cinnamon-desktop master - en to fy translation catalogue (6 entries)

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: RANDR extension is not present
fy: RANDR-taheaksel is net oanwêzich

en: could not get information about output %d
fy: koe gjin ynformaasje krije our de útfier %d

en: output %s does not support mode %dx%d@%dHz
fy: útfier %s stypt de modus %dx%d@%dHz net

en: cannot clone to output %s
fy: kin net kloane nei útfier %s

en: %A, %B %-e
fy: %A, %B, %-e
