cinnamon-session 2.3.7 - en to ca-XV translation catalogue (37 entries)

en: Log out
ca-XV: Ix

en: Power off
ca-XV: Para

en: Don't prompt for user confirmation
ca-XV: No demanes la confirmació de l'usuari

en: Log out of this system now?
ca-XV: Voleu eixir d'este sistema?

en: Shut down this system now?
ca-XV: Voleu parar este sistema?

en: Restart this system now?
ca-XV: Voleu reiniciar el sistema ara?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
ca-XV[0]: Es tancarà sessió automàticament en %d segon.
ca-XV[1]: Es tancarà sessió en %d segons.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
ca-XV[0]: Aquest sistema s'apagarà automàticament en %d segon.
ca-XV[1]: Aquest sistema s'apagarà en %d segons.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
ca-XV[0]: Aquest sistema es reiniciarà automàticament en %d segon.
ca-XV[1]: Aquest sistema es reiniciarà en %d segons.

en: Not responding
ca-XV: No està responent

en: Exited with code %d
ca-XV: S'ha sortit amb codi %d

en: Killed by signal %d
ca-XV: S'ha matat per la senyal %d

en: Stopped by signal %d
ca-XV: S'ha aturat per la senyal %d

en: Remembered Application
ca-XV: Aplicació recordada

en: This program is blocking logout.
ca-XV: Este programa està blocant l'eixida.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
ca-XV: Es refusarà la connexió de client nova perquè la sessió s'està parant

en: Could not create ICE listening socket: %s
ca-XV: No s'ha pogut crear el sòcol ICE d'escolta: %s

en: Unknown
ca-XV: Desconegut

en: Override standard autostart directories
ca-XV: Ignora els directoris estàndard d'inici automàtic

en: AUTOSTART_DIR
ca-XV: DIRECTORI_INICI_AUTOMÀTIC

en: Session to use
ca-XV: Sessió que s'utilitzarà

en: SESSION_NAME
ca-XV: NOM_DE_SESSIÓ

en: Enable debugging code
ca-XV: Habilita el codi de depuració

en: Do not load user-specified applications
ca-XV: No carreguis les aplicacions especificades per l'usuari

en: Version of this application
ca-XV: Versió d'aquesta aplicació

en: Show the fail whale dialog for testing
ca-XV: Mostra el diàleg de la balena per fer proves

en:  - the Cinnamon session manager
ca-XV:  - el gestor de sessions del Cinnamon

en: Session
ca-XV: Sessió

en: S_uspend
ca-XV: A_tura temporalment

en: _Hibernate
ca-XV: _Hiberna

en: _Switch User
ca-XV: Canvia d'_usuari

en: _Cancel
ca-XV: _Cancel·lar

en: _Restart
ca-XV: _Reinicia

en: _Log Out
ca-XV: I_x

en: _Shut Down
ca-XV: _Atura l'ordinador

en: Some programs are still running:
ca-XV: Hi ha alguns programes que encara s'estan executant:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
ca-XV: S'està esperant que finalitzin alguns programes. Si els interrompeu és possible que perdeu les dades no alçades.
