linuxmint - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
bs: Čuvar ekrana je aktivan

en: The screensaver is inactive
bs: Čuvar ekrana je neaktivan

en: The screensaver is not currently active.
bs: Čuvar ekrana je trenutno neaktivan.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
bs[0]: Čuvar ekrana je aktivan %d sekundu.
bs[1]: Čuvar ekrana je aktivan %d sekunde.
bs[2]: Čuvar ekrana je aktivan %d sekundi.

en: You have the Caps Lock key on.
bs: Uključena je tipka za velika slova.
