cinnamon-screensaver - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
ug: ئېكران قوغدىغۇچ ئاكتىپ

en: The screensaver is inactive
ug: ئېكران قوغدىغۇچ پاسسىپ

en: The screensaver is not currently active.
ug: نۆۋەتتە ئېكران قوغدىغۇچ ئاكتىپلانمىغان.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
ug[0]: ئېكران قوغدىغۇچ %d سېكۇنت ئىجرا قىلىندى.

en: You have the Caps Lock key on.
ug: سىز Caps Lock كۇنۇپكىنى ئاچتىڭىز.
