cinder_2_26.0.0-1 - en to nl translation catalogue (6 entries)

note: Type: string Description
en: Cinder volume group:
nl: Volumegroep voor Cinder:

note: Type: string Description
en: Please specify the name of the LVM volume group on which Cinder will create partitions.
nl: Geef de naam op van de LVM-volumegroep waarop Cinder partities zal aanmaken.

note: Type: string Description
en: Value for my_ip:
nl: Waarde voor my_ip:

note: Type: string Description
en: This value will be stored in the my_ip directive of cinder.conf.
nl: Deze waarde zal worden opgeslagen in de directive my_ip van cinder.conf.

note: Type: string Description
en: Value for glance_api_servers:
nl: Waarde voor glance_api_servers:

note: Type: string Description
en: A list of the URLs of glance API servers available to cinder ([http[s]://][hostname|ip]:port).
nl: Een lijst met de URL's van de glance API servers die beschikbaar zijn voor cinder ([http[s]://][hostnaam|ip]:poort).
