cinnamon-session - en to ay translation catalogue (38 entries)

en: Log out
ay: Mit'a uk jist'aña

en: Power off
ay: Jiwt'ayaña

en: Ignoring any existing inhibitors
ay: Utjir jark'antirinak janiw yäqañakiti

en: Don't prompt for user confirmation
ay: Iyaw saña apnaqirirux janiw maykiti

en: Log out of this system now?
ay: Jichhpach mit'a jist'antañ muntati?

en: Shut down this system now?
ay: Jichhpach sistema jiwt'ayañ muntati?

en: Restart this system now?
ay: Jichhpach sistema wiltat qalltañ muntati?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
ay[0]: %d ch’ipxtanx, mit'ax justupak jist'antasini.
ay[1]: %d ch’ipxtanakanx, mit'ax justupak jist'antasini.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
ay[0]: Sistema ukax justupak jiwt'ani %d ch'ipxtawina.
ay[1]: Sistema ukax justupak jiwt'ani %d ch'ipxtanakawina.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
ay[0]: Sistema ukax wiltat justupak qalltani %d ch'ipxtawina.
ay[1]: Sistema ukax wiltat justupak qalltani %d ch'ipxtawinakana.

en: Not responding
ay: Janiw jayskiti

en: Exited with code %d
ay: %d chimpump mistuwayi

en: Killed by signal %d
ay: %d chimpu layku tukuta

en: Stopped by signal %d
ay: %d chimpu layku suyt'ata

en: Remembered Application
ay: Amtasit aplikasiyuna

en: This program is blocking logout.
ay: Aka prukramax jist'aw mit'a jark'i.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
ay: Machaq clientenakan chikasiwinak jark'asa, kunati mit'a ukax jist'antasiskiwa

en: Could not create ICE listening socket: %s
ay: ICE ukar ist'awi socket janiw uñstaykaspati: %s

en: Unknown
ay: Jan uñt'ata

en: Override standard autostart directories
ay: Justupak qalltaw q'ipinaka janiw apnaqañakiti

en: AUTOSTART_DIR
ay: QALLTAWI_Q'IPI

en: Session to use
ay: Mit'a apnaqaskani

en: SESSION_NAME
ay: MIT'AN_SUTI

en: Enable debugging code
ay: Q'umachañatak chimpu naktayaña

en: Do not load user-specified applications
ay: Apnaqirin  uñachayat aplikasiyunanak janiw qalltañakiti

en: Version of this application
ay: Ak aplikasiyunan jakhu uñjawi

en: Show the fail whale dialog for testing
ay: Yant'ayañatakix pantjatanak wintan uñachayaña

en:  - the Cinnamon session manager
ay:  - Cinnamon mit'anak irpiri

en: Session
ay: Mit'a (sesión

en: S_uspend
ay: Suyt'ayaña

en: _Hibernate
ay: I_kiyaña (hibernar)

en: _Switch User
ay: _Yaqha apnaqiri uskuña

en: _Cancel
ay: Janiw _saña

en: _Restart
ay: _Wiltat qalltaña

en: _Log Out
ay: _Mit'a uk jist'aña

en: _Shut Down
ay: Ji_wt'ayaña

en: Some programs are still running:
ay: Yaqhip prukramanakax apnaqasiskakiwa:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
ay: Prukramanak tukuyañap uk suyasiski. prukramanak jark'akasax kuntix lurkta ukjax chhaqhtayasmawa.
