ciborium - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Ok
lt: Gerai

en: Format Error
lt: Formatavimo klaida

en: There was an error when formatting the device
lt: Formatuojant įrenginį įvyko klaida

en: Continue
lt: Tęsti

en: You can now safely remove the device
lt: Dabar, galite saugiai pašalinti įrenginį

en: Unmount Error
lt: Atjungimo klaida
