chrome-gnome-shell master - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Close
sk: Zavrieť

note: Shown to user when response from connector API call does not follow known format.
en: Wrong connector response received
sk: Prijatá nesprávna odpoveď od konektoru

note: Used as title, eg in table header. Means 'Does GNOME Shell extension enabled?'
en: Enabled
sk: Povolené

note: Used as title, eg in table header. Means 'Does GNOME Shell extension installed?'
en: Installed
sk: Nainštalované

note: Used as title, eg in table header. Means 'GNOME Shell extension name'.
en: Extension
sk: Rozšírenie

note: This is a part of phrase like 'Extension Top Icons must be downgraded'.
en: must be downgraded
sk: musí prejsť na staršiu verziu

note: This is a part of phrase like 'Extension Top Icons can be upgraded'.
en: can be upgraded
sk: môže byť aktualizované

note: Used as title, eg in table header. Means 'Does GNOME Shell extension status synchronized with remote browser storage?'
en: Synchronized
sk: Synchronizované

note: This is a project title. Used as extension name in Chrome Store and in some titlebars.
en: GNOME Shell integration
sk: Integrácia do Shellu prostredia GNOME

note: This is a part of phrase 'Update check period: xx hours'
en: hours
sk: hodín

note: Used as extension description in Chrome Store
en: This extension provides integration with GNOME Shell and the corresponding extensions repository https://extensions.gnome.org
sk: Toto rozšírenie poskytuje integráciu do Shellu prostredia GNOME a príslušný repozitár rozšírení https://extensions.gnome.org

note: $REQUEST$ is a placeholder for technical name of request that web extension make via native messaging host application. String placeholders: request
en: «$REQUEST$» native request failed
sk: Natívna požiadavka «$REQUEST$» zlyhala

note: This is a part of phrase 'Last check: never'
en: never
sk: nikdy

en: No
sk: Nie

note: Shown to user when native connector unable to query GNOME Shell version or settings
en: Unable to locate GNOME Shell settings or version. Make sure it is installed and running.
sk: Nie je možné lokalizovať nastavenia alebo verziu Shellu prostredia GNOME. Uistite sa, že je nainštalovaný a spustený.

en: Although GNOME Shell integration extension is running, native host connector is not detected. Refer <a href='https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShellIntegrationForChrome/Installation'>documentation</a> for instructions about installing connector.
sk: Napriek tomu, že rozšírenie pre integráciu do Shellu prostredia GNOME je spustené, konektor natívneho hostiteľa nebol rozpoznaný. Pokyny ako nainštalovať konektor nájdete v <a href='https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShellIntegrationForChrome/Installation'>dokumentácii</a>.

note: Means 'Web extension does not received answer from native messaging host application.'
en: No host response
sk: Žiadna odpoveď od hostiteľa

note: Tooltip for browser extensions icon.
en: Open GNOME Shell extensions website
sk: Otvorí webovú stránku rozšírení Shellu prostredia GNOME

note: Option name. Allow to set interval between GNOME Shell extensions update checks.
en: Update check period
sk: Interval kontroly aktualizácií

note: This is a start of phrase (followed by date/time) of last GNOME Shell extensions update check.
en: Last check
sk: Posledná kontrola dňa

note: Link name for options tab.
en: Options
sk: Voľby

note: This is a start of phrase (followed by date/time) of next GNOME Shell extensions update check.
en: Next check
sk: Nasledujúca kontrola dňa

note: Means 'Options were saved successfully after user clicked Save button'
en: Options saved.
sk: Voľby uložené.

note: Option name. Allow to enable/disable popup with release notes when Web extension is updated.
en: Show release notes when browser extension updated
sk: Zobraziť poznámky k vydaniu po aktualizovaní rozšírenia prehliadača

note: Option name. Allow to enable/disable synchronization of GNOME Shell extensions with remote browser storage.
en: Synchronize GNOME Shell extensions list
sk: Synchronizovať zoznam rozšírení Shellu prostredia GNOME

note: This is a notice under option name.
en: If enabled, your GNOME Shell extensions list will be synchronized with your Google account.
sk: Ak je táto voľba povolená váš zoznam rozšírení Shellu prostredia GNOME bude synchronizovaný s vaším účtom Google.

note: $GS_CHROME$ is placeholder for 'GNOME Shell integration' string. This string used as title for Options page. This title is not shown in Chrome, but may be shown in other browsers. String placeholders: gs_chrome
en: $GS_CHROME$ options
sk: $GS_CHROME$ - voľby

note: Option name. Allow enable/disable update check for GNOME Shell extensions.
en: Check for GNOME Shell extensions update
sk: Kontrolovať aktualizácie rozšírení Shellu prostredia GNOME

note: Option name.
en: Check update of enabled GNOME Shell extensions only
sk: Kontrolovať aktualizácie iba pre povolené rozšírenia Shellu prostredia GNOME

en: Your native host connector does not support check for GNOME Shell extensions updates. Probably python-requests package is missing.
sk: Váš konektor natívneho hostiteľa nepodporuje kontrolu aktualizácií rozšírení Shellu prostredia GNOME. Pravdepodobne chýba balík python-requests.

en: Native host connector is not supported for your platform.
sk: Konektor natívneho hostiteľa nie je podporovaný vašou platformou.

en: Retry
sk: Skúsiť znovu

en: Save
sk: Uložiť

note: Link name for synchronization tab in options dialog.
en: Synchronization
sk: Synchronizácia

en: Do not enable synchronization.
sk: Nepovoliť synchronizáciu.

note: $CAUSE$ is placeholder for error that caused synchronization failure. String placeholders: cause
en: Failed to synchronize extensions: $CAUSE$
sk: Zlyhala synchronizácia rozšírení: $CAUSE$

en: Your remote synchronization storage already contains extensions list.
sk: Vaše vzdialené synchronizačné úložisko už obsahuje zoznam rozšírení.

en: Use local extensions list, overwrite remote.
sk: Použiť miestny zoznam rozšírení a prepísať vzdialený.

en: Use remote extensions list, overwrite local.
sk: Použiť vzdialený zoznam rozšírení a prepísať miestny.

note: This is content of 'About translation' tab in Options dialog. Thank you for translation and feel free to add yourself here. HTML markup enabled for this string. New line character is treated as line break (<br />)
en: translation_credits
sk: Dušan Kazik <prescott66@gmail.com>

note: Link name for translation credits tab in options dialog.
en: About translation
sk: O preklade

note: This should newer be shown to user. However better safe than sorry.
en: unknown error
sk: neznáma chyba

en: An update for GNOME Shell extensions available
sk: Sú dostupné aktualizácie rozšírení pre Shell prostredia GNOME

note: $CAUSE$ is placeholder for error that caused update failure. String placeholders: cause
en: Failed to check GNOME Shell extensions updates: $CAUSE$
sk: Zlyhala kontrola aktualizácií rozšírení Shellu prostredia GNOME: $CAUSE$

note: $$1 is a placeholder for a list of missing APIs
en: Your native host connector do not support following APIs: $$1. Probably you should upgrade native host connector or install plugins for missing APIs. Refer <a href='https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShellIntegrationForChrome/Installation'>documentation</a> for instructions.
sk: Váš konektor natívneho hostiteľa nepodporuje nasledovné rozhrania API: $$1. Pravdepodobne budete musieť aktualizovať konektor natívneho hostiteľa, alebo nainštalovať zásuvné moduly pre chýbajúce rozhrania API. Pokyny nájdete v <a href='https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShellIntegrationForChrome/Installation'>dokumentácii</a>.

en: Yes
sk: Áno

note: Chrome store description
en: You MUST install native connector for this extension to work.
    
    For Arch Linux there is a PKGBUILD available in the AUR: https://aur.archlinux.org/packages/chrome-gnome-shell-git
    
    For Debian Linux there is package available in Sid and Stretch: https://tracker.debian.org/pkg/chrome-gnome-shell
    
    For Fedora Linux there is package available in Copr: https://copr.fedorainfracloud.org/coprs/region51/chrome-gnome-shell
    
    In Gentoo Linux you can install connector with command:
    emerge gnome-extra/chrome-gnome-shell
    
    For Ubuntu Linux you can install connector with command:
    sudo apt install chrome-gnome-shell
    
    You also can install connector manually. See https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShellIntegrationForChrome/Installation for install instructions.
sk: Aby toto rozšírenie mohlo fungovať, MUSÍTE nainštalovať natívny konektor.
    
    Pre systém Arch Linux je dostupný balík PKGBUILD v repozitári AUR: https://aur.archlinux.org/packages/chrome-gnome-shell-git
    
    Pre systém Debian Linux je dostupný balík vo vydaniach Sid a Stretch: https://tracker.debian.org/pkg/chrome-gnome-shell
    
    Pre systém Fedora Linux je dostupný balík v repozitári Copr: https://copr.fedorainfracloud.org/coprs/region51/chrome-gnome-shell
    
    V systéme Gentoo Linux môžete nainštalovať konektor pomocou príkazu:
    emerge gnome-extra/chrome-gnome-shell
    
    V systéme Ubuntu Linux môžete nainštalovať konektor pomocou príkazu:
    sudo apt install chrome-gnome-shell
    
    Konektor môžete tiež nainštalovať ručne. Pokyny na inštaláciu nájdete na adrese https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShellIntegrationForChrome/Installation.
