cinnamon-screensaver master - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
xh: Umgcini-skrini uyasebenza

en: The screensaver is inactive
xh: Umgcini-skrini akasebenzi

en: The screensaver is not currently active.
xh: Umgcini-skrini okwangoku akasebenzanga.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
xh[0]: Umgcini-skrini oko esebenza umzuzu oyi-%d.
xh[1]: Umgcini-skrini oko esebenza imizuzu eyi-%d.

en: You have the Caps Lock key on.
xh: Iqosha lweCaps lilayitile.
