linuxmint - en to lo translation catalogue (428 entries)

note: TRANSLATORS: this is where the user can click and import a profile
en: Other profile…
lo: ໂປຣໄຟລ໌ອື່ນໆ...

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
lo: ໂປຣໄຟລ໌ການທົດສອບ:

note: TRANSLATORS: this is when the profile should be set for all users
en: Set for all users
lo: ຕັ້ງສຳລັບຜູ້ໃຊ້ທຸກຄົນ

note: TRANSLATORS: this is when the profile should be set for all users
en: Create virtual device
lo: ສ້າງອຸປະກອນສະເໝືອນຈິງ

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
lo: ເລືອກໄຟລ໌ໂປຣໄຟລ໌ ICC

en: _Import
lo: _ນຳເຂົ້າ

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ ICC ທີ່ຮອງຮັບ

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lo: ໄຟລ໌ທັງໝົດ

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Displays
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້ສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Scanners
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້ສຳລັບເຄື່ອງສະແກນ

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Printers
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້ສຳລັບເຄື່ອງພິມ

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Cameras
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້ສຳລັບກ້ອງຖ່າຍຮູບ

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI
en: Available Profiles for Webcams
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້ສຳລັບເວັບແຄັມ

note: TRANSLATORS: this is the dialog title in the 'Add profile' UI * where the device type is not recognised Profiles that can be added to the device
en: Available Profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ທີ່ມີໃຫ້ໃຊ້

note: TRANSLATORS: column for device list
en: Device
lo: ອຸປະກອນ

note: TRANSLATORS: column for device list
en: Calibration
lo: ການປັບທຽບ

note: TRANSLATORS: this is when an auto-added profile cannot be removed
en: Cannot remove automatically added profile
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂປຣໄຟລ໌ທີ່ຖືກເພີ່ມໂດຍອັດຕະໂນມັດໄດ້

note: TRANSLATORS: this is when there is no profile for the device
en: No profile
lo: ບໍ່ມີໂປຣໄຟລ໌

en: %i year | %i years
lo[0]: %i ປີ

en: %i month | %i months
lo[0]: %i ເດືອນ

en: %i week | %i weeks
lo[0]: %i ອາທິດ

note: fallback
en: Less than 1 week
lo: ນ້ອຍກວ່າ 1 ອາທິດ

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
lo: RGB ທີ່ຖືກກຳນົດໄວ້

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
lo: CMYK ທີ່ຖືກກຳນົດໄວ້

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
lo: ສີເທົາທີ່ຖືກກຳນົດໄວ້

en: Uncalibrated
lo: ບໍ່ໄດ້ປັບທຽບ

en: This device is not color managed.
lo: ອຸປະກອນນີ້ບໍ່ສາມາດຈັດການສີໄດ້.

en: This device is using manufacturing calibrated data.
lo: ອຸປະກອນນີ້ແມ່ນກຳລັງໃຊ້ຂໍ້ມູນການປັບທຽບຈາກບໍລິສັດຜູ້ຜະລິດ.

en: This device does not have a profile suitable for whole-screen color correction.
lo: ອຸປະກອນນີ້ບໍ່ມີໂປຣໄຟລ໌ທີ່ເໝາະສົມສຳລັບການແກ້ໄຂສີແບບ whole-screen.

en: This device has an old profile that may no longer be accurate.
lo: ອຸປະກອນນີ້ມີໂປຣໄຟລ໌ເກົ່າທີ່ອາດຈະບໍ່ຖືກຕ້ອງອີກຕໍ່ໄປ.

note: TRANSLATORS: this is when the calibration profile age is not * specified as it has been autogenerated from the hardware
en: Not specified
lo: ບໍ່ໄດ້ລະບຸ

note: add the 'No devices detected' entry
en: No devices supporting color management detected
lo: ບໍ່ມີອຸປະກອນທີ່ຮອງຮັບການຈັດການສີທີ່ຖືກກວດພົບ

[ctx: Device kind]
en: Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

[ctx: Device kind]
en: Scanner
lo: ເຄື່ອງສະແກນ

[ctx: Device kind]
en: Printer
lo: ເຄື່ອງພິມ

[ctx: Device kind]
en: Camera
lo: ກ້ອງຖ່າຍຮູບ

[ctx: Device kind]
en: Webcam
lo: ເວັບແຄັມ

note: Translators:  this is the feature where what you see on your * laptop's screen is the same as your external projector. * Here, "Mirrored" is being used as an adjective.  For example, * the Spanish translation could be "Pantallas en Espejo".
en: Mirrored Displays
lo: ຈໍສະແດງຜົນແບບມິເລີ

en: Confirm reset to defaults
lo: ຢືນຢັນການຣີເຊັດເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Continue
lo: ສືບຕໍ່

en: This will remove all existing display configurations and reset the current layout.
lo: ການກະທຳນີ້ຈະລຶບການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນທີ່ມີຢູ່ທັງໝົດ ແລະ ຣີເຊັດໂຄງຮ່າງປັດຈຸບັນ.

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
lo: ແນວນອນ

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
lo: ແນວຕັ້ງຂວາ

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
lo: ແນວຕັ້ງຊ້າຍ

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
lo: ແນວນອນ (ປີ້ນດ້ານ)

en: Monitor scale
lo: ຂະໜາດຈໍພາບ

en: User interface scale
lo: ຂະໜາດສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້

en: Network proxy
lo: ພຣັອກຊີເຄືອຂ່າຍ

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
lo: ຂໍອະໄພ, ມີບາງຢ່າງຜິດພາດ. ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຜູ້ຈຳໜ່າຍຊອບແວຂອງທ່ານ.

en: NetworkManager needs to be running.
lo: ຕ້ອງເປີດໃຊ້ NetworkManager.

en: never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

en: today
lo: ມື້ນີ້

en: yesterday
lo: ມື້ກ່ອນ

en: %i day ago | %i days ago
lo[0]: %i ມື້ກ່ອນ

en: IPv4 Address
lo: ທີ່ຢູ່ IPv4

en: IPv6 Address
lo: ທີ່ຢູ່ IPv6

en: IP Address
lo: ທີ່ຢູ່ IP

en: Hardware Address
lo: ທີ່ຢູ່ຮາດແວ

en: Default Route
lo: ເສັ້ນທາງເລີ່ມຕົ້ນ

en: Last used
lo: ໃຊ້ຄັ້ງລ່າສຸດ

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
lo: ສາຍ

en: Options…
lo: ຕົວເລືອກ...

en: Add new connection
lo: ເພີ່ມການເຊື່ອມຕໍ່ໃໝ່

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
lo: ອົງກອນ

[ctx: Wifi security]
en: None
lo: ບໍ່ມີ

[ctx: Signal strength]
en: None
lo: ບໍ່ມີ

[ctx: Signal strength]
en: Weak
lo: ອ່ອນ

[ctx: Signal strength]
en: Ok
lo: ພໍໃຊ້

[ctx: Signal strength]
en: Good
lo: ດີ

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
lo: ດີເລີດ

en: If you have a connection to the Internet other than wireless, you can set up a wireless hotspot to share the connection with others.
lo: ຖ້າທ່ານມີການເຊື່ອມຕໍ່ອິນເຕີເນັດແບບອື່ນນອກຈາກໄຮ້ສາຍ, ທ່ານສາມາດຕັ້ງຄ່າຮັອດສະປອດໄຮ້ສາຍເພື່ອແບ່ງປັນການເຊື່ອມຕໍ່ກັບຜູ້ອື່ນໄດ້.

en: Switching on the wireless hotspot will disconnect you from <b>%s</b>.
lo: ການເປີດໃຊ້ຮັອດສະປອດໄຮ້ສາຍຈະຕັດການເຊື່ອມຕໍ່ຂອງທ່ານຈາກ <b>%s</b>.

en: It is not possible to access the Internet through your wireless while the hotspot is active.
lo: ບໍ່ສາມາດເຂົ້າໃຊ້ອິນເຕີເນັດຜ່ານເຄືອຂ່າຍໄຮ້ສາຍຂອງທ່ານໄດ້ໃນຂະນະທີ່ຮັອດສະປອດກຳລັງເປີດໃຊ້ງານຢູ່.

en: Stop hotspot and disconnect any users?
lo: ຢຸດຮັອດສະປອດ ແລະ ຕັດການເຊື່ອມຕໍ່ຜູ້ໃຊ້ທັງໝົດບໍ່?

en: _Cancel
lo: _ຍົກເລີກ

en: _Stop Hotspot
lo: _ຢຸດຮັອດສະປອດ

en: System policy prohibits use as a Hotspot
lo: ນະໂຍບາຍລະບົບຫ້າມບໍ່ໃຫ້ໃຊ້ເປັນຮັອດສະປອດ

en: Wireless device does not support Hotspot mode
lo: ອຸປະກອນໄຮ້ສາຍບໍ່ຮອງຮັບໂໝດຮັອດສະປອດ

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
lo: ລາຍລະອຽດເຄືອຂ່າຍທີ່ເລືອກ, ລວມທັງລະຫັດຜ່ານ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າທີ່ກຳນົດເອງທັງໝົດຈະຖືກລຶບອອກ.

en: _Forget
lo: _ລືມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: _Close
lo: _ປິດ

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
lo: _ລືມ

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
lo: ການຄົ້ນຫາພຣັອກຊີເວັບອັດຕະໂນມັດຈະຖືກໃຊ້ເມື່ອບໍ່ໄດ້ລະບຸ URL ການຕັ້ງຄ່າ.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
lo: ບໍ່ແນະນຳໃຫ້ໃຊ້ກັບເຄືອຂ່າຍສາທາລະນະທີ່ບໍ່ໜ້າເຊື່ອຖື.

en: Proxy
lo: ພຣັອກຊີ

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
lo: ບໍ່ຮູ້

note: TRANSLATORS: AP type
en: Infrastructure
lo: ໂຄງສ້າງພື້ນຖານ

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Status unknown
lo: ບໍ່ຮູ້ສະຖານະ

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
lo: ບໍ່ໄດ້ຈັດການ

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
lo: ບໍ່ມີໃຫ້ໃຊ້

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connecting
lo: ກຳລັງເຊື່ອມຕໍ່

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Authentication required
lo: ຕ້ອງມີການຢືນຢັນຕົວຕົນ

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connected
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ແລ້ວ

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
lo: ກຳລັງຕັດການເຊື່ອມຕໍ່

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connection failed
lo: ການເຊື່ອມຕໍ່ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Status unknown (missing)
lo: ບໍ່ຮູ້ສະຖານະ (ຂາດຫາຍ)

note: TRANSLATORS: VPN status
en: Not connected
lo: ບໍ່ໄດ້ເຊື່ອມຕໍ່

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
lo: ການຕັ້ງຄ່າລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
lo: ການຕັ້ງຄ່າ IP ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
lo: ການຕັ້ງຄ່າ IP ໝົດອາຍຸ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
lo: ຕ້ອງການຂໍ້ມູນລັບ, ແຕ່ບໍ່ໄດ້ສະໜອງໃຫ້

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
lo: 802.1x supplicant ຕັດການເຊື່ອມຕໍ່

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
lo: ການຕັ້ງຄ່າ 802.1x supplicant ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
lo: 802.1x supplicant ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
lo: 802.1x supplicant ໃຊ້ເວລາຍືນຍັນຕົວຕົນດົນເກີນໄປ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
lo: ບໍລິການ PPP ເລີ່ມຕົ້ນບໍ່ສຳເລັດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
lo: ບໍລິການ PPP ຕັດການເຊື່ອມຕໍ່

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
lo: PPP ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
lo: DHCP client ເລີ່ມຕົ້ນບໍ່ສຳເລັດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
lo: DHCP client ຜິດພາດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
lo: DHCP client ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
lo: ບໍລິການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ແບ່ງປັນ ເລີ່ມຕົ້ນບໍ່ສຳເລັດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
lo: ບໍລິການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ແບ່ງປັນ ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
lo: ບໍລິການ AutoIP ເລີ່ມຕົ້ນບໍ່ສຳເລັດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
lo: ບໍລິການ AutoIP ຜິດພາດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
lo: ບໍລິການ AutoIP ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
lo: ສາຍບໍ່ວ່າງ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
lo: ບໍ່ມີສັນຍານໂທ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງການເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
lo: ໝົດເວລາການໂທອອກ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
lo: ການໂທອອກລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
lo: ການເລີ່ມຕົ້ນໂມເດັມລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
lo: ບໍ່ສາມາດເລືອກ APN ທີ່ລະບຸໄດ້

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
lo: ບໍ່ໄດ້ຄົ້ນຫາເຄືອຂ່າຍ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
lo: ການລົງທະບຽນເຄືອຂ່າຍຖືກປະຕິເສດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
lo: ໝົດເວລາການລົງທະບຽນເຄືອຂ່າຍ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
lo: ບໍ່ສາມາດລົງທະບຽນກັບເຄືອຂ່າຍທີ່ຮ້ອງຂໍໄດ້

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
lo: ການກວດສອບ PIN ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
lo: ເຟີມແວສຳລັບອຸປະກອນອາດຈະຂາດຫາຍ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
lo: ການເຊື່ອມຕໍ່ຫາຍໄປ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
lo: ສົມມຸດວ່າການເຊື່ອມຕໍ່ມີຢູ່ແລ້ວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
lo: ບໍ່ພົບໂມເດັມ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
lo: ການເຊື່ອມຕໍ່ Bluetooth ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
lo: ບໍ່ໄດ້ໃສ່ຊິມກາດ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
lo: ຕ້ອງໃຊ້ PIN ຂອງຊິມ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
lo: ຕ້ອງໃຊ້ PUK ຂອງຊິມ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
lo: ຊິມບໍ່ຖືກຕ້ອງ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
lo: ການເພິ່ງພາການເຊື່ອມຕໍ່ລົ້ມເຫຼວ

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
lo: ຂາດເຟີມແວ

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
lo: ສາຍຫຼຸດ

en: Button %d
lo: ປຸ່ມ %d

en: Output:
lo: ຜົນອອກ:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
lo: ຮັກສາອັດຕາສ່ວນ (letterbox):

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
lo: ຈັບຄູ່ກັບຈໍດຽວ

en: %d of %d
lo: %d ຂອງ %d

en: Display Mapping
lo: ການຈັບຄູ່ຈໍສະແດງຜົນ

en: Stylus
lo: ສະໄຕລັສ

en: Tablet
lo: ແທັບເລັດ

en: Button
lo: ປຸ່ມ

en: New shortcut…
lo: ທາງລັດໃໝ່...

en: Security
lo: ຄວາມປອດໄພ

en: automatic
lo: ອັດຕະໂນມັດ

en: Profile %d
lo: ໂປຣໄຟລ໌ %d

en: Never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

en: Today
lo: ມື້ນີ້

en: Yesterday
lo: ມື້ກ່ອນ

en: Details
lo: ລາຍລະອຽດ

en: Identity
lo: ຕົວຕົນ

en: Address
lo: ທີ່ຢູ່

en: Delete Address
lo: ລຶບທີ່ຢູ່

en: Add
lo: ເພີ່ມ

en: Server
lo: ເຊີບເວີ

en: Delete DNS Server
lo: ລຶບເຊີບເວີ DNS

en: Delete Route
lo: ລຶບເສັ້ນທາງ

en: Automatic (DHCP)
lo: ອັດຕະໂນມັດ (DHCP)

en: Manual
lo: ກຳນົດເອງ

en: Link-Local Only
lo: ສະເພາະ Link-Local

en: Automatic
lo: ອັດຕະໂນມັດ

en: Automatic, DHCP only
lo: ອັດຕະໂນມັດ, ສະເພາະ DHCP

en: Reset
lo: ຣີເຊັດ

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
lo: ບໍ່ມີ

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
lo: ລະຫັດ WEP 40/128-bit (Hex ຫຼື ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
lo: ລະຫັດຜ່ານ WEP 128-bit

en: Dynamic WEP (802.1x)
lo: WEP ແບບໄດນາມິກ (802.1x)

[ctx: Firewall zone]
en: Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: The zone defines the trust level of the connection
lo: ໂຊນກຳນົດລະດັບຄວາມໜ້າເຊື່ອຖືຂອງການເຊື່ອມຕໍ່

en: Unable to open connection editor
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດຕົວແກ້ໄຂການເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້

en: New Profile
lo: ໂປຣໄຟລ໌ໃໝ່

en: _Add
lo: _ເພີ່ມ

en: Import from file…
lo: ນຳເຂົ້າຈາກໄຟລ໌...

en: Add VPN
lo: ເພີ່ມ VPN

en: Cannot import VPN connection
lo: ບໍ່ສາມາດນຳເຂົ້າການເຊື່ອມຕໍ່ VPN ໄດ້

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານໄຟລ໌ “%s” ໄດ້ ຫຼື ບໍ່ມີຂໍ້ມູນການເຊື່ອມຕໍ່ VPN ທີ່ຮັບຮູ້
    
    ຂໍ້ຜິດພາດ: %s.

en: Select file to import
lo: ເລືອກໄຟລ໌ທີ່ຈະນຳເຂົ້າ

en: _Open
lo: _ເປີດ

en: A file named “%s” already exists.
lo: ມີໄຟລ໌ຊື່ “%s” ຢູ່ແລ້ວ.

en: _Replace
lo: _ແທນທີ່

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
lo: ທ່ານຕ້ອງການແທນທີ່ %s ດ້ວຍການເຊື່ອມຕໍ່ VPN ທີ່ທ່ານກຳລັງບັນທຶກບໍ່?

en: Cannot export VPN connection
lo: ບໍ່ສາມາດສົ່ງອອກການເຊື່ອມຕໍ່ VPN ໄດ້

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
lo: ບໍ່ສາມາດສົ່ງອອກການເຊື່ອມຕໍ່ VPN “%s” ໄປຍັງ %s ໄດ້.
    
    ຂໍ້ຜິດພາດ: %s.

en: Export VPN connection
lo: ສົ່ງອອກການເຊື່ອມຕໍ່ VPN

en: _Save
lo: _ບັນທຶກ

en: undefined error in 802.1x security (wpa-eap)
lo: ຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ໄດ້ກຳນົດໃນຄວາມປອດໄພ 802.1x (wpa-eap)

en: no file selected
lo: ບໍ່ມີໄຟລ໌ທີ່ເລືອກ

en: unspecified error validating eap-method file
lo: ຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ໄດ້ລະບຸໃນການກວດສອບໄຟລ໌ eap-method

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
lo: ລະຫັດສ່ວນຕົວ DER, PEM, ຫຼື PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ DER ຫຼື PEM (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: missing EAP-FAST PAC file
lo: ຂາດໄຟລ໌ PAC ຂອງ EAP-FAST

en: Choose a PAC file
lo: ເລືອກໄຟລ໌ PAC

en: PAC files (*.pac)
lo: ໄຟລ໌ PAC (*.pac)

en: missing EAP-LEAP username
lo: ຂາດຊື່ຜູ້ໃຊ້ EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP password
lo: ຂາດລະຫັດຜ່ານ EAP-LEAP

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ CA ຂອງ EAP-PEAP ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ CA ຂອງ EAP-PEAP ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ບໍ່ໄດ້ລະບຸໃບຢັ້ງຢືນ

en: Choose a Certificate Authority certificate
lo: ເລືອກໃບຢັ້ງຢືນ Certificate Authority

en: missing EAP username
lo: ຂາດຊື່ຜູ້ໃຊ້ EAP

en: missing EAP password
lo: ຂາດລະຫັດຜ່ານ EAP

en: missing EAP-TLS identity
lo: ຂາດຕົວຕົນ EAP-TLS

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ CA ຂອງ EAP-TLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ CA ຂອງ EAP-TLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ບໍ່ໄດ້ລະບຸໃບຢັ້ງຢືນ

en: invalid EAP-TLS password: missing
lo: ລະຫັດຜ່ານ EAP-TLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ຂາດຫາຍ

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
lo: ລະຫັດສ່ວນຕົວ EAP-TLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
lo: ໃບຢັ້ງຢືນຜູ້ໃຊ້ EAP-TLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: %s

en: Unencrypted private keys are insecure
lo: ລະຫັດສ່ວນຕົວທີ່ບໍ່ໄດ້ເຂົ້າລະຫັດນັ້ນບໍ່ປອດໄພ

en: The selected private key does not appear to be protected by a password.  This could allow your security credentials to be compromised.  Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
lo: ລະຫັດສ່ວນຕົວທີ່ເລືອກເບິ່ງຄືວ່າບໍ່ໄດ້ຖືກປ້ອງກັນດ້ວຍລະຫັດຜ່ານ. ອັນນີ້ອາດຈະເຮັດໃຫ້ຂໍ້ມູນຄວາມປອດໄພຂອງທ່ານຖືກບຸກລຸກໄດ້. ກະລຸນາເລືອກລະຫັດສ່ວນຕົວທີ່ປ້ອງກັນດ້ວຍລະຫັດຜ່ານ.
    
    (ທ່ານສາມາດປ້ອງກັນລະຫັດສ່ວນຕົວຂອງທ່ານດ້ວຍ openssl)

en: Choose your personal certificate
lo: ເລືອກໃບຢັ້ງຢືນສ່ວນຕົວຂອງທ່ານ

en: Choose your private key
lo: ເລືອກລະຫັດສ່ວນຕົວຂອງທ່ານ

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ CA ຂອງ EAP-TTLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ CA ຂອງ EAP-TTLS ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ບໍ່ໄດ້ລະບຸໃບຢັ້ງຢືນ

en: Unknown error validating 802.1x security
lo: ຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກໃນການກວດສອບຄວາມປອດໄພ 802.1x

en: missing leap-username
lo: ຂາດຊື່ຜູ້ໃຊ້ leap

en: missing leap-password
lo: ຂາດລະຫັດຜ່ານ leap

en: missing wep-key
lo: ຂາດລະຫັດ wep

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
lo: ລະຫັດ wep ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ລະຫັດທີ່ມີຄວາມຍາວ %zu ຕ້ອງປະກອບດ້ວຍຕົວເລກ hex ເທົ່ານັ້ນ

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
lo: ລະຫັດ wep ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ລະຫັດທີ່ມີຄວາມຍາວ %zu ຕ້ອງປະກອບດ້ວຍຕົວອັກສອນ ascii ເທົ່ານັ້ນ

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
lo: ລະຫັດ wep ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ຄວາມຍາວຂອງລະຫັດ %zu ບໍ່ຖືກຕ້ອງ. ລະຫັດຕ້ອງມີຄວາມຍາວ 5/13 (ascii) ຫຼື 10/26 (hex)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
lo: ລະຫັດ wep ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ລະຫັດຜ່ານຕ້ອງບໍ່ຫວ່າງເປົ່າ

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
lo: ລະຫັດ wep ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ລະຫັດຜ່ານຕ້ອງສັ້ນກວ່າ 64 ຕົວອັກສອນ

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
lo: wpa-psk ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ຄວາມຍາວລະຫັດ %zu ບໍ່ຖືກຕ້ອງ. ຕ້ອງເປັນ [8,63] ໄບຕ໌ ຫຼື 64 ຕົວເລກ hex

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
lo: wpa-psk ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ບໍ່ສາມາດຕີຄວາມລະຫັດ 64 ໄບຕ໌ເປັນ hex ໄດ້

en: _All Settings
lo: _ການຕັ້ງຄ່າທັງໝົດ

en: Enable verbose mode
lo: ເປີດໃຊ້ໂໝດ verbose

en: Show the overview
lo: ສະແດງພາບລວມ

en: Show help options
lo: ສະແດງຕົວເລືອກການຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Panel to display
lo: ແຜງທີ່ຈະສະແດງ

en: - System Settings
lo: - ການຕັ້ງຄ່າລະບົບ

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lo: %s
    ໃຊ້ຄຳສັ່ງ '%s --help' ເພື່ອເບິ່ງລາຍການເຕັມຂອງຕົວເລືອກຄຳສັ່ງທີ່ມີຢູ່.

en: Help
lo: ການຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Quit
lo: ອອກ

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
lo: ຮັອດສະປອດ

en: Color
lo: ສີ

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
lo: ແຕ່ລະອຸປະກອນຕ້ອງການໂປຣໄຟລ໌ສີທີ່ອັບເດດເພື່ອໃຫ້ສາມາດຈັດການສີໄດ້.

en: Add device
lo: ເພີ່ມອຸປະກອນ

en: Add a virtual device
lo: ເພີ່ມອຸປະກອນສະເໝືອນຈິງ

en: Delete device
lo: ລຶບອຸປະກອນ

en: Remove a device
lo: ລຶບອຸປະກອນອອກ

en: Set this profile for all users on this computer
lo: ຕັ້ງໂປຣໄຟລ໌ນີ້ສຳລັບຜູ້ໃຊ້ທຸກຄົນໃນຄອມພິວເຕີນີ້

en: Add profile
lo: ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌

en: Remove profile
lo: ລຶບໂປຣໄຟລ໌

en: View details
lo: ເບິ່ງລາຍລະອຽດ

en: Device type:
lo: ປະເພດອຸປະກອນ:

en: Manufacturer:
lo: ຜູ້ຜະລິດ:

en: Model:
lo: ລຸ້ນ:

en: Image files can be dragged on this window to auto-complete the above fields.
lo: ສາມາດລາກໄຟລ໌ຮູບພາບມາໃສ່ໜ້າຕ່າງນີ້ເພື່ອຕື່ມຂໍ້ມູນໃສ່ຊ່ອງຂ້າງເທິງໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: Display Arrangement
lo: ການຈັດວາງຈໍສະແດງຜົນ

en: Set as Primary
lo: ຕັ້ງເປັນຈໍຫຼັກ

en: Display Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ

en: Join Displays
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ຈໍສະແດງຜົນ

en: Mirror
lo: ສະທ້ອນ

en: Displays
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

en: Reset to Defaults
lo: ຣີເຊັດເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Cancel changes
lo: ຍົກເລີກການປ່ຽນແປງ

en: Apply
lo: ນຳໃຊ້

en: Resolution
lo: ຄວາມລະອຽດ

en: Refresh Rate
lo: ອັດຕາການຣີເຟຣຊ

en: Rotation
lo: ການໝຸນ

en: Adjust for TV
lo: ປັບສຳລັບໂທລະພາບ

en: _Add Profile…
lo: _ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌...

en: Provider
lo: ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການ

en: Network
lo: ເຄືອຂ່າຍ

[ctx: proxy method]
en: None
lo: ບໍ່ມີ

[ctx: proxy method]
en: Manual
lo: ກຳນົດເອງ

[ctx: proxy method]
en: Automatic
lo: ອັດຕະໂນມັດ

en: _Method
lo: _ວິທີການ

en: _Configuration URL
lo: _URL ການຕັ້ງຄ່າ

en: _HTTP Proxy
lo: _ພຣັອກຊີ HTTP

en: H_TTPS Proxy
lo: ພຣັອກຊີ H_TTPS

en: _FTP Proxy
lo: _ພຣັອກຊີ FTP

en: _Socks Host
lo: _ໂຮສ Socks

en: _Ignore Hosts
lo: _ບໍ່ສົນໃຈໂຮສ

en: HTTP proxy port
lo: ພອດພຣັອກຊີ HTTP

en: HTTPS proxy port
lo: ພອດພຣັອກຊີ HTTPS

en: FTP proxy port
lo: ພອດພຣັອກຊີ FTP

en: Socks proxy port
lo: ພອດພຣັອກຊີ Socks

en: Turn device off
lo: ປິດອຸປະກອນ

en: Add Device
lo: ເພີ່ມອຸປະກອນ

en: Remove Device
lo: ລຶບອຸປະກອນ

en: VPN Type
lo: ປະເພດ VPN

en: Group Name
lo: ຊື່ກຸ່ມ

en: Group Password
lo: ລະຫັດຜ່ານກຸ່ມ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Turn VPN connection off
lo: ປິດການເຊື່ອມຕໍ່ VPN

en: _Apply
lo: _ນຳໃຊ້

en: Automatic _Connect
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ອັດຕະໂນມັດ

en: Signal Strength
lo: ຄວາມແຮງຂອງສັນຍານ

en: Link speed
lo: ຄວາມໄວການເຊື່ອມຕໍ່

en: details
lo: ລາຍລະອຽດ

en: S_ecurity
lo: ຄວາມປອດໄພ

en: _Password
lo: _ລະຫັດຜ່ານ

en: My Home Network
lo: ເຄືອຂ່າຍບ້ານຂອງຂ້ອຍ

en: None
lo: ບໍ່ມີ

en: Show P_assword
lo: ສະແດງລະຫັດຜ່ານ

en: Make available to other users
lo: ເຮັດໃຫ້ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en: identity
lo: ຕົວຕົນ

en: _Addresses
lo: _ທີ່ຢູ່

en: Automatic (DHCP) addresses only
lo: ສະເພາະທີ່ຢູ່ອັດຕະໂນມັດ (DHCP)

en: Link-local only
lo: ສະເພາະ Link-local

en: Shared with other computers
lo: ແບ່ງປັນກັບຄອມພິວເຕີອື່ນ

en: Disabled
lo: ປິດໃຊ້ງານ

en: Routes
lo: ເສັ້ນທາງ

en: _Ignore automatically obtained routes
lo: _ບໍ່ສົນໃຈເສັ້ນທາງທີ່ໄດ້ຮັບໂດຍອັດຕະໂນມັດ

en: Use this connection _only for resources on its network
lo: ໃຊ້ການເຊື່ອມຕໍ່ນີ້ສະເພາະກັບຊັບພະຍາກອນໃນເຄືອຂ່າຍຂອງມັນເທົ່ານັ້ນ

en: _MAC Address
lo: _ທີ່ຢູ່ MAC

en: _Cloned MAC Address
lo: _ທີ່ຢູ່ MAC ທີ່ສຳເນົາ

en: hardware
lo: ຮາດແວ

en: _Reset
lo: _ຣີເຊັດ

en: Reset the settings for this connection to their defaults, but remember as a preferred connection.
lo: ຣີເຊັດການຕັ້ງຄ່າສຳລັບການເຊື່ອມຕໍ່ນີ້ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ, ແຕ່ຈື່ໄວ້ວ່າເປັນການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ຕ້ອງການ.

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect to it.
lo: ລຶບລາຍລະອຽດທັງໝົດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບເຄືອຂ່າຍນີ້ ແລະ ບໍ່ພະຍາຍາມເຊື່ອມຕໍ່ກັບມັນໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: reset
lo: ຣີເຊັດ

en: Hardware
lo: ຮາດແວ

[ctx: tab]
en: Reset
lo: ຣີເຊັດ

en: Wi-Fi Hotspot
lo: ຮັອດສະປອດ Wi-Fi

en: _Turn On
lo: _ເປີດ

en: Turn Wi-Fi off
lo: ປິດ Wi-Fi

en: _Use as Hotspot…
lo: _ໃຊ້ເປັນຮັອດສະປອດ...

en: _Connect to Hidden Network…
lo: _ເຊື່ອມຕໍ່ກັບເຄືອຂ່າຍທີ່ເຊື່ອງໄວ້...

en: _History
lo: _ປະຫວັດ

en: Switch off to connect to a Wi-Fi network
lo: ປິດເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບເຄືອຂ່າຍ Wi-Fi

en: Network Name
lo: ຊື່ເຄືອຂ່າຍ

en: Connected Devices
lo: ອຸປະກອນທີ່ເຊື່ອມຕໍ່

en: Security type
lo: ປະເພດຄວາມປອດໄພ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Map Buttons
lo: ຈັບຄູ່ປຸ່ມ

en: Map buttons to functions
lo: ຈັບຄູ່ປຸ່ມກັບຟັງຊັນ

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
lo: ເພື່ອແກ້ໄຂທາງລັດ, ໃຫ້ເລືອກການກະທຳ “Send Keystroke”, ກົດປຸ່ມທາງລັດເທິງແປ້ນພິມ ແລະ ກົດປຸ່ມໃໝ່ຄ້າງໄວ້ ຫຼື ກົດ Backspace ເພື່ອລຶບ.

en: Tablet (absolute)
lo: ແທັບເລັດ (ສຳບູນ)

en: Touchpad (relative)
lo: ທັດແພັດ (ສຳພັດ)

en: No tablet detected
lo: ບໍ່ພົບແທັບເລັດ

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
lo: ກະລຸນາສຽບສາຍ ຫຼື ເປີດແທັບເລັດ Wacom ຂອງທ່ານ

en: Bluetooth Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ Bluetooth

en: Wacom Tablet
lo: ແທັບເລັດ Wacom

en: Tracking Mode
lo: ໂໝດການຕິດຕາມ

en: Left-Handed Orientation
lo: ການວາງແນວສຳລັບຄົນຖະໜັດຊ້າຍ

en: Map to Monitor…
lo: ຈັບຄູ່ກັບຈໍ...

en: Map Buttons…
lo: ຈັບຄູ່ປຸ່ມ...

en: Calibrate…
lo: ປັບທຽບ...

en: Adjust mouse settings
lo: ປັບການຕັ້ງຄ່າເມົ້າ

en: Adjust display resolution
lo: ປັບຄວາມລະອຽດຈໍ

en: Decouple Display
lo: ຍົກເລີກການຈັບຄູ່ຈໍ

en: Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Middle Mouse Button Click
lo: ຄລິກປຸ່ມກາງເມົ້າ

en: Right Mouse Button Click
lo: ຄລິກປຸ່ມຂວາເມົ້າ

en: Back
lo: ກັບຄືນ

en: Forward
lo: ໄປໜ້າ

en: No stylus found
lo: ບໍ່ພົບສະໄຕລັສ

en: Please move your stylus to the proximity of the tablet to configure it
lo: ກະລຸນາເອົາສະໄຕລັສຂອງທ່ານເຂົ້າໃກ້ແທັບເລັດເພື່ອຕັ້ງຄ່າມັນ

en: Eraser Pressure Feel
lo: ຄວາມຮູ້ສຶກແຮງກົດຂອງຢາງລຶບ

en: Soft
lo: ອ່ອນ

en: Firm
lo: ແຂງ

en: Top Button
lo: ປຸ່ມເທິງ

en: Lower Button
lo: ປຸ່ມລຸ່ມ

en: Lowest Button
lo: ປຸ່ມລຸ່ມສຸດ

en: Tip Pressure Feel
lo: ຄວາມຮູ້ສຶກແຮງກົດຂອງຫົວປາກກາ

en: Test Your _Settings
lo: ທົດສອບການຕັ້ງຄ່າຂອງທ່ານ

en: 802.1x _Security
lo: ຄວາມປອດໄພ 802.1x

en: page 1
lo: ໜ້າ 1

en: Anony_mous identity
lo: ຕົວຕົນທີ່ບໍ່ເປີດເຜີຍ

en: Inner _authentication
lo: ການຢືນຢັນຕົວຕົນພາຍໃນ

en: page 2
lo: ໜ້າ 2

en: Last Used
lo: ໃຊ້ຄັ້ງລ່າສຸດ

en: Twisted Pair (TP)
lo: ຄູ່ຕີກຽວ (TP)

en: Attachment Unit Interface (AUI)
lo: ສ່ວນຕິດຕໍ່ໜ່ວຍເຊື່ອມຕໍ່ (AUI)

en: Media Independent Interface (MII)
lo: ສ່ວນຕິດຕໍ່ທີ່ບໍ່ຂຶ້ນກັບສື່ (MII)

en: _Name
lo: _ຊື່

en: _Cloned Address
lo: _ທີ່ຢູ່ທີ່ສຳເນົາ

en: bytes
lo: ໄບຕ໌

en: Make available to other _users
lo: ເຮັດໃຫ້ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en: Connect _automatically
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ອັດຕະໂນມັດ

en: Firewall _Zone
lo: ໂຊນ Firewall

en: Automatic DNS
lo: DNS ອັດຕະໂນມັດ

en: Automatic Routes
lo: ເສັ້ນທາງອັດຕະໂນມັດ

en: Reset the settings for this network, including passwords, but remember it as a preferred network
lo: ຣີເຊັດການຕັ້ງຄ່າສຳລັບເຄືອຂ່າຍນີ້, ລວມທັງລະຫັດຜ່ານ, ແຕ່ຈື່ໄວ້ວ່າເປັນເຄືອຂ່າຍທີ່ຕ້ອງການ

en: Remove all details relating to this network and do not try to automatically connect
lo: ລຶບລາຍລະອຽດທັງໝົດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບເຄືອຂ່າຍນີ້ ແລະ ບໍ່ພະຍາຍາມເຊື່ອມຕໍ່ອັດຕະໂນມັດ

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
lo: (ຂໍ້ຜິດພາດ: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດຕົວແກ້ໄຂການເຊື່ອມຕໍ່ VPN ໄດ້)

en: Make available to _other users
lo: ເຮັດໃຫ້ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en: Anonymous
lo: ບໍ່ເປີດເຜີຍ

en: Authenticated
lo: ຢືນຢັນແລ້ວ

en: Both
lo: ທັງສອງ

en: PAC _file
lo: ໄຟລ໌ PAC

en: _Inner authentication
lo: _ການຢືນຢັນຕົວຕົນພາຍໃນ

en: Allow automatic PAC pro_visioning
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຕັ້ງຄ່າ PAC ອັດຕະໂນມັດ

en: _Username
lo: _ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Sho_w password
lo: ສະແດງລະຫັດຜ່ານ

en: Version 0
lo: ເວີຊັນ 0

en: Version 1
lo: ເວີຊັນ 1

en: C_A certificate
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ C_A

en: No CA certificate is _required
lo: ບໍ່ຈຳເປັນຕ້ອງມີໃບຢັ້ງຢືນ CA

en: PEAP _version
lo: ເວີຊັນ PEAP

en: I_dentity
lo: ຕົວຕົນ

en: _User certificate
lo: ໃບຢັ້ງຢືນຜູ້ໃຊ້

en: Private _key
lo: ລະຫັດສ່ວນຕົວ

en: _Private key password
lo: ລະຫັດຜ່ານຂອງລະຫັດສ່ວນຕົວ

en: Au_thentication
lo: ການຢືນຢັນຕົວຕົນ

en: 1 (Default)
lo: 1 (ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ)

en: Open System
lo: ລະບົບເປີດ

en: Shared Key
lo: ລະຫັດຮ່ວມ

en: _Key
lo: _ລະຫັດ

en: Sho_w key
lo: ສະແດງລະຫັດ

en: WEP inde_x
lo: ດັດຊະນີ WEP

en: _Type
lo: _ປະເພດ

en: Screen Calibration
lo: ການປັບທຽບໜ້າຈໍ

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
lo: ກະລຸນາແຕະເຄື່ອງໝາຍເປົ້າໝາຍທີ່ປາກົດຂຶ້ນເທິງໜ້າຈໍເພື່ອປັບທຽບແທັບເລັດ.

en: Mis-click detected, restarting…
lo: ກວດພົບການຄລິກຜິດ, ກຳລັງເລີ່ມໃໝ່...

en: Color management settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າການຈັດການສີ

en: Color, ICC, Profile, Calibrate, Printer, Display
lo: ສີ, ICC, ໂປຣໄຟລ໌, ປັບທຽບ, ເຄື່ອງພິມ, ຈໍສະແດງຜົນ

en: Region & Language
lo: ພາກພື້ນ ແລະ ພາສາ

en: Change your region and language settings
lo: ປ່ຽນການຕັ້ງຄ່າພາກພື້ນ ແລະ ພາສາຂອງທ່ານ

en: Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

en: Change resolution and position of monitors and projectors
lo: ປ່ຽນຄວາມລະອຽດ ແລະ ຕຳແໜ່ງຂອງຈໍ ແລະ ໂປຣເຈັກເຕີ

en: Panel, Projector, xrandr, Screen, Resolution, Refresh
lo: ແຜງ, ໂປຣເຈັກເຕີ, xrandr, ໜ້າຈໍ, ຄວາມລະອຽດ, ຣີເຟຣຊ

en: Network settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າເຄືອຂ່າຍ

en: Network, Wireless, IP, LAN, Proxy, Internet, WiFi
lo: ເຄືອຂ່າຍ, ໄຮ້ສາຍ, IP, LAN, ພຣັອກຊີ, ອິນເຕີເນັດ, WiFi

en: Graphics Tablet
lo: ແທັບເລັດກຣາຟິກ

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
lo: ຕັ້ງຄ່າການຈັບຄູ່ປຸ່ມ ແລະ ປັບຄວາມໄວຂອງສະໄຕລັສສຳລັບແທັບເລັດກຣາຟິກ

en: Tablet, Wacom, Stylus, Eraser, Mouse
lo: ແທັບເລັດ, Wacom, ສະໄຕລັສ, ຢາງລຶບ, ເມົ້າ
