cinnamon-session master - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Log out
bg: Изход

en: Power off
bg: Изключване

en: Ignoring any existing inhibitors. Implies --no-prompt
bg: Игнориране на всички съществуващи инхибитори. Предполага --no-prompt

en: Don't prompt for user confirmation
bg: Без потвърждаване

en: Log out of this system now?
bg: Излизане от системата?

en: Shut down this system now?
bg: Изключване на системата?

en: Restart this system now?
bg: Рестартиране на системата?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
bg[0]: Ще излезете от системата автоматично след %d секунда.
bg[1]: Ще излезете от системата автоматично след %d секунди.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
bg[0]: Компютърът ще се изключи автоматично след %d секунда.
bg[1]: Компютърът ще се изключи автоматично след %d секунди.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
bg[0]: Компютърът ще се рестартира автоматично след %d секунда.
bg[1]: Компютърът ще се рестартира автоматично след %d секунди.

en: Not responding
bg: Не отговаря

en: Exited with code %d
bg: Изход с код %d

en: Killed by signal %d
bg: Прекратен от сигнала %d

en: Stopped by signal %d
bg: Спрян от сигнала %d

en: Remembered Application
bg: Запомнена програма

en: This program is blocking logout.
bg: Тази програма блокира излизането.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
bg: Отхвърляне на свързванията с нови клиенти, защото тази сесия в момента се затваря

en: Could not create ICE listening socket: %s
bg: Неуспех при създаването на гнездо на ICE за слушане: %s

en: Unknown
bg: Непозната

en: Override standard autostart directories
bg: Използване на различни от стандартните папки за стартиране при влизане

en: AUTOSTART_DIR
bg: ПАПКА_ЗА_АВТОМАТИЧНО_СТАРТИРАНЕ

en: Session to use
bg: Коя сесия да се ползва

en: SESSION_NAME
bg: ИМЕ_НА_СЕСИЯ

en: Enable debugging code
bg: Включване на изчистването на грешки

en: Do not load user-specified applications
bg: Да не се зареждат програми, зададени от потребителя

en: Version of this application
bg: Версия на това приложение

en: Show the fail whale dialog for testing
bg: Показване на черния екран за грешка с тестови цели

en:  - the Cinnamon session manager
bg:  - Мениджъра на сесии на Cinnamon

en: Session
bg: Сесия

en: S_uspend
bg: _Приспиване

en: _Hibernate
bg: _Дълбоко приспиване

en: _Switch User
bg: _Смяна на потребител

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Restart
bg: _Рестартиране

en: _Log Out
bg: _Изход

en: _Shut Down
bg: Изключване на _компютъра

en: _Ignore and continue
bg: _Игнорирай и продължи

en: Some programs are still running:
bg: Все още работят програмите:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
bg: Изчакване на програмите да завършат. Прекъсването им може да доведе до загуба на информация.
