gnome-core 1.2.99 - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Log out
az: Oturumdan çıx

en: Power off
az: Söndür

en: Ignoring any existing inhibitors
az: Bütün var olan əngəlləri yox say

en: Don't prompt for user confirmation
az: İşlədəndən onay istəmə

en: Log out of this system now?
az: Bu qurmacadan çıxılsın mı?

en: Shut down this system now?
az: Bu qurmaca indi söndürülsün mü?

en: Restart this system now?
az: Qurmaca indi yenidən başladılsın mı?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
az[0]: %d saniyə içində özü Sizi oturumdan çıxardacaq.
az[1]: %d saniyə içində özü Sizi oturumdan çıxardacaq.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
az[0]: Bu qurmaca %d saniyə içində özü sönəcək.
az[1]: Bu qurmaca %d saniyə içində özü sönəcək.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
az[0]: Bu qurmaca %d saniyə içində özü yenidən başlanacaq.
az[1]: Bu qurmaca %d saniyə içində özü yenidən başlanacaq.

en: Not responding
az: Yanıt vermir

en: Exited with code %d
az: %d yığımı ilə çıxıldı

en: Killed by signal %d
az: %d ötürümü ilə bitirildi

en: Stopped by signal %d
az: %d bildirimi ilə durduruldu

en: Remembered Application
az: Yadda qalan Uyğulama

en: This program is blocking logout.
az: Bu uyğulama oturumdan çıxışı əngəlləyir.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
az: Oturum indi sönmək üzərə olduğu üçün yeni alıcı bağlantısı geri çevirilir

en: Could not create ICE listening socket: %s
az: Bu ICE dinləmə yuvasını yaratmaq olmadı: %s

en: Unknown
az: Bilinmir

en: Override standard autostart directories
az: Uyğun özbaşlama yerləşiminin üstünə yerləşdir

en: AUTOSTART_DIR
az: ÖZBAŞLAMA_YERLƏŞİMİ

en: Session to use
az: İşlənəcək oturum

en: SESSION_NAME
az: OTURUM_ADI

en: Enable debugging code
az: Yanlış düzəltmə yığımını işlət

en: Do not load user-specified applications
az: İşlədənin seçdiyi uyğulamaları yükləmə

en: Version of this application
az: Bu uyğulamanın sürümü

en: Show the fail whale dialog for testing
az: Sınaq üçün yanlış soraq danışığını göstər

en:  - the Cinnamon session manager
az:  - "Cinnamon" oturum yönətməni

en: Session
az: Oturum

en: S_uspend
az: _Gözlət

en: _Hibernate
az: _Yuxuya Get

en: _Switch User
az: _İşlədəni Dəyiş

en: _Cancel
az: _Vazkeç

en: _Restart
az: Y_enidən Başlat

en: _Log Out
az: _Oturumdan Çıx

en: _Shut Down
az: _Söndür

en: Some programs are still running:
az: İşləyən bir sıra öndüzüm var:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
az: Öndüzümlərin bitməsi gözlənir. Bu öndüzümləri bölmək işinizi itirməyə yol aça bilər.
