cinnamon-control-center - en to my translation catalogue (8 entries)

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
my: ဖိုင်အားလုံး

en: %i year | %i years
my[0]: %i နှစ်

note: TRANSLATORS: this is when the calibration profile age is not * specified as it has been autogenerated from the hardware
en: Not specified
my: မသတ်မှတ်ထား

en: Spanish
my: စပိန္ဘာသာ

en: China
my: တရုတ်

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
my: အမည်မဲ့

en: Default
my: မူလပုံစံ

en: Help
my: အကူအညီ
