cinnamon-control-center master - en to lt translation catalogue (382 entries)

note: TRANSLATORS: this is where the user can click and import a profile
en: Other profile…
lt: Kitas profilis...

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
lt: Numatytasis:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
lt: Spalvų erdvė:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
lt: Bandomasis profilis:

note: TRANSLATORS: this is when the profile should be set for all users
en: Set for all users
lt: Nustatyti visiems naudotojams

note: TRANSLATORS: this is when the profile should be set for all users
en: Create virtual device
lt: Sukurti virtualų įrenginį

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
lt: Pasirinkite ICC profilio failą

en: _Import
lt: _Importuoti

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
lt: Palaikomi ICC profiliai

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lt: Visi failai

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Displays
lt: Esami profiliai ekranui

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Scanners
lt: Esami profiliai skaneriam

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Printers
lt: Esami profiliai spausdintuvams

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Cameras
lt: Esami profiliai kameroms

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Webcams
lt: Esami profiliai internetinėms kameroms

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI * where the device type is not recognised Profiles that can be added to the device
en: Available Profiles
lt: Esami profiliai

note: TRANSLATORS: column for device list
en: Device
lt: Įrenginys

note: TRANSLATORS: column for device list
en: Calibration
lt: Kalibravimas

note: TRANSLATORS: this is when an auto-added profile cannot be removed
en: Cannot remove automatically added profile
lt: Nepavyksta pašalinti automatiškai pridėto profilio

note: TRANSLATORS: this is when there is no profile for the device
en: No profile
lt: Nėra profilio

en: %i year | %i years
lt[0]: %i metai
lt[1]: %i metai
lt[2]: %i metų

en: %i month | %i months
lt[0]: %i mėnuo
lt[1]: %i mėnesiai
lt[2]: %i mėnesių

en: %i week | %i weeks
lt[0]: %i savaitė
lt[1]: %i savaitės
lt[2]: %i savaičių

note: fallback
en: Less than 1 week
lt: Mažiau nei 1 savaitė

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
lt: Numatytasis RGB

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
lt: Numatytasis CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
lt: Numatytasis pilkas

en: Uncalibrated
lt: Nekalibruotas

en: This device is not color managed.
lt: Šis įrenginys nepalaiko spalvų derinimo.

en: This device is using manufacturing calibrated data.
lt: Įrenginys naudoja gamykliškai kalibruotus duomenis.

en: This device does not have a profile suitable for whole-screen color correction.
lt: Įrenginys neturi profilio, tinkamo viso ekrano spalvų korekcijai.

en: This device has an old profile that may no longer be accurate.
lt: Įrenginys turi seną profilį, kuris gali nebebūti tikslus.

note: TRANSLATORS: this is when the calibration profile age is not * specified as it has been autogenerated from the hardware
en: Not specified
lt: Nenurodyta

note: add the 'No devices detected' entry
en: No devices supporting color management detected
lt: Neaptikta jokių įrenginių, palaikančių spalvų derinimą

[ctx: Device kind]
en: Display
lt: Ekranas

[ctx: Device kind]
en: Scanner
lt: Skaitytuvas

[ctx: Device kind]
en: Printer
lt: Spausdintuvas

[ctx: Device kind]
en: Camera
lt: Kamera

[ctx: Device kind]
en: Webcam
lt: Internetinė kamera

note: Add some common languages first
en: English
lt: Anglų

en: British English
lt: Anglų (Didž. Britanija)

en: German
lt: Vokiečių

en: French
lt: Prancūzų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Chinese (simplified)
lt: Kinų (supaprastinta)

en: Russian
lt: Rusų

en: Arabic
lt: Arabų

note: Add some common regions
en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Germany
lt: Vokietija

en: France
lt: Prancūzija

en: Spain
lt: Ispanija

en: China
lt: Kinija

en: Select a region
lt: Pasirinkite regioną

en: Unspecified
lt: Nenurodyta

note: Translators:  this is the feature where what you see on your * laptop's screen is the same as your external projector. * Here, "Mirrored" is being used as an adjective.  For example, * the Spanish translation could be "Pantallas en Espejo".
en: Mirrored Displays
lt: Dubliuoti ekranai

en: User interface scale
lt: Naudotojo sąsajos mastelis

en: Network proxy
lt: Įgaliotasis tinklo serveris

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
lt: Oi, kažkas nutiko. Susisiekite su savo programinės įrangos tiekėju.

en: NetworkManager needs to be running.
lt: Turi veikti NetworkManager.

en: never
lt: niekada

en: today
lt: šiandien

en: yesterday
lt: vakar

en: %i day ago | %i days ago
lt[0]: Prieš %i dieną
lt[1]: Prieš %i dienas
lt[2]: Prieš %i dienų

en: IPv4 Address
lt: IPv4 adresas

en: IPv6 Address
lt: IPv6 adresas

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Hardware Address
lt: Aparatinis adresas

en: Default Route
lt: Numatytasis kelias

en: Last used
lt: Paskiausiai naudotas

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
lt: Laidinis

en: Options…
lt: Parametrai…

en: Add new connection
lt: Pridėti naują ryšį

[ctx: Wifi security]
en: None
lt: Joks

[ctx: Signal strength]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Signal strength]
en: Weak
lt: Silpnas

[ctx: Signal strength]
en: Ok
lt: Vidutinis

[ctx: Signal strength]
en: Good
lt: Geras

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
lt: Puikus

en: If you have a connection to the Internet other than wireless, you can set up a wireless hotspot to share the connection with others.
lt: Jei turite kitokį interneto ryšį nei belaidis, galite nustatyti belaidį prieigos tašką ir dalintis interneto ryšiu su kitais.

en: Switching on the wireless hotspot will disconnect you from <b>%s</b>.
lt: Persijungimas prie belaidžio prieigos taško atjungs jus nuo <b>%s</b>.

en: It is not possible to access the Internet through your wireless while the hotspot is active.
lt: Neįmanoma pasiekti interneto per jūsų belaidį kol prieigos taškas yra aktyvus.

en: Stop hotspot and disconnect any users?
lt: Stabdyti prieigos tašką ir atjungti visus naudotojus?

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: _Stop Hotspot
lt: _Stabdyti prieigos tašką

en: System policy prohibits use as a Hotspot
lt: Sistemos taisyklės neleidžia naudoti kaip prieigos taško

en: Wireless device does not support Hotspot mode
lt: Belaidis įrenginys nepalaiko prieigos taško veiksenos

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
lt: Tinklo nustatymai pasirinktiems tinklams įskaitant slaptažodžius ir bet kokius asmeninius nustatymus bus prarasti.

en: _Forget
lt: _Pamiršti

en: History
lt: Istorija

en: _Close
lt: _Užverti

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
lt: _Pamiršti

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
lt: Žiniatinklio įgaliotojo serverio automatinis aptikimas yra naudojamas, kai konfigūracijos URL nėra pateiktas.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
lt: Tai nerekomenduojama nepatikimiems viešiesiems tinklams.

en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
lt: Nežinomas

note: TRANSLATORS: AP type
en: Infrastructure
lt: Infrastruktūra

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Status unknown
lt: Būsena nežinoma

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
lt: Nevaldomas

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connecting
lt: Jungiamasi

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Authentication required
lt: Reikia nustatyti tapatybę

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connected
lt: Prisijungta

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Status unknown (missing)
lt: Būsena nežinoma (trūkstama)

note: TRANSLATORS: VPN status
en: Not connected
lt: Neprisijungta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
lt: Konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
lt: IP konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
lt: IP konfigūracijos laikas baigėsi

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
lt: Buvo reikalingos paslaptys, bet nepateiktos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
lt: 802.1x tiekėjas atjungtas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
lt: 802.1x tiekėjo konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
lt: 802.1x tiekėjo klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
lt: 802.1x per ilgai užtruko nustatydamas tapatybę

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
lt: Nepavyko paleisti PPP tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
lt: PPP tarnyba atsijungė

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
lt: PPP nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
lt: Nepavyko paleisti DHCP kliento

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
lt: DHCP kliento klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
lt: DHCP klientas nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
lt: Nepavyko paleisti bendrų ryšių tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
lt: Bendrų ryšių tarnyba nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
lt: Nepavyko paleisti AutoIP tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
lt: AutoIP tarnybos klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
lt: AutoIP tarnyba nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
lt: Linija užimta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
lt: Nėra skambinimo tono

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
lt: Nepavyko nustatyti pernešėjo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
lt: Baigėsi skambinimo užklausos laikas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
lt: Nepavyko prisiskambinti

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
lt: Modemo inicijavimas nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
lt: Nepavyko pasirinkti nurodytų APN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
lt: Neieškoma tinklų

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
lt: Neleista registruoti tinklo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
lt: Baigėsi tinklo registravimo laikas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
lt: Nepavyko registruoti prašomo tinklo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
lt: Nepavyko patikrinti PIN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
lt: Gali būti, kad įrenginiui trūksta aparatinės programinės įrangos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
lt: Ryšys dingo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
lt: Buvo panaudotas esamas ryšys

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
lt: Modemas nerastas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
lt: Bluetooth ryšys nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
lt: SIM kortelė neįdėta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
lt: Reikalingas SIM Pin

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
lt: Reikalingas SIM Puk

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
lt: Neteisinga SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
lt: Nepavyko ryšio priklausomybė

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
lt: Trūksta aparatinės programinės įrangos

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
lt: Kabelis neįjungtas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Output:
lt: Išvestis:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
lt: Išlaikyti proporcijas (laiško dėžutė):

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
lt: Atvaizdis į vieną monitorių

en: %d of %d
lt: %d iš %d

en: Display Mapping
lt: Ekrano susiejimas

en: Stylus
lt: Pieštukas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Security
lt: Sauga

en: Details
lt: Informacija

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

en: Automatic (DHCP)
lt: Automatinis (DHCP)

en: Manual
lt: Rankinis

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: _All Settings
lt: _Visi nustatymai

en: Enable verbose mode
lt: Įjungti derinimo veikseną

en: Show the overview
lt: Rodyti apžvalgą

en: Show help options
lt: Rodyti pagalbos parametrus

en: Panel to display
lt: Rodomas skydelis

en: - System Settings
lt: – Sistemos nustatymai

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: %s
    Paleiskite „%s --help“ visam komandų eilutės parametrų sąrašui gauti.

en: Help
lt: Žinynas

en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
lt: Prieigos taškas

en: Color
lt: Spalva

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
lt: Spalvų derinimui reikia pakankamai naujo spalvų profilio kiekvienam įrenginiui.

en: Add device
lt: Pridėti įrenginį

en: Add a virtual device
lt: Pridėti virtualų įrenginį

en: Delete device
lt: Naikinti įrenginį

en: Remove a device
lt: Pašalinti įrenginį

en: Set this profile for all users on this computer
lt: Nustatyti šį profilį visiems šio kompiuterio naudotojams

en: Add profile
lt: Pridėti profilį

en: Remove profile
lt: Pašalinti profilį

en: View details
lt: Išsamiau

en: Device type:
lt: Įrenginio tipas:

en: Manufacturer:
lt: Gamintojas:

en: Model:
lt: Modelis:

en: Image files can be dragged on this window to auto-complete the above fields.
lt: Paveikslų failai gali būti tempiami į šį langą automatiniam laukų užpildymui.

en: Select a language
lt: Pasirinkite kalbą

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: _Region:
lt: _Regionas:

en: _City:
lt: _Miestas:

en: _Network Time
lt: _Tinklo laikas:

en: Set the time one hour ahead.
lt: Pasukti viena valanda pirmyn.

en: Set the time one hour back.
lt: Pasukti viena valanda atgal.

en: Set the time one minute ahead.
lt: Pasukti viena minute pirmyn.

en: Set the time one minute back.
lt: Pasukti viena minute atgal.

en: Month
lt: Mėnuo

en: Day
lt: Diena

en: Year
lt: Metai

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Set as Primary
lt: Nurodyti kaip pirminę

en: Resolution
lt: Raiška

en: Refresh Rate
lt: Atnaujinimo dažnis

en: Rotation
lt: Pasukimas

en: _Add Profile…
lt: _Pridėti profilį…

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Network
lt: Tinklas

[ctx: proxy method]
en: None
lt: Joks

[ctx: proxy method]
en: Manual
lt: Rankinis

[ctx: proxy method]
en: Automatic
lt: Automatinis

en: _Method
lt: _Metodas

en: _Configuration URL
lt: _Konfigūravimo URL

en: _HTTP Proxy
lt: _HTTP įgaliotasis serveris

en: H_TTPS Proxy
lt: H_TTPS įgaliotasis serveris

en: _FTP Proxy
lt: _FTP įgaliotasis serveris

en: _Socks Host
lt: _Socks serveris

en: _Ignore Hosts
lt: Nepa_isyti kompiuterių

en: HTTP proxy port
lt: HTTP įgaliotojo serverio prievadas

en: HTTPS proxy port
lt: HTTPS įgaliotojo serverio prievadas

en: FTP proxy port
lt: FTP įgaliotojo serverio prievadas

en: Socks proxy port
lt: Socks įgaliotojo serverio prievadas

en: Turn device off
lt: Išjungti įrenginį

en: Add Device
lt: Pridėti įrenginį

en: Remove Device
lt: Pašalinti įrenginį

en: VPN Type
lt: VPN tinklo tipas

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group Password
lt: Grupės slaptažodis

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Turn VPN connection off
lt: Išjungti VPN ryšį

en: _Apply
lt: _Pritaikyti

en: Automatic _Connect
lt: A_utomatinis prisijungimas

en: Signal Strength
lt: Signalo stiprumas

en: Link speed
lt: Saito greitis

en: details
lt: išsamiau

en: S_ecurity
lt: S_auga

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: My Home Network
lt: Mano namų tinklas

en: None
lt: Joks

en: Show P_assword
lt: Rodyti sl_aptažodį

en: Make available to other users
lt: Padaryti pasiekiamu kitiems naudotojams

en: identity
lt: tapatybė

en: _Addresses
lt: _Adresai

en: Automatic (DHCP) addresses only
lt: Tik automatiniai (DHCP) adresai

en: Link-local only
lt: Tik vietiniai susiejimai

en: Shared with other computers
lt: Dalinamasi su kitais kompiuteriais

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Routes
lt: Keliai

en: _Ignore automatically obtained routes
lt: Nepa_isyti automatiškai gaunamų nukreipimų

en: Use this connection _only for resources on its network
lt: Naudoti šį ryšį tik _ištekliams šiame tinkle

en: _MAC Address
lt: _MAC adresas

en: _Cloned MAC Address
lt: _Klonuotas MAC adresas

en: hardware
lt: aparatinė įranga

en: _Reset
lt: _Atkurti

en: Reset the settings for this connection to their defaults, but remember as a preferred connection.
lt: Atkurti numatytuosius šio ryšio nustatymus, bet atsiminti jį kaip pageidaujamą ryšį.

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect to it.
lt: Pašalinti visus su šiuo ryšiu susijusius duomenis ir nemėginti automatiškai prie jo prisijungti.

en: reset
lt: atkurti

en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

[ctx: tab]
en: Reset
lt: Atkurti

en: Wi-Fi Hotspot
lt: Belaidis prieigos taškas

en: _Turn On
lt: Į_jungti

en: Turn Wi-Fi off
lt: Išjungti belaidį (Wi-Fi) ryšį

en: _Use as Hotspot…
lt: Na_udoti kaip prieigos tašką…

en: _Connect to Hidden Network…
lt: _Prisijungti prie paslėpto tinklo…

en: _History
lt: _Istorija

en: Switch off to connect to a Wi-Fi network
lt: Išjungti prisijungimui prie belaidžio tinklo

en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

en: Connected Devices
lt: Prisijungti įrenginiai

en: Security type
lt: Saugos tipas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Choose a Layout
lt: Pasirinkite klaviatūros išdėstymą

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Select an input source to add
lt: Pasirinkite rašymo būdą pridėjimui

en: Keyboard Layout Options
lt: Klaviatūros išdėstymo parametrai

en: Region and Language
lt: Regionas ir kalba

en: Add Layout
lt: Pridėti išdėstymą

en: Remove Layout
lt: Pašalinti išdėstymą

en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

en: Preview Layout
lt: Išdėstymo peržiūra

en: Include less-common layouts in the selection list
lt: Įtraukti į pasirinkimo sąrašą mažiau paplitusius išdėstymus

en: Use the same layout for all windows
lt: Naudoti tą patį išdėstymą visiems langams

en: Allow different layouts for individual windows
lt: Leisti atskirus išdėstymus kiekvienam langui

en: New windows use the default layout
lt: Naujiems langams naudojamas numatytasis išdėstymas

en: New windows use the previous window's layout
lt: Naujiems langams naudojamas ankstesnio lango išdėstymas

en: Display options
lt: Rodymo parametrai

en: Use a country flag, if available,  to represent keyboard layouts
lt: Jei prieinama, naudoti šalies vėliavą, siekiant atvaizduoti klaviatūros išdėstymus

en: Show the layout name instead of the group name when using text to represent a layout
lt: Kai išdėstymo atvaizdavimui naudojamas tekstas, vietoj grupės pavadinimo, rodyti išdėstymo pavadinimą

en: Prefer upper-case when using text to represent a layout
lt: Kai išdėstymo atvaizdavimui naudojamas tekstas, teikti pirmenybę didžiosioms raidėms

en: _Options...
lt: _Parametrai...

en: View and edit keyboard layout options
lt: Rodyti ir keisti klaviatūros išdėstymo parametrus

en: Reset to De_faults
lt: Atkurti į _numatytuosius

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
lt: Pakeisti dabartinius klaviatūros išdėstymus
    numatytaisiais nustatymais.

en: Map Buttons
lt: Susieti mygtukus

en: Map buttons to functions
lt: Susieti mygtukus su funkcijomis

en: No tablet detected
lt: Planšetė nerasta

en: Bluetooth Settings
lt: Bluetooth nustatymai

en: Tracking Mode
lt: Sekimo veiksena

en: Left-Handed Orientation
lt: Kairiarankiams skirta orientacija

en: Map to Monitor…
lt: Susieti su monitoriumi...

en: Map Buttons…
lt: Susieti mygtukus...

en: Calibrate…
lt: Kalibruoti...

en: Adjust display resolution
lt: Reguliuoti vaizduoklio raišką

en: Tablet (absolute)
lt: Planšetė (absoliučioji)

en: Touchpad (relative)
lt: Jutiklinis kilimėlis (santykinis)

en: Middle Mouse Button Click
lt: Vidurinio pelės mygtuko paspaudimas

en: Right Mouse Button Click
lt: Dešiniojo pelės mygtuko paspaudimas

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Eraser Pressure Feel
lt: Trintuko spaudimo jutimas

en: Soft
lt: Minkštas

en: Firm
lt: Kietas

en: Top Button
lt: Viršutinysis mygtukas

en: Lower Button
lt: Apatinysis mygtukas

en: Lowest Button
lt: Žemiausias mygtukas

en: Tip Pressure Feel
lt: Pieštuko spaudimo jutimas

en: 802.1x _Security
lt: 802.1x _Sauga

en: page 1
lt: 1 puslapis

en: Anony_mous identity
lt: Anoni_minė tapatybė

en: Inner _authentication
lt: Vidinis t_apatybės nustatymas

en: page 2
lt: 2 puslapis

en: Last Used
lt: Paskiausiai naudotas

en: Twisted Pair (TP)
lt: Susuktoji laidų pora (TP)

en: Attachment Unit Interface (AUI)
lt: Prijungiamo modulio sąsaja (AUI)

en: Media Independent Interface (MII)
lt: Nuo laikmenos nepriklausanti sąsaja (MII)

en: _Name
lt: Pavadi_nimas

en: _Cloned Address
lt: _Klonuotas adresas

en: bytes
lt: B

en: Make available to other _users
lt: Padaryti prieinamu kitiems na_udotojams

en: Connect _automatically
lt: Prisijungti _automatiškai

en: Firewall _Zone
lt: Užkardos _zona

en: Automatic DNS
lt: Automatinis DNS

en: Automatic Routes
lt: Automatiniai nukreipimai

en: Reset the settings for this network, including passwords, but remember it as a preferred network
lt: Atkurti šio tinklo nustatymus, įskaitant slaptažodžius, bet atsiminti jį kaip pageidaujamą tinklą

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect
lt: Pašalinti visą, su šiuo tinklu susijusią, informaciją ir nebandyti automatiškai prie jo jungtis

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
lt: (Klaida: nepavyko įkelti VPN ryšių redaktoriaus)

en: Make available to _other users
lt: Padaryti pasiekiamu kitiems naud_otojams

en: Anonymous
lt: Anoniminis

en: Authenticated
lt: Nustatytos tapatybės

en: Both
lt: Abu

en: PAC _file
lt: PAC _failas

en: _Inner authentication
lt: V_idinis tapatybės nustatymas

en: Allow automatic PAC pro_visioning
lt: Leisti automatinius PAC _aprūpinimus

en: _Username
lt: Na_udotojo vardas

en: Sho_w password
lt: _Rodyti slaptažodį

en: Version 0
lt: 0-ė versija

en: Version 1
lt: 1-a versija

en: C_A certificate
lt: L_Į liudijimas

en: No CA certificate is _required
lt: Ne_reikia LĮ liudijimo

en: PEAP _version
lt: PEAP _versija

en: I_dentity
lt: _Tapatybė

en: _User certificate
lt: Na_udotojo liudijimas

en: Private _key
lt: Privatus ra_ktas

en: _Private key password
lt: _Privataus rakto slaptažodis

en: Au_thentication
lt: _Tapatybės nustatymas

en: 1 (Default)
lt: 1 (Numatytasis)

en: Open System
lt: Atvira sistema

en: Shared Key
lt: Bendrinamas raktas

en: _Key
lt: Ra_ktas

en: Sho_w key
lt: Rodyti r_aktą

en: WEP inde_x
lt: WEP _indeksas

en: _Type
lt: _Tipas

en: Color management settings
lt: Spalvų derinimo nustatymai

en: Region & Language
lt: Regionas ir kalba

en: Change your region and language settings
lt: Keiskite savo regiono ir kalbos nustatymus

en: Display
lt: Ekranas

en: Change resolution and position of monitors and projectors
lt: Pakeisti ekranų ar projektorių raišką ir poziciją

en: Network settings
lt: Tinklo nustatymai

en: Graphics Tablet
lt: Grafinė planšetė

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
lt: Nustatykite mygtukų susiejimus ir pritaikykite pieštuko jautrumą grafinėms planšetėms
