cinnamon-session - en to fy translation catalogue (28 entries)

en: Log out
fy: Ôfmelde

en: Power off
fy: Ôfslute

en: Ignoring any existing inhibitors
fy: Alle besteande ferbieders negearjend

en: Don't prompt for user confirmation
fy: De brûker gjin befêstiging freegje

en: Log out of this system now?
fy: No ôfmelde fan dit systeem?

en: Shut down this system now?
fy: Dit systeem no ôfslúte?

en: Not responding
fy: Reagearret net

en: Exited with code %d
fy: Útgean mei koade %d

en: Killed by signal %d
fy: Ôfbrutsen troch sinjaal %d

en: Stopped by signal %d
fy: Stoppet troch signaal %d

en: This program is blocking logout.
fy: Dit programma hâldt it ôfmelde tsjin

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
fy: Weigert nije ferbining mei klant omdat de sesje no ôfsluten wurd

en: Could not create ICE listening socket: %s
fy: Koe net ICE-lústerjende hâlder oanmeitsje: %s

en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: Override standard autostart directories
fy: Standert autostarttriemtafels oerwâldzje

en: Session to use
fy: Te brûken sesje

en: Enable debugging code
fy: Útbrekkoade ynskeakelje

en: Do not load user-specified applications
fy: Net troch de brûker oantsjutte programma's lade

en: Version of this application
fy: Ferzje fan dizze tapassing

en:  - the Cinnamon session manager
fy:  - de Gnome sesjebehearder

en: S_uspend
fy: Ûnderbrekke

en: _Hibernate
fy: Sliepe

en: _Switch User
fy: Brûker _skeakelje?

en: _Restart
fy: Opnij sta_rte

en: _Log Out
fy: Ôfme_lde

en: _Shut Down
fy: Ôf_slúte

en: Some programs are still running:
fy: Guon programma's rinne noch:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
fy: Wachtsjen op it einigjen fan programma's. Ûnderbrekken fan dizze programma's kin jo wurk kwyt meitsje.
