control-center - en to pl translation catalogue (7 entries)

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
pl: Usie fajły

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
pl: Nieviadomy

note: TRANSLATORS: VPN status
en: Not connected
pl: Nie padłučany

en: Show help options
pl: Pakažy opcyi dapamohi

en: Help
pl: Dapamoha

en: Disabled
pl: Nieaktyŭny

en: Default
pl: Zmoŭčanaja
