cinnamon-session - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Log out
ug: تىزىمدىن چىق

en: Power off
ug: توكنى ئۈز

en: Ignoring any existing inhibitors
ug: نۆۋەتتىكى چەكلىمە ئامىللىرىغا پەرۋا قىلما

en: Don't prompt for user confirmation
ug: ئىشلەتكۈچى جەزملەشنى كۆرسەتمە

en: Log out of this system now?
ug: بۇ سىستېمىدىن ھازىر تىزىمدىن چىقامسىز؟

en: Shut down this system now?
ug: بۇ سىستېمىنى ھازىر تاقامسىز؟

en: Not responding
ug: ئىنكاس يوق

en: Exited with code %d
ug: %d كودى ئىلە چېكىندى

en: Killed by signal %d
ug: سىگنال %d تەرىپىدىن ئۆلتۈرۈلدى

en: Stopped by signal %d
ug: سىگنال %d تەرىپىدىن توختىتىلدى

en: Remembered Application
ug: پروگراممىنى ئەستە تۇت

en: This program is blocking logout.
ug: بۇ پروگرامما تىزىمدىن چىقىشنى چەكلەيدۇ.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
ug: يېڭى ئىشلەتكۈچى باغلانىشى رەت قىلىندى. چۈنكى ئەڭگىمە تاقىلىۋاتىدۇ

en: Could not create ICE listening socket: %s
ug: ICE تىڭشاش روزېتكىسى قۇرالمىدى: %s

en: Unknown
ug: يوچۇن

en: Override standard autostart directories
ug: كۆڭۈلدىكى ئۆزلۈكىدىن قوزغىلىش مۇندەرىجىسىنىڭ ئورنىنى ئىگىلىيەلمىدى

en: Session to use
ug: ئىشلىتىدىغان ئەڭگىمە

en: Enable debugging code
ug: سازلاش كودىنى قوزغات

en: Do not load user-specified applications
ug: ئىشلەتكۈچى بەلگىلىگەن پروگراممىنى يۈكلىمە

en:  - the Cinnamon session manager
ug:  Cinnamon ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ

en: S_uspend
ug: توڭلات(_U)

en: _Hibernate
ug: ئۈچەككە كىر(_H)

en: _Switch User
ug: ئىشلەتكۈچى ئالماشتۇر(_S)

en: _Restart
ug: قايتا قوزغات(_R)

en: _Log Out
ug: تىزىمدىن چىق(_L)

en: _Shut Down
ug: تاقا(_S)

en: Some programs are still running:
ug: بەزى پروگراممىلار يەنىلا ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
ug: پروگرامما تاماملىنىشنى كۈتۈۋاتىدۇ. بۇ پروگراممىنى ئۈزۈش خىزمەت نەتىجىڭىزنىڭ يوقىلىشىنى كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن.
