cinnamon-control-center - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: _Import
xh: _Ngenisa

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Show help options
xh: Bonisa amancedo anokukhethwa

en: Disabled
xh: Ukhubazekile

en: Default
xh: Esilelayo
