cinnamon-session 2.10.0 - en to fa_IR translation catalogue (37 entries)

en: Log out
fa_IR: خروج

en: Power off
fa_IR: خاموش کردن

en: Ignoring any existing inhibitors
fa_IR: نادیده گرفتن هرگونه مهار کنندهٔ خروج

en: Don't prompt for user confirmation
fa_IR: برای تصدیق هویت کاربر هشدار نده

en: Log out of this system now?
fa_IR: هم‌اکنون از این سامانه خارج می‌شوید؟

en: Shut down this system now?
fa_IR: هم‌اکنون این سامانه را خاموش می‌کنید؟

en: Restart this system now?
fa_IR: هم‌اکنون این سامانه را راه‌اندازی دوباره می‌کنید؟

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
fa_IR[0]: شما در %d ثانیه به‌طور‌خودکار از سیستم خارج خواهید شد.
fa_IR[1]: شما در %d ثانیه از سیستم خارج خواهید شد.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
fa_IR[0]: این سیستم در %d ثانیه به‌طور خودکار خاموش خواهد شد.
fa_IR[1]: این سیستم در %d ثانیه  خاموش خواهد شد.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
fa_IR[0]: این سیستم در %d ثانیه به‌طور خودکار راه‌اندازی‌مجدد خواهد شد.
fa_IR[1]: این سیستم در %d ثانیه  راه‌اندازی‌مجدد خواهد شد.

en: Not responding
fa_IR: ناپاسخگو

en: Exited with code %d
fa_IR: با کد %Id خارج شد

en: Killed by signal %d
fa_IR: با سیگنال %Id کشته شد

en: Stopped by signal %d
fa_IR: با سیگنال %Id متوقف شد

en: Remembered Application
fa_IR: برنامهٔ به خاطر سپرده شده

en: This program is blocking logout.
fa_IR: این برنامه جلوی خروج را گرفته است.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
fa_IR: چون سامانه در حال خاموش شدن است، درخواست اتصال کارخواه رد می‌شود

en: Could not create ICE listening socket: %s
fa_IR: ناتوان در ایجاد سوکت شنود ICE: ‏%s

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Override standard autostart directories
fa_IR: نادیده گرفتن شاخه‌های استاندارد شروع خودکار

en: Session to use
fa_IR: نشست برای استفاده

en: Enable debugging code
fa_IR: به کار انداختن کد اشکال‌زدایی

en: Do not load user-specified applications
fa_IR: بار نکردن برنامه‌های مختص کاربر

en: Version of this application
fa_IR: نگارش این برنامه

en: Show the fail whale dialog for testing
fa_IR: نمایش بالن محاورهٔ شکست برای آزمایش

en:  - the Cinnamon session manager
fa_IR:  - مدیر نشست سینامون

en: Session
fa_IR: نشست

en: S_uspend
fa_IR: _تعلیق

en: _Hibernate
fa_IR: خ_واب زمستانی

en: _Switch User
fa_IR: _تعویض کاربر

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Restart
fa_IR: _راه‌اندازی دوباره

en: _Log Out
fa_IR: _خروج

en: _Shut Down
fa_IR: خامو_ش کردن

en: _Ignore and continue
fa_IR: _نادیده‌گرفتن و ادامه

en: Some programs are still running:
fa_IR: چند برنامه همچنان در حال اجرا هستند:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
fa_IR: در انتظار پایان برنامه‌ها.تداخل ممکن است باعث از دست رفتن کار شما شود.
