cinnamon-session - en to br translation catalogue (32 entries)

en: Log out
br: Dilugañ

en: Power off
br: Lazhañ

en: Log out of this system now?
br: En em dilugañ eus ar reizhiad bremañ ?

en: Shut down this system now?
br: Lazhañ ar reizhiad-mañ bremañ ?

en: Restart this system now?
br: Adloc'hañ ar reizhiad-mañ bremañ ?

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
br[0]: En em lazhañ a raio ar reizhiad-mañ ez-emgefreek a-benn %d eilenn.
br[1]: Ar reizhiad-mañ a vo lazhet a-benn %d eilenn.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
br[0]: Adloc'het e vo ar reizhiad-mañ  ez-emgefreek a-benn %d eilenn.
br[1]: Adloc'het e vo ar reizhiad-mañ a-benn %d eilenn.

en: Not responding
br: Respont ebet

en: Exited with code %d
br: Kuitaet gant ar c'hod %d

en: Killed by signal %d
br: Bet lazhet gant an arhent %d

en: Stopped by signal %d
br: Paouezet gant an arhent %d

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
br: N'eo ket aotret ar c'hennask nevez arval rak eo an estez a-vremañ o serriñ

en: Could not create ICE listening socket: %s
br: N'eus ket tu da grouiñ ur soked selaou ICE : %s

en: Unknown
br: Dianav

en: Override standard autostart directories
br: Erlec'hiañ kavlec'hioù autostart skoueriek

en: Session to use
br: Estez da implijout

en: SESSION_NAME
br: ANV_ESTEZ

en: Enable debugging code
br: Gweredekaat ar boneg diveugañ

en: Do not load user-specified applications
br: Ne garg ket an arloadoù goulennet gant an arveriad

en: Version of this application
br: Handelv an arload-mañ

en:  - the Cinnamon session manager
br:  - ardoer estezioù Cinnamon

en: Session
br: Estez

en: S_uspend
br: L_akaat da gousket

en: _Hibernate
br: _Goañviñ

en: _Switch User
br: _Cheñch arveriad

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Restart
br: _Adloc'hañ

en: _Log Out
br: Di_lugañ

en: _Shut Down
br: _Lazhañ

en: _Ignore and continue
br: _Leuskel a-gostez ha kenderc'hel

en: Some programs are still running:
br: Gouleviù a labour c'hoazh:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
br: Gortoz arload echu. Un arsav a riskle da goll roadennoù bennak.
