk: Щоб запобігти небажаній кореспонденції у деяких групах, ви можете наказати програмі змінювати знак оклику (який використовується для позначення групи) на якийсь інший символ (наприклад, просто вилучити знак оклику).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: On re-dent, change exclamation mark to:
uk: Замінювати знак оклику у повторних дентах на:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_changeToString)
en: #
uk: №

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: GNU social Account
uk: Обліковий запис GNU social

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &GNU social server:
uk: С&ервер GNU social:

en: coe
uk: Код

en: Enter the code received from %1
uk: Введіть код, який отримано від %1

en: Choqok is authorized successfully.
uk: Choqok успішно уповноважено.

en: Authorized
uk: Уповноважено

en: Authorization Error
uk: Помилка розпізнавання

en: OAuth authorization error
uk: Помилка розпізнавання за допомогою OAuth

en: Authenticated
uk: Розпізнано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_authenticateStatus)
en: Not Authenticated
uk: Не розпізнано

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Mastodon Account
uk: Обліковий запис Mastodon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_basicAuth)
en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: username@domain:
uk: користувач@назва.домену:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox)
en: OAuth Authentication
uk: Розпізнавання OAuth

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Mastodon website to allow access to Choqok.
uk: Натисніть розташовану нижче кнопку. Якщо все працюватиме без помилок, програма переспрямує вас на сайт Mastodon, де ви зможете відкрити доступ для Choqok.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: Verify credentials
uk: Перевірити реєстраційні дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Mastodon Service
uk: &Розпізнавання за допомогою служби Mastodon

en: The post has been shared.
uk: Допис оприлюднено.

en: Cannot share the post. %1
uk: Не вдалося оприлюднити допис. %1

en: Cannot set/unset the post as favorite. %1
uk: Встановлення або скасування мітки «улюблене» для цього допису неможливе. %1

[ctx: Timeline description]
en: You and people you follow
uk: Ви і ті, за дописами яких ви стежите

[ctx: Timeline Name]
en: Local
uk: Локальний

[ctx: Timeline description]
en: Local timeline
uk: Локальний розклад

[ctx: Timeline Name]
en: Federated
uk: Інтегрований

[ctx: Timeline description]
en: Federated timelime
uk: Інтегрований розклад

[ctx: Timeline Name]
en: Favourites
uk: Вибрані

[ctx: Timeline description]
en: Favourites
uk: Вибрані

en: Boost of %1
uk: Підсилення %1

en: Boosted by %1
uk: Підсилено %1

en: New post for account %1 submitted successfully.
uk: Новий допис для облікового запису %1 успішно надіслано.

en: Creating the new post failed. %1
uk: Спроба створення допису зазнала невдачі. %1

en: Cannot fetch post. %1
uk: Не вдалося отримати допис. %1

en: An error occurred when fetching the timeline
uk: Під час спроби отримання розкладу сталася помилка

en: Updating following list for account %1...
uk: Оновлення списку слідкування для облікового запису %1…

en: Following list for account %1 could not be updated:
    %2
uk: Не вдалося оновити список слідкування для облікового запису %1:
    %2

en: Retrieving the following list failed. The data returned from the server is corrupted.
uk: Спроба отримання списку слідкування зазнала невдачі. Дані, повернуті з сервера, пошкоджено!

[ctx: @info:tooltip]
en: Boost
uk: Підсилення

[ctx: @info:tooltip]
en: Favourite
uk: Вибране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Alias:
uk: Пс&евдонім:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Provider
uk: Постачальник послуг

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select a social desktop provider to use:
uk: Виберіть соціальну мережу, якою слід скористатися:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: You can manage Social Desktop providers in the KDE Social Desktop configuration.
uk: Керувати параметрами роботи у соціальних мережах можна за допомогою налаштувань соціальної стільниці KDE.

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: You have to wait for providers list to be loaded.
uk: Вам слід зачекати на завантаження списку постачальників послуг.

en: OCS plugin is not initialized yet. Try again later.
uk: Додаток OCS ще не ініціалізовано. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Not Supported
uk: Не підтримується

[ctx: Timeline Name]
en: Activity
uk: Дія

en: Social activities
uk: Дії у соціальних мережах

en: PIN
uk: Пін-код

en: Enter the verifier code received from %1
uk: Введіть код перевірки, отриманий від %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: PumpIO Account
uk: Обліковий запис PumpIO

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Webfinger ID:
uk: Ід. webfinger:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Pump.io website to allow access to Choqok.
uk: Натисніть розташовану нижче кнопку. Якщо все працюватиме без помилок, програма переспрямує вас на сайт pump.io, де ви зможете відкрити доступ для Choqok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Pump.io Service
uk: &Розпізнавання за допомогою служби pump.io

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PumpIOMessageDialog)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: CC:
uk: Копія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To:
uk: Кому:

en: Cannot fetch replies. %1
uk: Не вдалося отримати відповіді. %1

en: Following list for account %1 has been updated.
uk: Оновлено вказаний нижче список для облікового запису %1.

en: Cannot retrieve the following list. %1
uk: Не вдалося отримати вказаний список. %1

en: Lists for account %1 has been updated.
uk: Списки для облікового запису %1 оновлено.

en: Cannot retrieve the lists. %1
uk: Не вдалося отримати списки. %1

en: Post removed successfully
uk: Допис успішно вилучено

en: An error occurred when updating the post
uk: Під час спроби оновити допис сталася помилка

en: An error occurred when uploading the media
uk: Під час спроби вивантаження мультимедійних даних сталася помилка

[ctx: Timeline Name]
en: Favorites
uk: Улюблене

[ctx: Timeline description]
en: Posts you favorited
uk: Ваші улюблені дописи

[ctx: Timeline description]
en: Posts sent to you
uk: Дописи, надіслані вами

[ctx: Timeline description]
en: Posts you sent
uk: Надіслані вами дописи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forpublic)
en: Public
uk: Видима для всіх

en: Followers
uk: Ті, хто слідкує

en: You
uk: Ви

en: Shared by:
uk: Оприлюднено:

en: Show conversation
uk: Показати спілкування

[ctx: @info:tooltip]
en: Share
uk: Оприлюднити

[ctx: @info:tooltip]
en: Like
uk: Подобається

[ctx: Thread of specified user]
en: Choqok: %1's thread
uk: Choqok: гілка %1

en: Enter the PIN received from Twitter:
uk: Введіть пін-код, отриманий від Twitter:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
uk: Обліковий запис Twitter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Twitter website to allow access to Choqok.
uk: Натисніть розташовану нижче кнопку. Якщо все працюватиме без помилок, програма переспрямує вас на сайт Twitter, де ви зможете відкрити доступ для Choqok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_authorize)
en: &Authenticate with Twitter Service
uk: &Розпізнавання за допомогою служби Twitter

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add
uk: Додати

en: You should provide both list author username and list name.
uk: Вам слід вказати ім’я користувача-автора списку та назву списку

en: No user.
uk: Немає користувача.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TwitterListDialogBase)
en: Add List
uk: Додати список

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: List name:
uk: Назва списку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: User name:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, loadUserLists)
en: Load user lists
uk: Завантажити списки користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadUserLists)
en: Load Lists
uk: Завантажити списки

[ctx: Timeline Name]
en: Mentions
uk: Згадування

[ctx: Timeline description]
en: Mentions of you
uk: Згадування вас

en: Verify credentials failed. %1
uk: Реєстраційні дані не пройшли перевірки. %1

en: Retweet of %1
uk: Ретвіт %1

en: Retweeted by %1
uk: Ретвіт %1

en: Retweet to your followers?
uk: Створити ретвіт для тих, хто спостерігає за дописом?

en: Add User List...
uk: Додати список користувача…

en: Fetching %1's lists failed. %2
uk: Спроба отримання списків %1 зазнала невдачі. %2

en: There is no list record for user %1
uk: У списку немає запису користувача %1

en: Retweet
uk: Ретвіт

en: Retweet post using API
uk: Створити ретвіт на допис за допомогою API

[ctx: Including user name]
en: Including %1
uk: Разом з %1

[ctx: Unfollow user]
en: Unfollow %1
uk: Зняти слідкування з %1

[ctx: Follow user]
en: Follow %1
uk: Слідкувати за %1

[ctx: Report user]
en: Report %1 as spam
uk: Повідомити про %1 як спамера

[ctx: Posts sent to user]
en: To:
uk: Кому:

[ctx: Posts from user, Sent by user]
en: From:
uk: Від:

en: Custom Search
uk: Нетиповий пошук

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets To This User
uk: Твіти цьому користувачу

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets From This User
uk: Твіти від цього користувача

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Username
uk: Твіти з іменем цього користувача

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Hashtag
uk: Твіти з цією хеш-міткою

en: KDE Rocks! :)
uk: KDE — чудова річ! :)

en: OK
uk: Гаразд

en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Appearance
uk: Вигляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Foreground Color:
uk: Колір переднього плану:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Background Color:
uk: Колір тла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Font:
uk: Шрифт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Notify Interval:
uk: Інтервал сповіщення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: seconds
uk: секунд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, adjustPosition)
en: Adjust Notification's Position
uk: Скоригувати розташування сповіщення

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Timeline Selection
uk: Позначене у розкладі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select Timelines
uk: Вибір розкладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accounts
uk: Облікові записи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select timelines you wish to see notifications for their new posts:
uk: Виберіть розклади, сповіщення про нові дописи у яких ви бажаєте бачити:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Any change, needs plugin re-load (disable/enable) to take effect.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Зауваження:</span> для набуття чинності будь-якими змінами слід перезавантажити додаток (вимкнути, а потім увімкнути його).</p></body></html>

en: Modify filter rules
uk: Змінити правила фільтрування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddEditFilterBase)
en: Define new filter rules
uk: Визначити нові правила фільтрування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fi&lter field:
uk: По&ле фільтра:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Fi&lter type:
uk: &Тип фільтрування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Te&xt:
uk: Те&кст:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filter action:
uk: Дія фільтрування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontHideReplies)
en: Do not hide replies to me
uk: Не приховувати відповіді вам

en: Configure Filters...
uk: Налаштувати фільтри...

en: Hide Post
uk: Приховати допис

en: Hide all posts from <b>@%1</b>?
uk: Приховувати всі дописи <b>@%1</b>?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, mFilteringCtl)
en: Configure Filters
uk: Налаштувати фільтри

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Rules
uk: Правила

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Field
uk: Поле

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Type
uk: Тип

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Filter
uk: Фільтр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, filters)
en: Action
uk: Дія

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Modify
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSpecial)
en: Special Rules
uk: Особливі правила

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cfg_hideRepliesNotRelatedToMe)
en: You will see just replies came to you, or mentions you.
uk: Ви побачите лише відповіді, що надійшли вам, або відповіді, у яких вас згадано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hideRepliesNotRelatedToMe)
en: Just show replies to me
uk: Показувати лише відповіді вам

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cfg_hideNoneFriendsReplies)
en: You will see just replies between your friends.
uk: Ви побачите лише відповіді вам і вашим друзям.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hideNoneFriendsReplies)
en: Just show replies to me and my friends
uk: Показувати відповіді мені і моїм друзям

en: Author Username
uk: Ім’я користувача автора

en: Post Text
uk: Текст допису

en: Author Client
uk: Програма, використана автором

en: Reply to User
uk: Відповідь користувачеві

en: Contain
uk: Містить

en: Does Not Contain
uk: Не містить

en: Exact Match
uk: Точний збіг

en: Regular Expression
uk: Формальний вираз

[ctx: @action]
en: Hide Posts
uk: Приховати дописи

[ctx: @action]
en: Highlight Posts
uk: Позначити дописи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_im)
en: Instant Messenger:
uk: Програма для миттєвого зв'язку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_reply)
en: Add replies to status
uk: Додавання відповідей до повідомлення щодо стану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_status_templ)
en: Status template
uk: Шаблон стану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Available markup:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> - new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> - time of adding new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> - URL of new status</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your username</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> - your full name</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> - add </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> to status</span></p></td></tr></table></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <table border="0" style="-qt-table-type: root; margin-top:4px; margin-bottom:4px; margin-left:4px; margin-right:4px;">
    <tr>
    <td style="border: none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt;">Можливі замінники:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%status%</span><span style=" font-size:8pt;"> — нове повідомлення стану</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%time%</span><span style=" font-size:8pt;"> — час додавання нового повідомлення стану</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%url%</span><span style=" font-size:8pt;"> — адреса нового повідомлення стану</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%username%</span><span style=" font-size:8pt;"> — ім’я вашого користувача</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%fullname%</span><span style=" font-size:8pt;"> — ваше ім’я повністю</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">%client%</span><span style=" font-size:8pt;"> — додати запис </span><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Choqok</span><span style=" font-size:8pt;"> до повідомлення стану</span></p></td></tr></table></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_repeat)
en: Add repeats to status
uk: Повторювати повідомлення щодо стану

en: Post Text with Choqok
uk: Створити допис у Choqok

en: Shorten URL on Paste
uk: Скорочувати адреси під час вставлення

en: You need to select text to post.
uk: Вам слід вибрати текст допису.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

en: Now Listening
uk: Зараз слухаю

[ctx: Player is running, But it's not playing.]
en: Play your desired music player.
uk: Відтворення за допомогою вашого програвача.

en: No supported player found.
uk: Підтримуваного програвача не знайдено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Valid metadata:
uk: Коректні метадані:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
uk: Шаблон:

en: Filter by author
uk: Фільтрувати за автором

en: Filter by content
uk: Фільтрувати за вмістом

en: Filter out timeline by author
uk: Фільтрувати розклад за автором

en: Filter out timeline by text
uk: Фільтрувати розклад за текстом

en: Author
uk: Автор

en: Text
uk: Текст

en: The Search action plugin does not support the current microblog.
uk: Додаток пошуку не підтримує поточного мікроблогу.

en: API key is invalid
uk: Некоректний ключ API

en: Login is invalid
uk: Некоректне ім’я користувача

en: Rate limit exceeded. Try another shortener.
uk: Перевищено обсяг квоти. Спробуйте скористатися іншим скорочувачем.

en: Malformed response
uk: Помилкове форматування відповіді

en: Bit.ly error
uk: Помилка bit.ly

en: Cannot create a short URL.
    %1
uk: Не вдалося створити коротку адресу.
    %1

[ctx: The your_api_key part of the URL is a fixed part of the URL and should probably not be changed in localization.]
en: You can find your API key <a href="http://bit.ly/a/your_api_key">here</a>
uk: Знайти ваш ключ API можна <a href="http://bit.ly/a/your_api_key">тут</a>

en: Checking...
uk: Перевірка…

[ctx: The your_api_key part of the URL is a fixed part of the URL and should probably not be changed in localization.]
en: Provided data is invalid. Try another login or API key.
    You can find it on http://bit.ly/a/your_api_key
uk: Вказані дані є некоректними. Спробуйте скористатися іншим ім’ям користувача або ключем API.
    Знайти потрібні дані можна за адресою http://bit.ly/a/your_api_key

en: You entered valid information.
uk: Вами введено коректні дані.

en: bit.ly Config Error
uk: Помилка налаштування bit.ly

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, validate_button)
en: Validate
uk: Перевірити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, login)
en: Bit.ly login:
uk: Користувач bit.ly:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, api_key)
en: Bit.ly API key:
uk: Ключ API bit.ly:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, help_label)
en: You can find your API key here
uk: Ваш ключ API можна знайти тут

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domain)
en: Domain:
uk: Домен:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No matter for Bit.ly Pro accounts)
uk: (Не має значення для облікових записів Pro bit.ly)

en: Error when creating job
uk: Помилка під час створення завдання

en: Goo.gl Error
uk: Помилка goo.gl

en: is.gd Error
uk: Помилка is.gd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logstats)
en: Generate Statistics
uk: Зібрати статистичні дані

en: TightUrl Error
uk: Помилка TightUrl

en: Tinyarro.ws error
uk: Помилка tinyarro.ws

en: Random host
uk: Випадковий вузол

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlHostLabel)
en: Shortener URL host:
uk: Вузол скорочення адрес:

en: ur1.ca Error
uk: Помилка ur1.ca

en: Ur.ly Error
uk: Помилка ur.ly

en: Yourls Error
uk: Помилка Yourls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Yourls API URL:
uk: Адреса API Yourls:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (QLineEdit, kcfg_yourlsHost)
en: http://SomeDomain.com/yourls/yourls-api.php
uk: http://якийсь_домен.com/yourls/yourls-api.php

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Simplified
uk: китайська (спрощена)

[ctx: Translation Language]
en: Chinese Traditional
uk: китайська (традиційна)

[ctx: Translation Language]
en: Filipino
uk: філіппінська

[ctx: Translation Language]
en: Haitian Creole
uk: гаїтянська креольська

[ctx: Translation Language]
en: Hebrew
uk: іврит

[ctx: Translation Language]
en: Norwegian
uk: норвезька

en: Translate to...
uk: Перекласти…

[ctx: %1 is the name of the source language in localized form]
en: <span style="color:%2; font-size:small;">Translated from %1: (<a href='choqok://showoriginalpost' style="text-decoration:none" >original post</a>)</span>
uk: <span style="color:%2; font-size:small;">Перекладено з %1: (<a href='choqok://showoriginalpost' style="text-decoration:none" >початкова версія допису</a>)</span>

en: Translation failed: %1
uk: Помилка перекладу: %1

en: Configure Translator
uk: Налаштування перекладача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select languages to be shown in translate menu
uk: Виберіть мови, які буде показано у меню перекладу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useUntinyDotCom)
en: Use untiny.com service
uk: Використовувати службу untiny.com

en: The photo required argument was missing
uk: Не вказано обов’язкового параметра фотографії

en: The file was not correctly uploaded
uk: Файл не було коректно вивантажено

en: The file was zero bytes in length
uk: Розмір файла виявився нульовим

en: Filetype was not recognised
uk: Тип файла не було розпізнано

en: The calling user has reached their monthly bandwidth limit
uk: На вказаному обліковому записі перевищено місячне обмеження на об’єм даних

en: Signature problem. Please try again later
uk: Проблеми з підписом. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

en: Login failed. Please re-authenticate Choqok
uk: Не вдалося увійти до системи. Будь ласка, повторіть спробу входу за допомогою Choqok

en: The requested service is temporarily unavailable. Try again later
uk: Потрібна вам служба тимчасово недоступна. Повторіть спробу пізніше

en: Unknown Error:%1. Please try again later
uk: Невідома помилка: %1. Повторіть спробу пізніше.

en: Flickr authorization
uk: Уповноваження Flickr

en: Something happens with signature. Please retry
uk: Щось трапилося з підписом. Будь ласка, повторіть спробу

en: Something happens wrong. Error %1. Try again later
uk: Щось пішло не так. Помилка %1. Повторіть спробу пізніше

en: Authorized as %1
uk: Вхід від імені %1

en: Not authorized
uk: Не уповноважено

en: Click here when you authorized Choqok
uk: Натисніть після уповноваження Choqok на вхід до системи

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, authTab)
en: Authorization
uk: Уповноваження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Click the below button; if everything goes well, you will pointed to Flickr.com website to allow access to Choqok.
uk: Натисніть розташовану нижче кнопку. Якщо все працюватиме без помилок, програма переспрямує вас на сайт Flickr.com, де ви зможете відкрити доступ для Choqok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, authButton)
en: Click here to authorize Choqok on Flickr.com
uk: Натисніть, щоб уповноважити Choqok на вхід до Flickr.com

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Who can view photo
uk: Користувачі, які зможуть бачити фотографію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_forprivate)
en: Private
uk: Невидима для всіх

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfriends)
en: Visible for friends
uk: Видима для друзів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_forfamily)
en: Visible for family
uk: Видима для родини

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Set safety level
uk: Встановлення рівня захисту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_safe)
en: Safe
uk: Безпечний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_moderate)
en: Moderate
uk: Помірний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_restricted)
en: Restricted
uk: З обмеженнями

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_hidefromsearch)
en: Hide picture from public search
uk: Приховати зображення у відкритих списках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_shorturl)
en: Use Flic.kr to short URLs
uk: Використати Flic.kr для скорочення адрес

en: Just supporting image uploading
uk: Підтримується лише вивантаження зображень

en: There is no Twitter account configured to use.
uk: Не налаштовано жодного облікового запису Twitter.

en: You have to configure at least one Twitter account to use this plugin.
uk: Для використання цього додатка вам слід налаштувати принаймні один обліковий запис Twitter.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_oauth)
en: &Twitter account
uk: &Обліковий запис Twitter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_basic)
en: Mobypicture &login and password:
uk: Імені &користувача і пароля Mobypicture:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload files using:
uk: Вивантажувати файли з використанням:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Login:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password (PIN):
uk: Пароль (PIN-код):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cfg_basic)
en: Posterous &login and password:
uk: Імені &користувача Posterous і пароля:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-mail:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Twitter account:
uk: Обліковий запис Twitter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cfg_directLink)
en: Get direct link to file
uk: Отримати пряме посилання на файл
