cinnamon-session - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Log out
km: ចេញ

en: Power off
km: បិទ

en: Ignoring any existing inhibitors
km: មិន​អើពើ​កម្មវិធី​ហាមឃាត់​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Don't prompt for user confirmation
km: កុំ​សួរ​រក​ការ​បញ្ជាក់​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Log out of this system now?
km: ចេញ​ពី​ប្រព័ន្ធ​នេះ​ឥឡូវ ?

en: Shut down this system now?
km: បិទ​ប្រព័ន្ធ​នេះ​ឥឡូវ ?

en: Restart this system now?
km: ចាប់ផ្ដើម​ប្រព័ន្ធ​នេះ​ឥឡូវ​នេះ​ឬ ?

en: Not responding
km: មិន​ឆ្លើយ​តប

en: Exited with code %d
km: បាន​ចាកចេញ​ដោយ​មាន​កូដ %d

en: Killed by signal %d
km: បាន​បញ្ចប់​ដោយ​សញ្ញា %d

en: Stopped by signal %d
km: បាន​បញ្ឈប់​ដោយ​សញ្ញា %d

en: Remembered Application
km: កម្មវិធី​ដែល​ចងចាំ

en: This program is blocking logout.
km: កម្មវិធី​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់​មិន​ឲ្យ​ចេញ ។

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
km: បដិសេធ​ការ​តភ្ជាប់​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ ពីព្រោះ​សម័យ​បច្ចុប្បន្ន​កំពុង​ត្រូវ​បានបិទ

en: Could not create ICE listening socket: %s
km: មិន​អាច​បង្កើត​រន្ធ​ស្ដាប់ ICE បាន​ទេ ៖ %s

en: Unknown
km: មិនស្គាល់

en: Override standard autostart directories
km: បដិសេធ​ថត​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ស្តង់ដារ

en: Session to use
km: សម័យ​ត្រូវ​ប្រើ

en: Enable debugging code
km: បើក​កូដ​បំបាត់​កំហុស

en: Do not load user-specified applications
km: កុំ​ផ្ទុក​កម្មវិធី​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ដោយ​អ្នក​ប្រើ

en: Version of this application
km: កំណែ​របស់​កម្មវិធី​នេះ

en: Show the fail whale dialog for testing
km: បង្ហាញ​ប្រអប់ fail whale សម្រាប់​សាកល្បង

en:  - the Cinnamon session manager
km:  - កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​សម័យ  Cinnamon

en: S_uspend
km: ផ្អាក

en: _Hibernate
km: សម្ងំ

en: _Switch User
km: ប្ដូរ​អ្នក​ប្រើ

en: _Restart
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ

en: _Log Out
km: ចេញ

en: _Shut Down
km: បិទ

en: Some programs are still running:
km: កម្មវិធី​មួយ​ចំនួន​នៅ​តែ​កំពុង​ដំណើរ​ការ ៖

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
km: រង់ចាំ​ឲ្យ​កម្មវិធី​ចប់ ។ ការ​ផ្អាក​កម្មវិធី​ទាំង​នេះ​អាច​បណ្ដាល​ឲ្យ​បាត់បង់​កិច្ចកា​រ​របស់​អ្នក ។
