linuxmint - en to ia translation catalogue (36 entries)

en: Log out
ia: Clauder session

en: Power off
ia: Extinguer

en: Ignoring any existing inhibitors
ia: Ignorar toto le inhibitores existente

en: Don't prompt for user confirmation
ia: Non demandar pro le confirmation del usator

en: Log out of this system now?
ia: Clauder le session del systema ora?

en: Shut down this system now?
ia: Arrestar le systema ora?

en: Restart this system now?
ia: Reinitiar le systema ora?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
ia[0]: Tu session essera claudite automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Tu session essera claudite in %d secundas.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
ia[0]: Iste systema essera arrestate automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Iste systema essera arrestate in %d secundas.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
ia[0]: Iste systema essera reinitiate automaticamente in %d secunda.
ia[1]: Iste systema essera reinitiate in %d secundas.

en: Not responding
ia: Non responde

en: Exited with code %d
ia: Exite con codice %d

en: Killed by signal %d
ia: Terminate per signal %d

en: Stopped by signal %d
ia: Stoppate per signal %d

en: Remembered Application
ia: Application recordate

en: This program is blocking logout.
ia: Iste programma bloca le clausura de session.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
ia: Refutation de connexion de nove cliente a causa de session currentemente in arresto.

en: Could not create ICE listening socket: %s
ia: Impossibile crear le socket de ascolta ICE: %s

en: Unknown
ia: Incognite

en: Override standard autostart directories
ia: Supplantar le directorios standard de autoinitio

en: Session to use
ia: Session a usar

en: Enable debugging code
ia: Activar le codice de depuration

en: Do not load user-specified applications
ia: Non cargar applicationes specificate per le usator

en: Version of this application
ia: Version de iste application

en: Show the fail whale dialog for testing
ia: Monstrar le fenestra de dialogo de error pro probar

en:  - the Cinnamon session manager
ia:  - le gestor de session de Cinnamon

en: S_uspend
ia: S_uspender

en: _Hibernate
ia: _Hibernar

en: _Switch User
ia: Cambiar u_sator

en: _Cancel
ia: _Cancellar

en: _Restart
ia: _Reinitiar

en: _Log Out
ia: Clauder session (_L)

en: _Shut Down
ia: Arre_star

en: _Ignore and continue
ia: _Ignorar e continuar

en: Some programs are still running:
ia: Alcun programmas es ancora in execution:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
ia: Attendente le programmas pro finir. Interrumper le programmas pote causar que tu perde labor.
