cinnamon-session 0 - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Log out
hr: Odjavljivanje

en: Power off
hr: Isključivanje

en: Ignoring any existing inhibitors
hr: Zanemarivanje svih poznatih sprječavatelja

en: Don't prompt for user confirmation
hr: Ne traži potvrdu korisnika

en: Log out of this system now?
hr: Želite li se odjaviti iz sustava odmah?

en: Shut down this system now?
hr: Želite li isključiti sustav odmah?

en: Restart this system now?
hr: Želite li ponovno pokrenuti sustav odmah?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
hr[0]: Biti ćete automatski odjavljeni za %d sekundu.
hr[1]: Biti ćete automatski odjavljeni za %d sekunde.
hr[2]: Biti ćete automatski odjavljeni za %d sekundi.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
hr[0]: Sustav će se automatski isključiti za %d sekundu.
hr[1]: Sustav će se automatski isključiti za %d sekunde.
hr[2]: Sustav će se automatski isključiti za %d sekundi.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
hr[0]: Ovaj sustav biti će automatski ponovno pokrenut za %d sekundu.
hr[1]: Ovaj sustav biti će automatski ponovno pokrenut za %d sekunde.
hr[2]: Ovaj sustav biti će automatski ponovno pokrenut za %d sekundi.

en: Not responding
hr: Ne reagira

en: Exited with code %d
hr: Izašao s kôdom %d

en: Killed by signal %d
hr: Ubijen sa signalom %d

en: Stopped by signal %d
hr: Zaustavljen sa signalom %d

en: Remembered Application
hr: Zapamćene aplikacije

en: This program is blocking logout.
hr: Ovaj program blokira odjavu.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
hr: Odbija se novo povezivanje s klijentom jer se sesija trenutno isključuje.

en: Could not create ICE listening socket: %s
hr: Nije moguće izraditi ICE priključnicu: %s

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Override standard autostart directories
hr: Nadvladaj standardne direktorije automatskog pokretanja

en: AUTOSTART_DIR
hr: DIR_AUTOPOKRETANJA

en: Session to use
hr: Sesija za korištenje

en: SESSION_NAME
hr: NAZIV_SESIJE

en: Enable debugging code
hr: Omogući otkrivanje grešaka

en: Do not load user-specified applications
hr: Nemoj učitati aplikacije koje je odredio korisnik

en: Version of this application
hr: Inačica ove aplikacije

en: Show the fail whale dialog for testing
hr: Prikaži fail whale dijalog za testiranje

en:  - the Cinnamon session manager
hr:  - Cinnamon upravitelj sesije

en: Session
hr: Sesija

en: S_uspend
hr: S_uspenzija

en: _Hibernate
hr: _Hibernacija

en: _Switch User
hr: _Zamijeni korisnika

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Restart
hr: _Ponovno pokretanje

en: _Log Out
hr: _Odjava

en: _Shut Down
hr: _Isključivanje

en: Some programs are still running:
hr: Neki programi su još pokrenuti:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
hr: Čekanje završetka programa. Prekid ovih programa može uzrokovati gubitak vašeg rada.
