ciborium - en to km translation catalogue (6 entries)

note: TRANSLATORS: This is the summary of a notification bubble with a short message of success when addding a storage device.
en: Storage device detected
km: បាន​លុប​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

note: TRANSLATORS: This is the body of a notification bubble with a short message about content being scanned when addding a storage device.
en: This device will be scanned for new content
km: ឧបករណ៍​នេះ​នឹង​ត្រូវ​បាន​វិភាគ​រក​សម្រាប់​ខ្លឹមសារ​ថ្មី

note: TRANSLATORS: This is the summary of a notification bubble with a short message of failure when adding a storage device.
en: Failed to add storage device
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បន្ថែម​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

note: TRANSLATORS: This is the body of a notification bubble with a short message with hints with regards to the failure when adding a storage device.
en: Make sure the storage device is correctly formated
km: សូម​ប្រាកដ​ថា​ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ត្រឹមត្រូ

note: TRANSLATORS: This is the summary of a notification bubble with a short message of a storage device being removed
en: Storage device has been removed
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ត្រូវ​បាន​យក​ចេញ

note: TRANSLATORS: This is the body of a notification bubble with a short message about content from the removed device no longer being available
en: Content previously available on this device will no longer be accessible
km: មាតិកា​ពីមុន​ដែល​នៅ​លើ​ឧបករណ៍​នេះ​នឹង​លែង​អាច​ចូល​ប្រើ​បាន​ទៀត​ហើយ
