cinnamon-session - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Power off
cs: Vypnout

en: Ignoring any existing inhibitors
cs: Ignorovat jakékoli existující blokátory

en: Don't prompt for user confirmation
cs: Nevyžadovat potvrzení od uživatele

en: Log out of this system now?
cs: Odhlásit se nyní z tohoto systému?

en: Shut down this system now?
cs: Vypnout nyní tento systém?

en: Restart this system now?
cs: Restartovat nyní tento systém?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
cs[0]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekundu.
cs[1]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekundy.
cs[2]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekund.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
cs[0]: Systém bude automaticky vypnut za %d sekundu.
cs[1]: Systém bude automaticky vypnut za %d sekundy.
cs[2]: Systém bude automaticky vypnut za %d sekund.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
cs[0]: Tento systém bude automaticky restartován za %d sekundu.
cs[1]: Tento systém bude automaticky restartován za %d sekundy.
cs[2]: Tento systém bude automaticky restartován za %d sekund.

en: Not responding
cs: Neodpovídá

en: Exited with code %d
cs: Program skončil s kódem %d

en: Killed by signal %d
cs: Vynuceně ukončeno signálem %d

en: Stopped by signal %d
cs: Zastaveno signálem %d

en: Remembered Application
cs: Zapamatovaná aplikace

en: This program is blocking logout.
cs: Tento program brání odhlášení.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
cs: Odmítnutí spojení nového klienta, protože právě probíhá vypnutí sezení

en: Could not create ICE listening socket: %s
cs: Nelze vytvořit socket naslouchání ICE: %s

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Override standard autostart directories
cs: Přepsat standardní složky automatického spouštění

en: AUTOSTART_DIR
cs: SLOZ_AUTOSPOUSTENI

en: Session to use
cs: Sezení, které použít

en: SESSION_NAME
cs: NAZEV_SEZENI

en: Enable debugging code
cs: Zapnout ladění kódu

en: Do not load user-specified applications
cs: Nenahrávat uživatelem zadané aplikace

en: Version of this application
cs: Verze této aplikace

en: Show the fail whale dialog for testing
cs: Zobrazit dialogové okno černé barvy pro testování

en:  - the Cinnamon session manager
cs:  – správce sezení cinnamon

en: Session
cs: Sezení

en: S_uspend
cs: _Uspat do paměti

en: _Hibernate
cs: Uspat na _disk

en: _Switch User
cs: _Přepnout uživatele

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Restart
cs: _Restartovat

en: _Log Out
cs: _Odhlásit se

en: _Shut Down
cs: _Vypnout

en: _Ignore and continue
cs: _Ignorovat a pokračovat

en: Some programs are still running:
cs: Některé programy jsou pořád spuštěné:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
cs: Čeká se na ukončení běhu programů. Přerušení běhu těchto programů může způsobit ztrátu dat.
