cinnamon-screensaver - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
ca: Fa que l'estalvi de pantalla isca sense errors

en: Query the state of the screensaver
ca: Consultar l'estat de l'estalvi de pantalla

en: Query the length of time the screensaver has been active
ca: Consultar el temps que porta l'estalvi de pantalla actiu

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
ca: Diu al procés d'estalvi de pantalla en execució que bloquege la pantalla immediatament

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
ca: Encendre l'estalvi de pantalla (blanquejar la pantalla)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
ca: Si l'estalvi de pantalla està actiu, desactivar-ho (activar la pantalla)

en: Version of this application
ca: Versió d'aquesta aplicació

en: Message to be displayed in lock screen
ca: Missatge que es mostrarà en la pantalla de bloqueig

en: The screensaver is active
ca: L'estalvi de pantalla està actiu

en: The screensaver is inactive
ca: L'estalvi de pantalla està inactiu

en: The screensaver is not currently active.
ca: L'estalvi de pantalla no és actiu.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
ca[0]: Fa %d segons que l'estalvi de pantalla s'ha activat.
ca[1]: Fa %d segons que l'estalvi de pantalla s'ha activat.

en: Please enter your password...
ca: Per favor introdueix la teua contrasenya...

en: Unlock
ca: Desbloquejar

en: Switch User
ca: Canviar d'Usuari

en: Incorrect password
ca: Contrasenya incorrecta

en: Checking...
ca: Comprovant...

en: You have the Caps Lock key on.
ca: Teniu la tecla de fixació de majúscules activada.
