cinnamon-session - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Log out
uk: Завершити сеанс

en: Power off
uk: Вимкнути комп'ютер

en: Ignoring any existing inhibitors
uk: Нехтувати будь-які наявні перепони

en: Don't prompt for user confirmation
uk: Не вимагати підтвердження від користувача

en: Log out of this system now?
uk: Завершити сеанс?

en: Shut down this system now?
uk: Вимкнути систему зараз?

en: Restart this system now?
uk: Перезавантажити систему зараз?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
uk[0]: Сеанс буде автоматично завершено через %d секунду.
uk[1]: Сеанс буде автоматично завершено через %d секунди.
uk[2]: Сеанс буде автоматично завершено через %d секунд.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
uk[0]: Комп'ютер буде вимкнено автоматично через %d секунду.
uk[1]: Комп'ютер буде вимкнено автоматично через %d секунди.
uk[2]: Комп'ютер буде вимкнено автоматично через %d секунд.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
uk[0]: Комп'ютер буде автоматично перезавантажено через %d секунду.
uk[1]: Комп'ютер буде автоматично перезавантажено через %d секунди.
uk[2]: Комп'ютер буде автоматично перезавантажено через %d секунд.

en: Not responding
uk: Не відповідає

en: Exited with code %d
uk: Завершено з кодом %d

en: Killed by signal %d
uk: Вбито сигналом %d

en: Stopped by signal %d
uk: Зупинено сигналом %d

en: Remembered Application
uk: Запам'ятована програма

en: This program is blocking logout.
uk: Ця програма блокує вихід з системи.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
uk: Відхиляються нові клієнти, бо система знаходиться у стані вимкнення.

en: Could not create ICE listening socket: %s
uk: Не вдається створити сокет прослуховування ICE: %s

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Override standard autostart directories
uk: Перевизначити стандартні каталоги автозапуску

en: AUTOSTART_DIR
uk: САМОЗАПУСКНА_ТЕКА

en: Session to use
uk: Сеанси, які використовуються

en: SESSION_NAME
uk: НАЗВА_СЕАНСУ

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути код зневадження

en: Do not load user-specified applications
uk: Не завантажувати вибрані користувачем програми

en: Version of this application
uk: Версія програми

en: Show the fail whale dialog for testing
uk: Показувати величезне вікно помилок для випробування

en:  - the Cinnamon session manager
uk:  - Cinnamon розпорядник сеансів

en: Session
uk: Сеанс

en: S_uspend
uk: П_ризупинити

en: _Hibernate
uk: При_спати

en: _Switch User
uk: _Змінити користувача

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Restart
uk: Пере_завантажити

en: _Log Out
uk: _Завершити сеанс

en: _Shut Down
uk: _Вимкнути

en: _Ignore and continue
uk: _Ігнорувати та продовжити

en: Some programs are still running:
uk: Деякі програми досі працюють:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
uk: Очікування завершення роботи програм.  Переривання цих програм може призвести до втрати вашої роботи.
