Chromium B.S.U. - en to tr translation catalogue (75 entries)

en: audio
tr: Ses

en: data
tr: Bilgi

en: UNKNOWN(type=%d)
tr: Bilinmiyen(type=%d)

en: %d CDROM drive(s).
tr: %d CDROM sürücüsü

en: ERROR! Could not access CDROM device %d : %s
tr: HATA! %d : %s CDROM aygıtına erişilemedi.

en: CDROM error in AudioOpenAL::pauseGameMusic(%d)
tr: AudioOpenAL::pauseGameMusic(%d)'da CDROM hatası

en: CDROM status = %d
tr: CDROM durumu = %d

en: AudioOpenAL::Audio done
tr: AudioOpenAL::Audio tamamlandı

en: stopping OpenAL...
tr: OpenAL durduruluyor...

en: done.
tr: tamamlandı.

en: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !! ATTENTION !! - one or more errors were encountered during audio check.
    !!                Audio will be disabled.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tr: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     !! DİKKAT !! - ses denetimi sırasında bir ya da daha fazla hata oluştu.
     !!  Ses pasifleştirilecek.
     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

en: ERROR!! <%s> alGetError() = %s
tr: HATA!! <%s> alGetError() = %s

en: ERROR!! <%s> alcGetError() = %s
tr: HATA!! <%s> alcGetError() = %s

en: ERROR!! <%s> alutGetError() = %s
tr: HATA!! <%s> alutGetError() = %s

en: ERROR: filename too long: "%s", line %d
tr: HATA: dosya ismi çok uzun: "%s", %d. satır

en: WARNING: MP3 support not available: "%s", line %d
tr: UYARI: MP3 desteği mevcut değil: "%s", %d. satır

en: WARNING: Ogg/Vorbis support not available: "%s", line %d
tr: UYARI: Ogg/Vorbis desteği mevcut değil: "%s", %d. satır

en: music playlist:
tr: müzik çalma listesi:

en: loaded %s
tr: %s yüklendi

en: AudioOpenAL::setMusicIndex -- end
tr: AudioOpenAL::setMusicIndex -- son

en: ERROR: Could not allocate memory in AudioOpenAL::loadMP3
tr: HATA: AudioOpenAL::loadMP3'da bellek ayırılamadı

en: ERROR: Could not open "%s" in AudioOpenAL::loadMP3
tr: HATA: AudioOpenAL::loadMP3'da "%s" açılamadı

en: ERROR: Could not open "%s" in AudioOpenAL::loadVorbis
tr: HATA: AudioOpenAL::loadVorbis'da "%s" açılamadı

en: WARNING: could not read config file (%s)
tr: UYARI: yapılandırma dosyası okunamadı (%s)

en: wrote config file (%s)
tr: yapılandırma dosyası yazıldı (%s)

en: WARNING: could not write config file (%s)
tr: UYARI: yapılandırma dosyası yazılamadı (%s)

en: %d EnemyAircraft allocated
tr: %d EnemyAircraft ayrıldı

en: num enemies on screen = %d
tr: ekrandaki düşman sayısı = %d

en: Starting up...
tr: Başlatılıyo

en: ...startup complete.
tr: ...başlangıç tamamlandı.

en: Generating random sequences
tr: Rastgele sıralar oluşturuluyor

en: nobody
tr: hiç kimse

en: WARNING: could not write score file (%s)
tr: UYARI: skor dosyası yazılamadı (%s)

en: WARNING: empty score file (%s)
tr: UYARI: boş skor dosyası (%s)

en: WARNING: could not read score file (%s)
tr: UYARI: skor dosyası okunamadı (%s)

en: high scores:
tr: yüksek skorlar:

en: !! ERROR !! -
tr: !! HATA !! -

en: Extensions :
tr: Uzantılar :

en: error loading font: %s
tr: yazı tipi yükleme hatası: %s

en: error loading font
tr: yazı tipi yükleme hatası

en: !!MainGL::drawGL() HUH?
tr: !!MainGL::drawGL() HA?

en: new high score!
    
    %d
tr: yeni yüksek skor!
     
     %d

en: congratulations!
     
    l e v e l
     %d 
    c o m p l e t e
tr: tebrikler!
     
     s e v i y e
     %d 
     t a m a m l a n d ı

en: ERROR!!! OpenGL error: %s
tr: HATA!!! OpenGL hatası: %s

en: key = %d
tr: tuş = %d

en: Couldn't initialize SDL: %s
tr: SDL başlatılamadı: %s

en: SDL initialized.
tr: SDL başlatıldı.

en: Couldn't set video mode: %s
tr: Video modu ayarlanamadı: %s

en: exit.
tr: çıkış.

en: ERROR!!! SDL error '%s'
tr: HATA!!! SDL hatası '%s'

en: video mode set
tr: video modu ayarlandı

en: MainSDL::getEvent HUH?
tr: MainSDL::getEvent HA?

en: key '%s' pressed
tr: '%s' tuşuna basıldı

en: n e w    g a m e
tr: y e n i | o y u n

en: l e v e l
tr: s e v i y e

en: f u l l s c r e e n
tr: tam ekran

en: s c r e e n    s i z e
tr: e k r a n  b ü y ü k l ü ğ ü

en: q u i t
tr: çıkış

en: ATTENTION: Using 'thin' text to improve framerate...
tr: DİKKAT: Kare hızını iyileştirmek için 'ince' yazılar kullanılıyor...

en: easy
tr: kolay

en: experienced
tr: deneyimli

en: fun
tr: eğlenceli

en: insane
tr: çılgın

en: impossible
tr: imkansız

en: high scores
tr: yüksek skorlar

en: ATTENTION: Reverting to 'thick' text...
tr: DİKKAT: "kalın" yazılara dönülüyor...

en: low
tr: düşük

en: med
tr: orta

en: high
tr: yüksek

en: ---- error setting full screen mode ----
tr: ---- tam ekran ayarlama hatası ---

en: ---- error setting window mode ----
tr: ---- pencere modu ayarlama hatası ---

en: p a u s e d
tr: d u r a k l a t ı l d ı

en: FTGL: error loading font: %s
tr: FTGL: yazı tipi yükleme hatası: %s

en: FTGL: error loading font
tr: FTGL: yazı tipi yükleme hatası

en: GLC: couldn't set context
tr: GLC: içerik ayarlanamadı
