linuxmint - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
kk: Экрансақтауының аяқталуына алып келеді

en: Query the state of the screensaver
kk: Экрансақтағыштың күйін сұрайды

en: Version of this application
kk: Осы қолданбаның нұсқасы

en: The screensaver is active
kk: Экрансақтаушы қосулы

en: The screensaver is inactive
kk: Экрансақтаушы өшірулі

en: The screensaver is not currently active.
kk: Экрансақтаушы қазір белсенді емес

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
kk[0]: Экрансақтаушы %d секунд ішінде жұмыс істеді.
kk[1]: Экрансақтаушы %d секунд ішінде жұмыс істеді.

en: Please enter your password...
kk: Өтініш құпиясөзіңізді енгізіңіз

en: Unlock
kk: Босату

en: Switch User
kk: Пайдаланушыны ауыстыру

en: Incorrect password
kk: Құпиясөз қате

en: Checking...
kk: Тексеру...

en: You have the Caps Lock key on.
kk: Caps Lock қосулы
