linuxmint - en to km translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
km: ធាតុ​អេក្រង់​សកម្ម

en: The screensaver is inactive
km: ធាតុ​រក្សា​អេក្រង់​អសកម្ម

en: The screensaver is not currently active.
km: បច្ចុប្បន្ន​​ធាតុ​រក្សា​អេក្រង់​​មិន​សកម្ម​ឡើយ ។

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
km[0]: ធាតុ​រក្សាអេក្រង់​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម %d វិនាទី ។

en: You have the Caps Lock key on.
km: អ្នក​មាន​គ្រាប់ចុច​ប្ដូរ​ជាប់ (Caps Lock) នៅ ។
