linuxmint - en to kab translation catalogue (20 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
kab: Suter asedmas n ugdil akken ad iffeɣ akken iwata

en: Query the state of the screensaver
kab: Tter addad n ugdil ademsan

en: Query the length of time the screensaver has been active
kab: Mel tanzagt ideg asedmas n ugdil yeqqim d urmid

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
kab: Suter deg usedmas n ugdil iteddun akka tura akken ad isekkeṛ agdil tura kan

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
kab: Sekker asedmas n ugdil (ffer agdil)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
kab: Ma yella asedmas n ugdil d urmid sexsi-t (sken tikkelt-nniḍen agdil)

en: Version of this application
kab: Lqem n usnas-agi

en: Message to be displayed in lock screen
kab: Izen ad d-yettwaskenen deg ugdil isekkren

en: The screensaver is active
kab: Agdil ademsan irmed

en: The screensaver is inactive
kab: Agdil ademsan yensa

en: The screensaver is not currently active.
kab: Agdil ademsan ur yermid ara aka tura.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
kab[0]: Agdil ademsan yermed i %d n tasint.
kab[1]: Agdil ademsan yermed i %d n tasinin.

en: Cinnamon Screensaver has experienced an error
kab: Asedmas n ugdil n Cinnamon imugger-d tuccḍa

en: The 'cs-backup-locker' process terminated before the screensaver did. Please report this issue and try to describe any actions you may have performed prior to this occurring.
kab: Akala  'cs-backup-locker'  iḥbes send ad iḥbes usedmas n ugdil. Ma ulac uɣilif azen aneqis ɣef tuccḍa-agi yerna ɛreḍ ad d-tesegziḍ kra n tigawin i txedmeḍ send ad teḍru tuccḍa-agi.

en: Please enter your password...
kab: Ma ulac aɣilif sekcem awal uffir inek...

en: Unlock
kab: Kkes aseḍru

en: Switch User
kab: Beddel aseqdac

en: Incorrect password
kab: Awal uffir mačči d-ameɣtu

en: Checking...
kab: Asenqed...

en: You have the Caps Lock key on.
kab: Taqeffalt Caps Lock termed.
