cinnamon-session 2.6-branch - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Log out
af: Meld af

en: Power off
af: Skakel af

en: Ignoring any existing inhibitors
af: Gaan enige bestaande inhibeerders ignoreer

en: Don't prompt for user confirmation
af: Moenie vra vir gebruikerbevestiging nie

en: Log out of this system now?
af: Meld nou af van hierdie stelsel?

en: Shut down this system now?
af: Skakel die stelsel nou af?

en: Restart this system now?
af: Herbegin die stelsel nou?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
af[0]: U word outomaties afgemeld oor %d sekonde.
af[1]: U word outomaties afgemeld oor %d sekondes.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
af[0]: Die stelsel sal outomaties afskakel oor %d sekonde.
af[1]: Die stelsel sal outomaties afskakel oor %d sekonde.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
af[0]: Die stelsel sal outomaties herbegin oor %d sekond.
af[1]: Die stelsel sal outomaties herbegin oor %d sekondes.

en: Not responding
af: Reageer nie

en: Exited with code %d
af: Afgesluit met kode %d

en: Killed by signal %d
af: Afsluiting geforseer met sein %d

en: Stopped by signal %d
af: Gestop met sein %d

en: Remembered Application
af: Toepassing wat onthou word

en: This program is blocking logout.
af: Dié program keer afmelding.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
af: Nuwe klientverbinding word geweier omdat die sessie tans afgesluit word

en: Could not create ICE listening socket: %s
af: Kon nie 'n ICE-luistersok skep nie: %s

en: Unknown
af: Onbekend

en: Override standard autostart directories
af: Oorheers standaard outobegin gidse

en: AUTOSTART_DIR
af: OUTOBEGIN_GIDS

en: Session to use
af: Sessie om te gebruik

en: SESSION_NAME
af: SESSIE_NAAM

en: Enable debugging code
af: Aktiveer ontfoutkode

en: Do not load user-specified applications
af: Moenie gebruiker-gespesifiseerde toepassings laai nie

en: Version of this application
af: Weergawe van hierdie toepassing

en: Show the fail whale dialog for testing
af: Wys die foutdialoog vir toetsdoeleindes

en:  - the Cinnamon session manager
af:  - Cinnamon se sessiebestuurder

en: Session
af: Sessie

en: S_uspend
af: Sl_uimer

en: _Hibernate
af: _Hiberneer

en: _Switch User
af: Wi_ssel gebruiker

en: _Cancel
af: Kanselleer

en: _Restart
af: He_rbegin

en: _Log Out
af: Me_ld af

en: _Shut Down
af: _Skakel af

en: Some programs are still running:
af: Sommige programme loop steeds:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
af: Wag nog vir programme om te voltooi.  Onderbreking van dié programme kan veroorsaak dat werk verloor word.
