cinnamon-session-2.0 - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: Log out
uz: Сеансни тугатиш

en: Shut down this system now?
uz: Компьютер ўчирилсинми?

en: Not responding
uz: Жавоб бермаяпти

en: Unknown
uz: Номаълум

en: Do not load user-specified applications
uz: Фойдаланувчи дастурлари ишга туширилмасин

en:  - the Cinnamon session manager
uz:  - Cinnamon сеанс бошқарувчиси

en: S_uspend
uz: _Кутиш усули

en: _Hibernate
uz: _Ухлаш усули

en: _Switch User
uz: Фойдаланувчини _ўзгартириш

en: _Restart
uz: _Ўчириб-ёқиш

en: _Shut Down
uz: _Ўчириш
