linuxmint - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
fy: Skermbefeiliging is ynskeakele

en: The screensaver is inactive
fy: Skermbefeiliging is útskeakele

en: The screensaver is not currently active.
fy: De skermbefeiliging is op it momint net aktyf

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
fy[0]: De skermbefeiliging hat %d sekonde aktyf west
fy[1]: De skermbefeiliging hat %d sekonden aktyf west

en: You have the Caps Lock key on.
fy: Jo hawwe de Caps Lock knop oan stean
