linuxmint - en to gd translation catalogue (18 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
gd: Bheir seo air an t-sàbhalaiche-sgrìn gum fàg e gu dòigheil

en: Query the state of the screensaver
gd: Faighnich airson staid an t-sàbhalaiche-segrìn

en: Query the length of time the screensaver has been active
gd: Faighnich dè cho fad 's a tha an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
gd: Innsidh seo do phròiseas an t-sàbhalaiche-sgrìn gun glais e an sgrìn sa bhad

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
gd: Cuir an sàbhalaiche-sgrìn air (duibhrich an sgrìn)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
gd: Cuir an sàbhalaiche-sgrìn à gnìomh ma tha e gnìomhach (neo-dhuibhrich an sgrìn)

en: Version of this application
gd: Tionndadh na h-aplacaid seo

en: Message to be displayed in lock screen
gd: An teachdaireachd a nochdas air an sgrìn-ghlasaidh

en: The screensaver is active
gd: Tha an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach

en: The screensaver is inactive
gd: Chan eil an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach

en: The screensaver is not currently active.
gd: Chan eil an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach an-dràsta.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
gd[0]: Tha an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach fad %d diog.
gd[1]: Tha an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach fad %d dhiog.
gd[2]: Tha an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach fad %d diogan.
gd[3]: Tha an sàbhalaiche-sgrìn gnìomhach fad %d diog.

en: Please enter your password...
gd: Cuir a-steach am facal-faire agad...

en: Unlock
gd: Thoir a' ghlas dheth

en: Switch User
gd: Gearr leum gu cleachdaiche eile

en: Incorrect password
gd: Facal-faire cearr

en: Checking...
gd: 'Ga dhearbhadh...

en: You have the Caps Lock key on.
gd: Tha an iuchair Caps Lock agad air.
