cinnamon-session - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Log out
nl: Afmelden

en: Power off
nl: Uitzetten

en: Ignoring any existing inhibitors
nl: Actieve verhindering door toepassingen wordt genegeerd

en: Don't prompt for user confirmation
nl: Geen bevestiging van gebruiker vragen

en: Log out of this system now?
nl: Nu afmelden bij dit systeem?

en: Shut down this system now?
nl: Deze computer nu uitzetten?

en: Restart this system now?
nl: Deze computer nu opnieuw opstarten?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
nl[0]: Over %d seconde wordt u automatisch afgemeld.
nl[1]: Over %d seconden wordt u automatisch afgemeld.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
nl[0]: Over %d seconde wordt de computer automatisch afgesloten.
nl[1]: Over %d seconden wordt de computer automatisch afgesloten.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
nl[0]: Over %d seconde wordt de computer automatisch opnieuw opgestart.
nl[1]: Over %d seconden wordt de computer automatisch opnieuw opgestart.

en: Not responding
nl: Reageert niet

en: Exited with code %d
nl: Geëindigd met code %d

en: Killed by signal %d
nl: Beëindigd (kill) met signaal %d

en: Stopped by signal %d
nl: Stilgezet door signaal %d

en: Remembered Application
nl: Onthouden toepassing

en: This program is blocking logout.
nl: Dit programma verhindert het afmelden.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
nl: Nieuwe verbinding wordt geweigerd omdat de sessie momenteel wordt afgesloten

en: Could not create ICE listening socket: %s
nl: Kon geen luister-socket voor ICE aanmaken: %s

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Override standard autostart directories
nl: Negeer de standaardmappen voor automatisch te starten toepassingen

en: AUTOSTART_DIR
nl: AUTOSTART_MAP

en: Session to use
nl: Te gebruiken sessie

en: SESSION_NAME
nl: NAAM_VAN_SESSIE

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporingscode inschakelen

en: Do not load user-specified applications
nl: Toepassingen die door de gebruiker opgegeven zijn niet laden

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: Show the fail whale dialog for testing
nl: Toon bij het beproeven een zwart dialoogvenster (misvis-venster)

en:  - the Cinnamon session manager
nl:  - de sessiebeheerder van Cinnamon

en: Session
nl: Sessie

en: S_uspend
nl: _Pauzestand

en: _Hibernate
nl: _Slaapstand

en: _Switch User
nl: Gebruiker _wisselen

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Restart
nl: _Opnieuw opstarten

en: _Log Out
nl: Af_melden

en: _Shut Down
nl: _Uitzetten

en: _Ignore and continue
nl: _Negeren en doorgaan

en: Some programs are still running:
nl: Er zijn nog programma's actief:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
nl: Aan het wachten totdat de programma's geëindigd zijn. Het onderbreken van programma's kan ertoe leiden dat uw werk verloren gaat.
