linuxmint - en to om translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
om: Olka'aan argii si'awa dha

en: The screensaver is inactive
om: Olka'aan argii hin si'oofne

en: The screensaver is not currently active.
om: Olka'aan argii amman kana hin si'oofne.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
om[0]: Olka'aan argii sekondii %d ttif si'aheera.
om[1]: Olka'aan argii sekondiwwan %d ttif si'aheera.

en: You have the Caps Lock key on.
om: Furtuu QUGUDDAA kaaftee jirta.
