cinnamon-session 3.5.x - en to no translation catalogue (37 entries)

en: Log out
no: Logg ut

en: Power off
no: Slå av

en: Ignoring any existing inhibitors
no: Overser eventuelle hindringer

en: Don't prompt for user confirmation
no: Ikke spør etter bekreftelse fra bruker

en: Log out of this system now?
no: Logg ut av dette systemet nå?

en: Shut down this system now?
no: Slå av dette systemet nå?

en: Restart this system now?
no: Start dette systemet på nytt nå?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
no[0]: Du vil bli logget ut automatisk om %d sekund.
no[1]: Du vil bli logget ut automatisk om %d sekunder.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
no[0]: Systemet vil bli slått av automatisk om %d sekund.
no[1]: Systemet vil bli slått automatisk av om %d sekunder.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
no[0]: Systemet vil bli startet på nytt automatisk om %d sekund.
no[1]: Systemet vil bli startet på nytt automatisk om %d sekunder.

en: Not responding
no: Svarer ikke

en: Exited with code %d
no: Avsluttet med kode %d

en: Killed by signal %d
no: Terminert av signal %d

en: Stopped by signal %d
no: Stoppet av signal %d

en: Remembered Application
no: Husket program

en: This program is blocking logout.
no: Dette programmet hindrer utlogging.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
no: Nekter ny klient tilgang fordi økten er i ferd med å avsluttes

en: Could not create ICE listening socket: %s
no: Kunne ikke opprette plugg for ICE-lytting: %s

en: Unknown
no: Ukjent

en: Override standard autostart directories
no: Overstyr forvalgte kataloger for autostart

en: Session to use
no: Økt som skal brukes

en: Enable debugging code
no: Aktiver feilsøkingskode

en: Do not load user-specified applications
no: Ikke last brukerdefinerte programmer

en: Version of this application
no: Versjonen av dette programmet

en: Show the fail whale dialog for testing
no: Vis feildialog for testing

en:  - the Cinnamon session manager
no:  - Cinnamons økt-kontroll

en: Session
no: Økt

en: S_uspend
no: H_vilemodus

en: _Hibernate
no: _Dvalemodus

en: _Switch User
no: _Bytt bruker

en: _Cancel
no: _Avbryt

en: _Restart
no: Sta_rt på nytt

en: _Log Out
no: _Logg ut

en: _Shut Down
no: _Slå av

en: _Ignore and continue
no: _Ignorer og fortsett

en: Some programs are still running:
no: Noen programmer kjører fremdeles:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
no: Venter på at programmer skal avsluttes. Hvis du avbryter disse programmene kan du miste data.
