cinnamon-control-center master - en to kk translation catalogue (340 entries)

note: TRANSLATORS: this is where the user can click and import a profile
en: Other profile…
kk: Басқа бейін...

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
kk: Бастапқы:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
kk: Түстер аралығы:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
kk: Бейінді сынау:

note: TRANSLATORS: this is when the profile should be set for all users
en: Set for all users
kk: Барлық пайдаланушылар үшін орнату

note: TRANSLATORS: this is when the profile should be set for all users
en: Create virtual device
kk: Виртуалды құрылғы жасау

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
kk: ICC бейін файлын таңдаңыз

en: _Import
kk: _Импорт

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
kk: Қолдауы бар ICC бейіндері

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
kk: Барлық файлдар

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Displays
kk: Монитор үшін қол жетімді бейіндер

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Scanners
kk: Мәтіналғыш үшін қол жетімді бейіндер

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Printers
kk: Принтерлер үшін қол жетімді бейіндер

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Cameras
kk: Камера үшін қол жетімді бейіндер

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Webcams
kk: Уеб-камера үшін қол жетімді бейіндер

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI * where the device type is not recognised Profiles that can be added to the device
en: Available Profiles
kk: Қол жетімді бейіндер

note: TRANSLATORS: column for device list
en: Device
kk: Құрылғы

note: TRANSLATORS: column for device list
en: Calibration
kk: Калибрлеу

note: TRANSLATORS: this is when an auto-added profile cannot be removed
en: Cannot remove automatically added profile
kk: Қосылған бейіннің автоматты түрде жойылуы болмады

note: TRANSLATORS: this is when there is no profile for the device
en: No profile
kk: Бейін жоқ

en: %i year | %i years
kk[0]: %i жыл
kk[1]: %i жыл

en: %i month | %i months
kk[0]: %i ай
kk[1]: %i ай

en: %i week | %i weeks
kk[0]: %i апта
kk[1]: %i апта

note: fallback
en: Less than 1 week
kk: 1 аптадан кем

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
kk: Бастапқы RGB

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
kk: Бастапқы CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
kk: Бастапқы сұр

en: Uncalibrated
kk: Сұрыпталмаған

en: This device is not color managed.
kk: Бұл құрылғы түс басқару қолдамайды.

en: This device is using manufacturing calibrated data.
kk: Бұл құрылғы өндіруші орнатқан деректерін қолданады.

en: This device does not have a profile suitable for whole-screen color correction.
kk: Бұл құрылғыда экран түсін дәлдеу үшін сәйкес бейін жоқ.

en: This device has an old profile that may no longer be accurate.
kk: Бұл құрылғы дұрыс емес ескі бейін қолданауы мүмкін.

note: TRANSLATORS: this is when the calibration profile age is not * specified as it has been autogenerated from the hardware
en: Not specified
kk: Анықталмаған

note: add the 'No devices detected' entry
en: No devices supporting color management detected
kk: Түсті басқару мүмкіншілігі бар бірде-бір құрылғыны таппады

[ctx: Device kind]
en: Display
kk: Дисплей

[ctx: Device kind]
en: Scanner
kk: Мәтіналғыш

[ctx: Device kind]
en: Printer
kk: Принтер

[ctx: Device kind]
en: Camera
kk: Камера

[ctx: Device kind]
en: Webcam
kk: Уеб-камера

note: Add some common languages first
en: English
kk: Ағылшынша

en: British English
kk: Британдық ағылшынша

en: German
kk: Германия

en: French
kk: Французша

en: Spanish
kk: Испанша

en: Chinese (simplified)
kk: Қытай (жеңілдетілген)

en: Russian
kk: Орысша

en: Arabic
kk: Арабша

note: Add some common regions
en: United States
kk: АҚШ

en: Germany
kk: Германия

en: France
kk: Франция

en: Spain
kk: Испания

en: China
kk: Қытай

en: Select a region
kk: Аймақты таңдаңыз

en: Unspecified
kk: Анықталмаған

note: Translators:  this is the feature where what you see on your * laptop's screen is the same as your external projector. * Here, "Mirrored" is being used as an adjective.  For example, * the Spanish translation could be "Pantallas en Espejo".
en: Mirrored Displays
kk: Көшірмелі экрандар

note: Translators: network device speed
en: %d Mb/s
kk: %d Мб/с

en: never
kk: ешқашан

en: today
kk: бүгін

en: yesterday
kk: кеше

en: %i day ago | %i days ago
kk[0]: %i күн бұрын
kk[1]: %i күн бұрын

en: IPv4 Address
kk: IPv4 адресі

en: IPv6 Address
kk: IPv6 адресі

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Hardware Address
kk: Құрылғы Мекен-жайы

en: Default Route
kk: Үнсіз келісім бойынша маршруты

en: Last used
kk: Соңғы қолданылған

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
kk: Сымды

en: Options…
kk: Опциялар…

en: Add new connection
kk: Жаңа байланысты қосу

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
kk: Кәсіпорын

[ctx: Wifi security]
en: None
kk: Ештеңе

[ctx: Signal strength]
en: Weak
kk: Әлсіз

[ctx: Signal strength]
en: Ok
kk: ОК

[ctx: Signal strength]
en: Good
kk: Жақсы

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
kk: Тамаша

en: If you have a connection to the Internet other than wireless, you can set up a wireless hotspot to share the connection with others.
kk: Егер сізде сымсыз байланыстан басқа Интернетпен байланысыңыз бар болса, ол байланыспен басқа пайдаланушылармен бөлісу үшін, сымсыз қатынау нүктесін жасауға болады.

en: Switching on the wireless hotspot will disconnect you from <b>%s</b>.
kk: Сымсыз қатынау нүктесін іске қосу нәтижесінде <b>%s</b> желісіне байланыс үзіледі.

en: It is not possible to access the Internet through your wireless while the hotspot is active.
kk: Бұл сымсыз қатынау нүктесі белсенді болып тұрған кезде, сымсыз байланысыңыз арқылы Интернетке қатынау мүмкін емес.

en: Stop hotspot and disconnect any users?
kk: Қатынау нүктесін тоқтатып, барлық пайдаланушыларды үзу керек пе?

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Stop Hotspot
kk: Қа_тынау нүктесін тоқтату

en: System policy prohibits use as a Hotspot
kk: Қатынау нүктесі ретінде қолдануды жүйелік саясат рұқсат етпейді

en: Wireless device does not support Hotspot mode
kk: Сымсыз құрылғы қатынау нүкте режимін қолдамайды

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
kk: Таңдалған желілер үшін желі ақпараты, парольдер және таңдауыңызша жасалған баптаулар жоғалатын болады.

en: _Forget
kk: Ұ_мыту

en: _Close
kk: _Жабу

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
kk: Ұ_мыту

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
kk: Баптау сілтемесі көрсетілмеген кезде веб проксиін автоанықтау қолданылады.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
kk: Бұл әрекет сенімсіз ортақ желілері үшін ұсынылмайды.

en: Proxy
kk: Прокси

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: TRANSLATORS: AP type
en: Infrastructure
kk: Инфраструктура

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Status unknown
kk: Қалып-күйі белгісіз

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
kk: Басқарылмайтын

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
kk: Қолжетерсіз

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connecting
kk: Қосылуда

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connected
kk: Байланысқан

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
kk: Байланысты үзу

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connection failed
kk: Байланыс орнату сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Status unknown (missing)
kk: Қалып-күйі белгісіз (жоқ болып тұр)

note: TRANSLATORS: VPN status
en: Not connected
kk: Байланыспаған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
kk: Баптау сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
kk: IP баптауы сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
kk: IP баптауы ескірген

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
kk: Құпия кілттері сұралды, бірақ ұсынылмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
kk: 802.1x supplicant байланысы ажыратылған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
kk: 802.1x supplicant баптауы сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
kk: 802.1x supplicant сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
kk: 802.1x supplicant аутентификация үшін тым көп уақыт алған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
kk: PPP қызметі іске қосыла алмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
kk: PPP қызметі байланысты үзген

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
kk: PPP сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
kk: DHCP клиенті іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
kk: DHCP клиент қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
kk: DHCP клиенті сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
kk: Ортақ етілген байланыс қызметінің іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
kk: Ортақ етілген байланыс қызметі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
kk: AutoIP қызметінің іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
kk: AutoIP қызметінің қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
kk: AutoIP қызметі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
kk: Арна бос емес

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
kk: Арнада гудок жоқ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
kk: Тасушыны орнату мүмкін емес

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
kk: Қоңырауға бөлінген уақыт аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
kk: Қоңырау соғу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
kk: Модемді іске қосу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
kk: Көрсетілген APN таңдау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
kk: Желілерді іздемеу

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
kk: Желіге тіркелу тайдырылған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
kk: Желіге тіркелудің мерзімі біткен

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
kk: Сұралған желіге тіркелу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
kk: PIN кодын тексеру сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
kk: Құрылғы үшін бинарлық кодтар жоқ болуы мүмкін

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
kk: Байланыс жоғалды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
kk: Бар болып тұрған байланыс алынды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
kk: Модем табылмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
kk: Bluetooth байланысы сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
kk: SIM картасы салынбаған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
kk: SIM Pin коды керек

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
kk: SIM Puk коды керек

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
kk: SIM қате

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
kk: Байланыс тәуелділігі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
kk: Бинарлы кодтары жоқ

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
kk: Кабель ажыратылған

en: Layout
kk: Жайма

en: Default
kk: Бастапқы

en: Output:
kk: Шығыс:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
kk: Жақтар арақатынасын сақтап отыру:

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
kk: Бір экранға бейнелеу

en: %d of %d
kk: %d, барлығы %d

en: Display Mapping
kk: Экранға бейнелеу

en: Stylus
kk: Стилус

en: Button
kk: Батырма

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Details
kk: Толығырақ

en: Identity
kk: Идентификация

en: Gateway
kk: Шлюз

en: Automatic (DHCP)
kk: Автоматты түрде (DHCP)

en: Manual
kk: Қолмен

en: Automatic
kk: Автоматты

en: _All Settings
kk: _Барлық Баптаулар

en: Enable verbose mode
kk: Кеңейтілген режимді іске қосу

en: Show the overview
kk: Шолуды көрсету

en: Show help options
kk: Көмек опцияларын көрсету

en: Panel to display
kk: Көрсетілетін тақта

en: - System Settings
kk: - Жүйелік баптаулар

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: %s
    Қолжетерлік командалық жол опцияларын көру үшін, '%s --help' жөнелтіңіз.

en: Help
kk: Көмек

en: Quit
kk: Шығу

en: Color
kk: Түс

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
kk: Түстерін басқару үшін әр құрылғыда жаңа болып тұрған түстер бейіні болуы керек.

en: Add device
kk: Құрылғы қосу

en: Add a virtual device
kk: Виртуалды құрылғы қосу

en: Delete device
kk: Құрылғыны өшіру

en: Remove a device
kk: Құрылғыны кетіру

en: Set this profile for all users on this computer
kk: Бұл бейінді осы компьютердегі барлық пайдаланушылары үшін орнату

en: Add profile
kk: Бейінді қосу

en: Remove profile
kk: Бейінді өшіру

en: View details
kk: Көбірек ақпаратын қарау

en: Device type:
kk: Құрылғы түрі:

en: Manufacturer:
kk: Шығарушы:

en: Model:
kk: Модель:

en: Select a language
kk: Тілді таңдаңыз

en: _Select
kk: _Таңдау

en: Set as Primary
kk: Негізгі қылу

en: _Add Profile…
kk: Бейінді қ_осу…

en: Provider
kk: Провайдер

en: Network
kk: Желі

[ctx: proxy method]
en: None
kk: Ештеңе

[ctx: proxy method]
en: Manual
kk: Қолмен

[ctx: proxy method]
en: Automatic
kk: Автоматты

en: _Method
kk: Тә_сіл

en: _Configuration URL
kk: _Баптау URL-ы

en: _HTTP Proxy
kk: _HTTP прокси

en: H_TTPS Proxy
kk: HTTPS п_роксиі

en: _FTP Proxy
kk: FTP пр_оксиі

en: _Socks Host
kk: Socks _хосты

en: _Ignore Hosts
kk: Хо_сттарды елемеу

en: HTTP proxy port
kk: HTTP проксидің порты

en: HTTPS proxy port
kk: HTTPS прокси порты

en: FTP proxy port
kk: FTP проксидің порты

en: Socks proxy port
kk: Socks прокси порты

en: Add Device
kk: Құрылғыны қосу

en: Remove Device
kk: Құрылғыны өшіру

en: VPN Type
kk: VPN түрі

en: Group Name
kk: Топ аты

en: Group Password
kk: Топ паролі

en: Username
kk: Пайдаланушының аты

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Automatic _Connect
kk: Автоматты байланы_су

en: Signal Strength
kk: Сигнал деңгейі

en: Link speed
kk: Деректерді өткізу жылдамдығы

en: details
kk: ақпараты

en: S_ecurity
kk: Қауі_псіздік

en: _Password
kk: Құпия_сөз

en: My Home Network
kk: Менің үй желім

en: None
kk: Ештеңе

en: Show P_assword
kk: Құпия_сөзді көрсету

en: Make available to other users
kk: Басқа пайдаланушыларға қолжетерлік қылу

en: identity
kk: идентификация

en: _Addresses
kk: _Мекен-жайлар

en: Automatic (DHCP) addresses only
kk: Автоматты (DHCP), тек мекен-жайлар

en: Link-local only
kk: Тек жергілікті желі үшін

en: Shared with other computers
kk: Басқа компьютерлермен ортақ

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Routes
kk: Бағдарлар

en: _Ignore automatically obtained routes
kk: Автоматты алынан бағдарларды еле_меу

en: Use this connection _only for resources on its network
kk: Бұл байланысты тек ол өзі жатқан желі ішіндегі ресурстар үшін қ_олдану

en: _MAC Address
kk: MAC _мекен-жайы

en: _Cloned MAC Address
kk: Кл_ондалған MAC мекен-жайы

en: hardware
kk: құрылғы

en: _Reset
kk: _Тастау

en: Reset the settings for this connection to their defaults, but remember as a preferred connection.
kk: Бұл байланыс үшін баптауларды бастапқы мәндеріне тастау, бірақ, байланыстың өзін таңдамалы ретінде есте сақтау.

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect to it.
kk: Бұл желіге байланысты барлық ақпаратты өшіру және оған автобайланыспау.

en: reset
kk: тастау

en: Hardware
kk: Құрылғы

en: Wi-Fi Hotspot
kk: Wi-Fi қатынау нүктесі

en: _Turn On
kk: Іс_ке қосу

en: Switch off to connect to a Wi-Fi network
kk: Wi-Fi желісіне байланысу үшін сөндіру

en: Network Name
kk: Желі атауы

en: Connected Devices
kk: Байланысқан құрылғылар

en: Security type
kk: Қауіпсіздік түрі

en: Choose a Layout
kk: Жайманы таңдаңыз

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Select an input source to add
kk: Қосу үшін кіріс ағымын таңдаңыз

en: Keyboard Layout Options
kk: Пернетақта жаймасы опциялары

en: Region and Language
kk: Аймақ пен тіл

en: Add Layout
kk: Жайманы қосу

en: Remove Layout
kk: Жайманы өшіру

en: Move Up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move Down
kk: Төмен жылжыту

en: Preview Layout
kk: Жайманы алдын-ала қарау

en: Use the same layout for all windows
kk: Бірдей жайманы барлық терезелер үшін қолдану

en: Allow different layouts for individual windows
kk: Жеке терезелер үшін әр түрлі жаймаларды қолдануға рұқсат ету

en: New windows use the default layout
kk: Жаңа терезелер негізгі жайманы қолданады

en: New windows use the previous window's layout
kk: Жаңа терезелер алдыңғы терезенің жаймасын қолданады

en: Display options
kk: Экран баптаулары

en: Use a country flag, if available,  to represent keyboard layouts
kk: Пернетақтаның жаймаларын көрсету үшін, мүмкін болса, елдің туын қолдану

en: _Options...
kk: _Опциялар...

en: View and edit keyboard layout options
kk: Пернетақта жаймасы опцияларын қарау мен түзету

en: Reset to De_faults
kk: Баста_пқыға тастау

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
kk: Ағымдағы пернетақта жаймасы баптауларын
    үнсіз келісіз бойынша баптауларымен алмастыру

en: Map Buttons
kk: Пернелер бейнеленуі

en: Map buttons to functions
kk: Пернелер және функциялар сәйкестігі

en: No tablet detected
kk: Планшет анықталмады

en: Bluetooth Settings
kk: Bluetooth баптаулары

en: Tracking Mode
kk: Бақылау режимі

en: Left-Handed Orientation
kk: Сол жақты бағдары

en: Map to Monitor…
kk: Экранға бейнелеу…

en: Map Buttons…
kk: Пернелер бейнеленуі…

en: Calibrate…
kk: Калибрациялау…

en: Adjust display resolution
kk: Экран ажыратымдылығын баптау

en: Tablet (absolute)
kk: Планшет (абсолютті)

en: Touchpad (relative)
kk: Планшет (салыстырмалы)

en: Middle Mouse Button Click
kk: Тышқанның орта батырма шертуі

en: Right Mouse Button Click
kk: Тышқанның оң жақ батырма шертуі

en: Back
kk: Артқа

en: Forward
kk: Алға

en: Eraser Pressure Feel
kk: Өшіргіштің қысымға сезімталдылығы

en: Soft
kk: Жоғары

en: Firm
kk: Төмен

en: Top Button
kk: Жоғарғы батырма

en: Lower Button
kk: Төменгі батырма

en: Tip Pressure Feel
kk: Қалам басуының сезімталдылығы

en: 802.1x _Security
kk: 802.1x қауі_псіздігі

en: page 1
kk: бет 1

en: Anony_mous identity
kk: А_нонимды аутентификация

en: Inner _authentication
kk: Ішкі _аутентификация

en: page 2
kk: бет 2

en: Last Used
kk: Соңғы қолданылған

en: Twisted Pair (TP)
kk: Еспе жұп

en: Attachment Unit Interface (AUI)
kk: AUI интерфейсі

en: Media Independent Interface (MII)
kk: MII интерфейсі

en: 10 Mb/s
kk: 10 Мб/с

en: 100 Mb/s
kk: 100 Мб/с

en: 1 Gb/s
kk: 1 Гб/с

en: 10 Gb/s
kk: 10 Гб/с

en: _Name
kk: _Аты

en: _Cloned Address
kk: _Клондалған мекен-жай

en: bytes
kk: байт

en: Make available to other _users
kk: Басқа па_йдаланушыларға қолжетерлік қылу

en: Connect _automatically
kk: _Автоматты түрде байланысу

en: Automatic DNS
kk: Автоматты DNS

en: Automatic Routes
kk: Автоматты бағдарлар

en: Reset the settings for this network, including passwords, but remember it as a preferred network
kk: Бұл желі үшін барлық баптауларды тастау (құпиясөзді қоса), бірақ, оны таңдамалы желі ретінде есте сақтау

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect
kk: Бұл желі үшін барлық баптауларды тастау және автобайланысу талаптарын жасамау

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
kk: (Қате: VPN байланыстары түзетушісін жүктеу мүмкін емес)

en: Make available to _other users
kk: Басқа па_йдаланушыларға қолжетерлік қылу

en: Anonymous
kk: Анонимды

en: Authenticated
kk: Аутентификациядан өткен

en: Both
kk: Екеуі де

en: PAC _file
kk: PAC _файлы

en: _Inner authentication
kk: Ішкі _аутентификация

en: _Username
kk: Па_йдаланушы аты

en: Sho_w password
kk: Құпия_сөзді көрсету

en: Version 0
kk: Нұсқасы 0

en: Version 1
kk: Нұсқасы 1

en: C_A certificate
kk: С_О сертификаты

en: PEAP _version
kk: PEAP _нұсқасы

en: I_dentity
kk: _Шындылық

en: _User certificate
kk: Па_йдаланушы сертификаты

en: Private _key
kk: Жеке _кілт

en: _Private key password
kk: Жеке _кілт құпиясөзі

en: Au_thentication
kk: Аутен_тификация

en: 1 (Default)
kk: 1 (Бастапқы)

en: Open System
kk: Ашық жүйе

en: Shared Key
kk: Ортақ кілт

en: _Key
kk: _Кілт

en: Sho_w key
kk: Кіл_тті көрсету

en: WEP inde_x
kk: WEP и_ндексі

en: _Type
kk: _Түрі

en: Color management settings
kk: Түстер басқару баптаулары

en: Region & Language
kk: Аймақ және тіл

en: Change your region and language settings
kk: Аймақ және тіл баптауларын өзгерту

en: Display
kk: Дисплей

en: Change resolution and position of monitors and projectors
kk: Монитормен проектордың экран рұқсатын және орналасуын өзгерту

en: Network settings
kk: Желі баптаулары

en: Graphics Tablet
kk: Графикалық Планшет

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
kk: Графикалық планшеттер үшін батырмалар сәйкестіктерін және стилус сезімталдылығын баптау
